Armored Mewtwo

Inhoudsopgave

Armored Mewtwo is een legendarische Psychic-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 3.187 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Bug, Dark en Ghost. De aanbevolen moveset is Confusion / Psystrike. Het krijgt een weerboost bij Winderig. De shiny-vorm is nog niet beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Armored Mewtwo

182 ATK
278 DEF
214 HP
Level 50 Max CP
3603 CP
Level 40
3187 CP
Level 25 Weerboost
2276 CP
Level 20 Raids/Eieren
1821 CP
Level 15 Onderzoek
1366 CP

Tier-ranking en meta-analyse van Armored Mewtwo

Meta-analyse lezen

Armored Mewtwo PvE-analyse

Aanbevolen aanvallen

Despite carrying the namesake of one of the strongest Legendaries, Armored Mewtwo is surprisingly bad for PvE. That's literally because it puts on armor which gives it massive bulk, but at the expense of ATK, the very trait that defines Mewtwo.

As such, Shadow Mewtwo is a very disappointing Psychic-type attacker, dealing damage lower than even Starmie and barely above Jynx. Surprisingly, this happens even though Armored Mewtwo wields the powerful combination of Confusion and Psystrike as its go-to moveset.

It has a bunch of coverage moves, but due to its underwhelming offensive strength (even worse without STAB), it finds no usage in Raid battles.

As a Legendary, Armored Mewtwo cannot be put in Gyms. This is a shame since its exceptional DEF and HP would have made it a phenomenal Gym defender.

Ultimately, Armored Mewtwo winds up being a collectible rather than a PvE staple like the other Mewtwo variants.

Armored Mewtwo PvP-analyse

Aanbevolen aanvallen

🔵 Great League

Armored Mewtwo is only available via Raids, so getting one with CP eligible for the Great League is currently not possible.

🟡 Ultra League

Armored Mewtwo pairs the hard-hitting but relatively slow Confusion with two fast and powerful Charged Attacks in the form of Psystrike and Dynamic Punch, both being clones of each other in terms of stats. This gives Armored Mewtwo a huge tactical advantage as all it has to do is charge up to 45 energy, and use either attack based on the opponent.

This energy flexibility with both attacks plus the fact that Armored Mewtwo is exceptionally bulky (perfect for Ultra League) makes it equally efficient in all shield scenarios! While it unsurprisingly struggles against Ghost and Dark types, it is phenomenal when facing the likes of Shadow Alolan Ninetales, Shadow and regular Annihilape, Togekiss, Florges, and Kingdra.

In (0-0) and (1-1) shield scenarios, Armored Mewtwo is able to edge past Giratina Altered with Ancient Power, but loses in the (2-2). However, with two counts of extra energy from Confusion, it can even beat Giratina Altered in the (2-2). Be careful though, since Armored Mewtwo loses to Shadow Sneak Giratina Altered in all shield situations. It is at its most lethal as a lead, wherein it also takes out Steelix and Corviknight. Either way, Armored Mewtwo excels in all shield roles and is a very reliable Pokémon for improving your GBL Rank.

Pro tip: The best Ultra League IV spread for Armored Mewtwo caught from Raids is 10/12/12. So, it's strongly recommended to trade Armored Mewtwo with your friends to gain one with better IVs, ideally equal or close to 4/10/11.

🟣 Master League

Unfortunately for Armored Mewtwo, its low ATK not only makes it inadequate for the powerhouses of the Master League but also inferior to Mewtwo. The latter not only hits way harder, it also has a more handy set of coverage moves like Ice Beam and Flamethrower, as well as the quicker Fast Attack, Psycho Cut, for better energy gains on its Charged Attacks.

With stronger options present (regular and Shadow, and even Mega in the Mega Master League), it is extremely risky to run Armored Mewtwo in the Master League, who barely manages a few wins.

Raid AttackerRaid Attacker
Niet gerankt
PsychicPsychic-type aanvaller
Ultra LeagueUltra League
Master LeagueMaster League

Armored Mewtwo type-chart

Armored Mewtwo ontvangt verhoogde schade van:Armored Mewtwo ontvangt verhoogde schade van:

BugBug160.0%
DarkDark160.0%
GhostGhost160.0%

Armored Mewtwo ontvangt verminderde schade van:Armored Mewtwo ontvangt verminderde schade van:

FightingFighting62.5%
PsychicPsychic62.5%

Beste moveset voor Armored Mewtwo

Moves

Confusion + Psystrike

De beste Psychic-type moveset voor Armored Mewtwo is Confusion / Psystrike, met 12.27 DPS en 432.8 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Winderig weer. Armored Mewtwo staat op plek #71 (C Tier) als Psychic aanvaller met deze moveset.
1.PsychicConfusionPsychicPsystrike11.4912.27432.8
2.SteelIron TailPsychicPsystrike10.2110.91384.8
3.PsychicConfusionPsychicFuture Sight10.0610.74379.0
4.PsychicConfusionFightingDynamic Punch9.7010.36365.6
5.PsychicConfusionGroundEarthquake9.4210.07355.2
6.PsychicConfusionRockRock Slide9.089.71342.4
7.SteelIron TailPsychicFuture Sight8.919.52336.0
8.SteelIron TailFightingDynamic Punch8.819.42332.3

Fast Attacks

  • PsychicConfusion19141.5s
    Toggle more information for move: Confusion
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • PoisonPoison
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • PsychicPsychic
    • 39.1%
      • DarkDark
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade19
    Energie14
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur1.5s
    Schadevenster0.5s - 1.5s
    Trainer Battles
    Schade16
    Energie14

    Effecten
    Confusion has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Confusion ↗
  • SteelIron Tail1461.0s
    Toggle more information for move: Iron Tail
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • RockRock
      • IceIce
      • FairyFairy
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • FireFire
      • WaterWater
      • ElectricElectric
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade14
    Energie6
    Weerboost
    • snowSneeuw
    Duur1.0s
    Schadevenster0.8s - 0.9s
    Trainer Battles
    Schade10
    Energie7

    Effecten
    Iron Tail has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Iron Tail ↗

Charged Attacks

  • FightingDynamic Punch85502.5s
    Toggle more information for move: Dynamic Punch
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • NormalNormal
      • RockRock
      • SteelSteel
      • IceIce
      • DarkDark
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • PsychicPsychic
      • FairyFairy
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade85
    Energie50
    Weerboost
    • cloudyBewolkt
    Duur2.5s
    Schadevenster1.0s - 2.5s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie45

    Effecten
    Dynamic Punch has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Dynamic Punch ↗
  • GroundEarthquake1401003.5s
    Toggle more information for move: Earthquake
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • PoisonPoison
      • RockRock
      • SteelSteel
      • FireFire
      • ElectricElectric
    • 62.5%
      • BugBug
      • GrassGrass
    • 39.1%
      • FlyingFlying
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade140
    Energie100
    Weerboost
    • sunnyZonnig
    Duur3.5s
    Schadevenster2.6s - 3.4s
    Trainer Battles
    Schade120
    Energie65

    Effecten
    Earthquake has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Earthquake ↗
  • PsychicPsystrike *95502.5s
    Toggle more information for move: Psystrike
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • PoisonPoison
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • PsychicPsychic
    • 39.1%
      • DarkDark
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade95
    Energie50
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur2.5s
    Schadevenster1.2s - 2.2s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie45

    Effecten
    Psystrike has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Psystrike ↗
  • PsychicFuture Sight1151002.5s
    Toggle more information for move: Future Sight
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • PoisonPoison
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • PsychicPsychic
    • 39.1%
      • DarkDark
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade115
    Energie100
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur2.5s
    Schadevenster1.2s - 2.5s
    Trainer Battles
    Schade110
    Energie65

    Effecten
    Future Sight has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Future Sight ↗
  • RockRock Slide75502.5s
    Toggle more information for move: Rock Slide
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • BugBug
      • FireFire
      • IceIce
    • 62.5%
      • FightingFighting
      • GroundGround
      • SteelSteel
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade75
    Energie50
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur2.5s
    Schadevenster1.3s - 2.4s
    Trainer Battles
    Schade75
    Energie45

    Effecten
    Rock Slide has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Rock Slide ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Armored Mewtwo's DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Armored Mewtwo's movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Armored Mewtwo in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Armored Mewtwo CP-grafiek

CP Chart

Armored Mewtwo heeft 3187 max CP (op Level 50). Een Armored Mewtwo verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 1740 CP en 1821 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 2175 CP tot 2276 CP. In Field en Special Research kan Armored Mewtwo worden gevonden in het bereik 1305 CP tot 1366 CP.

Max CPMax CP3187 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch1305 CP - 1366 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs1740 CP - 1821 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids1740 CP - 1821 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
2175 CP - 2276 CP
Weather boosted, Level 25, 10/10/10 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Armored Mewtwo Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
145 CP2141 CP3237 CP
4333 CP5429 CP6526 CP
7622 CP8718 CP9814 CP
10910 CP111001 CP121092 CP
131183 CP141275 CP151366 CP
161457 CP171548 CP181639 CP
191730 CP201821 CP211912 CP
222003 CP232094 CP242185 CP
252276 CP262367 CP272458 CP
282549 CP292640 CP302732 CP
312777 CP322823 CP332868 CP
342914 CP352959 CP363005 CP
373050 CP383096 CP393141 CP
403187 CP413227 CP423268 CP
433309 CP443350 CP453391 CP
463433 CP473475 CP483517 CP
493560 CP503603 CP

Pokédex-informatie

Kanto
Pokédex-nummer#150
Hoogte2 m
Gewicht122 kg
RegioGeneratie 1
Kan geruild wordenToegestaan
Buddy-afstand20 km
UitgebrachtJa
Shiny uitgebrachtNee
Pokémon HOME-overdrachtNiet toegestaan
Basisvluchtkans10%
Vangbeloningen
Candy3
Stardust100
Extra move-kosten
Candy100
Stardust100000

Evolutieschema

Armored Mewtwo heeft geen evoluties in Pokémon GO.

Mega Pokémon die Armored Mewtwo boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Armored Mewtwo's Psychic-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Armored Mewtwo.

Psychic Psychic

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50520,000 Stardust304 Armored Mewtwo Candy296 Armored Mewtwo Candy XL
LVL 40280,000 Stardust304 Armored Mewtwo Candy10 Armored Mewtwo Candy XL
LVL 35190,000 Stardust196 Armored Mewtwo Candy-
LVL 30125,000 Stardust126 Armored Mewtwo Candy-
LVL 2580,000 Stardust87 Armored Mewtwo Candy-
LVL 2047,500 Stardust58 Armored Mewtwo Candy-
LVL 1525,500 Stardust38 Armored Mewtwo Candy-
LVL 1011,000 Stardust19 Armored Mewtwo Candy-
LVL 53,000 Stardust9 Armored Mewtwo Candy-

Armored Mewtwo Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Armored Mewtwo te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 520,000 Stardust, 304 Candy en 296 Candy XL om Armored Mewtwo volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Armored Mewtwo-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Armored Mewtwo in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

MewtwoMewtwo
Armored Mewtwo (Armored)Armored Mewtwo
Armored Shadow Mewtwo (Armored Shadow)Armored Shadow Mewtwo
Mega Mewtwo X (Mega X)Mega Mewtwo X
Mega Mewtwo Y (Mega Y)Mega Mewtwo Y
Shadow Mewtwo (Shadow)Shadow Mewtwo

Grootteinformatie

XXSXSMXLXXL
Armored Mewtwo (Armored)Armored Mewtwo (Armored)Armored Mewtwo (Armored)Scaled Human Trainer to 170 cmArmored Mewtwo (Armored)Armored Mewtwo (Armored)
0.98 m1 m2 m3 m3.5 m

Armored Mewtwo's lengte varieert van 0.98 m tot 3.5 m, met een gemiddelde van 2 m. De illustratie toont een vergelijking met een 1,70 m (5′07″) lange Trainer. De maximale hoogte is beperkt tot 450px voor weergavedoeleinden.

Groottegrenzen

Deze tabel toont de groottegrenzen van Armored Mewtwo in Pokémon GO. De groottegrenzen zijn de minimum- en maximumwaarden voor elke groottecategorie.

GrootteOndergrensBovengrens
XXS0.98 m1 m
3′03″3′03″
XS1 m2 m
3′03″6′07″
M1.5 m2.5 m
4′11″8′02″
XL2.5 m3 m
8′02″9′10″
XXL3 m3.5 m
9′10″11′06″

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_JUMP
Bewegingstimer8s
Springtijd2s
Aanvalskans10.0%
Aanvalstimer3s
Ontwijkkans15.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken1
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

Normale en Shiny Armored Mewtwo

High-res sprites van Armored Mewtwo

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Armored Mewtwo. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Armored Mewtwo Pokémon GO

Wallpaper

Armored MewtwoArmored MewtwoArmored MewtwoArmored Mewtwo

Armored Mewtwo Pokédex-vermeldingen

Kanto
VersiesPokédex-vermelding
Red, BlueIt was created by a scientist after years of horrific gene splicing and DNA engineering experiments.
YellowIts DNA is almost the same as MEW's. However, its size and disposition are vastly dif­ ferent.
GoldBecause its battle abilities were raised to the ultimate level, it thinks only of de­ feating its foes.
SilverIt usually remains motionless to con­ serve energy, so that it may un­ leash its full power in battle.
CrystalSaid to rest qui­ etly in an undiscovered cave, this POKéMON was created solely for battling.
Ruby, SapphireMEWTWO is a POKéMON that was created by genetic manipulation. However, even though the scientific power of humans created this POKéMON’s body, they failed to endow MEWTWO with a compassionate heart.
EmeraldA POKéMON that was created by genetic manipulation. However, even though the scientific power of humans made its body, they failed to give it a warm heart.
FireRedA POKéMON whose genetic code was repeatedly recombined for research. It turned vicious as a result.
LeafGreenIt was created by a scientist after years of horrific gene-splicing and DNA- engineering experiments.
Diamond, Pearl, PlatinumA Pokémon created by recombining MEW’s genes. It’s said to have the most savage heart among Pokémon.
HeartGoldBecause its battle abilities were raised to the ultimate level, it thinks only of defeating its foes.
SoulSilverIt usually remains motionless to conserve energy, so that it may unleash its full power in battle.
Black, White, Black 2, White 2A Pokémon created by recombining Mew’s genes. It’s said to have the most savage heart among Pokémon.
XIt was created by a scientist after years of horrific gene-splicing and DNA-engineering experiments.
YA Pokémon created by recombining Mew’s genes. It’s said to have the most savage heart among Pokémon.
Omega RubyMewtwo is a Pokémon that was created by genetic manipulation. However, even though the scientific power of humans created this Pokémon’s body, they failed to endow Mewtwo with a compassionate heart.
Alpha SapphireMewtwo is a Pokémon that was created by genetic manipulation. However, even though the scientific power of humans created this Pokémon’s body, they failed to endow Mewtwo with a compassionate heart.
Let's Go, Pikachu!, Let's Go, Eevee!Its DNA is almost the same as Mew’s. However, its size and disposition are vastly different.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Armored Mewtwo's sterke en zwakke punten?

Als een Psychic-type Pokémon is Armored Mewtwo zwak tegen Bug, Dark en Ghost-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Armored Mewtwo in Pokémon GO?

De beste moves voor Armored Mewtwo in Pokémon GO zijn Confusion en Psystrike. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 12,267 en een TDO (Total Damage Output) van 432,763.

Hoe presteert Armored Mewtwo in Raids?

Armored Mewtwo's Raid attacker-tier is momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Hoe scoort Armored Mewtwo als Psychic-type aanvaller?

Armored Mewtwo is een C-Tier Psychic-type aanvaller, staat op nummer #71. Alleen aan te raden als je geen hogere tier-opties hebt.

Welke Mega Pokémon boosten Armored Mewtwo?

De volgende Mega Pokémon boosten Armored Mewtwo: Mega Alakazam, Mega Slowbro, Mega Starmie, Mega Mewtwo X, Mega Mewtwo Y, Mega Gardevoir, Mega Medicham, Mega Metagross, Mega Latias, Mega Latios, Mega Rayquaza, Mega Gallade, Mega Delphox en Mega Malamar.

Wat is Armored Mewtwo's maximale CP op Level 40 en Level 50?

Armored Mewtwo's maximale CP op Level 40 is 3187 CP en 3603 CP op Level 50.

Kan Armored Mewtwo shiny zijn in Pokémon GO?

Armored Mewtwo kan niet shiny zijn in Pokémon GO.

Kan Armored Mewtwo Dynamaxen in Pokémon GO?

Armored Mewtwo kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.