PvP-IV-checker voor Pokémon GO
Controleer de PvP-IV-rang van je Pokémon in Little Cup, Great League, Ultra League en Master League. Vergelijk het statproduct, optimale levels en evolutiefamilies voordat je power-ups gebruikt.
Controleer je Pokémon
Vul de IV’s uit je beoordeling in
Gebruik de drie balken uit de beoordeling in Pokémon GO. Elke balk loopt van 0 tot 15, met markeringen bij 5 en 10.
Venusaur
0 / 15 / 15
De IV-rang vergelijkt het statproduct binnen deze Pokémon-soort en vorm. De rang zegt niets over gevechtskracht of toelating tot een league.
Bekijk de IV-ranglijst
Eén resultaat per IV-combinatie, op het hoogst toegestane level. Selecteer een combinatie om die hierboven te bekijken. Pas de levelgrens en minimale IV aan via de instellingen.
| IVs | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #1 | 21 | 1498 | 100,00% | 121,21 | 124,27 | 123 | 1.852.646 | |
| #2 | 21 | 1498 | 99,82% | 121,21 | 123,04 | 124 | 1.849.307 | |
| #3 | 21 | 1498 | 99,68% | 121,21 | 124,88 | 122 | 1.846.636 | |
| #4 | 21 | 1498 | 99,62% | 121,21 | 121,82 | 125 | 1.845.671 | |
| #5 | 20,5 | 1499 | 99,59% | 121,57 | 123,38 | 123 | 1.844.968 | |
| #6 | 21 | 1498 | 99,51% | 121,82 | 123,04 | 123 | 1.843.658 | |
| #7 | 21 | 1498 | 99,51% | 121,21 | 123,66 | 123 | 1.843.519 | |
| #8 | 21 | 1495 | 99,51% | 121,21 | 123,66 | 123 | 1.843.519 | |
| #9 | 21 | 1498 | 99,36% | 121,82 | 124,88 | 121 | 1.840.749 | |
| #10 | 21 | 1498 | 99,33% | 121,82 | 121,82 | 124 | 1.840.153 |
Vergelijk de evolutiefamilie
Dezelfde IV’s, league en levelgrens voor verwante Pokémon en vormen. Dit is een vergelijking, geen lijst met beschikbare evoluties.
Veelgestelde vragen over PvP-IV’s
Hoe wordt de PvP-IV-rang berekend?
De checker berekent alle 4.096 combinaties van Attack-, Defense- en HP-IV’s van 0 tot 15. Voor elke combinatie zoekt hij het hoogste halve level dat binnen je levelgrens en de CP-limiet van de league past. De ranglijst gebruikt het product Attack × Defense × HP. Attack en Defense blijven onafgerond; HP in gevechten wordt naar beneden afgerond, met een minimum van 10.
Wat betekent het percentage van het statproduct?
Dit is jouw statproduct gedeeld door het beste statproduct voor dezelfde soort, vorm, league en levelgrens. Een waarde van 98% betekent dus 98% van dat maximum. Het is geen winstpercentage, percentiel of percentage uit de beoordeling. Het vergelijkt ook geen verschillende Pokémon-soorten.
Waarom kunnen lage Attack-IV’s goed zijn voor PvP?
Attack telt zwaarder mee voor CP dan Defense of HP. In leagues met een CP-limiet kan een lagere Attack-IV ruimte laten voor extra levels en meer weerbaarheid. Dat geldt niet altijd: schadedrempels, voorrang bij Charged Attacks en specifieke tegenstanders kunnen juist meer Attack belonen. Master League heeft geen CP-limiet, waardoor zo hoog mogelijke IV’s meestal beter zijn.
Moet ik altijd de Pokémon met rang 1 kiezen?
Nee. Deze tool vergelijkt het statproduct, niet de uitslagen van gevechten. Soort, aanvallen, team en tegenstander zijn ook belangrijk. Een lager geplaatste combinatie kan een gevecht winnen dat rang 1 verliest. Bekijk daarom ook de aanvallen en leagueprestaties op de PvP-pagina van de Pokémon voordat je middelen uitgeeft.
Wat veranderen level 40, level 50 en Best Buddy?
Het maximale level bepaalt hoe ver elke combinatie in deze vergelijking kan worden versterkt. Level 40 sluit power-ups met Candy XL uit; level 50 staat ze toe. Level 51 telt de boost van één level mee zolang een Best Buddy je actieve buddy is. Een andere grens kan andere optimale IV’s opleveren, vooral bij Pokémon die de CP-limiet moeilijk bereiken.
Wat doet de instelling voor minimale IV’s?
Deze filtert de tabel op combinaties waarvan alle drie de IV’s het gekozen minimum halen. Bij 10 krijg je bijvoorbeeld alleen waarden van 10 tot 15 voor elke stat. Je algemene rang en percentage blijven gebaseerd op alle geldige combinaties. Daarnaast zie je je positie binnen de gefilterde groep. Een minimum garandeert niet dat een Pokémon via een bepaald soort ontmoeting beschikbaar is.
Kan ik evoluties, Shadow Pokémon en andere vormen vergelijken?
Kies de exacte vorm in de zoekfunctie. De familievergelijking past je IV’s toe op verwante Pokémon en vormen, met hun eigen basisstats. Evolueren behoudt normaal gesproken de IV’s, maar zuiveren verandert ze. Vul daarom de IV’s in van de Pokémon die je wilt gebruiken. De schadeaanpassingen voor Shadow Pokémon tellen niet mee in dit statproduct. De checker controleert geen verboden soorten of speciale cupregels.
Waarom geeft een andere IV-checker een andere rang?
Controleer of soort, vorm, CP-limiet en maximaal level overeenkomen. Ook minimale IV’s, de nauwkeurigheid van CP-multipliers, HP-afronding en de volgorde bij gelijke scores kunnen verschillen. Bij een gelijk statproduct kiest deze checker eerst hogere Attack, daarna HP, CP en ten slotte IV’s. Rangnummers zijn opeenvolgend, ook bij gelijke scores. Afronding gebeurt pas na het sorteren, voor de weergave.