Perfect IV (Hundo) kansen in Pokémon GO
Hier vind je alle kansen om een perfect IV Pokémon te krijgen in Pokémon GO, inclusief IV-floors voor elke manier waarop je een Pokémon kunt verkrijgen. Perfecte Pokémon hebben 15/15/15 IVs en worden vaak hundos genoemd. Een hundo betekent dat de Pokémon 100% van zijn potentiële IV-waarden bereikt. Je kunt je IV-waarden controleren via het in-game beoordelingssysteem of met een IV-calculator.

Wilde vangst

| Ontmoetingstype | Hundo-kansen | Hundo-kansen (%) | IV-floor | Min IV (%) |
|---|---|---|---|---|
| Wilde vangst | 1 / 4096 | 0.024% | 0/0/0 | 0% |
| Wilde vangstWeerboost | 1 / 1728 | 0.058% | 4/4/4 | 26.7% |
Wilde vangsten omvatten Pokémon die je in het wild vangt, via Incense, of via Lures.
Research-taak
| Ontmoetingstype | Hundo-kansen | Hundo-kansen (%) | IV-floor | Min IV (%) |
|---|---|---|---|---|
| Field Research | 1 / 216 | 0.463% | 10/10/10 | 66.7% |
| Party Play-beloning | 1 / 216 | 0.463% | 10/10/10 | 66.7% |
| Referral-beloning | 1 / 216 | 0.463% | 10/10/10 | 66.7% |
| Special Research | 1 / 216 | 0.463% | 10/10/10 | 66.7% |
| Timed Research | 1 / 216 | 0.463% | 10/10/10 | 66.7% |
Research-taken omvatten Field Research, Special Research en Timed Research, maar ook speciale Referral- en Party Play-beloningen. Deze ontmoetingen kunnen geen weerboost hebben.
Ei-uitkomst

| Ontmoetingstype | Hundo-kansen | Hundo-kansen (%) | IV-floor | Min IV (%) |
|---|---|---|---|---|
| Alle Ei-uitkomsten | 1 / 216 | 0.463% | 10/10/10 | 66.7% |
Ei-uitkomsten omvatten Pokémon die uit Eggs komen, ongeacht de afstand die nodig is om ze uit te broeden. Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20 en hebben een IV-floor van 10/10/10.
Raid

| Ontmoetingstype | Hundo-kansen | Hundo-kansen (%) | IV-floor | Min IV (%) |
|---|---|---|---|---|
| Raid-vangst | 1 / 216 | 0.463% | 10/10/10 | 66.7% |
| Raid-vangstWeerboost | 1 / 216 | 0.463% | 10/10/10 | 66.7% |
Raid-ontmoetingen omvatten Pokémon die je vangt uit Raid Battles, inclusief Legendary Raids, Mega Raids en Dynamax. Non-Shadow Raid Bosses hebben een 10/10/10 IV-floor, terwijl Shadow Raid Bosses ook een 10/10/10 IV-floor hebben.
GO Battle League

| Ontmoetingstype | Hundo-kansen | Hundo-kansen (%) | IV-floor | Min IV (%) |
|---|---|---|---|---|
| Beloning | 1 / 216 | 0.463% | 10/10/10 | 66.7% |
| GO Battle Day | 1 / 4096 | 0.024% | 0/0/0 | 0% |
| GO Battle Weekend | 1 / 4096 | 0.024% | 0/0/0 | 0% |
| GO Battle Week | 1 / 4096 | 0.024% | 0/0/0 | 0% |
GO Battle League-ontmoetingen omvatten Pokémon uit GBL-beloningen, inclusief eind-van-het-seizoen beloningen, GBL-rangontmoetingen en speciale GO Battle day/week/weekend-ontmoetingen. Opvallend genoeg hebben GO Battle day/week/weekend-ontmoetingen geen IV-floor, waardoor de kans op optimale PvP-IVs groter wordt.
Team GO Rocket

| Ontmoetingstype | Hundo-kansen | Hundo-kansen (%) | IV-floor | Min IV (%) |
|---|---|---|---|---|
| Grunts en Leaders | 1 / 4096 | 0.024% | 0/0/0 | 0% |
| Grunts en LeadersWeerboost | 1 / 1728 | 0.058% | 4/4/4 | 26.7% |
| Giovanni | 1 / 1000 | 0.100% | 6/6/6 | 40.0% |
| Shadow Raid | 1 / 1000 | 0.100% | 6/6/6 | 40.0% |
| Shadow RaidWeerboost | 1 / 1000 | 0.100% | 6/6/6 | 40.0% |
Team GO Rocket-ontmoetingen omvatten Pokémon uit Grunts, Leaders en Giovanni. Deze ontmoetingen hebben verschillende IV-floors: 4/4/4 wanneer weerboosted van Grunts en Leaders, en 6/6/6 in Shadow Raids en bij Giovanni’s vangstbeloning.
Purifyen van Shadow Pokémon

| Ontmoetingstype | Hundo-kansen | Hundo-kansen (%) | IV-floor | Min IV (%) |
|---|---|---|---|---|
| Grunts en Leaders | 1 / 152 | 0.658% | 0/0/0 | 0% |
| Grunts en LeadersWeerboost | 1 / 64 | 1.563% | 4/4/4 | 26.7% |
| Giovanni | 1 / 37 | 2.703% | 6/6/6 | 40.0% |
| Raid | 1 / 37 | 2.703% | 6/6/6 | 40.0% |
Deze kansen gelden alleen wanneer je een Shadow Pokémon van 13/13/13 of hoger purifyt. Het purifyen van een Shadow Pokémon voegt +2 toe aan Attack, Defense en HP.
Ruil
| Ontmoetingstype | Hundo-kansen | Hundo-kansen (%) | IV-floor | Min IV (%) |
|---|---|---|---|---|
| Vriend (0 hearts) | 1 / 987 | 0.101% | 0/0/0 | 0% |
| Good Friend | 1 / 941 | 0.106% | 1/1/1 | 6.7% |
| Great Friend | 1 / 887 | 0.113% | 2/2/2 | 13.3% |
| Ultra Friend | 1 / 824 | 0.121% | 3/3/3 | 20.0% |
| Best Friend | 1 / 669 | 0.149% | 5/5/5 | 33.3% |
| Lucky Friend | 1 / 64 | 1.563% | 12/12/12 | 80.0% |
De kans om een perfect IV Pokémon te krijgen via ruilen stijgt met je Friendship-level. Deze kansen worden berekend voor een willekeurige ruil met een Good Friend, Great Friend, Ultra Friend, Best Friend of Lucky Friend. Inclusief de standaard 5% kans op een Lucky Pokémon.