Perrserker

Inhoudsopgave

Perrserker is een Steel-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 2.386 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Fighting, Fire en Ground. De aanbevolen moveset is Metal Claw / Iron Head. Het krijgt een weerboost bij Sneeuw. De shiny-vorm is beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Perrserker

195 ATK
162 DEF
172 HP
Level 50 Max CP
2697 CP
Level 40
2386 CP
Level 25 Weerboost
1704 CP
Level 20 Raids/Eieren
1363 CP
Level 15 Onderzoek
1022 CP

Tier-ranking en meta-analyse van Perrserker

Meta-analyse lezen

Perrserker PvE-analyse

Aanbevolen aanvallen

⚔️ Raids – With a max potential CP of 2697 and a DPS of 14.70, Perrserker is a decent raid attacker. As a pure Steel-type Pokémon typically running Metal Claw and Iron Head, Perrserker is strong against Rock, Ice, and Fairy-type Pokémon.

🔮 Dynamax – N/A

Perrserker PvP-analyse

Aanbevolen aanvallen

🔵 Great League – Though not one of the best Pokémon for the Great League, Perrserker can work as a decent spice pick. Steel is an excellent defensive type. Not only that, Shadow Claw is a decent fast attack that can be boosted further with Trailblaze, or Perrserker can deal heavy damage with Close Combat. Unfortunately, Perrserker isn’t too bulky in the Great League, which holds it back a bit.

🟡 Ultra League – What’s said for the Great League largely works in the Ultra League as well. Except, Perrserker actually does even better in the Ultra League. Part of this is thanks to the fact that Perrserker has access to greater bulk in the Ultra League. And another part of this is that Perrserker has more targets it can win against in the Ultra League, including the likes of Giratina (Altered), Tentacruel, Shadow Drapion, and Cresselia.

🟣 Master League – Perrserker is a bit too weak to work well in the Master League where legendary Pokémon with max stat totals of 8000-10000s dominate.

Raid AttackerRaid Attacker
Niet gerankt
SteelSteel-type aanvaller
Great LeagueGreat League
Ultra LeagueUltra League

Perrserker type-chart

Perrserker ontvangt verhoogde schade van:Perrserker ontvangt verhoogde schade van:

FightingFighting160.0%
FireFire160.0%
GroundGround160.0%

Perrserker ontvangt verminderde schade van:Perrserker ontvangt verminderde schade van:

PoisonPoison39.1%
BugBug62.5%
DragonDragon62.5%
FairyFairy62.5%
FlyingFlying62.5%
GrassGrass62.5%
IceIce62.5%
NormalNormal62.5%
PsychicPsychic62.5%
RockRock62.5%
SteelSteel62.5%

Beste moveset voor Perrserker

Moves

Metal Claw + Iron Head

De beste Steel-type moveset voor Perrserker is Metal Claw / Iron Head, met 11.06 DPS en 192.7 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Sneeuw weer. Perrserker staat op plek #75 (D Tier) als Steel aanvaller met deze moveset.
1.SteelMetal ClawSteelIron Head9.6911.06192.7
2.SteelMetal ClawDarkFoul Play9.5610.91190.1
3.SteelMetal ClawFairyPlay Rough9.4510.79188.0
4.SteelMetal ClawGrassTrailblaze9.2310.54183.6
5.SteelMetal ClawFightingClose Combat9.0810.36180.6
6.SteelMetal SoundSteelIron Head8.659.87172.0
7.GhostShadow ClawSteelIron Head8.589.79170.6
8.SteelMetal SoundFairyPlay Rough8.549.75169.9

Fast Attacks

  • GhostShadow Claw640.5s
    Toggle more information for move: Shadow Claw
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GhostGhost
      • PsychicPsychic
    • 62.5%
      • DarkDark
    • 39.1%
      • NormalNormal
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade6
    Energie4
    Weerboost
    • fogMist
    Duur0.5s
    Schadevenster0.1s - 0.3s
    Trainer Battles
    Schade6
    Energie8

    Effecten
    Shadow Claw has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Shadow Claw ↗
  • SteelMetal Claw650.5s
    Toggle more information for move: Metal Claw
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • RockRock
      • IceIce
      • FairyFairy
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • FireFire
      • WaterWater
      • ElectricElectric
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade6
    Energie5
    Weerboost
    • snowSneeuw
    Duur0.5s
    Schadevenster0.2s - 0.4s
    Trainer Battles
    Schade5
    Energie7

    Effecten
    Metal Claw has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Metal Claw ↗
  • SteelMetal Sound460.5s
    Toggle more information for move: Metal Sound
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • RockRock
      • IceIce
      • FairyFairy
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • FireFire
      • WaterWater
      • ElectricElectric
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade4
    Energie6
    Weerboost
    • snowSneeuw
    Duur0.5s
    Schadevenster0.2s - 0.7s
    Trainer Battles
    Schade5
    Energie8

    Effecten
    Metal Sound has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Metal Sound ↗

Charged Attacks

  • DarkFoul Play70502.0s
    Toggle more information for move: Foul Play
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GhostGhost
      • PsychicPsychic
    • 62.5%
      • FightingFighting
      • DarkDark
      • FairyFairy
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade70
    Energie50
    Weerboost
    • fogMist
    Duur2.0s
    Schadevenster1.7s - 1.9s
    Trainer Battles
    Schade65
    Energie40

    Effecten
    Foul Play has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Foul Play ↗
  • FairyPlay Rough90503.0s
    Toggle more information for move: Play Rough
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • DragonDragon
      • DarkDark
    • 62.5%
      • PoisonPoison
      • SteelSteel
      • FireFire
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade90
    Energie50
    Weerboost
    • cloudyBewolkt
    Duur3.0s
    Schadevenster1.4s - 2.8s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie60

    Effecten
    Play Rough has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Play Rough ↗
  • FightingClose Combat1051002.5s
    Toggle more information for move: Close Combat
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • NormalNormal
      • RockRock
      • SteelSteel
      • IceIce
      • DarkDark
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • PsychicPsychic
      • FairyFairy
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade105
    Energie100
    Weerboost
    • cloudyBewolkt
    Duur2.5s
    Schadevenster1.2s - 2.5s
    Trainer Battles
    Schade100
    Energie45

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Close Combat has a 100.0% chance to:

    • Decrease User's Defense by 33.3%
    Bekijk de detailpagina van Close Combat ↗
  • GrassTrailblaze65502.0s
    Toggle more information for move: Trailblaze
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • WaterWater
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • SteelSteel
      • FireFire
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade65
    Energie50
    Weerboost
    • sunnyZonnig
    Duur2.0s
    Schadevenster1.2s - 1.9s
    Trainer Battles
    Schade65
    Energie45

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Trailblaze has a 100.0% chance to:

    • Increase User's Attack by 25.0%
    Bekijk de detailpagina van Trailblaze ↗
  • SteelIron Head60502.0s
    Toggle more information for move: Iron Head
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • RockRock
      • IceIce
      • FairyFairy
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • FireFire
      • WaterWater
      • ElectricElectric
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade60
    Energie50
    Weerboost
    • snowSneeuw
    Duur2.0s
    Schadevenster1.4s - 1.8s
    Trainer Battles
    Schade85
    Energie50

    Effecten
    Iron Head has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Iron Head ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Perrserker's DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Perrserker's movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Perrserker in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Perrserker CP-grafiek

CP Chart

Perrserker heeft 2386 max CP (op Level 50). Een Perrserker verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 1294 CP en 1363 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 1618 CP tot 1704 CP. In Field en Special Research kan Perrserker worden gevonden in het bereik 970 CP tot 1022 CP.

Max CPMax CP2386 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch970 CP - 1022 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs1294 CP - 1363 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids1294 CP - 1363 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
1618 CP - 1704 CP
Weather boosted, Level 25, 10/10/10 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Perrserker Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
133 CP2105 CP3177 CP
4249 CP5321 CP6393 CP
7465 CP8537 CP9609 CP
10681 CP11750 CP12818 CP
13886 CP14954 CP151022 CP
161090 CP171159 CP181227 CP
191295 CP201363 CP211431 CP
221499 CP231568 CP241636 CP
251704 CP261772 CP271840 CP
281909 CP291977 CP302045 CP
312079 CP322113 CP332147 CP
342181 CP352215 CP362249 CP
372283 CP382318 CP392352 CP
402386 CP412416 CP422446 CP
432477 CP442508 CP452539 CP
462570 CP472602 CP482633 CP
492665 CP502697 CP

Pokédex-informatie

Galar
Pokédex-nummer#863
Hoogte0.8 m
Gewicht28 kg
RegioGeneratie 8
Kan geruild wordenToegestaan
Buddy-afstand3 km
UitgebrachtJa
Shiny uitgebrachtJa
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans0%
Vangbeloningen
Candy5
Stardust300
Extra move-kosten
Candy50
Stardust50000

Evolutieschema

PokémonVereistEvolutie
Galarian Meowth (Galarian)Galarian Meowth
  • 50 Candy50 Candy
PerrserkerPerrserker
  • Galarian Meowth evolueert in Perrserker, wat 50 Candy kost.

Mega Pokémon die Perrserker boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Perrserker's Steel-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Perrserker.

Steel Steel

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50520,000 Stardust304 Perrserker Candy296 Perrserker Candy XL
LVL 40280,000 Stardust304 Perrserker Candy10 Perrserker Candy XL
LVL 35190,000 Stardust196 Perrserker Candy-
LVL 30125,000 Stardust126 Perrserker Candy-
LVL 2580,000 Stardust87 Perrserker Candy-
LVL 2047,500 Stardust58 Perrserker Candy-
LVL 1525,500 Stardust38 Perrserker Candy-
LVL 1011,000 Stardust19 Perrserker Candy-
LVL 53,000 Stardust9 Perrserker Candy-

Perrserker Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Perrserker te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 520,000 Stardust, 304 Candy en 296 Candy XL om Perrserker volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Perrserker-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Perrserker in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

MeowthMeowth
PersianPersian
PerrserkerPerrserker
Alolan Meowth (Alola)Alolan Meowth
Alolan Persian (Alola)Alolan Persian
Shadow Alolan Meowth (Alola Shadow)Shadow Alolan Meowth
Shadow Alolan Persian (Alola Shadow)Shadow Alolan Persian
Galarian Meowth (Galarian)Galarian Meowth
Galarian Shadow Meowth (Galarian Shadow)Galarian Shadow Meowth
Gigantamax Meowth (Gigantamax)Gigantamax Meowth
Shadow Meowth (Shadow)Shadow Meowth
Shadow Persian (Shadow)Shadow Persian
Shadow Perrserker (Shadow)Shadow Perrserker

Grootteinformatie

XXSXSMXLXXL
PerrserkerPerrserkerPerrserkerScaled Human Trainer to 170 cmPerrserkerPerrserker
0.39 m0.4 m0.8 m1.2 m1.4 m

Perrserker's lengte varieert van 0.39 m tot 1.4 m, met een gemiddelde van 0.8 m. De illustratie toont een vergelijking met een 1,70 m (5′07″) lange Trainer. De maximale hoogte is beperkt tot 450px voor weergavedoeleinden.

Groottegrenzen

Deze tabel toont de groottegrenzen van Perrserker in Pokémon GO. De groottegrenzen zijn de minimum- en maximumwaarden voor elke groottecategorie.

GrootteOndergrensBovengrens
XXS0.392 m0.4 m
1′03″1′04″
XS0.4 m0.8 m
1′04″2′07″
M0.6 m1 m
1′12″3′03″
XL1 m1.2 m
3′03″3′11″
XXL1.2 m1.4 m
3′11″4′07″

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_JUMP
Bewegingstimer10s
Springtijd1s
Aanvalskans30.0%
Aanvalstimer29s
Ontwijkkans45.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken1
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

Normale en Shiny Perrserker

High-res sprites van Perrserker

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Perrserker. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Perrserker Pokémon GO

Wallpaper

PerrserkerPerrserkerPerrserkerPerrserker

Perrserker Pokédex-vermeldingen

Galar
VersiesPokédex-vermelding
SwordWhat appears to be an iron helmet is actually hardened hair. This Pokémon lives for the thrill of battle.
ShieldAfter many battles, it evolved dangerous claws that come together to form daggers when extended.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Perrserker's sterke en zwakke punten?

Als een Steel-type Pokémon is Perrserker zwak tegen Fighting, Fire en Ground-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Perrserker in Pokémon GO?

De beste moves voor Perrserker in Pokémon GO zijn Metal Claw en Iron Head. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 11,059 en een TDO (Total Damage Output) van 192,719.

Hoe presteert Perrserker in Raids?

Perrserker's Raid attacker-tier is momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Hoe scoort Perrserker als Steel-type aanvaller?

Perrserker is een D-Tier Steel-type aanvaller en heeft het moeilijk in Raids door lagere stats of een suboptimale moveset.

Welke Mega Pokémon boosten Perrserker?

De volgende Mega Pokémon boosten Perrserker: Mega Steelix, Mega Scizor, Mega Skarmory, Mega Mawile, Mega Aggron, Mega Metagross en Mega Lucario.

Wat is Perrserker's maximale CP op Level 40 en Level 50?

Perrserker's maximale CP op Level 40 is 2386 CP en 2697 CP op Level 50.

Kan Perrserker shiny zijn in Pokémon GO?

Perrserker kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

Kan Perrserker Dynamaxen in Pokémon GO?

Perrserker kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.