Persian

Inhoudsopgave

Persian is een Normal-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 1.689 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Fighting. De aanbevolen moveset is Scratch / Play Rough. Het krijgt een weerboost bij Gedeeltelijk bewolkt. De shiny-vorm is beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Persian

150 ATK
136 DEF
163 HP
Level 50 Max CP
1910 CP
Level 40
1689 CP
Level 25 Weerboost
1206 CP
Level 20 Raids/Eieren
965 CP
Level 15 Onderzoek
724 CP

Tier-ranking van Persian

Raid AttackerRaid Attacker
Niet gerankt
NormalNormal-type aanvaller
Great LeagueGreat League

Persian type-chart

Persian ontvangt verhoogde schade van:Persian ontvangt verhoogde schade van:

FightingFighting160.0%

Persian ontvangt verminderde schade van:Persian ontvangt verminderde schade van:

GhostGhost39.1%

Beste moveset voor Persian

Moves

Scratch + Play Rough

De beste Normal-type moveset voor Persian is Scratch / Play Rough, met 8.25 DPS en 116.4 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Gedeeltelijk bewolkt en Bewolkt weer. Persian staat op plek #287 (E Tier) als Normal aanvaller met deze moveset.
1.NormalScratchDarkFoul Play7.078.31117.3
2.NormalScratchFairyPlay Rough7.028.25116.4
3.NormalScratchDarkPayback6.677.83110.5
4.NormalScratchRockPower Gem6.667.82110.4
5.NormalScratchDarkNight Slash6.297.39104.2
6.DarkFeint AttackFairyPlay Rough6.237.33103.4
7.DarkFeint AttackDarkFoul Play6.197.28102.7
8.DarkFeint AttackRockPower Gem5.836.8596.7

Fast Attacks

  • DarkFeint Attack11101.0s
    Toggle more information for move: Feint Attack
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GhostGhost
      • PsychicPsychic
    • 62.5%
      • FightingFighting
      • DarkDark
      • FairyFairy
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade11
    Energie10
    Weerboost
    • fogMist
    Duur1.0s
    Schadevenster0.8s - 1.0s
    Trainer Battles
    Schade6
    Energie6

    Effecten
    Feint Attack has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Feint Attack ↗
  • NormalScratch640.5s
    Toggle more information for move: Scratch
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade6
    Energie4
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur0.5s
    Schadevenster0.3s - 0.5s
    Trainer Battles
    Schade3
    Energie4

    Effecten
    Scratch has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Scratch ↗

Charged Attacks

  • DarkFoul Play70502.0s
    Toggle more information for move: Foul Play
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GhostGhost
      • PsychicPsychic
    • 62.5%
      • FightingFighting
      • DarkDark
      • FairyFairy
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade70
    Energie50
    Weerboost
    • fogMist
    Duur2.0s
    Schadevenster1.7s - 1.9s
    Trainer Battles
    Schade65
    Energie40

    Effecten
    Foul Play has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Foul Play ↗
  • DarkPayback951002.0s
    Toggle more information for move: Payback
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GhostGhost
      • PsychicPsychic
    • 62.5%
      • FightingFighting
      • DarkDark
      • FairyFairy
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade95
    Energie100
    Weerboost
    • fogMist
    Duur2.0s
    Schadevenster0.9s - 1.8s
    Trainer Battles
    Schade110
    Energie60

    Effecten
    Payback has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Payback ↗
  • DarkNight Slash *45332.0s
    Toggle more information for move: Night Slash
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GhostGhost
      • PsychicPsychic
    • 62.5%
      • FightingFighting
      • DarkDark
      • FairyFairy
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade45
    Energie33
    Weerboost
    • fogMist
    Duur2.0s
    Schadevenster1.1s - 1.8s
    Trainer Battles
    Schade50
    Energie35

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Night Slash has a 12.5% chance to:

    • Increase User's Attack by 25.0%
    Bekijk de detailpagina van Night Slash ↗
  • FairyPlay Rough90503.0s
    Toggle more information for move: Play Rough
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • DragonDragon
      • DarkDark
    • 62.5%
      • PoisonPoison
      • SteelSteel
      • FireFire
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade90
    Energie50
    Weerboost
    • cloudyBewolkt
    Duur3.0s
    Schadevenster1.4s - 2.8s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie60

    Effecten
    Play Rough has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Play Rough ↗
  • RockPower Gem80503.0s
    Toggle more information for move: Power Gem
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • BugBug
      • FireFire
      • IceIce
    • 62.5%
      • FightingFighting
      • GroundGround
      • SteelSteel
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade80
    Energie50
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur3.0s
    Schadevenster2.0s - 2.8s
    Trainer Battles
    Schade85
    Energie50

    Effecten
    Power Gem has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Power Gem ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Persian's DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Persian's movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Persian in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Persian CP-grafiek

CP Chart

Persian heeft 1689 max CP (op Level 50). Een Persian verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 907 CP en 965 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 1134 CP tot 1206 CP. In Field en Special Research kan Persian worden gevonden in het bereik 680 CP tot 724 CP.

Max CPMax CP1689 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch680 CP - 724 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs907 CP - 965 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids907 CP - 965 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
1134 CP - 1206 CP
Weather boosted, Level 25, 10/10/10 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Persian Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
123 CP274 CP3125 CP
4176 CP5227 CP6278 CP
7329 CP8380 CP9431 CP
10482 CP11531 CP12579 CP
13627 CP14675 CP15724 CP
16772 CP17820 CP18868 CP
19917 CP20965 CP211013 CP
221061 CP231110 CP241158 CP
251206 CP261255 CP271303 CP
281351 CP291399 CP301448 CP
311472 CP321496 CP331520 CP
341544 CP351568 CP361593 CP
371617 CP381641 CP391665 CP
401689 CP411710 CP421732 CP
431754 CP441776 CP451798 CP
461820 CP471842 CP481864 CP
491887 CP501910 CP

Pokédex-informatie

Kanto
Pokédex-nummer#53
Hoogte1 m
Gewicht32 kg
RegioGeneratie 1
Kan geruild wordenToegestaan
Buddy-afstand3 km
UitgebrachtJa
Shiny uitgebrachtJa
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans0%
Vangbeloningen
Candy5
Stardust700
Extra move-kosten
Candy50
Stardust50000

Evolutieschema

PokémonVereistEvolutie
MeowthMeowth
  • 50 Candy50 Candy
PersianPersian
  • Meowth evolueert in Persian, wat 50 Candy kost.

Mega Pokémon die Persian boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Persian's Normal-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Persian.

Normal Normal

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50520,000 Stardust304 Persian Candy296 Persian Candy XL
LVL 40280,000 Stardust304 Persian Candy10 Persian Candy XL
LVL 35190,000 Stardust196 Persian Candy-
LVL 30125,000 Stardust126 Persian Candy-
LVL 2580,000 Stardust87 Persian Candy-
LVL 2047,500 Stardust58 Persian Candy-
LVL 1525,500 Stardust38 Persian Candy-
LVL 1011,000 Stardust19 Persian Candy-
LVL 53,000 Stardust9 Persian Candy-

Persian Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Persian te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 520,000 Stardust, 304 Candy en 296 Candy XL om Persian volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Persian-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Persian in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

MeowthMeowth
PersianPersian
PerrserkerPerrserker
Alolan Meowth (Alola)Alolan Meowth
Alolan Persian (Alola)Alolan Persian
Shadow Alolan Meowth (Alola Shadow)Shadow Alolan Meowth
Shadow Alolan Persian (Alola Shadow)Shadow Alolan Persian
Galarian Meowth (Galarian)Galarian Meowth
Galarian Shadow Meowth (Galarian Shadow)Galarian Shadow Meowth
Gigantamax Meowth (Gigantamax)Gigantamax Meowth
Shadow Meowth (Shadow)Shadow Meowth
Shadow Persian (Shadow)Shadow Persian
Shadow Perrserker (Shadow)Shadow Perrserker

Grootteinformatie

XXSXSMXLXXL
PersianPersianPersianScaled Human Trainer to 170 cmPersianPersian
0.49 m0.5 m1 m1.5 m1.75 m

Persian's lengte varieert van 0.49 m tot 1.75 m, met een gemiddelde van 1 m. De illustratie toont een vergelijking met een 1,70 m (5′07″) lange Trainer. De maximale hoogte is beperkt tot 450px voor weergavedoeleinden.

Groottegrenzen

Deze tabel toont de groottegrenzen van Persian in Pokémon GO. De groottegrenzen zijn de minimum- en maximumwaarden voor elke groottecategorie.

GrootteOndergrensBovengrens
XXS0.49 m0.5 m
1′07″1′08″
XS0.5 m1 m
1′08″3′03″
M0.75 m1.25 m
2′06″4′01″
XL1.25 m1.5 m
4′01″4′11″
XXL1.5 m1.75 m
4′11″5′09″

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_JUMP
Bewegingstimer8s
Springtijd2s
Aanvalskans10.0%
Aanvalstimer23s
Ontwijkkans15.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken1
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

Normale en Shiny Persian

High-res sprites van Persian

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Persian. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Persian Pokémon GO

Wallpaper

PersianPersianPersianPersian

Persian Pokédex-vermeldingen

Kanto
VersiesPokédex-vermelding
Red, BlueAlthough its fur has many admirers, it is tough to raise as a pet because of its fickle meanness.
YellowThe gem in its forehead glows on its own! It walks with all the grace and elegance of a proud queen.
GoldMany adore it for its sophisticated air. However, it will lash out and scratch for little reason.
SilverIts lithe muscles allow it to walk without making a sound. It attacks in an instant.
CrystalBehind its lithe, elegant appearance lies a barbaric side. It will tear apart its prey on a mere whim.
Ruby, SapphirePERSIAN has six bold whiskers that give it a look of toughness. The whiskers sense air movements to determine what is in the POKéMON’s surrounding vicinity. It becomes docile if grabbed by the whiskers.
EmeraldA PERSIAN’s six bold whiskers sense air movements to determine what is in its vicinity. It becomes docile if grabbed by the whiskers.
FireRedHas a vicious temperament. Beware if it raises its tail straight up. It is a signal that it is about to pounce and bite.
LeafGreenAlthough its fur has many admirers, it is tough to raise as a pet because of its fickle meanness.
Diamond, Pearl, Platinum, Black, White, Black 2, White 2A very haughty Pokémon. Among fans, the size of the jewel in its forehead is a topic of much talk.
HeartGoldMany adore it for its sophisticated air. However, it will lash out and scratch for little reason.
SoulSilverIts lithe muscles allow it to walk without making a sound. It attacks in an instant.
XAlthough its fur has many admirers, it is tough to raise as a pet because of its fickle meanness.
YIts lithe muscles allow it to walk without making a sound. It attacks in an instant.
Omega Ruby, Alpha SapphirePersian has six bold whiskers that give it a look of toughness. The whiskers sense air movements to determine what is in the Pokémon’s surrounding vicinity. It becomes docile if grabbed by the whiskers.
SunIt has a violent temperament. It will attack anything that looks it in the eye. Its sharp claws inflict deep wounds.
MoonIt has a high opinion of itself, although not to the same extent as the Alolan Persian. It’s quite difficult to make friends with this Pokémon.
Ultra SunAlthough the jewel on its forehead appears to be a different color than those of Alolan Persian, it’s mostly made of the same material.
Ultra MoonThis Pokémon is popular with rich people. It’s also targeted by hunters who are after the jewel in its forehead.
Let's Go, Pikachu!, Let's Go, Eevee!The gem in its forehead glows on its own! It walks with all the grace and elegance of a proud queen.
SwordGetting this prideful Pokémon to warm up to you takes a lot of effort, and it will claw at you the moment it gets annoyed.
ShieldIts elegant and refined behavior clashes with that of the barbaric Perrserker. The relationship between the two is one of mutual disdain.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Persian's sterke en zwakke punten?

Als een Normal-type Pokémon is Persian zwak tegen Fighting-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Persian in Pokémon GO?

De beste moves voor Persian in Pokémon GO zijn Scratch en Foul Play. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 8,311 en een TDO (Total Damage Output) van 117,257.

Hoe presteert Persian in Raids?

Persian's Raid attacker-tier is momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Hoe scoort Persian als Normal-type aanvaller?

Persian is een E-Tier Normal-type aanvaller en heeft het moeilijk in Raids door lagere stats of een suboptimale moveset.

Welke Mega Pokémon boosten Persian?

De volgende Mega Pokémon boosten Persian: Mega Pidgeot, Mega Kangaskhan, Mega Lopunny en Mega Audino.

Wat is Persian's maximale CP op Level 40 en Level 50?

Persian's maximale CP op Level 40 is 1689 CP en 1910 CP op Level 50.

Kan Persian shiny zijn in Pokémon GO?

Persian kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

Kan Persian Dynamaxen in Pokémon GO?

Persian kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.