- Overzicht
- Counters
- CP & IV
- PvP
- Moves
Mega Malamar heeft toegang tot 3 Fast Attacks (Peck, Psycho Cut en Psywave), die Flying en Psychic-type aanvallen dekken. Wanneer je Psycho Cut en Psywave gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Fast Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 10.00 | 10 | 10.00 | 1.0s | 6 | 8 | - | |||
| 4 | 8.00 | 7 | 14.00 | 0.5s | 4 | 9 | - | |||
| 4 | 8.00 | 7 | 14.00 | 0.5s | 3 | 4 | - | |||
| ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.0 |
Mega Malamar heeft toegang tot 5 Charged Attacks (Hyper Beam, Psybeam, Foul Play, Superpower en Psybeam+), die Normal, Psychic, Dark en Fighting-type aanvallen dekken. Wanneer je Psybeam, Foul Play en Psybeam+ gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Charge Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 70 | 35.00 | 50 | 1.40 | 2.0s | 65 | 40 | - | |
| 150 | 37.50 | 100 | 1.50 | 4.0s | 150 | 80 | - | |
| 65 | 21.67 | 50 | 1.30 | 3.0s | 70 | 60 | - | |
| 170 | 56.67 | 100 | 1.70 | 3.0s | 60 | 45 | - | |
| 85 | 28.33 | 50 | 1.70 | 3.0s | 85 | 40 | - |
| ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.0 | |
| ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.4 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 |
Superpower has a 100.0% chance to:
| 1. | 16.61 | 18.06 | 494.3 | ||
| 2. | 16.61 | 18.06 | 494.3 | ||
| 3. | 13.88 | 15.10 | 413.4 | ||
| 4. | 11.42 | 12.43 | 340.1 | ||
| 5. | 11.42 | 12.43 | 340.1 | ||
| 6. | 10.16 | 11.07 | 302.9 | ||
| 7. | 10.12 | 11.02 | 301.5 | ||
| 8. | 10.12 | 11.02 | 301.5 |
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.