Naar de pagina-inhoud
    • Raid Battles
      Beste algemene aanvallers
    • Nuttigste raid-aanvallers
    • Beste Mega-Pokémon
    • Beste Shadow Pokémon
    • Beste aanvallers per type
    • Max Battles
      Beste Dynamax-aanvallers per type
    • Beste tanks voor Max Battles
    • Gyms
      Tierlist voor de beste verdedigers
    • Normal
    • Fighting
    • Flying
    • Poison
    • Ground
    • Rock
    • Bug
    • Ghost
    • Steel
    • Fire
    • Water
    • Grass
    • Electric
    • Psychic
    • Ice
    • Dragon
    • Dark
    • Fairy
    • Normal
    • Fighting
    • Flying
    • Poison
    • Ground
    • Rock
    • Bug
    • Ghost
    • Steel
    • Fire
    • Water
    • Grass
    • Electric
    • Psychic
    • Ice
    • Dragon
    • Dark
    • Fairy
    • Little Cup-tierlist
    • Great League-tierlist
    • Ultra League-tierlist
    • Master League-tierlist
    • Great League: Mega Edition
    • Ultra League: Mega Edition
    • Master League: Mega Edition
    • Alle Pokémon
      • Generatie 1
      • Generatie 2
      • Generatie 3
      • Generatie 4
      • Generatie 5
      • Generatie 6
      • Generatie 7
      • Generatie 8
      • Generatie 9
      • Legendary Pokémon
      • Mythical Pokémon
      • Mega Pokémon
      • Dynamax-Pokémon
      • Buddy-afstand 1 km
      • Buddy-afstand 3 km
      • Buddy-afstand 5 km
      • Buddy-afstand 20 km
      • Normal
      • Fighting
      • Flying
      • Poison
      • Ground
      • Rock
      • Bug
      • Ghost
      • Steel
      • Fire
      • Water
      • Grass
      • Electric
      • Psychic
      • Ice
      • Dragon
      • Dark
      • Fairy
  • Items
    • Fast Attacks (PvE)
    • Charged Attacks (PvE)
    • Fast Attacks (PvP)
    • Charged Attacks (PvP)
    • Community Day-moves
    • Legacy-moves
    • CP-calculator
    • Power-up-calculator
    • DPS- & TDO-vergelijker
    • PvP-IV-checker
    • Functionele hundos in Pokémon GO
    • Raid-breakpointcalculator
    • PvP move-count calculator
    • Perfect IV-kans
    • Weather Boosts
    • Type chart
    • Mega-boost
    • Zoekstrings
    • Shiny-checklist
    • Stickers
    • Vollemaantracker voor Ursaluna
    • Wie is die Pokémon?
    • Privacybeleid
    • Algemene voorwaarden
    • Disclaimer
  • GrumpigOverzicht
  • Raid countersCounters
  • IV-grafiekCP & IV
  • PvPPvP
  • MovesMoves

Pokémon

Overzicht en statistieken

ATK
DEF
HP

Aanvallen en beste movesets

GO Hub-logo
FacebookInstagramXThreadsHoofdwebsiteForums
© 2017-2026 Pokémon GO Hub. All rights reserved.

Pokémon and Pokémon GO are copyright of The Pokémon Company, Scopely, and Nintendo. All trademarked images and names are property of their respective owners, and any such material is used on this site for educational purposes only. Solver d.o.o. has no affiliation with The Pokémon Company, Scopely, or Nintendo.

This site is not sponsored, endorsed, or affiliated with Scopely or The Pokémon Company in any way. All data provided on this site is for informational purposes only.

Special thanks to Dialgadex for their great DPS and eDPS formulas, as well as PvPoke for their PvP data. This site would not be possible without their hard work and dedication to the Pokémon GO community.

PrivacybeleidAlgemene voorwaardenDisclaimer

Grumpig

  • Vorige PokémonSpoinkSpoink
  • SpindaSpindaVolgende Pokémon
GrumpigGrumpig↓
    Grumpig
    Psychic
    • windy
    Inhoudsopgave
    • Overzicht en statistieken
    • Aanvallen en beste movesets
    • CP-tabel
    • Mega-boosts
    • Pokédex-informatie
    • Evoluties
    • Familie en vormen
    • Grootte-informatie
    • Ontmoetingsgegevens
    • Power-upkosten
    • Sprites
    • Pokédex-teksten
    • Veelgestelde vragen

    Grumpig is een Psychic-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 2.369 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Bug, Dark en Ghost. De aanbevolen moveset is Extrasensory / Psychic. Het krijgt een weerboost bij Winderig. De shiny-vorm is beschikbaar.

    Statistieken en Max CP van Grumpig

    171 ATK
    188 DEF
    190 HP
    Level 50 Max CP
    2679 CP
    Level 40
    2369 CP
    Level 25 Weerboost
    1692 CP
    Level 20 Raids/Eieren
    1354 CP
    Level 15 Onderzoek
    1015 CP

    Tier-ranking van Grumpig

    Raid AttackerRaid Attacker
    Niet gerankt
    Gym DefenderGym Defender
    D#134
    PsychicPsychic-type aanvaller
    D#118
    Great LeagueGreat League
    A#85
    Ultra LeagueUltra League
    B#104

    Grumpig type-chart

    Grumpig ontvangt verhoogde schade van:Grumpig ontvangt verhoogde schade van:

    BugBug160.0%
    DarkDark160.0%
    GhostGhost160.0%

    Grumpig ontvangt verminderde schade van:Grumpig ontvangt verminderde schade van:

    FightingFighting62.5%
    PsychicPsychic62.5%

    Beste moveset voor Grumpig

    Moves

    Extrasensory + Psychic

    PsychicD
    PsychicExtrasensory
    PsychicPsychic
    De beste Psychic-type moveset voor Grumpig is Extrasensory / Psychic, met 10.75 DPS en 235.3 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Winderig weer. Grumpig staat op plek #118 (D Tier) als Psychic aanvaller met deze moveset.
    12 van 12 resultaten
    Pagina 1 van 2
    Scrol horizontaal om meer kolommen te zien. Gebruik de linker- en rechterpijltoets wanneer dit gebied focus heeft.
    Gegevenstabel
    1.PsychicPsywavePsychicPsychic9.7310.82236.8
    2.PsychicExtrasensoryPsychicPsychic9.6710.75235.3
    3.ElectricCharge BeamPsychicPsychic8.929.92217.2
    4.PsychicExtrasensoryGhostShadow Ball8.889.87216.1
    5.PsychicPsywaveGhostShadow Ball8.839.82215.0
    6.PsychicExtrasensoryFightingDynamic Punch8.649.60210.3
    7.PsychicPsywaveFightingDynamic Punch8.559.51208.2
    8.ElectricCharge BeamGhostShadow Ball8.038.93195.6
    1–8 van 12
    Pagina 1 van 2

    Fast Attacks

    • ElectricCharge Beam7141.0s
      Toggle more information for move: Charge Beam
      Type-effectiviteitsgrafiek

      Supereffectief tegen

      • FlyingFlying160%
      • WaterWater160%

      Weerstaan door

      • GroundGround39,1%
      • GrassGrass62,5%
      • ElectricElectric62,5%
      • DragonDragon62,5%
      Gym- en Raid-gevechten
      Schade7
      Energie14
      Weerboost
      • rainRegen
      Duur1.0s
      Schadevenster0.8s - 0.9s
      Trainer Battles
      Schade6
      Energie11

      Effecten
      Charge Beam has no special effects.
      Bekijk de detailpagina van Charge Beam ↗
    • PsychicExtrasensory11111.0s
      Toggle more information for move: Extrasensory
      Type-effectiviteitsgrafiek

      Supereffectief tegen

      • FightingFighting160%
      • PoisonPoison160%

      Weerstaan door

      • SteelSteel62,5%
      • PsychicPsychic62,5%
      • DarkDark39,1%
      Gym- en Raid-gevechten
      Schade11
      Energie11
      Weerboost
      • windyWinderig
      Duur1.0s
      Schadevenster0.8s - 0.9s
      Trainer Battles
      Schade8
      Energie10

      Effecten
      Extrasensory has no special effects.
      Bekijk de detailpagina van Extrasensory ↗
    • PsychicPsywave470.5s
      Toggle more information for move: Psywave
      Type-effectiviteitsgrafiek

      Supereffectief tegen

      • FightingFighting160%
      • PoisonPoison160%

      Weerstaan door

      • SteelSteel62,5%
      • PsychicPsychic62,5%
      • DarkDark39,1%
      Gym- en Raid-gevechten
      Schade4
      Energie7
      Weerboost
      • windyWinderig
      Duur0.5s
      Schadevenster0.3s - 0.6s
      Trainer Battles
      Schade3
      Energie4

      Effecten
      Psywave has no special effects.
      Bekijk de detailpagina van Psywave ↗

    Charged Attacks

    • FightingDynamic Punch85502.5s
      Toggle more information for move: Dynamic Punch
      Type-effectiviteitsgrafiek

      Supereffectief tegen

      • NormalNormal160%
      • RockRock160%
      • SteelSteel160%
      • IceIce160%
      • DarkDark160%

      Weerstaan door

      • FlyingFlying62,5%
      • PoisonPoison62,5%
      • BugBug62,5%
      • GhostGhost39,1%
      • PsychicPsychic62,5%
      • FairyFairy62,5%
      Gym- en Raid-gevechten
      Schade85
      Energie50
      Weerboost
      • cloudyBewolkt
      Duur2.5s
      Schadevenster1.0s - 2.5s
      Trainer Battles
      Schade90
      Energie45

      Effecten
      Dynamic Punch has no special effects.
      Bekijk de detailpagina van Dynamic Punch ↗
    • GhostShadow Ball100503.0s
      Toggle more information for move: Shadow Ball
      Type-effectiviteitsgrafiek

      Supereffectief tegen

      • GhostGhost160%
      • PsychicPsychic160%

      Weerstaan door

      • NormalNormal39,1%
      • DarkDark62,5%
      Gym- en Raid-gevechten
      Schade100
      Energie50
      Weerboost
      • fogMist
      Duur3.0s
      Schadevenster2.4s - 2.8s
      Trainer Battles
      Schade90
      Energie50

      Effecten
      Shadow Ball has no special effects.
      Bekijk de detailpagina van Shadow Ball ↗
    • PsychicPsychic95503.0s
      Toggle more information for move: Psychic
      Type-effectiviteitsgrafiek

      Supereffectief tegen

      • FightingFighting160%
      • PoisonPoison160%

      Weerstaan door

      • SteelSteel62,5%
      • PsychicPsychic62,5%
      • DarkDark39,1%
      Gym- en Raid-gevechten
      Schade95
      Energie50
      Weerboost
      • windyWinderig
      Duur3.0s
      Schadevenster1.5s - 2.8s
      Trainer Battles
      Schade75
      Energie55

      Effecten
      Special effectsSpecial

      Psychic has a 10.0% chance to:

      • Decrease Target's Defense by 20.0%
      Bekijk de detailpagina van Psychic ↗
    • PsychicMirror Coat60502.5s
      Toggle more information for move: Mirror Coat
      Type-effectiviteitsgrafiek

      Supereffectief tegen

      • FightingFighting160%
      • PoisonPoison160%

      Weerstaan door

      • SteelSteel62,5%
      • PsychicPsychic62,5%
      • DarkDark39,1%
      Gym- en Raid-gevechten
      Schade60
      Energie50
      Weerboost
      • windyWinderig
      Duur2.5s
      Schadevenster2.2s - 2.4s
      Trainer Battles
      Schade75
      Energie45

      Effecten
      Mirror Coat has no special effects.
      Bekijk de detailpagina van Mirror Coat ↗
    Meer informatie

    De volgende grafiek toont Grumpig's DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Grumpig's movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

    Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Grumpig in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

    Grumpig CP-grafiek

    CP Chart

    Grumpig heeft 2369 max CP (op Level 50). Een Grumpig verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 1285 CP en 1354 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 1606 CP tot 1692 CP. In Field en Special Research kan Grumpig worden gevonden in het bereik 964 CP tot 1015 CP.

    Max CPMax CP2369 CP
    Level 50, 15/15/15 IVs
    Field ResearchResearch964 CP - 1015 CP
    Level 15, 10/10/10 minimum IVs
    Pokémon EggEggs1285 CP - 1354 CP
    Level 20, 10/10/10 minimum IVs
    Raid catchRaids1285 CP - 1354 CP
    Level 20, 10/10/10 minimum IVs
    1606 CP - 1692 CP
    Weather boosted, Level 25, 10/10/10 minimum IVs
    Max Combat Power per level-grafiek

    Grumpig Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

    LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
    133 CP2105 CP3176 CP
    4248 CP5319 CP6391 CP
    7462 CP8534 CP9605 CP
    10677 CP11744 CP12812 CP
    13880 CP14948 CP151015 CP
    161083 CP171151 CP181218 CP
    191286 CP201354 CP211421 CP
    221489 CP231557 CP241625 CP
    251692 CP261760 CP271828 CP
    281895 CP291963 CP302031 CP
    312065 CP322099 CP332132 CP
    342166 CP352200 CP362234 CP
    372268 CP382302 CP392336 CP
    402369 CP412399 CP422430 CP
    432460 CP442491 CP452522 CP
    462553 CP472584 CP482615 CP
    492647 CP502679 CP
    InfoMeer informatie
    • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
      • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
    • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
      • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
    • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
    • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

    Mega Pokémon die Grumpig boosten

    Photobomb

    Een lijst van Mega Pokémon die Grumpig's Psychic-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Grumpig.

    Psychic Psychic

    • Mega Alakazam (Mega)Mega Alakazam
    • Mega Slowbro (Mega)Mega Slowbro
    • Mega Starmie (Mega)Mega Starmie
    • Mega Mewtwo X (Mega X)Mega Mewtwo X
    • Mega Mewtwo Y (Mega Y)Mega Mewtwo Y
    • Mega Gardevoir (Mega)Mega Gardevoir
    • Mega Medicham (Mega)Mega Medicham
    • Mega Metagross (Mega)Mega Metagross
    • Mega Latias (Mega)Mega Latias
    • Mega Latios (Mega)Mega Latios
    • Mega Rayquaza (Mega)Mega Rayquaza
    • Mega Gallade (Mega)Mega Gallade
    • Mega Delphox (Mega)Mega Delphox
    • Mega Malamar (Mega)Mega Malamar
    Meer informatie

    Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

    Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

    Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
    • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
    • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
    • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

    Pokédex-informatie

    Hoenn
    Pokédex-nummer#326
    Hoogte0.89 m
    Gewicht71.5 kg
    RegioGeneratie 3
    Kan geruild wordenToegestaan
    Buddy-afstand1 km
    UitgebrachtJa
    Shiny uitgebrachtJa
    Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
    Basisvluchtkans0%
    Vangbeloningen
    Candy5
    Stardust300
    Extra move-kosten
    Candy25
    Stardust10000

    Evolutieschema

    PokémonVereistEvolutie
    SpoinkSpoink
    • 50 Candy50 Candy
    GrumpigGrumpig
    • Spoink evolueert in Grumpig, wat 50 Candy kost.

    Grumpig-familie

    Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Grumpig in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

    SpoinkSpoink
    GrumpigGrumpig
    Shadow Spoink (Shadow)Shadow Spoink
    Shadow Grumpig (Shadow)Shadow Grumpig

    Grootteinformatie

    Grumpig's lengte varieert van 0.44 m tot 1.56 m, met een gemiddelde van 0.89 m. De illustratie toont een vergelijking met een 1,70 m (5′07″) lange Trainer. De maximale hoogte is beperkt tot 450px voor weergavedoeleinden.

    XXSXSMXLXXL
    GrumpigGrumpigGrumpigScaled Human Trainer to 170 cmGrumpigGrumpig
    0.44 m0.45 m0.89 m1.34 m1.56 m

    Groottegrenzen

    Deze tabel toont de groottegrenzen van Grumpig in Pokémon GO. De groottegrenzen zijn de minimum- en maximumwaarden voor elke groottecategorie.

    GrootteOndergrensBovengrens
    XXS0.4361 m0.445 m
    1′05″1′06″
    XS0.445 m0.89 m
    1′06″2′11″
    M0.6675 m1.1125 m
    2′02″3′08″
    XL1.1125 m1.335 m
    3′08″4′05″
    XXL1.335 m1.5575 m
    4′05″5′01″

    Encounter-data

    BewegingstypeMOVEMENT_JUMP
    Bewegingstimer11s
    Springtijd2s
    Aanvalskans10.0%
    Aanvalstimer20s
    Ontwijkkans15.0%
    Duur van ontwijken0.0s
    Afstand bij ontwijken1
    Min. actiefrequentie1s
    Max. actiefrequentie2s

    Power-upkosten

    LVLStardustCandyCandy XL
    50520,000304296
    40280,00030410
    35190,000196-
    30125,000126-
    2580,00087-
    2047,50058-
    1525,50038-
    1011,00019-
    53,0009-

    Grumpig Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Grumpig te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 520,000 Stardust, 304 Candy en 296 Candy XL om Grumpig volledig te power-uppen in Pokémon GO.

    Power-up-calculator→

    Sprites

    Photobomb

    Normale en Shiny Grumpig

    • Grumpig (not shiny)Normale Grumpig
    • Grumpig (Shiny)Shiny Grumpig

    High-res sprites van Grumpig

    Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Grumpig. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

    • #326Pokémon HOME Grumpig sprite
    • #326Pokémon HOME Shiny Grumpig sprite

    Officieel artwork

    Grumpig Pokémon GO

    Wallpaper

    GrumpigGrumpigGrumpigGrumpig

    Grumpig Pokédex-vermeldingen

    Hoenn
    VersiesPokédex-vermelding
    RubyGRUMPIG uses the black pearls on its body to amplify its psychic power waves for gaining total control over its foe. When this POKéMON uses its special power, its snorting breath grows labored.
    SapphireGRUMPIG uses the black pearls on its body to wield its fantastic powers. When it is doing so, it dances bizarrely. This POKéMON’s black pearls are valuable as works of art.
    EmeraldIt stores power in the black pearls on its forehead. When it uses psychic power, it performs an odd dance step. Its style of dancing became hugely popular overseas.
    FireRed, LeafGreenIt can gain control over foes by doing odd dance steps. The black pearls on its forehead are precious gems.
    Diamond, Pearl, Platinum, Black, WhiteIt uses black pearls to amplify its psycho-power. It does an odd dance to gain control over foes.
    HeartGold, SoulSilverIt can perform odd dance steps to influence foes. Its style of dancing became hugely popular overseas.
    Black 2, White 2It uses black pearls to amplify its psychic power. It does a strange dance to control foes’ minds.
    XIt uses black pearls to amplify its psychic power. It does a strange dance to control foes’ minds.
    YIt uses black pearls to amplify its psychic power. It does an odd dance to gain control over foes.
    Omega RubyGrumpig uses the black pearls on its body to amplify its psychic power waves for gaining total control over its foe. When this Pokémon uses its special power, its snorting breath grows labored.
    Alpha SapphireGrumpig uses the black pearls on its body to wield its fantastic powers. When it is doing so, it dances bizarrely. This Pokémon’s black pearls are valuable as works of art.

    Veelgestelde vragen

    Wat zijn de beste moves voor Grumpig in Pokémon GO?

    De beste moves voor Grumpig in Pokémon GO zijn Extrasensory en Psychic. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 10,75 en een TDO (Total Damage Output) van 235,3.

    De waarden gebruiken de standaardgevechtsinstellingen. Resultaten verschillen per tegenstander en weertype.

    Wat zijn Grumpig's sterke en zwakke punten?

    Psychic-type Pokémon zijn zwak tegen Bug, Dark en Ghost-type moves. Ze ontvangen verminderde schade van Fighting en Psychic-type moves.

    Hoe presteert Grumpig in Raids?

    Grumpig staat op plaats 118 onder aanvallers van het type Psychic (D Tier).

    Wat is Grumpig's maximale CP op Level 40 en Level 50?

    Grumpig's maximale CP op Level 40 is 2.369 CP en 2.679 CP op Level 50.

    Kan Grumpig shiny zijn in Pokémon GO?

    Grumpig kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

    Kan Grumpig Dynamaxen in Pokémon GO?

    Grumpig kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.

    Welke Mega Pokémon boosten Grumpig?

    De volgende Mega Pokémon boosten Grumpig: Mega Alakazam, Mega Slowbro, Mega Starmie, Mega Mewtwo X, Mega Mewtwo Y, Mega Gardevoir, Mega Medicham, Mega Metagross, Mega Latias, Mega Latios, Mega Rayquaza, Mega Gallade, Mega Delphox en Mega Malamar.