Alolan Raichu

Inhoudsopgave

Alolan Raichu is een Electric en Psychic-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 2.286 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Bug, Dark, Ghost en Ground. De aanbevolen moveset is Thunder Shock / Wild Charge. Het krijgt een weerboost bij Regen en Winderig. De shiny-vorm is beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Alolan Raichu

201 ATK
154 DEF
155 HP
Level 50 Max CP
2585 CP
Level 40
2286 CP
Level 25 Weerboost
1633 CP
Level 20 Raids/Eieren
1306 CP
Level 15 Onderzoek
980 CP

Tier-ranking en meta-analyse van Alolan Raichu

Meta-analyse lezen

Alolan Raichu PvE-analyse

Aanbevolen aanvallen

⚔️ Raids

Alolan Raichu is an Electric and Psychic type Pokémon. Unfortunately, Alolan Raichu is not a powerful raid attacker in either category. As a Psychic-type, Alolan Raichu is not even worth considering since it only has Psychic for Psychic-type attacks.
As an Electric-type, Alolan Raichu is still not very good but at least usable in the absence of better alternatives. Using Thunder Shock and Wild Charge, Alolan Raichu can be used against Flying and Water types.

🔮 Dynamax

N/A

Alolan Raichu PvP-analyse

Aanbevolen aanvallen

🔵 Great League

Alolan Raichu is not a good Pokémon for the Open Great League meta. However, it can find a place in certain limited metas. Typically, no matter the format, you will want Volt Switch as the fast attack of choice, as it's a very strong attack in terms of damage and energy generation.

For charged attacks, Volt Tackle is arguably the best right now as it is a nice middle ground between Wild Charge's damage and Thunder Punch's spammability. As for Psychic-type moves, Psyshock is your only good option.

🟡 Ultra League

Alolan Raichu has a max CP of 2585, while the Ultra League has a CP cap of 2500. Needless to say, Alolan Raichu requires a lot of XL Candies and Stardust to be viable. Unfortunately, the investment is not worth it.

You might expect an Electric-type Pokémon like Alolan Raichu to perform well in a Water-dominated meta, but most meta Water-types can defeat Alolan Raichu due to better stats and more competitive movepools. As such, Alolan Raichu is not recommended for the Ultra League.

🟣 Master League

Alolan Raichu is nowhere near strong enough for the legendary-dominated Master League.

Raid AttackerRaid Attacker
Niet gerankt
ElectricElectric-type aanvaller
PsychicPsychic-type aanvaller
Great LeagueGreat League
Ultra LeagueUltra League

Alolan Raichu type-chart

Alolan Raichu ontvangt verhoogde schade van:Alolan Raichu ontvangt verhoogde schade van:

BugBug160.0%
DarkDark160.0%
GhostGhost160.0%
GroundGround160.0%

Alolan Raichu ontvangt verminderde schade van:Alolan Raichu ontvangt verminderde schade van:

ElectricElectric62.5%
FightingFighting62.5%
FlyingFlying62.5%
PsychicPsychic62.5%
SteelSteel62.5%

Beste moveset voor Alolan Raichu

Moves

Thunder Shock + Wild Charge

De beste Electric-type moveset voor Alolan Raichu is Thunder Shock / Wild Charge, met 12.53 DPS en 188.6 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Regen weer. Alolan Raichu staat op plek #60 (C Tier) als Electric aanvaller met deze moveset.
1.ElectricThunder ShockElectricWild Charge10.7712.53188.6
2.ElectricThunder ShockPsychicPsychic10.3512.04181.2
3.ElectricThunder ShockElectricVolt Tackle10.3212.01180.7
4.ElectricVolt SwitchElectricWild Charge10.2911.97180.2
5.ElectricSparkElectricWild Charge10.2811.96179.9
6.ElectricSparkElectricVolt Tackle10.0411.68175.8
7.ElectricVolt SwitchElectricVolt Tackle9.9811.61174.7
8.ElectricSparkPsychicPsychic9.9211.54173.7

Fast Attacks

  • ElectricThunder Shock470.5s
    Toggle more information for move: Thunder Shock
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • WaterWater
    • 62.5%
      • GrassGrass
      • ElectricElectric
      • DragonDragon
    • 39.1%
      • GroundGround
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade4
    Energie7
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur0.5s
    Schadevenster0.2s - 0.5s
    Trainer Battles
    Schade4
    Energie9

    Effecten
    Thunder Shock has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Thunder Shock ↗
  • ElectricSpark460.5s
    Toggle more information for move: Spark
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • WaterWater
    • 62.5%
      • GrassGrass
      • ElectricElectric
      • DragonDragon
    • 39.1%
      • GroundGround
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade4
    Energie6
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur0.5s
    Schadevenster0.1s - 0.5s
    Trainer Battles
    Schade5
    Energie7

    Effecten
    Spark has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Spark ↗
  • ElectricVolt Switch13201.5s
    Toggle more information for move: Volt Switch
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • WaterWater
    • 62.5%
      • GrassGrass
      • ElectricElectric
      • DragonDragon
    • 39.1%
      • GroundGround
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade13
    Energie20
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur1.5s
    Schadevenster0.6s - 0.8s
    Trainer Battles
    Schade14
    Energie16

    Effecten
    Volt Switch has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Volt Switch ↗

Charged Attacks

  • ElectricWild Charge90502.5s
    Toggle more information for move: Wild Charge
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • WaterWater
    • 62.5%
      • GrassGrass
      • ElectricElectric
      • DragonDragon
    • 39.1%
      • GroundGround
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade90
    Energie50
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur2.5s
    Schadevenster1.6s - 2.0s
    Trainer Battles
    Schade100
    Energie45

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Wild Charge has a 100.0% chance to:

    • Decrease User's Defense by 33.3%
    Bekijk de detailpagina van Wild Charge ↗
  • ElectricVolt Tackle90333.5s
    Toggle more information for move: Volt Tackle
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • WaterWater
    • 62.5%
      • GrassGrass
      • ElectricElectric
      • DragonDragon
    • 39.1%
      • GroundGround
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade90
    Energie33
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur3.5s
    Schadevenster2.1s - 2.6s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie40

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Volt Tackle has a 100.0% chance to:

    • Decrease User's Defense by 20.0%
    Bekijk de detailpagina van Volt Tackle ↗
  • ElectricThunder Punch50332.0s
    Toggle more information for move: Thunder Punch
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • WaterWater
    • 62.5%
      • GrassGrass
      • ElectricElectric
      • DragonDragon
    • 39.1%
      • GroundGround
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade50
    Energie33
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur2.0s
    Schadevenster1.9s - 1.8s
    Trainer Battles
    Schade60
    Energie40

    Effecten
    Thunder Punch has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Thunder Punch ↗
  • GrassGrass Knot90502.5s
    Toggle more information for move: Grass Knot
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • WaterWater
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • SteelSteel
      • FireFire
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade90
    Energie50
    Weerboost
    • sunnyZonnig
    Duur2.5s
    Schadevenster1.6s - 2.5s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie50

    Effecten
    Grass Knot has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Grass Knot ↗
  • GrassTrailblaze65502.0s
    Toggle more information for move: Trailblaze
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • WaterWater
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • SteelSteel
      • FireFire
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade65
    Energie50
    Weerboost
    • sunnyZonnig
    Duur2.0s
    Schadevenster1.2s - 1.9s
    Trainer Battles
    Schade65
    Energie45

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Trailblaze has a 100.0% chance to:

    • Increase User's Attack by 25.0%
    Bekijk de detailpagina van Trailblaze ↗
  • PsychicPsychic95503.0s
    Toggle more information for move: Psychic
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • PoisonPoison
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • PsychicPsychic
    • 39.1%
      • DarkDark
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade95
    Energie50
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur3.0s
    Schadevenster1.5s - 2.8s
    Trainer Battles
    Schade75
    Energie55

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Psychic has a 10.0% chance to:

    • Decrease Target's Defense by 20.0%
    Bekijk de detailpagina van Psychic ↗
  • PsychicPsyshock60332.5s
    Toggle more information for move: Psyshock
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • PoisonPoison
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • PsychicPsychic
    • 39.1%
      • DarkDark
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade60
    Energie33
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur2.5s
    Schadevenster1.8s - 2.4s
    Trainer Battles
    Schade70
    Energie40

    Effecten
    Psyshock has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Psyshock ↗
  • WaterSurf60501.5s
    Toggle more information for move: Surf
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • FireFire
    • 62.5%
      • WaterWater
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade60
    Energie50
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur1.5s
    Schadevenster1.2s - 1.4s
    Trainer Battles
    Schade75
    Energie45

    Effecten
    Surf has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Surf ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Alolan Raichu's DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Alolan Raichu's movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Alolan Raichu in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Alolan Raichu CP-grafiek

CP Chart

Alolan Raichu heeft 2286 max CP (op Level 50). Een Alolan Raichu verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 1238 CP en 1306 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 1548 CP tot 1633 CP. In Field en Special Research kan Alolan Raichu worden gevonden in het bereik 929 CP tot 980 CP.

Max CPMax CP2286 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch929 CP - 980 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs1238 CP - 1306 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids1238 CP - 1306 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
1548 CP - 1633 CP
Weather boosted, Level 25, 10/10/10 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Alolan Raichu Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
132 CP2101 CP3170 CP
4239 CP5308 CP6377 CP
7446 CP8515 CP9584 CP
10653 CP11718 CP12784 CP
13849 CP14914 CP15980 CP
161045 CP171110 CP181176 CP
191241 CP201306 CP211371 CP
221437 CP231502 CP241568 CP
251633 CP261698 CP271764 CP
281829 CP291894 CP301960 CP
311992 CP322025 CP332058 CP
342090 CP352123 CP362156 CP
372188 CP382221 CP392254 CP
402286 CP412315 CP422344 CP
432374 CP442403 CP452433 CP
462463 CP472493 CP482524 CP
492554 CP502585 CP

Pokédex-informatie

Kanto
Pokédex-nummer#26
Hoogte0.7 m
Gewicht21 kg
RegioGeneratie 1
Kan geruild wordenToegestaan
Buddy-afstand1 km
UitgebrachtJa
Shiny uitgebrachtJa
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans6%
Vangbeloningen
Candy5
Stardust300
Extra move-kosten
Candy25
Stardust10000

Evolutieschema

Alolan Raichu heeft geen evoluties in Pokémon GO.

Mega Pokémon die Alolan Raichu boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Alolan Raichu's Electric en Psychic-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Alolan Raichu.

Electric Electric

Psychic Psychic

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50520,000 Stardust304 Alolan Raichu Candy296 Alolan Raichu Candy XL
LVL 40280,000 Stardust304 Alolan Raichu Candy10 Alolan Raichu Candy XL
LVL 35190,000 Stardust196 Alolan Raichu Candy-
LVL 30125,000 Stardust126 Alolan Raichu Candy-
LVL 2580,000 Stardust87 Alolan Raichu Candy-
LVL 2047,500 Stardust58 Alolan Raichu Candy-
LVL 1525,500 Stardust38 Alolan Raichu Candy-
LVL 1011,000 Stardust19 Alolan Raichu Candy-
LVL 53,000 Stardust9 Alolan Raichu Candy-

Alolan Raichu Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Alolan Raichu te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 520,000 Stardust, 304 Candy en 296 Candy XL om Alolan Raichu volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Alolan Raichu-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Alolan Raichu in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

PikachuPikachu
RaichuRaichu
PichuPichu
Alolan Raichu (Alola)Alolan Raichu
Mega Raichu X (Mega X)Mega Raichu X
Mega Raichu Y (Mega Y)Mega Raichu Y

Grootteinformatie

XXSXSMXLXXL
Alolan Raichu (Alola)Alolan Raichu (Alola)Alolan Raichu (Alola)Scaled Human Trainer to 170 cmAlolan Raichu (Alola)Alolan Raichu (Alola)
0.34 m0.35 m0.7 m1.05 m1.23 m

Alolan Raichu's lengte varieert van 0.34 m tot 1.23 m, met een gemiddelde van 0.7 m. De illustratie toont een vergelijking met een 1,70 m (5′07″) lange Trainer. De maximale hoogte is beperkt tot 450px voor weergavedoeleinden.

Groottegrenzen

Deze tabel toont de groottegrenzen van Alolan Raichu in Pokémon GO. De groottegrenzen zijn de minimum- en maximumwaarden voor elke groottecategorie.

GrootteOndergrensBovengrens
XXS0.343 m0.35 m
1′02″1′02″
XS0.35 m0.7 m
1′02″2′04″
M0.525 m0.875 m
1′09″2′10″
XL0.875 m1.05 m
2′10″3′05″
XXL1.05 m1.225 m
3′05″4′00″

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_JUMP
Bewegingstimer6s
Springtijd2s
Aanvalskans10.0%
Aanvalstimer17s
Ontwijkkans15.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken1
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

Normale en Shiny Alolan Raichu

High-res sprites van Alolan Raichu

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Alolan Raichu. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Alolan Raichu Pokémon GO

Wallpaper

Alolan RaichuAlolan RaichuAlolan RaichuAlolan Raichu

Alolan Raichu Pokédex-vermeldingen

Kanto
VersiesPokédex-vermelding
Red, BlueIts long tail serves as a ground to protect itself from its own high voltage power.
YellowWhen electricity builds up inside its body, it becomes feisty. It also glows in the dark.
GoldWhen its electric­ ity builds, its muscles are stimu­ lated, and it be­ comes more aggres­ sive than usual.
SilverIf the electric pouches in its cheeks become fully charged, both ears will stand straight up.
CrystalIf its electric pouches run empty, it raises its tail to gather electri­ city from the atmosphere.
RubyIf the electrical sacks become excessively charged, RAICHU plants its tail in the ground and discharges. Scorched patches of ground will be found near this POKéMON’s nest.
SapphireThis POKéMON exudes a weak electrical charge from all over its body that makes it take on a slight glow in darkness. RAICHU searches for electricity by planting its tail in the ground.
EmeraldIf it stores too much electricity, its behavior turns aggressive. To avoid this, it occasionally discharges excess energy and calms itself down.
FireRedIts electric charges can reach even 100,000 volts. Careless contact can cause even an Indian elephant to faint.
LeafGreenIts long tail serves as a ground to protect itself from its own high-voltage power.
DiamondIt turns aggressive if it has too much electricity in its body. It discharges power through its tail.
PearlIt can loose 100,000-volt bursts of electricity, instantly downing foes several times its size.
Platinum, Black, White, Black 2, White 2Its tail discharges electricity into the ground, protecting it from getting shocked.
HeartGoldWhen its electricity builds, its muscles are stimulated, and it becomes more aggressive than usual.
SoulSilverIf the electric pouches in its cheeks become fully charged, both ears will stand straight up.
XWhen its electricity builds, its muscles are stimulated, and it becomes more aggressive than usual.
YIt can loose 100,000-volt bursts of electricity, instantly downing foes several times its size.
Omega RubyIf the electrical sacs become excessively charged, Raichu plants its tail in the ground and discharges. Scorched patches of ground will be found near this Pokémon’s nest.
Alpha SapphireThis Pokémon exudes a weak electrical charge from all over its body that makes it take on a slight glow in darkness. Raichu plants its tail in the ground to discharge electricity.
SunIt unleashes electric shocks that can reach 100,000 volts. When agitated, it can knock out even an Indian elephant.
MoonIt becomes aggressive when it has electricity stored up. At such times, even its Trainer has to take care to avoid being attacked.
Ultra SunAs electricity builds up inside its body, it becomes more aggressive. One theory is that the electricity buildup is actually causing stress.
Ultra MoonBecause so many Trainers like the way Pikachu looks, you don’t see this Pokémon very often.
Let's Go, Pikachu!, Let's Go, Eevee!When electricity builds up inside its body, it becomes feisty. It also glows in the dark.
SwordIts long tail serves as a ground to protect itself from its own high-voltage power.
ShieldIf its electric pouches run empty, it raises its tail to gather electricity from the atmosphere.
Legends: ArceusIt can discharge bursts of electricity exceeding 100,000 volts— a single strike with that amount of power would incapacitate one of the Copperajah of my homeland.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Alolan Raichu's sterke en zwakke punten?

Als een Electric en Psychic-type Pokémon is Alolan Raichu zwak tegen Bug, Dark, Ghost en Ground-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Alolan Raichu in Pokémon GO?

De beste moves voor Alolan Raichu in Pokémon GO zijn Thunder Shock en Wild Charge. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 12,531 en een TDO (Total Damage Output) van 188,574.

Hoe presteert Alolan Raichu in Raids?

Alolan Raichu's Raid attacker-tier is momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Hoe scoort Alolan Raichu als Electric-type aanvaller?

Alolan Raichu is een C-Tier Electric-type aanvaller, staat op nummer #60. Alleen aan te raden als je geen hogere tier-opties hebt.

Hoe scoort Alolan Raichu als Psychic-type aanvaller?

Alolan Raichu is een E-Tier Psychic-type aanvaller en heeft het moeilijk in Raids door lagere stats of een suboptimale moveset.

Welke Mega Pokémon boosten Alolan Raichu?

De volgende Mega Pokémon boosten Alolan Raichu: Mega Raichu X, Mega Raichu Y, Mega Ampharos, Mega Manectric, Primal Kyogre, Mega Alakazam, Mega Slowbro, Mega Starmie, Mega Mewtwo X, Mega Mewtwo Y, Mega Gardevoir, Mega Medicham, Mega Metagross, Mega Latias, Mega Latios, Mega Rayquaza, Mega Gallade, Mega Delphox en Mega Malamar.

Wat is Alolan Raichu's maximale CP op Level 40 en Level 50?

Alolan Raichu's maximale CP op Level 40 is 2286 CP en 2585 CP op Level 50.

Kan Alolan Raichu shiny zijn in Pokémon GO?

Alolan Raichu kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

Kan Alolan Raichu Dynamaxen in Pokémon GO?

Alolan Raichu kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.