- Overzicht
- Counters
- CP & IV
- PvP
- Moves
Pirouette Forme Meloetta heeft toegang tot 2 Fast Attacks (Low Kick en Quick Attack), die Fighting en Normal-type aanvallen dekken. Wanneer je Low Kick en Quick Attack gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Fast Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 10.00 | 5 | 10.00 | 0.5s | 6 | 8 | - | |||
| 10 | 10.00 | 13 | 13.00 | 1.0s | 5 | 8 | - | |||
| ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.4 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 |
Pirouette Forme Meloetta heeft toegang tot 4 Charged Attacks (Hyper Beam, Ice Punch, Fire Punch en Close Combat), die Normal, Ice, Fire en Fighting-type aanvallen dekken. Wanneer je Hyper Beam en Close Combat gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Charge Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 105 | 42.00 | 100 | 1.05 | 2.5s | 100 | 45 | - |
| 50 | 25.00 | 33 | 1.52 | 2.0s | 60 | 40 | - | |
| 150 | 37.50 | 100 | 1.50 | 4.0s | 150 | 80 | - | |
| 50 | 25.00 | 33 | 1.52 | 2.0s | 60 | 40 | - | |
| ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.4 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 |
Close Combat has a 100.0% chance to:
| 1. | 14.36 | 15.72 | 402.1 | ||
| 2. | 13.86 | 15.17 | 388.1 | ||
| 3. | 13.26 | 14.51 | 371.3 | ||
| 4. | 12.84 | 14.05 | 359.5 | ||
| 5. | 11.53 | 12.62 | 323.0 | ||
| 6. | 11.53 | 12.62 | 323.0 | ||
| 7. | 11.39 | 12.47 | 319.1 | ||
| 8. | 11.39 | 12.47 | 319.1 |
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.