Ferrothorn

Ferrothorn is een Grass en Steel-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 2.321 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Fire en Fighting. De aanbevolen moveset is Bullet Seed / Power Whip. Het krijgt een weerboost bij Zonnig en Sneeuw. De shiny-vorm is beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Ferrothorn

158 ATK
223 DEF
179 HP
Level 50 Max CP
2624 CP
Level 40
2321 CP
Level 25 Weerboost
1658 CP
Level 20 Raids/Eieren
1326 CP
Level 15 Onderzoek
995 CP

Tier-ranking en meta-analyse van Ferrothorn

Meta-analyse lezen

Ferrothorn PvE-analyse

Aanbevolen aanvallen

It’s very bulky but lacks the offensive power to create any form of impact 🥴.

⚔️ Raids – Leave it on the bench. Let it hang out on walls. But don’t bring it to Raids 🚧.

🛡️ Gyms – Its impressive bulk comes to play here and makes Ferrothorn a good Gym defender. That said, remember that it’s double weak to Fire-type attacks.

Ferrothorn PvP-analyse

Aanbevolen aanvallen

Ferrothorn is a good PvP Pokémon thanks to its high bulk complementing its 10 resistances 🙂.

That’s not all, as it also has a good moveset to boot, making it a terrifying threat 😈.

🔵 Great League – Ferrothorn is a crazy strong Great League Pokémon that takes advantage of the high energy gains from Bullet Seed to punish opponents with Power Whip.

As a second Charged Move, you’re spoilt for choice with options like the hard-hitting Thunder, the unpredictable Flash Cannon, or the opponent DEF debuffing Acid Spray 🎨.

Overall, you’re going to have a great time using Ferrothorn in battle! 🙌

🟡 Ultra League – While still good in the Ultra League, it loses some shine due to the presence of more Fire and Fighting types in this format.

🟣 Master League – It looks like a Grass-type cosplay of Metagross, but unlike the Pseudo Legendary, Ferrothorn is plain bad in the Master League 🥲.

Raid AttackerRaid Attacker
Niet gerankt
Gym DefenderGym Defender
GrassGrass-type aanvaller
SteelSteel-type aanvaller
Great LeagueGreat League
Ultra LeagueUltra League

Ferrothorn type-chart

Ferrothorn ontvangt verhoogde schade van:Ferrothorn ontvangt verhoogde schade van:

FireFire256.0%
FightingFighting160.0%

Ferrothorn ontvangt verminderde schade van:Ferrothorn ontvangt verminderde schade van:

GrassGrass39.1%
DragonDragon62.5%
ElectricElectric62.5%
FairyFairy62.5%
NormalNormal62.5%
PoisonPoison62.5%
PsychicPsychic62.5%
RockRock62.5%
SteelSteel62.5%
WaterWater62.5%

Beste moveset voor Ferrothorn

Moves

Bullet Seed + Power Whip

De beste Grass-type moveset voor Ferrothorn is Bullet Seed / Power Whip, met 9.67 DPS en 235.2 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Zonnig weer. Ferrothorn staat op plek #129 (D Tier) als Grass aanvaller met deze moveset.
1.SteelMetal ClawGrassPower Whip9.8110.79262.6
2.GrassBullet SeedGrassPower Whip8.789.67235.2
3.SteelMetal ClawSteelFlash Cannon8.469.32226.6
4.SteelMetal ClawElectricThunder7.898.68211.2
5.SteelMetal ClawSteelMirror Shot7.568.32202.5
6.GrassBullet SeedSteelFlash Cannon6.827.51182.8
7.GrassBullet SeedSteelMirror Shot6.497.14173.8
8.SteelMetal ClawPoisonAcid Spray6.196.81165.8

Fast Attacks

  • GrassBullet Seed7131.0s
    Toggle more information for move: Bullet Seed
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • WaterWater
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • SteelSteel
      • FireFire
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade7
    Energie13
    Weerboost
    • sunnyZonnig
    Duur1.0s
    Schadevenster0.8s - 0.9s
    Trainer Battles
    Schade5
    Energie13

    Effecten
    Bullet Seed has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Bullet Seed ↗
  • SteelMetal Claw650.5s
    Toggle more information for move: Metal Claw
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • RockRock
      • IceIce
      • FairyFairy
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • FireFire
      • WaterWater
      • ElectricElectric
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade6
    Energie5
    Weerboost
    • snowSneeuw
    Duur0.5s
    Schadevenster0.2s - 0.4s
    Trainer Battles
    Schade5
    Energie7

    Effecten
    Metal Claw has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Metal Claw ↗

Charged Attacks

  • ElectricThunder1001002.5s
    Toggle more information for move: Thunder
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • WaterWater
    • 62.5%
      • GrassGrass
      • ElectricElectric
      • DragonDragon
    • 39.1%
      • GroundGround
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade100
    Energie100
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur2.5s
    Schadevenster1.3s - 2.3s
    Trainer Battles
    Schade100
    Energie60

    Effecten
    Thunder has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Thunder ↗
  • GrassPower Whip90502.5s
    Toggle more information for move: Power Whip
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • WaterWater
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • SteelSteel
      • FireFire
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade90
    Energie50
    Weerboost
    • sunnyZonnig
    Duur2.5s
    Schadevenster1.1s - 2.3s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie50

    Effecten
    Power Whip has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Power Whip ↗
  • PoisonAcid Spray20503.0s
    Toggle more information for move: Acid Spray
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GrassGrass
      • FairyFairy
    • 62.5%
      • PoisonPoison
      • GroundGround
      • RockRock
      • GhostGhost
    • 39.1%
      • SteelSteel
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade20
    Energie50
    Weerboost
    • cloudyBewolkt
    Duur3.0s
    Schadevenster2.1s - 2.8s
    Trainer Battles
    Schade20
    Energie45

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Acid Spray has a 100.0% chance to:

    • Decrease Target's Defense by 33.3%
    Bekijk de detailpagina van Acid Spray ↗
  • SteelMirror Shot50332.5s
    Toggle more information for move: Mirror Shot
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • RockRock
      • IceIce
      • FairyFairy
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • FireFire
      • WaterWater
      • ElectricElectric
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade50
    Energie33
    Weerboost
    • snowSneeuw
    Duur2.5s
    Schadevenster1.9s - 2.3s
    Trainer Battles
    Schade35
    Energie35

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Mirror Shot has a 30.0% chance to:

    • Decrease Target's Attack by 20.0%
    Bekijk de detailpagina van Mirror Shot ↗
  • SteelFlash Cannon1001002.5s
    Toggle more information for move: Flash Cannon
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • RockRock
      • IceIce
      • FairyFairy
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • FireFire
      • WaterWater
      • ElectricElectric
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade100
    Energie100
    Weerboost
    • snowSneeuw
    Duur2.5s
    Schadevenster1.4s - 2.3s
    Trainer Battles
    Schade110
    Energie65

    Effecten
    Flash Cannon has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Flash Cannon ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Ferrothorn's DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Ferrothorn's movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Ferrothorn in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Ferrothorn CP-grafiek

CP Chart

Ferrothorn heeft 2321 max CP (op Level 50). Een Ferrothorn verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 1258 CP en 1326 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 1572 CP tot 1658 CP. In Field en Special Research kan Ferrothorn worden gevonden in het bereik 943 CP tot 995 CP.

Max CPMax CP2321 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch943 CP - 995 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs1258 CP - 1326 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids1258 CP - 1326 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
1572 CP - 1658 CP
Weather boosted, Level 25, 10/10/10 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Ferrothorn Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
132 CP2102 CP3173 CP
4243 CP5313 CP6383 CP
7453 CP8523 CP9593 CP
10663 CP11729 CP12796 CP
13862 CP14928 CP15995 CP
161061 CP171127 CP181194 CP
191260 CP201326 CP211393 CP
221459 CP231525 CP241592 CP
251658 CP261724 CP271791 CP
281857 CP291923 CP301990 CP
312023 CP322056 CP332089 CP
342122 CP352155 CP362189 CP
372222 CP382255 CP392288 CP
402321 CP412351 CP422380 CP
432410 CP442440 CP452470 CP
462501 CP472531 CP482562 CP
492593 CP502624 CP

Pokédex-informatie

Unova
Pokédex-nummer#598
Hoogte1 m
Gewicht110 kg
RegioGeneratie 5
Kan geruild wordenToegestaan
Buddy-afstand3 km
UitgebrachtJa
Shiny uitgebrachtJa
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans0%
Vangbeloningen
Candy5
Stardust300
Extra move-kosten
Candy75
Stardust75000

Evolutieschema

PokémonVereistEvolutie
FerroseedFerroseed
  • 50 Candy50 Candy
FerrothornFerrothorn
  • Ferroseed evolueert in Ferrothorn, wat 50 Candy kost.

Mega Pokémon die Ferrothorn boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Ferrothorn's Grass en Steel-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Ferrothorn.

Grass Grass

Steel Steel

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50520,000 Stardust304 Ferrothorn Candy296 Ferrothorn Candy XL
LVL 40280,000 Stardust304 Ferrothorn Candy10 Ferrothorn Candy XL
LVL 35190,000 Stardust196 Ferrothorn Candy-
LVL 30125,000 Stardust126 Ferrothorn Candy-
LVL 2580,000 Stardust87 Ferrothorn Candy-
LVL 2047,500 Stardust58 Ferrothorn Candy-
LVL 1525,500 Stardust38 Ferrothorn Candy-
LVL 1011,000 Stardust19 Ferrothorn Candy-
LVL 53,000 Stardust9 Ferrothorn Candy-

Ferrothorn Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Ferrothorn te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 520,000 Stardust, 304 Candy en 296 Candy XL om Ferrothorn volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Ferrothorn-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Ferrothorn in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

FerroseedFerroseed
FerrothornFerrothorn
Shadow Ferroseed (Shadow)Shadow Ferroseed
Shadow Ferrothorn (Shadow)Shadow Ferrothorn

Grootteinformatie

XXSXSMXLXXL
FerrothornFerrothornFerrothornScaled Human Trainer to 170 cmFerrothornFerrothorn
0.49 m0.5 m1 m1.5 m2 m

Ferrothorn's lengte varieert van 0.49 m tot 2 m, met een gemiddelde van 1 m. De illustratie toont een vergelijking met een 1,70 m (5′07″) lange Trainer. De maximale hoogte is beperkt tot 450px voor weergavedoeleinden.

Groottegrenzen

Deze tabel toont de groottegrenzen van Ferrothorn in Pokémon GO. De groottegrenzen zijn de minimum- en maximumwaarden voor elke groottecategorie.

GrootteOndergrensBovengrens
XXS0.49 m0.5 m
1′07″1′08″
XS0.5 m1 m
1′08″3′03″
M0.75 m1.25 m
2′06″4′01″
XL1.25 m1.5 m
4′01″4′11″
XXL1.5 m2 m
4′11″6′07″

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_JUMP
Bewegingstimer10s
Springtijd2s
Aanvalskans10.0%
Aanvalstimer29s
Ontwijkkans15.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken1
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

Normale en Shiny Ferrothorn

High-res sprites van Ferrothorn

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Ferrothorn. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Ferrothorn Pokémon GO

Wallpaper

FerrothornFerrothornFerrothornFerrothorn

Ferrothorn Pokédex-vermeldingen

Unova
VersiesPokédex-vermelding
BlackIt fights by swinging around its three spiky feelers. A hit from these steel spikes can reduce a boulder to rubble.
WhiteThey attach themselves to cave ceilings, firing steel spikes at targets passing beneath them.
Black 2, White 2By swinging around its three spiky feelers and shooting spikes, it can obliterate an opponent.
X, Omega RubyBy swinging around its three spiky feelers and shooting spikes, it can obliterate an opponent.
Y, Alpha SapphireThey attach themselves to cave ceilings, firing steel spikes at targets passing beneath them.
SwordThis Pokémon scrapes its spikes across rocks, and then uses the tips of its feelers to absorb the nutrients it finds within the stone.
ShieldIts spikes are harder than steel. This Pokémon crawls across rock walls by stabbing the spikes on its feelers into the stone.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Ferrothorn's sterke en zwakke punten?

Als een Grass en Steel-type Pokémon is Ferrothorn extra zwak tegen Fire-type moves, en zwak tegen Fighting-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Ferrothorn in Pokémon GO?

De beste moves voor Ferrothorn in Pokémon GO zijn Metal Claw en Power Whip. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 10,793 en een TDO (Total Damage Output) van 262,568.

Hoe presteert Ferrothorn in Raids?

Ferrothorn's Raid attacker-tier is momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Hoe scoort Ferrothorn als Grass-type aanvaller?

Ferrothorn is een D-Tier Grass-type aanvaller en heeft het moeilijk in Raids door lagere stats of een suboptimale moveset.

Hoe scoort Ferrothorn als Steel-type aanvaller?

Ferrothorn is een E-Tier Steel-type aanvaller en heeft het moeilijk in Raids door lagere stats of een suboptimale moveset.

Welke Mega Pokémon boosten Ferrothorn?

De volgende Mega Pokémon boosten Ferrothorn: Mega Venusaur, Mega Victreebel, Mega Sceptile, Primal Groudon, Mega Abomasnow, Mega Chesnaught, Mega Steelix, Mega Scizor, Mega Skarmory, Mega Mawile, Mega Aggron, Mega Metagross en Mega Lucario.

Wat is Ferrothorn's maximale CP op Level 40 en Level 50?

Ferrothorn's maximale CP op Level 40 is 2321 CP en 2624 CP op Level 50.

Kan Ferrothorn shiny zijn in Pokémon GO?

Ferrothorn kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

Kan Ferrothorn Dynamaxen in Pokémon GO?

Ferrothorn kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.