Beste moves voor Ferrothorn in Pokémon GO

Moves
1.SteelMetal ClawGrassPower Whip9.8110.79262.6
2.GrassBullet SeedGrassPower Whip8.789.67235.2
3.SteelMetal ClawSteelFlash Cannon8.469.32226.6
4.SteelMetal ClawElectricThunder7.898.68211.2
5.SteelMetal ClawSteelMirror Shot7.568.32202.5
6.GrassBullet SeedSteelFlash Cannon6.827.51182.8
7.GrassBullet SeedSteelMirror Shot6.497.14173.8
8.SteelMetal ClawPoisonAcid Spray6.196.81165.8

Ferrothorn Fast Attacks-gids

Moves

Moves

Ferrothorn heeft toegang tot 2 Fast Attacks (Metal Claw en Bullet Seed), die Steel en Grass-type aanvallen dekken. Wanneer je Metal Claw en Bullet Seed gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

SteelMetal Claw650.5s
Toggle more information for move: Metal Claw
GrassBullet Seed7131.0s
Toggle more information for move: Bullet Seed

Tabelweergave

Fast Move
Raid Battles
Trainer Battles
77.001313.001.0s513-
612.00510.000.5s57-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Typebereik van Ferrothorn's Fast Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Steel×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×0.6×0.6×0.6×1.0×0.6×1.0×1.6×1.0×1.0×1.6
Grass×1.0×1.0×0.6×0.6×1.6×1.6×0.6×1.0×0.6×0.6×1.6×0.6×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0

Ferrothorn Charged Attacks-gids

Moves

Moves

Ferrothorn heeft toegang tot 5 Charged Attacks (Flash Cannon, Thunder, Power Whip, Acid Spray en Mirror Shot), die Steel, Electric, Grass en Poison-type aanvallen dekken. Wanneer je Flash Cannon, Power Whip en Mirror Shot gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

SteelFlash Cannon1001002.5s
Toggle more information for move: Flash Cannon
ElectricThunder1001002.5s
Toggle more information for move: Thunder
GrassPower Whip90502.5s
Toggle more information for move: Power Whip
PoisonAcid Spray20503.0s
Toggle more information for move: Acid Spray
SteelMirror Shot50332.5s
Toggle more information for move: Mirror Shot

Tabelweergave

Charge Move
Raid Battles
Trainer Battles
Special effectsSpecial

Acid Spray has a 100.0% chance to:

  • Decrease Target's Defense by 33.3%
206.67500.403.0s2045-
10040.001001.002.5s11065-
Special effectsSpecial

Mirror Shot has a 30.0% chance to:

  • Decrease Target's Attack by 20.0%
5020.00331.522.5s3535-
9036.00501.802.5s9050-
10040.001001.002.5s10060-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Moves met speciale effecten in PvP

Special effectsSpecial

Acid Spray has a 100.0% chance to:

  • Decrease Target's Defense by 33.3%
Special effectsSpecial

Mirror Shot has a 30.0% chance to:

  • Decrease Target's Attack by 20.0%

Typebereik van Ferrothorn's Charged Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Steel×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×0.6×0.6×0.6×1.0×0.6×1.0×1.6×1.0×1.0×1.6
Electric×1.0×1.0×1.6×1.0×0.4×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×0.6×0.6×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0
Grass×1.0×1.0×0.6×0.6×1.6×1.6×0.6×1.0×0.6×0.6×1.6×0.6×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0
Poison×1.0×1.0×1.0×0.6×0.6×0.6×1.0×0.6×0.4×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6
Ferrothorn beste moveset in Pokémon GO