Shadow Empoleon

Inhoudsopgave

Shadow Empoleon is een Water en Steel-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 2.900 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Electric, Fighting en Ground. De aanbevolen moveset is Waterfall / Hydro Cannon. Het krijgt een weerboost bij Regen en Sneeuw. De shiny-vorm is beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Shadow Empoleon

210 ATK
186 DEF
197 HP
Level 50 Max CP
3279 CP
Level 40
2900 CP
Level 25 Weerboost
2072 CP
Level 20 Raids
1657 CP
Level 15 Onderzoek
1243 CP

Tier-ranking en meta-analyse van Shadow Empoleon

Meta-analyse lezen

Shadow Empoleon PvE-analyse

Aanbevolen aanvallen

⚔️ Raids

Shadow Empoleon is the shadow form of the final stage of the water-type starter from Sinnoh, now with an additional steel type as well. It is one of the best water-type raid attackers, perhaps worthy of being one of the top ten best. It’s decent as a steel-type raid attacker as well.

As a water-type raid attacker, Shadow Empoleon is strong against ground, rock, and fire-type Pokémon. Whereas, as a steel-type raid attacker, it’s strong against rock, ice, and fairy-type Pokémon.

Shadow Empoleon PvP-analyse

Aanbevolen aanvallen

Shadow Empoleon has a stellar list of type resistances as well as the powerful Hydro Cannon, creating a niche for itself in PvP, especially by checking types that Dragons struggle with 😎

Essentially, Shadow Empoleon is a reliable switch to Ice, Fairy, Steel, and Dragon types, making it easy to integrate into teams. Metal Sound, Hydro Cannon, and Drill Peck provide impressive coverage overall, giving it a nice offensive profile as well 🤺

🔵 Great League

The defensive benefits of the Water/Steel type combo cannot be emphasized enough, making Empoleon stand tall against some of the most formidable opponents in the Great League. It’s an attack-weighted Pokémon that relies heavily on quickly racking up damage on the opponent. Which is why access to the fast energy-generating Metal Sound is a huge boon to Empoleon, as it allows Empoleon to spam its charged attacks really, really fast.

This makes Empoleon one of the best Pokémon in the Great League. Though it should be noted that regular Empoleon actually outperforms Shadow Empoleon in the Great League in terms of pure win-loss ratio, but Shadow Empoleon definitely has its own unique use cases.

🟡 Ultra League

Shadow Empoleon was viable before in the Ultra League. Access to Metal Sound now makes it a real meta Pokémon for largely the same reasons as in the Great League. Metal Sound just makes Empoleon a lot spammier. There are also fewer fighting types to threaten Empoleon in the Ultra League now and more fairy types for it to target. Just bear in mind that the shadow variant noticeably outperforms the regular variant in the Ultra League.

🟣 Master League

Empoleon doesn't do well at all in the Master League.

Raid AttackerRaid Attacker
WaterWater-type aanvaller
SteelSteel-type aanvaller
Great LeagueGreat League
Ultra LeagueUltra League
Master LeagueMaster League

Shadow Empoleon type-chart

Shadow Empoleon ontvangt verhoogde schade van:Shadow Empoleon ontvangt verhoogde schade van:

ElectricElectric160.0%
FightingFighting160.0%
GroundGround160.0%

Shadow Empoleon ontvangt verminderde schade van:Shadow Empoleon ontvangt verminderde schade van:

IceIce39.1%
PoisonPoison39.1%
SteelSteel39.1%
BugBug62.5%
DragonDragon62.5%
FairyFairy62.5%
FlyingFlying62.5%
NormalNormal62.5%
PsychicPsychic62.5%
RockRock62.5%
WaterWater62.5%

Beste moveset voor Shadow Empoleon

Moves

Waterfall + Hydro Cannon

De beste Water-type moveset voor Shadow Empoleon is Waterfall / Hydro Cannon, met 16.33 DPS en 305.4 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Regen weer. Shadow Empoleon staat op plek #18 (A Tier) als Water aanvaller met deze moveset.

Steel Wing + Hydro Cannon

De beste Steel-type moveset voor Shadow Empoleon is Steel Wing / Hydro Cannon, met 17.41 DPS en 325.5 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Sneeuw en Regen weer. Shadow Empoleon staat op plek #23 (B Tier) als Steel aanvaller met deze moveset.
1.SteelMetal ClawWaterHydro Cannon15.7017.73331.5
2.SteelSteel WingWaterHydro Cannon15.4117.41325.5
3.SteelMetal SoundWaterHydro Cannon14.7416.65311.3
4.WaterWaterfallWaterHydro Cannon14.4516.33305.4
5.SteelMetal ClawWaterHydro Pump13.1314.84277.5
6.SteelSteel WingWaterHydro Pump13.0814.79276.5
7.SteelSteel WingFlyingDrill Peck12.4714.10263.6
8.SteelSteel WingSteelFlash Cannon12.4514.08263.2

Fast Attacks

  • SteelMetal Claw650.5s
    Toggle more information for move: Metal Claw
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • RockRock
      • IceIce
      • FairyFairy
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • FireFire
      • WaterWater
      • ElectricElectric
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade6
    Energie5
    Weerboost
    • snowSneeuw
    Duur0.5s
    Schadevenster0.2s - 0.4s
    Trainer Battles
    Schade5
    Energie7

    Effecten
    Metal Claw has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Metal Claw ↗
  • SteelSteel Wing1481.0s
    Toggle more information for move: Steel Wing
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • RockRock
      • IceIce
      • FairyFairy
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • FireFire
      • WaterWater
      • ElectricElectric
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade14
    Energie8
    Weerboost
    • snowSneeuw
    Duur1.0s
    Schadevenster0.7s - 1.0s
    Trainer Battles
    Schade7
    Energie5

    Effecten
    Steel Wing has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Steel Wing ↗
  • SteelMetal Sound460.5s
    Toggle more information for move: Metal Sound
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • RockRock
      • IceIce
      • FairyFairy
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • FireFire
      • WaterWater
      • ElectricElectric
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade4
    Energie6
    Weerboost
    • snowSneeuw
    Duur0.5s
    Schadevenster0.2s - 0.7s
    Trainer Battles
    Schade5
    Energie8

    Effecten
    Metal Sound has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Metal Sound ↗
  • WaterWaterfall1371.0s
    Toggle more information for move: Waterfall
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • FireFire
    • 62.5%
      • WaterWater
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade13
    Energie7
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur1.0s
    Schadevenster0.8s - 0.9s
    Trainer Battles
    Schade11
    Energie10

    Effecten
    Waterfall has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Waterfall ↗

Charged Attacks

  • FlyingDrill Peck70332.5s
    Toggle more information for move: Drill Peck
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • BugBug
      • GrassGrass
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
      • ElectricElectric
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade70
    Energie33
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur2.5s
    Schadevenster1.9s - 2.3s
    Trainer Battles
    Schade70
    Energie40

    Effecten
    Drill Peck has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Drill Peck ↗
  • IceBlizzard1301003.0s
    Toggle more information for move: Blizzard
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • GroundGround
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • FireFire
      • WaterWater
      • IceIce
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade130
    Energie100
    Weerboost
    • snowSneeuw
    Duur3.0s
    Schadevenster1.4s - 2.8s
    Trainer Battles
    Schade140
    Energie75

    Effecten
    Blizzard has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Blizzard ↗
  • NormalFrustration10332.0s
    Toggle more information for move: Frustration
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade10
    Energie33
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur2.0s
    Schadevenster1.0s - 1.8s
    Trainer Battles
    Schade10
    Energie70

    Effecten
    Frustration has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Frustration ↗
  • SteelFlash Cannon1001002.5s
    Toggle more information for move: Flash Cannon
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • RockRock
      • IceIce
      • FairyFairy
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • FireFire
      • WaterWater
      • ElectricElectric
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade100
    Energie100
    Weerboost
    • snowSneeuw
    Duur2.5s
    Schadevenster1.4s - 2.3s
    Trainer Battles
    Schade110
    Energie65

    Effecten
    Flash Cannon has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Flash Cannon ↗
  • WaterHydro Pump1351003.5s
    Toggle more information for move: Hydro Pump
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • FireFire
    • 62.5%
      • WaterWater
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade135
    Energie100
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur3.5s
    Schadevenster1.1s - 3.2s
    Trainer Battles
    Schade130
    Energie75

    Effecten
    Hydro Pump has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Hydro Pump ↗
  • WaterHydro Cannon *90502.0s
    Toggle more information for move: Hydro Cannon
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • FireFire
    • 62.5%
      • WaterWater
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade90
    Energie50
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur2.0s
    Schadevenster0.6s - 1.7s
    Trainer Battles
    Schade80
    Energie40

    Effecten
    Hydro Cannon has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Hydro Cannon ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Shadow Empoleon's DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Shadow Empoleon's movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Shadow Empoleon in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Shadow Empoleon CP-grafiek

CP Chart

Shadow Empoleon heeft 2900 max CP (op Level 50). Een Shadow Empoleon verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 1521 CP en 1657 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 1902 CP tot 2072 CP. In Field en Special Research kan Shadow Empoleon worden gevonden in het bereik 1186 CP tot 1243 CP.

Max CPMax CP2900 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch1186 CP - 1243 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs1581 CP - 1657 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids1521 CP - 1657 CP
Level 20, 6/6/6 minimum IVs
1902 CP - 2072 CP
Weather boosted, Level 25, 6/6/6 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 6 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 6/6/6 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 6 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 6/6/6 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Shadow Empoleon Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
141 CP2128 CP3216 CP
4303 CP5391 CP6478 CP
7566 CP8653 CP9741 CP
10829 CP11911 CP12994 CP
131077 CP141160 CP151243 CP
161326 CP171409 CP181491 CP
191574 CP201657 CP211740 CP
221823 CP231906 CP241989 CP
252072 CP262155 CP272237 CP
282320 CP292403 CP302486 CP
312528 CP322569 CP332610 CP
342652 CP352693 CP362735 CP
372776 CP382818 CP392859 CP
402900 CP412937 CP422974 CP
433012 CP443049 CP453087 CP
463125 CP473163 CP483201 CP
493240 CP503279 CP

Pokédex-informatie

Sinnoh
Pokédex-nummer#395
Hoogte1.7 m
Gewicht84.5 kg
RegioGeneratie 4
Kan geruild wordenToegestaan
Buddy-afstand3 km
UitgebrachtJa
Shiny uitgebrachtJa
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans0%
Vangbeloningen
Candy10
Stardust500
Extra move-kosten
Candy25
Stardust10000

Evolutieschema

PokémonVereistEvolutie
PiplupPiplup
  • 25 Candy25 Candy
PrinplupPrinplup
PrinplupPrinplup
  • 100 Candy100 Candy
EmpoleonEmpoleon
  • Piplup evolueert in Prinplup, wat 25 Candy kost.
  • Prinplup evolueert in Empoleon, wat 100 Candy kost.
Hoe je Shadow Empoleon kunt purifyen
Purification-kosten3 Candy
3000 Stardust
Shadow Charged AttackNormalFrustration
Purified Charged AttackNormalReturn

Mega Pokémon die Shadow Empoleon boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Shadow Empoleon's Water en Steel-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Shadow Empoleon.

Water Water

Steel Steel

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50624,000 Stardust406 Shadow Empoleon Candy360 Shadow Empoleon Candy XL
LVL 40336,000 Stardust406 Shadow Empoleon Candy12 Shadow Empoleon Candy XL
LVL 35228,000 Stardust274 Shadow Empoleon Candy-
LVL 30150,000 Stardust185 Shadow Empoleon Candy-
LVL 2596,000 Stardust136 Shadow Empoleon Candy-
LVL 2057,000 Stardust97 Shadow Empoleon Candy-
LVL 1530,600 Stardust67 Shadow Empoleon Candy-
LVL 1013,200 Stardust38 Shadow Empoleon Candy-
LVL 53,600 Stardust18 Shadow Empoleon Candy-

Shadow Empoleon Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Shadow Empoleon te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 624,000 Stardust, 406 Candy en 360 Candy XL om Shadow Empoleon volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Shadow Empoleon-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Shadow Empoleon in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

PiplupPiplup
PrinplupPrinplup
EmpoleonEmpoleon
Shadow Piplup (Shadow)Shadow Piplup
Shadow Prinplup (Shadow)Shadow Prinplup
Shadow Empoleon (Shadow)Shadow Empoleon

Grootteinformatie

Geen grootteinformatie beschikbaar voor deze Pokémon

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_JUMP
Bewegingstimer10s
Springtijd1s
Aanvalskans70.0%
Aanvalstimer29s
Ontwijkkans20.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken1
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

Normale en Shiny Shadow Empoleon

High-res sprites van Shadow Empoleon

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Shadow Empoleon. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Shadow Empoleon Pokémon GO

Wallpaper

Shadow EmpoleonShadow EmpoleonShadow EmpoleonShadow Empoleon

Shadow Empoleon Pokédex-vermeldingen

Sinnoh
VersiesPokédex-vermelding
DiamondThe three horns that extend from its beak attest to its power. The leader has the biggest horns.
PearlIt swims as fast as a jet boat. The edges of its wings are sharp and can slice apart drifting ice.
Platinum, Black, White, Black 2, White 2If anyone were to hurt its pride, it would slash them with wings that can cleave through an ice floe.
HeartGold, SoulSilverIt avoids unnecessary disputes, but it will decimate anything that threatens its pride.
X, Omega RubyIt swims as fast as a jet boat. The edges of its wings are sharp and can slice apart drifting ice.
Y, Alpha SapphireThe three horns that extend from its beak attest to its power. The leader has the biggest horns.
Legends: ArceusSince ancient times, it has been revered by the people of Hisui, who call it the Master of the Waves. Its wings are a match for even master-crafted blades.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Shadow Empoleon's sterke en zwakke punten?

Als een Water en Steel-type Pokémon is Shadow Empoleon zwak tegen Electric, Fighting en Ground-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Shadow Empoleon in Pokémon GO?

De beste moves voor Shadow Empoleon in Pokémon GO zijn Metal Claw en Hydro Cannon. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 17,733 en een TDO (Total Damage Output) van 331,547.

Hoe presteert Shadow Empoleon in Raids?

Shadow Empoleon wordt niet aanbevolen voor gebruik in Raids.

Hoe scoort Shadow Empoleon als Water-type aanvaller?

Shadow Empoleon is een solide A-Tier Water-type aanvaller, staat op nummer #18. Betrouwbaar in veel situaties, maar niet de absolute top.

Hoe scoort Shadow Empoleon als Steel-type aanvaller?

Shadow Empoleon is een B-Tier Steel-type aanvaller, staat op nummer #23 met beperkte inzetbaarheid in specifieke matchups.

Welke Mega Pokémon boosten Shadow Empoleon?

De volgende Mega Pokémon boosten Shadow Empoleon: Mega Blastoise, Mega Slowbro, Mega Starmie, Mega Gyarados, Mega Swampert, Mega Sharpedo, Primal Kyogre, Mega Greninja, Mega Steelix, Mega Scizor, Mega Skarmory, Mega Mawile, Mega Aggron, Mega Metagross en Mega Lucario.

Wat is Shadow Empoleon's maximale CP op Level 40 en Level 50?

Shadow Empoleon's maximale CP op Level 40 is 2900 CP en 3279 CP op Level 50.

Kan Shadow Empoleon shiny zijn in Pokémon GO?

Shadow Empoleon kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

Kan Shadow Empoleon Dynamaxen in Pokémon GO?

Shadow Empoleon kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.