- Overzicht
- Counters
- CP & IV
- PvP
- Moves
Raichu heeft toegang tot 4 Fast Attacks (Thunder Shock, Spark, Volt Switch en Charm), die Electric en Fairy-type aanvallen dekken. Wanneer je Thunder Shock, Spark en Volt Switch gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Fast Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 | 13.33 | 11 | 7.33 | 1.5s | 12 | 8 | - | |||
| 4 | 8.00 | 6 | 12.00 | 0.5s | 5 | 7 | - | |||
| 4 | 8.00 | 7 | 14.00 | 0.5s | 4 | 9 | - | |||
| 13 | 8.67 | 20 | 13.33 | 1.5s | 14 | 16 | - | |||
| ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 |
Raichu heeft toegang tot 8 Charged Attacks (Thunder Punch, Thunder, Brick Break, Wild Charge, Surf, Skull Bash, Trailblaze en Volt Tackle), die Electric, Fighting, Water, Normal en Grass-type aanvallen dekken. Wanneer je Thunder Punch, Thunder, Wild Charge en Volt Tackle gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Charge Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40 | 26.67 | 33 | 1.21 | 1.5s | 50 | 40 | - |
| 130 | 43.33 | 100 | 1.30 | 3.0s | 130 | 75 | - |
| 60 | 40.00 | 50 | 1.20 | 1.5s | 75 | 45 | - | |
| 100 | 40.00 | 100 | 1.00 | 2.5s | 100 | 60 | - | |
| 50 | 25.00 | 33 | 1.52 | 2.0s | 60 | 40 | - | |
| 65 | 32.50 | 50 | 1.30 | 2.0s | 65 | 45 | - |
| 90 | 25.71 | 33 | 2.73 | 3.5s | 90 | 40 | - |
| 90 | 36.00 | 50 | 1.80 | 2.5s | 100 | 45 | - |
| ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.4 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 |
Brick Break has a 100.0% chance to:
Wild Charge has a 100.0% chance to:
Skull Bash has a 100.0% chance to:
Trailblaze has a 100.0% chance to:
Volt Tackle has a 100.0% chance to:
| 1. | 10.35 | 12.07 | 178.4 | ||
| 2. | 9.92 | 11.57 | 171.0 | ||
| 3. | 9.87 | 11.52 | 170.2 | ||
| 4. | 9.87 | 11.51 | 170.2 | ||
| 5. | 9.64 | 11.25 | 166.3 | ||
| 6. | 9.57 | 11.17 | 165.1 | ||
| 7. | 9.16 | 10.69 | 158.0 | ||
| 8. | 9.10 | 10.61 | 156.9 |
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.