Calyrex (Ice Rider)

Calyrex (Ice Rider) is een legendarische Psychic en Ice-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 4.235 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Bug, Dark, Fire, Ghost, Rock en Steel. De aanbevolen moveset is Confusion / Psychic. Het krijgt een weerboost bij Winderig en Sneeuw. De shiny-vorm is nog niet beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Calyrex (Ice Rider)

268 ATK
246 DEF
205 HP
Level 50 Max CP
4788 CP
Level 40
4235 CP
Level 25 Weerboost
3025 CP
Level 20 Raids/Eieren
2420 CP
Level 15 Onderzoek
1815 CP

Tier-ranking van Calyrex (Ice Rider)

Raid AttackerRaid Attacker
Niet gerankt

Calyrex (Ice Rider) type-chart

Calyrex (Ice Rider) ontvangt verhoogde schade van:Calyrex (Ice Rider) ontvangt verhoogde schade van:

BugBug160.0%
DarkDark160.0%
FireFire160.0%
GhostGhost160.0%
RockRock160.0%
SteelSteel160.0%

Calyrex (Ice Rider) ontvangt verminderde schade van:Calyrex (Ice Rider) ontvangt verminderde schade van:

IceIce62.5%
PsychicPsychic62.5%

Beste moveset voor Calyrex (Ice Rider)

Moves

Confusion + Psychic

De beste moveset voor Calyrex (Ice Rider) is Confusion en Psychic, met 16.36 DPS (damage per second) en 492.6 TDO (total damage output). Deze moves worden geboost door Winderig-weer.
1.PsychicConfusionPsychicPsychic15.1516.36492.6
2.PsychicConfusionIceAvalanche15.1516.35492.3
3.PsychicConfusionPsychicPsyshock13.5114.59439.3
4.NormalTake DownPsychicPsychic11.7112.64380.8
5.PsychicConfusionGrassEnergy Ball11.6512.58378.9
6.NormalTake DownIceAvalanche11.4512.37372.5
7.NormalTake DownPsychicPsyshock10.5911.44344.4
8.NormalTake DownGrassEnergy Ball8.849.55287.7

Fast Attacks

  • NormalTake Down781.0s
    Toggle more information for move: Take Down
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade7
    Energie8
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur1.0s
    Schadevenster0.8s - 0.9s
    Trainer Battles
    Schade14
    Energie9

    Effecten
    Take Down has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Take Down ↗
  • PsychicConfusion19141.5s
    Toggle more information for move: Confusion
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • PoisonPoison
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • PsychicPsychic
    • 39.1%
      • DarkDark
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade19
    Energie14
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur1.5s
    Schadevenster0.5s - 1.5s
    Trainer Battles
    Schade16
    Energie14

    Effecten
    Confusion has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Confusion ↗

Charged Attacks

  • GrassEnergy Ball90504.0s
    Toggle more information for move: Energy Ball
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • WaterWater
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • SteelSteel
      • FireFire
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade90
    Energie50
    Weerboost
    • sunnyZonnig
    Duur4.0s
    Schadevenster3.1s - 3.9s
    Trainer Battles
    Schade80
    Energie45

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Energy Ball has a 10.0% chance to:

    • Decrease Target's Defense by 20.0%
    Bekijk de detailpagina van Energy Ball ↗
  • IceAvalanche85502.5s
    Toggle more information for move: Avalanche
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • GroundGround
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • FireFire
      • WaterWater
      • IceIce
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade85
    Energie50
    Weerboost
    • snowSneeuw
    Duur2.5s
    Schadevenster1.5s - 1.9s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie45

    Effecten
    Avalanche has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Avalanche ↗
  • PsychicPsychic95503.0s
    Toggle more information for move: Psychic
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • PoisonPoison
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • PsychicPsychic
    • 39.1%
      • DarkDark
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade95
    Energie50
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur3.0s
    Schadevenster1.5s - 2.8s
    Trainer Battles
    Schade75
    Energie55

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Psychic has a 10.0% chance to:

    • Decrease Target's Defense by 20.0%
    Bekijk de detailpagina van Psychic ↗
  • PsychicPsyshock60332.5s
    Toggle more information for move: Psyshock
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • PoisonPoison
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • PsychicPsychic
    • 39.1%
      • DarkDark
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade60
    Energie33
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur2.5s
    Schadevenster1.8s - 2.4s
    Trainer Battles
    Schade70
    Energie40

    Effecten
    Psyshock has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Psyshock ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Calyrex (Ice Rider)'s DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Calyrex (Ice Rider)'s movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Calyrex (Ice Rider) in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Calyrex (Ice Rider) CP-grafiek

CP Chart

Calyrex (Ice Rider) heeft 4235 max CP (op Level 50). Een Calyrex (Ice Rider) verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 2327 CP en 2420 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 2909 CP tot 3025 CP. In Field en Special Research kan Calyrex (Ice Rider) worden gevonden in het bereik 1745 CP tot 1815 CP.

Max CPMax CP4235 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch1745 CP - 1815 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs2327 CP - 2420 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids2327 CP - 2420 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
2909 CP - 3025 CP
Weather boosted, Level 25, 10/10/10 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Calyrex (Ice Rider) Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
159 CP2187 CP3315 CP
4443 CP5571 CP6699 CP
7826 CP8954 CP91082 CP
101210 CP111331 CP121452 CP
131573 CP141694 CP151815 CP
161936 CP172057 CP182178 CP
192299 CP202420 CP212541 CP
222662 CP232783 CP242904 CP
253025 CP263146 CP273267 CP
283388 CP293509 CP303630 CP
313691 CP323751 CP333812 CP
343872 CP353933 CP363993 CP
374054 CP384114 CP394174 CP
404235 CP414289 CP424343 CP
434397 CP444452 CP454507 CP
464563 CP474618 CP484675 CP
494731 CP504788 CP

Pokédex-informatie

Galar
Pokédex-nummer#898
Hoogte2.4 m
Gewicht809.1 kg
RegioGeneratie 8
Kan geruild wordenToegestaan
Buddy-afstand20 km
UitgebrachtNee
Shiny uitgebrachtNee
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans10%
Vangbeloningen
Candy3
Stardust100
Extra move-kosten
Candy100
Stardust100000

Evolutieschema

Calyrex (Ice Rider) heeft geen evoluties in Pokémon GO.

Mega Pokémon die Calyrex (Ice Rider) boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Calyrex (Ice Rider)'s Psychic en Ice-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Calyrex (Ice Rider).

Psychic Psychic

Ice Ice

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50520,000 Stardust304 Calyrex (Ice Rider) Candy296 Calyrex (Ice Rider) Candy XL
LVL 40280,000 Stardust304 Calyrex (Ice Rider) Candy10 Calyrex (Ice Rider) Candy XL
LVL 35190,000 Stardust196 Calyrex (Ice Rider) Candy-
LVL 30125,000 Stardust126 Calyrex (Ice Rider) Candy-
LVL 2580,000 Stardust87 Calyrex (Ice Rider) Candy-
LVL 2047,500 Stardust58 Calyrex (Ice Rider) Candy-
LVL 1525,500 Stardust38 Calyrex (Ice Rider) Candy-
LVL 1011,000 Stardust19 Calyrex (Ice Rider) Candy-
LVL 53,000 Stardust9 Calyrex (Ice Rider) Candy-

Calyrex (Ice Rider) Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Calyrex (Ice Rider) te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 520,000 Stardust, 304 Candy en 296 Candy XL om Calyrex (Ice Rider) volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Calyrex (Ice Rider)-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Calyrex (Ice Rider) in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

CalyrexCalyrex
Calyrex (Ice Rider) (Ice Rider)Calyrex (Ice Rider)
Shadow Rider Calyrex (Shadow Rider)Shadow Rider Calyrex

Grootteinformatie

XXSXSMXLXXL
Calyrex (Ice Rider) (Ice Rider)Calyrex (Ice Rider) (Ice Rider)Calyrex (Ice Rider) (Ice Rider)Scaled Human Trainer to 170 cmCalyrex (Ice Rider) (Ice Rider)Calyrex (Ice Rider) (Ice Rider)
1.18 m1.2 m2.4 m3.6 m3.72 m

Calyrex (Ice Rider)'s lengte varieert van 1.18 m tot 3.72 m, met een gemiddelde van 2.4 m. De illustratie toont een vergelijking met een 1,70 m (5′07″) lange Trainer. De maximale hoogte is beperkt tot 450px voor weergavedoeleinden.

Groottegrenzen

Deze tabel toont de groottegrenzen van Calyrex (Ice Rider) in Pokémon GO. De groottegrenzen zijn de minimum- en maximumwaarden voor elke groottecategorie.

GrootteOndergrensBovengrens
XXS1.176 m1.2 m
3′10″3′11″
XS1.2 m2.4 m
3′11″7′10″
M1.8 m3 m
5′11″9′10″
XL3 m3.6 m
9′10″11′10″
XXL3.6 m3.72 m
11′10″12′02″

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_JUMP
Bewegingstimer0
Springtijd0
Aanvalskans40.0%
Aanvalstimer0
Ontwijkkans15.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken0.5
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

High-res sprites van Calyrex (Ice Rider)

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Calyrex (Ice Rider). De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Calyrex (Ice Rider) Pokémon GO

Wallpaper

Calyrex (Ice Rider)Calyrex (Ice Rider)Calyrex (Ice Rider)Calyrex (Ice Rider)

Calyrex (Ice Rider) Pokédex-vermeldingen

Galar
VersiesPokédex-vermelding
SwordCalyrex is a merciful Pokémon, capable of providing healing and blessings. It reigned over the Galar region in times of yore.
ShieldCalyrex is known in legend as a king that ruled over Galar in ancient times. It has the power to cause hearts to mend and plants to spring forth.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Calyrex (Ice Rider)'s sterke en zwakke punten?

Als een Psychic en Ice-type Pokémon is Calyrex (Ice Rider) zwak tegen Bug, Dark, Fire, Ghost, Rock en Steel-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Calyrex (Ice Rider) in Pokémon GO?

De beste moves voor Calyrex (Ice Rider) in Pokémon GO zijn Confusion en Psychic. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 16,356 en een TDO (Total Damage Output) van 492,564.

Hoe presteert Calyrex (Ice Rider) in Raids?

Calyrex (Ice Rider)'s Raid attacker-tier is momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Hoe scoort Calyrex (Ice Rider) als Psychic-type aanvaller?

Calyrex (Ice Rider)'s prestaties als Psychic-type aanvaller zijn momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Welke Mega Pokémon boosten Calyrex (Ice Rider)?

De volgende Mega Pokémon boosten Calyrex (Ice Rider): Mega Alakazam, Mega Slowbro, Mega Starmie, Mega Mewtwo X, Mega Mewtwo Y, Mega Gardevoir, Mega Medicham, Mega Metagross, Mega Latias, Mega Latios, Mega Rayquaza, Mega Gallade, Mega Delphox, Mega Malamar, Mega Glalie en Mega Abomasnow.

Wat is Calyrex (Ice Rider)'s maximale CP op Level 40 en Level 50?

Calyrex (Ice Rider)'s maximale CP op Level 40 is 4235 CP en 4788 CP op Level 50.

Kan Calyrex (Ice Rider) shiny zijn in Pokémon GO?

Calyrex (Ice Rider) kan niet shiny zijn in Pokémon GO.

Kan Calyrex (Ice Rider) Dynamaxen in Pokémon GO?

Calyrex (Ice Rider) kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.