Gigantamax Grimmsnarl in Pokémon GO

Gigantamax Grimmsnarl is een Dark en Fairy-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 2.850 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Fairy, Poison en Steel. De aanbevolen moveset is Bite / G-Max Snooze. De shiny-vorm is beschikbaar.
Statistieken en Max CP van Gigantamax Grimmsnarl
Tier-ranking van Gigantamax Grimmsnarl
Gigantamax Grimmsnarl type-chart
Zwak tegen
Fairy160.0%
Poison160.0%
Steel160.0%
Weerstaat
Dark39.1%
Dragon39.1%
Psychic39.1%
Ghost62.5%
Gigantamax Grimmsnarl: movesets voor Max Battles
Fast Attacks
Bite6
4
0.5s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Ghost
Psychic
- 62.5%
Fighting
Dark
Fairy
Gym- en Raid-gevechten Schade 6 Energie 4 Weerboost
Mist
Duur 0.5s Schadevenster 0.3s - 0.5s Trainer Battles Schade 2 Energie 4 Effecten Bite has no special effects.Bekijk de detailpagina van Bite ↗
Sucker Punch5
6
0.5s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Ghost
Psychic
- 62.5%
Fighting
Dark
Fairy
Gym- en Raid-gevechten Schade 5 Energie 6 Weerboost
Mist
Duur 0.5s Schadevenster 0.1s - 0.5s Trainer Battles Schade 8 Energie 7 Effecten Sucker Punch has no special effects.Bekijk de detailpagina van Sucker Punch ↗
Low Kick5
5
0.5s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Normal
Rock
Steel
Ice
Dark
- 62.5%

Poison
Bug
Psychic
Fairy
- 39.1%
Ghost
Gym- en Raid-gevechten Schade 5 Energie 5 Weerboost
Bewolkt
Duur 0.5s Schadevenster 0.2s - 0.5s Trainer Battles Schade 6 Energie 8 Effecten Low Kick has no special effects.Bekijk de detailpagina van Low Kick ↗
Charged Attacks
G-Max Snooze350
100
2.5s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Ghost
Psychic
- 62.5%
Fighting
Dark
Fairy
Gym- en Raid-gevechten Schade 350 Energie 100 Weerboost
Mist
Duur 2.5s Schadevenster 2.0s - 3.4s Trainer Battles Schade Energie Effecten Special
G-Max Snooze has a 0% chance to:
Bekijk de detailpagina van G-Max Snooze ↗
Pokédex-informatie
| Pokédex-nummer | #861 |
|---|---|
| Hoogte | 1.5 m |
| Gewicht | 61 kg |
| Regio | Generatie 8 |
| Kan geruild worden | Toegestaan |
| Buddy-afstand | 5 km |
| Uitgebracht | Ja |
| Shiny uitgebracht | Ja |
| Pokémon HOME-overdracht | Toegestaan |
| Basisvluchtkans | 0% |
| Vangbeloningen | |
| Extra move-kosten |
Gigantamax Grimmsnarl-familie
Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Gigantamax Grimmsnarl in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.
Impidimp
Morgrem
Grimmsnarl
Gigantamax GrimmsnarlGigantamax Grimmsnarl CP-grafiek
Gigantamax Grimmsnarl heeft 2850 max CP (op Level 50). Een Gigantamax Grimmsnarl verkregen uit Max Battles kan worden aangetroffen tussen 1552 CP en 1628 CP.
| 2850 CP | |
| Level 50, 15/15/15 IVs | |
| 1552 CP - 1628 CP | |
| Level 20, 10/10/10 minimum IVs |
Meer informatie
- Max Battles worden aangetroffen op Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Max Battle-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
Max Combat Power per level-grafiek
Gigantamax Grimmsnarl Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator
| LVL | Max CP | LVL | Max CP | LVL | Max CP |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 40 CP | 2 | 126 CP | 3 | 212 CP |
| 4 | 298 CP | 5 | 384 CP | 6 | 470 CP |
| 7 | 556 CP | 8 | 642 CP | 9 | 728 CP |
| 10 | 814 CP | 11 | 896 CP | 12 | 977 CP |
| 13 | 1059 CP | 14 | 1140 CP | 15 | 1221 CP |
| 16 | 1303 CP | 17 | 1384 CP | 18 | 1466 CP |
| 19 | 1547 CP | 20 | 1628 CP | 21 | 1710 CP |
| 22 | 1791 CP | 23 | 1873 CP | 24 | 1954 CP |
| 25 | 2036 CP | 26 | 2117 CP | 27 | 2199 CP |
| 28 | 2280 CP | 29 | 2362 CP | 30 | 2443 CP |
| 31 | 2484 CP | 32 | 2525 CP | 33 | 2565 CP |
| 34 | 2606 CP | 35 | 2647 CP | 36 | 2687 CP |
| 37 | 2728 CP | 38 | 2769 CP | 39 | 2810 CP |
| 40 | 2850 CP | 41 | 2886 CP | 42 | 2923 CP |
| 43 | 2960 CP | 44 | 2996 CP | 45 | 3034 CP |
| 46 | 3071 CP | 47 | 3108 CP | 48 | 3146 CP |
| 49 | 3184 CP | 50 | 3222 CP |
Sprites
Normale en Shiny Gigantamax Grimmsnarl
High-res sprites van Gigantamax Grimmsnarl
Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Gigantamax Grimmsnarl. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.
Officieel artwork

Veelgestelde vragen over Gigantamax Grimmsnarl
Hoe goed is Gigantamax Grimmsnarl in Max Battles?
Gigantamax Grimmsnarl staat op plaats 1 van 19 in de Max Battle-aanvallersranglijst voor het type Dark, in SS Tier.
De score is de schade van één Max Attack, geen DPS. De Defense en zwaktes van een echte baas veranderen de schade en mogelijk de volgorde. Totale gevechtsduur, faints en teamprestaties worden niet geschat.
Welke aanvallen moet Gigantamax Grimmsnarl gebruiken in Max Battles?
Aanbevolen aanvallen
- Dark aanvaller:
Bite
G-Max Snooze
Max Attack-schade bepaalt de ranglijst. Bij gelijke schade geeft sneller opladen van de Max Meter de doorslag. De aanbevolen Fast Attack helpt dus de meter op te laden en doet niet noodzakelijk de meeste schade. Ook deze vergelijking gebruikt het neutrale doel.
Wat betekent het sterretje naast een aanval?
De aanbevolen movesets bevatten geen legacy moves.
Een sterretje markeert een legacy move waarvoor mogelijk een event, Elite TM of andere speciale methode nodig is. Sommige legacy moves kunnen niet met een Elite TM worden geleerd.
Waarom gebruiken sommige aanvallers een Fast Attack van een ander type?
Bij Dynamax Pokémon bepaalt de Fast Attack normaal het type van de Max Attack; Hidden Power levert Max Strike op. Gigantamax Pokémon hebben een vaste G-Max Attack. Crowned Pokémon en Eternatus gebruiken ook vaste speciale aanvallen. Een andere Fast Attack verandert het type daarvan niet.
Hoe worden deze aanvallers gerangschikt?
De standaardranglijst gebruikt Pokémon van level 40, perfecte IV’s en Max Attacks van level 3 tegen een neutraal doel, zonder weerbonus. Alleen uitgebrachte Pokémon zijn inbegrepen.
Moet ik alleen in de hoogst gerangschikte aanvaller investeren?
Nee. Deze lijst helpt bij het kiezen van Pokémon die schade aanrichten. Een team kan ook Pokémon nodig hebben die aanvallen van de baas weerstaan of HP herstellen. Gebruik de Max Battle-counterpagina van de baas om aanvallers, tanks en healers te vergelijken.
Wat zijn Gigantamax Grimmsnarl's sterke en zwakke punten?
Als een Dark en Fairy-type Pokémon is Gigantamax Grimmsnarl zwak tegen Fairy, Poison en Steel-type moves.
Wat is Gigantamax Grimmsnarl's maximale CP op Level 40 en Level 50?
Gigantamax Grimmsnarl's maximale CP op Level 40 is 2850 CP en 3222 CP op Level 50.
Kan Gigantamax Grimmsnarl shiny zijn in Pokémon GO?
Gigantamax Grimmsnarl kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

