Beste moves voor Stakataka in Pokémon GO

Moves
1.RockRock ThrowRockStone Edge10.7511.68327.8
2.RockRock ThrowSteelFlash Cannon10.5611.48322.2
3.RockRock ThrowGroundBulldoze9.3610.17285.6
4.NormalTake DownRockStone Edge7.207.83219.6
5.NormalTake DownSteelFlash Cannon7.017.62214.0
6.NormalTake DownGroundBulldoze6.807.39207.4

Stakataka Fast Attacks-gids

Moves

Moves

Stakataka heeft toegang tot 2 Fast Attacks (Rock Throw en Take Down), die Rock en Normal-type aanvallen dekken. Wanneer je Rock Throw gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

RockRock Throw1381.0s
Toggle more information for move: Rock Throw
NormalTake Down781.0s
Toggle more information for move: Take Down

Tabelweergave

Fast Move
Raid Battles
Trainer Battles
1313.0088.001.0s85-
77.0088.001.0s149-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Typebereik van Stakataka's Fast Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Rock×1.0×0.6×1.6×1.0×0.6×1.0×1.6×1.0×0.6×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0
Normal×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×0.4×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0

Stakataka Charged Attacks-gids

Moves

Moves

Stakataka heeft toegang tot 3 Charged Attacks (Stone Edge, Flash Cannon en Bulldoze), die Rock, Steel en Ground-type aanvallen dekken. Wanneer je Stone Edge en Flash Cannon gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

RockStone Edge1051002.5s
Toggle more information for move: Stone Edge
SteelFlash Cannon1001002.5s
Toggle more information for move: Flash Cannon
GroundBulldoze80503.5s
Toggle more information for move: Bulldoze

Tabelweergave

Charge Move
Raid Battles
Trainer Battles
Special effectsSpecial

Bulldoze has a 100.0% chance to:

  • Decrease Target's Defense by 20.0%
8022.86501.603.5s8055-
10040.001001.002.5s11065-
10542.001001.052.5s10055-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Moves met speciale effecten in PvP

Special effectsSpecial

Bulldoze has a 100.0% chance to:

  • Decrease Target's Defense by 20.0%

Typebereik van Stakataka's Charged Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Rock×1.0×0.6×1.6×1.0×0.6×1.0×1.6×1.0×0.6×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0
Steel×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×0.6×0.6×0.6×1.0×0.6×1.0×1.6×1.0×1.0×1.6
Ground×1.0×1.0×0.4×1.6×1.0×1.6×0.6×1.0×1.6×1.6×1.0×0.6×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0
Stakataka beste moveset in Pokémon GO