Gumshoos

GumshoosNormal
  • partlyCloudy
Gumshoos is available in Pokémon GOShiny Pokémon-icoon

Gumshoos is een Normal-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 2.185 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Fighting. De aanbevolen moveset is Bite / Hyper Fang. Het krijgt een weerboost bij Gedeeltelijk bewolkt. De shiny-vorm is beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Gumshoos

194 ATK
113 DEF
204 HP
Level 50 Max CP
2470 CP
Level 40
2185 CP
Level 25 Weerboost
1561 CP
Level 20 Raids/Eieren
1248 CP
Level 15 Onderzoek
936 CP

Tier-ranking van Gumshoos

Raid AttackerRaid Attacker
Niet gerankt
NormalNormal-type aanvaller
Great LeagueGreat League
Ultra LeagueUltra League

Gumshoos type-chart

Gumshoos ontvangt verhoogde schade van:Gumshoos ontvangt verhoogde schade van:

FightingFighting160.0%

Gumshoos ontvangt verminderde schade van:Gumshoos ontvangt verminderde schade van:

GhostGhost39.1%

Beste moveset voor Gumshoos

Moves

Bite + Hyper Fang

De beste Normal-type moveset voor Gumshoos is Bite / Hyper Fang, met 10.62 DPS en 156.8 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Mist en Gedeeltelijk bewolkt weer. Gumshoos staat op plek #194 (D Tier) als Normal aanvaller met deze moveset.
1.DarkBiteNormalHyper Fang9.1010.62156.8
2.NormalTake DownNormalHyper Fang7.719.00132.9
3.DarkBiteDarkCrunch7.508.76129.3
4.DarkBiteRockRock Tomb7.058.23121.5
5.NormalTake DownDarkCrunch6.487.56111.7
6.NormalTake DownRockRock Tomb5.776.7499.5

Fast Attacks

  • DarkBite640.5s
    Toggle more information for move: Bite
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GhostGhost
      • PsychicPsychic
    • 62.5%
      • FightingFighting
      • DarkDark
      • FairyFairy
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade6
    Energie4
    Weerboost
    • fogMist
    Duur0.5s
    Schadevenster0.3s - 0.5s
    Trainer Battles
    Schade2
    Energie4

    Effecten
    Bite has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Bite ↗
  • NormalTake Down781.0s
    Toggle more information for move: Take Down
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade7
    Energie8
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur1.0s
    Schadevenster0.8s - 0.9s
    Trainer Battles
    Schade14
    Energie9

    Effecten
    Take Down has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Take Down ↗

Charged Attacks

  • DarkCrunch65333.0s
    Toggle more information for move: Crunch
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GhostGhost
      • PsychicPsychic
    • 62.5%
      • FightingFighting
      • DarkDark
      • FairyFairy
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade65
    Energie33
    Weerboost
    • fogMist
    Duur3.0s
    Schadevenster1.1s - 2.8s
    Trainer Battles
    Schade70
    Energie45

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Crunch has a 20.0% chance to:

    • Decrease Target's Defense by 20.0%
    Bekijk de detailpagina van Crunch ↗
  • NormalHyper Fang80502.5s
    Toggle more information for move: Hyper Fang
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade80
    Energie50
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur2.5s
    Schadevenster1.5s - 2.0s
    Trainer Battles
    Schade80
    Energie50

    Effecten
    Hyper Fang has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Hyper Fang ↗
  • RockRock Tomb65503.0s
    Toggle more information for move: Rock Tomb
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • BugBug
      • FireFire
      • IceIce
    • 62.5%
      • FightingFighting
      • GroundGround
      • SteelSteel
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade65
    Energie50
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur3.0s
    Schadevenster2.0s - 2.8s
    Trainer Battles
    Schade75
    Energie50

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Rock Tomb has a 100.0% chance to:

    • Decrease Target's Attack by 20.0%
    Bekijk de detailpagina van Rock Tomb ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Gumshoos's DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Gumshoos's movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Gumshoos in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Gumshoos CP-grafiek

CP Chart

Gumshoos heeft 2185 max CP (op Level 50). Een Gumshoos verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 1181 CP en 1248 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 1476 CP tot 1561 CP. In Field en Special Research kan Gumshoos worden gevonden in het bereik 885 CP tot 936 CP.

Max CPMax CP2185 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch885 CP - 936 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs1181 CP - 1248 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids1181 CP - 1248 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
1476 CP - 1561 CP
Weather boosted, Level 25, 10/10/10 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Gumshoos Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
130 CP296 CP3162 CP
4228 CP5294 CP6360 CP
7426 CP8492 CP9558 CP
10624 CP11687 CP12749 CP
13811 CP14874 CP15936 CP
16999 CP171061 CP181123 CP
191186 CP201248 CP211311 CP
221373 CP231436 CP241498 CP
251561 CP261623 CP271686 CP
281748 CP291810 CP301873 CP
311904 CP321935 CP331967 CP
341998 CP352029 CP362060 CP
372091 CP382123 CP392154 CP
402185 CP412213 CP422241 CP
432269 CP442297 CP452325 CP
462354 CP472383 CP482412 CP
492441 CP502470 CP

Pokédex-informatie

Alola
Pokédex-nummer#735
Hoogte0.7 m
Gewicht14.2 kg
RegioGeneratie 7
Kan geruild wordenToegestaan
Buddy-afstand1 km
UitgebrachtJa
Shiny uitgebrachtJa
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans0%
Vangbeloningen
Candy5
Stardust300
Extra move-kosten
Candy25
Stardust10000

Evolutieschema

PokémonVereistEvolutie
YungoosYungoos
  • 50 Candy50 Candy
  • Dag-icoonAlleen overdag
GumshoosGumshoos
  • Yungoos evolueert in Gumshoos, wat 50 Candy kost. Evolueert alleen overdag.

Mega Pokémon die Gumshoos boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Gumshoos's Normal-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Gumshoos.

Normal Normal

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50520,000 Stardust304 Gumshoos Candy296 Gumshoos Candy XL
LVL 40280,000 Stardust304 Gumshoos Candy10 Gumshoos Candy XL
LVL 35190,000 Stardust196 Gumshoos Candy-
LVL 30125,000 Stardust126 Gumshoos Candy-
LVL 2580,000 Stardust87 Gumshoos Candy-
LVL 2047,500 Stardust58 Gumshoos Candy-
LVL 1525,500 Stardust38 Gumshoos Candy-
LVL 1011,000 Stardust19 Gumshoos Candy-
LVL 53,000 Stardust9 Gumshoos Candy-

Gumshoos Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Gumshoos te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 520,000 Stardust, 304 Candy en 296 Candy XL om Gumshoos volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Gumshoos-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Gumshoos in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

YungoosYungoos
GumshoosGumshoos

Grootteinformatie

XXSXSMXLXXL
GumshoosGumshoosGumshoosScaled Human Trainer to 170 cmGumshoosGumshoos
0.34 m0.35 m0.7 m1.05 m1.23 m

Gumshoos's lengte varieert van 0.34 m tot 1.23 m, met een gemiddelde van 0.7 m. De illustratie toont een vergelijking met een 1,70 m (5′07″) lange Trainer. De maximale hoogte is beperkt tot 450px voor weergavedoeleinden.

Groottegrenzen

Deze tabel toont de groottegrenzen van Gumshoos in Pokémon GO. De groottegrenzen zijn de minimum- en maximumwaarden voor elke groottecategorie.

GrootteOndergrensBovengrens
XXS0.343 m0.35 m
1′02″1′02″
XS0.35 m0.7 m
1′02″2′04″
M0.525 m0.875 m
1′09″2′10″
XL0.875 m1.05 m
2′10″3′05″
XXL1.05 m1.225 m
3′05″4′00″

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_JUMP
Bewegingstimer0
Springtijd1s
Aanvalskans10.0%
Aanvalstimer0
Ontwijkkans15.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken0.5
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

Normale en Shiny Gumshoos

High-res sprites van Gumshoos

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Gumshoos. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Gumshoos Pokémon GO

Wallpaper

GumshoosGumshoosGumshoosGumshoos

Gumshoos Pokédex-vermeldingen

Alola
VersiesPokédex-vermelding
SunWhen it finds a trace of its prey, it patiently stakes out the location...but it’s always snoozing by nightfall.
MoonIt adores having Rattata and Raticate for dinner, but as it’s diurnal, it never encounters them. This Pokémon boasts incredible patience.
Ultra SunAlthough it wasn’t originally found in Alola, this Pokémon was brought over a long time ago when there was a huge Rattata outbreak.
Ultra MoonPatient by nature, this Pokémon loses control of itself and pounces when it spots its favorite meal—Rattata!

Veelgestelde vragen

Wat zijn Gumshoos's sterke en zwakke punten?

Als een Normal-type Pokémon is Gumshoos zwak tegen Fighting-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Gumshoos in Pokémon GO?

De beste moves voor Gumshoos in Pokémon GO zijn Bite en Hyper Fang. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 10,619 en een TDO (Total Damage Output) van 156,838.

Hoe presteert Gumshoos in Raids?

Gumshoos's Raid attacker-tier is momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Hoe scoort Gumshoos als Normal-type aanvaller?

Gumshoos is een D-Tier Normal-type aanvaller en heeft het moeilijk in Raids door lagere stats of een suboptimale moveset.

Welke Mega Pokémon boosten Gumshoos?

De volgende Mega Pokémon boosten Gumshoos: Mega Pidgeot, Mega Kangaskhan, Mega Lopunny en Mega Audino.

Wat is Gumshoos's maximale CP op Level 40 en Level 50?

Gumshoos's maximale CP op Level 40 is 2185 CP en 2470 CP op Level 50.

Kan Gumshoos shiny zijn in Pokémon GO?

Gumshoos kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

Kan Gumshoos Dynamaxen in Pokémon GO?

Gumshoos kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.