Shadow Vileplume

Inhoudsopgave

Shadow Vileplume is een Grass en Poison-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 2.559 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Fire, Flying, Ice en Psychic. De aanbevolen moveset is Acid / Sludge Bomb. Het krijgt een weerboost bij Zonnig en Bewolkt. De shiny-vorm is beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Shadow Vileplume

202 ATK
167 DEF
181 HP
Level 50 Max CP
2893 CP
Level 40
2559 CP
Level 25 Weerboost
1828 CP
Level 20 Raids
1462 CP
Level 15 Onderzoek
1097 CP

Tier-ranking van Shadow Vileplume

Raid AttackerRaid Attacker
GrassGrass-type aanvaller
PoisonPoison-type aanvaller
Great LeagueGreat League
Ultra LeagueUltra League

Shadow Vileplume type-chart

Shadow Vileplume ontvangt verhoogde schade van:Shadow Vileplume ontvangt verhoogde schade van:

FireFire160.0%
FlyingFlying160.0%
IceIce160.0%
PsychicPsychic160.0%

Shadow Vileplume ontvangt verminderde schade van:Shadow Vileplume ontvangt verminderde schade van:

GrassGrass39.1%
ElectricElectric62.5%
FairyFairy62.5%
FightingFighting62.5%
WaterWater62.5%

Beste moveset voor Shadow Vileplume

Moves

Acid + Sludge Bomb

De beste Poison-type moveset voor Shadow Vileplume is Acid / Sludge Bomb, met 14.23 DPS en 222.0 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Bewolkt weer. Shadow Vileplume staat op plek #12 (A Tier) als Poison aanvaller met deze moveset.

Razor Leaf + Solar Beam

De beste Grass-type moveset voor Shadow Vileplume is Razor Leaf / Solar Beam, met 13.47 DPS en 210.0 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Zonnig weer. Shadow Vileplume staat op plek #50 (B Tier) als Grass aanvaller met deze moveset.
1.PoisonAcidPoisonSludge Bomb12.3014.23222.0
2.GrassRazor LeafPoisonSludge Bomb12.2314.15220.7
3.PoisonAcidGrassSolar Beam11.7413.58211.9
4.GrassRazor LeafGrassSolar Beam11.6413.47210.0
5.GrassRazor LeafGrassPetal Blizzard10.9712.70198.1
6.PoisonAcidGrassPetal Blizzard10.8412.54195.7
7.GrassRazor LeafFairyMoonblast10.1611.76183.4
8.PoisonAcidFairyMoonblast9.7411.28175.9

Fast Attacks

  • GrassRazor Leaf1371.0s
    Toggle more information for move: Razor Leaf
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • WaterWater
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • SteelSteel
      • FireFire
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade13
    Energie7
    Weerboost
    • sunnyZonnig
    Duur1.0s
    Schadevenster0.6s - 0.8s
    Trainer Battles
    Schade9
    Energie4

    Effecten
    Razor Leaf has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Razor Leaf ↗
  • PoisonAcid11101.0s
    Toggle more information for move: Acid
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GrassGrass
      • FairyFairy
    • 62.5%
      • PoisonPoison
      • GroundGround
      • RockRock
      • GhostGhost
    • 39.1%
      • SteelSteel
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade11
    Energie10
    Weerboost
    • cloudyBewolkt
    Duur1.0s
    Schadevenster0.6s - 0.8s
    Trainer Battles
    Schade6
    Energie8

    Effecten
    Acid has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Acid ↗

Charged Attacks

  • FairyMoonblast1301004.0s
    Toggle more information for move: Moonblast
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • DragonDragon
      • DarkDark
    • 62.5%
      • PoisonPoison
      • SteelSteel
      • FireFire
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade130
    Energie100
    Weerboost
    • cloudyBewolkt
    Duur4.0s
    Schadevenster2.3s - 3.8s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie50

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Moonblast has a 10.0% chance to:

    • Decrease Target's Attack by 20.0%
    Bekijk de detailpagina van Moonblast ↗
  • GrassSolar Beam1801005.0s
    Toggle more information for move: Solar Beam
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • WaterWater
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • SteelSteel
      • FireFire
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade180
    Energie100
    Weerboost
    • sunnyZonnig
    Duur5.0s
    Schadevenster2.8s - 4.8s
    Trainer Battles
    Schade150
    Energie80

    Effecten
    Solar Beam has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Solar Beam ↗
  • GrassPetal Blizzard1101002.5s
    Toggle more information for move: Petal Blizzard
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • WaterWater
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • SteelSteel
      • FireFire
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade110
    Energie100
    Weerboost
    • sunnyZonnig
    Duur2.5s
    Schadevenster1.6s - 2.2s
    Trainer Battles
    Schade110
    Energie65

    Effecten
    Petal Blizzard has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Petal Blizzard ↗
  • NormalFrustration10332.0s
    Toggle more information for move: Frustration
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade10
    Energie33
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur2.0s
    Schadevenster1.0s - 1.8s
    Trainer Battles
    Schade10
    Energie70

    Effecten
    Frustration has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Frustration ↗
  • PoisonSludge Bomb85502.5s
    Toggle more information for move: Sludge Bomb
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GrassGrass
      • FairyFairy
    • 62.5%
      • PoisonPoison
      • GroundGround
      • RockRock
      • GhostGhost
    • 39.1%
      • SteelSteel
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade85
    Energie50
    Weerboost
    • cloudyBewolkt
    Duur2.5s
    Schadevenster1.3s - 2.3s
    Trainer Battles
    Schade80
    Energie50

    Effecten
    Sludge Bomb has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Sludge Bomb ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Shadow Vileplume's DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Shadow Vileplume's movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Shadow Vileplume in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Shadow Vileplume CP-grafiek

CP Chart

Shadow Vileplume heeft 2559 max CP (op Level 50). Een Shadow Vileplume verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 1335 CP en 1462 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 1669 CP tot 1828 CP. In Field en Special Research kan Shadow Vileplume worden gevonden in het bereik 1043 CP tot 1097 CP.

Max CPMax CP2559 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch1043 CP - 1097 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs1391 CP - 1462 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids1335 CP - 1462 CP
Level 20, 6/6/6 minimum IVs
1669 CP - 1828 CP
Weather boosted, Level 25, 6/6/6 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 6 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 6/6/6 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 6 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 6/6/6 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Shadow Vileplume Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
136 CP2113 CP3190 CP
4268 CP5345 CP6422 CP
7499 CP8577 CP9654 CP
10731 CP11804 CP12877 CP
13950 CP141024 CP151097 CP
161170 CP171243 CP181316 CP
191389 CP201462 CP211535 CP
221609 CP231682 CP241755 CP
251828 CP261901 CP271974 CP
282047 CP292121 CP302194 CP
312230 CP322267 CP332303 CP
342340 CP352377 CP362413 CP
372450 CP382486 CP392523 CP
402559 CP412592 CP422624 CP
432657 CP442691 CP452724 CP
462757 CP472791 CP482825 CP
492859 CP502893 CP

Pokédex-informatie

Kanto
Pokédex-nummer#45
Hoogte1.2 m
Gewicht18.6 kg
RegioGeneratie 1
Kan geruild wordenToegestaan
Buddy-afstand3 km
UitgebrachtJa
Shiny uitgebrachtJa
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans5%
Vangbeloningen
Candy10
Stardust500
Extra move-kosten
Candy50
Stardust50000

Evolutieschema

PokémonVereistEvolutie
OddishOddish
  • 25 Candy25 Candy
GloomGloom
GloomGloom
  • 100 Candy100 Candy
VileplumeVileplume
GloomGloom
  • 100 Candy100 Candy
  • Speciaal item: Sun Stone
BellossomBellossom
  • Oddish evolueert in Gloom, wat 25 Candy kost.
  • Gloom evolueert in Vileplume, wat 100 Candy kost.
  • Gloom evolueert in Bellossom, wat 100 Candy kost. Je moet een Sun Stone gebruiken om te evolueren.
Hoe je Shadow Vileplume kunt purifyen
Purification-kosten3 Candy
3000 Stardust
Shadow Charged AttackNormalFrustration
Purified Charged AttackNormalReturn

Mega Pokémon die Shadow Vileplume boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Shadow Vileplume's Grass en Poison-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Shadow Vileplume.

Grass Grass

Poison Poison

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50624,000 Stardust406 Shadow Vileplume Candy360 Shadow Vileplume Candy XL
LVL 40336,000 Stardust406 Shadow Vileplume Candy12 Shadow Vileplume Candy XL
LVL 35228,000 Stardust274 Shadow Vileplume Candy-
LVL 30150,000 Stardust185 Shadow Vileplume Candy-
LVL 2596,000 Stardust136 Shadow Vileplume Candy-
LVL 2057,000 Stardust97 Shadow Vileplume Candy-
LVL 1530,600 Stardust67 Shadow Vileplume Candy-
LVL 1013,200 Stardust38 Shadow Vileplume Candy-
LVL 53,600 Stardust18 Shadow Vileplume Candy-

Shadow Vileplume Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Shadow Vileplume te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 624,000 Stardust, 406 Candy en 360 Candy XL om Shadow Vileplume volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Shadow Vileplume-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Shadow Vileplume in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

OddishOddish
GloomGloom
VileplumeVileplume
BellossomBellossom
Shadow Oddish (Shadow)Shadow Oddish
Shadow Gloom (Shadow)Shadow Gloom
Shadow Vileplume (Shadow)Shadow Vileplume
Shadow Bellossom (Shadow)Shadow Bellossom

Grootteinformatie

Geen grootteinformatie beschikbaar voor deze Pokémon

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_JUMP
Bewegingstimer11s
Springtijd1s
Aanvalskans70.0%
Aanvalstimer4s
Ontwijkkans20.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken1
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

Normale en Shiny Shadow Vileplume

High-res sprites van Shadow Vileplume

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Shadow Vileplume. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Shadow Vileplume Pokémon GO

Wallpaper

Shadow VileplumeShadow VileplumeShadow VileplumeShadow Vileplume

Shadow Vileplume Pokédex-vermeldingen

Kanto
VersiesPokédex-vermelding
Red, BlueThe larger its petals, the more toxic pollen it contains. Its big head is heavy and hard to hold up.
YellowFlaps its broad flower petals to scatter its poisonous pollen. The flapping sound is very loud.
GoldIt has the world's largest petals. With every step, the petals shake out heavy clouds of toxic pollen.
SilverThe bud bursts into bloom with a bang. It then starts scattering allergenic, poi­ sonous pollen.
CrystalBy shaking its big petals, it scat­ ters toxic pollen into the air, turning the air yellow.
RubyVILEPLUME’s toxic pollen triggers atrocious allergy attacks. That’s why it is advisable never to approach any attractive flowers in a jungle, however pretty they may be.
SapphireVILEPLUME has the world’s largest petals. They are used to attract prey that are then doused with toxic spores. Once the prey are immobilized, this POKéMON catches and devours them.
EmeraldIn seasons when it produces more pollen, the air around a VILEPLUME turns yellow with the powder as it walks. The pollen is highly toxic and causes paralysis.
FireRedIts petals are the largest in the world. It fiendishly scatters allergy-causing pollen from its petals.
LeafGreenThe larger its petals, the more toxic pollen it contains. Its big head is heavy and hard to hold up.
Diamond, Pearl, Platinum, Black, White, Black 2, White 2Its petals are the largest in the world. As it walks, it scatters extremely allergenic pollen.
HeartGoldIt has the world’s largest petals. With every step, the petals shake out heavy clouds of toxic pollen.
SoulSilverThe bud bursts into bloom with a bang. It then starts scattering allergenic, poisonous pollen.
X, ShieldThe larger its petals, the more toxic pollen it contains. Its big head is heavy and hard to hold up.
Y, SwordIt has the world’s largest petals. With every step, the petals shake out heavy clouds of toxic pollen.
Omega RubyVileplume’s toxic pollen triggers atrocious allergy attacks. That’s why it is advisable never to approach any attractive flowers in a jungle, however pretty they may be.
Alpha SapphireVileplume has the world’s largest petals. They are used to attract prey that are then doused with toxic spores. Once the prey are immobilized, this Pokémon catches and devours them.
Let's Go, Pikachu!, Let's Go, Eevee!Flaps its broad flower petals to scatter its poisonous pollen. The flapping sound is very loud.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Shadow Vileplume's sterke en zwakke punten?

Als een Grass en Poison-type Pokémon is Shadow Vileplume zwak tegen Fire, Flying, Ice en Psychic-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Shadow Vileplume in Pokémon GO?

De beste moves voor Shadow Vileplume in Pokémon GO zijn Acid en Sludge Bomb. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 14,234 en een TDO (Total Damage Output) van 222,018.

Hoe presteert Shadow Vileplume in Raids?

Shadow Vileplume wordt niet aanbevolen voor gebruik in Raids.

Hoe scoort Shadow Vileplume als Grass-type aanvaller?

Shadow Vileplume is een B-Tier Grass-type aanvaller, staat op nummer #50 met beperkte inzetbaarheid in specifieke matchups.

Hoe scoort Shadow Vileplume als Poison-type aanvaller?

Shadow Vileplume is een solide A-Tier Poison-type aanvaller, staat op nummer #12. Betrouwbaar in veel situaties, maar niet de absolute top.

Welke Mega Pokémon boosten Shadow Vileplume?

De volgende Mega Pokémon boosten Shadow Vileplume: Mega Venusaur, Mega Victreebel, Mega Sceptile, Primal Groudon, Mega Abomasnow, Mega Chesnaught, Mega Venusaur, Mega Beedrill, Mega Victreebel en Mega Gengar.

Wat is Shadow Vileplume's maximale CP op Level 40 en Level 50?

Shadow Vileplume's maximale CP op Level 40 is 2559 CP en 2893 CP op Level 50.

Kan Shadow Vileplume shiny zijn in Pokémon GO?

Shadow Vileplume kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

Kan Shadow Vileplume Dynamaxen in Pokémon GO?

Shadow Vileplume kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.