Deoxys (Defense Forme)

Deoxys (Defense Forme) is een mythische Psychic-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 2.274 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Bug, Dark en Ghost. De aanbevolen moveset is Zen Headbutt / Psycho Boost. Het krijgt een weerboost bij Winderig. De shiny-vorm is beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Deoxys (Defense Forme)

144 ATK
330 DEF
137 HP
Level 50 Max CP
2570 CP
Level 40
2274 CP
Level 25 Weerboost
1624 CP
Level 20 Raids/Eieren
1299 CP
Level 15 Onderzoek
974 CP

Tier-ranking en meta-analyse van Deoxys (Defense Forme)

Meta-analyse lezen

Deoxys (Defense Forme) PvE-analyse

Aanbevolen aanvallen

⚔️ Raids

Deoxys (Defense Forme) is not the one you want to bring to raids. With a sky-high defense stat and poor attack, plus a fairly average moveset to boot, Deoxys (Defense Forme) is better suited to PvP than the raid scene.

🛡️ Gyms

As a mythical Pokémon, Deoxys cannot currently be placed in a gym.

Deoxys (Defense Forme) PvP-analyse

Aanbevolen aanvallen

🔵 Great League

Deoxys has had an interesting history in PvP. It was once one of the top picks before Counter got nerfed. But with the recent buff to Psycho Boost and with Low Kick in its armory, it has regained a lot of lost ground. It now has a pretty decent win-loss record, which even flips towards the positive side in zero-shield scenario thanks to the buffed Psycho Boost damage.

🟡 Ultra League

Deoxys’ path in Ultra League is similar to Great League. Once, a top meta pick followed by months in the wilderness and now back in meta contention, though not as relevant as it was in the Great League. Also, Deoxys Defense demands heavy XL investment, something which isn’t as easy to do for a Mythical. Build one if you can afford, if not, then no worries! There are other options available.

🟣 Master League

With a max CP of 2570, Deoxys Defense is not made to compete in the Master League scene.

Raid AttackerRaid Attacker
Niet gerankt
PsychicPsychic-type aanvaller
Great LeagueGreat League
Ultra LeagueUltra League
Master LeagueMaster League

Deoxys (Defense Forme) type-chart

Deoxys (Defense Forme) ontvangt verhoogde schade van:Deoxys (Defense Forme) ontvangt verhoogde schade van:

BugBug160.0%
DarkDark160.0%
GhostGhost160.0%

Deoxys (Defense Forme) ontvangt verminderde schade van:Deoxys (Defense Forme) ontvangt verminderde schade van:

FightingFighting62.5%
PsychicPsychic62.5%

Beste moveset voor Deoxys (Defense Forme)

Moves

Zen Headbutt + Psycho Boost

De beste Psychic-type moveset voor Deoxys (Defense Forme) is Zen Headbutt / Psycho Boost, met 10.63 DPS en 292.2 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Winderig weer. Deoxys (Defense Forme) staat op plek #107 (D Tier) als Psychic aanvaller met deze moveset.
1.PsychicZen HeadbuttPsychicPsycho Boost9.7710.63292.2
2.FightingLow KickPsychicPsycho Boost9.7510.61291.5
3.FightingCounterPsychicPsycho Boost9.7410.60291.3
4.PsychicZen HeadbuttElectricThunderbolt6.977.59208.5
5.FightingCounterElectricThunderbolt6.927.54207.1
6.PsychicZen HeadbuttRockRock Slide6.747.34201.8
7.FightingLow KickElectricThunderbolt6.717.31200.8
8.FightingCounterRockRock Slide6.707.29200.4

Fast Attacks

  • FightingLow Kick550.5s
    Toggle more information for move: Low Kick
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • NormalNormal
      • RockRock
      • SteelSteel
      • IceIce
      • DarkDark
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • PsychicPsychic
      • FairyFairy
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade5
    Energie5
    Weerboost
    • cloudyBewolkt
    Duur0.5s
    Schadevenster0.2s - 0.5s
    Trainer Battles
    Schade6
    Energie8

    Effecten
    Low Kick has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Low Kick ↗
  • FightingCounter1391.0s
    Toggle more information for move: Counter
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • NormalNormal
      • RockRock
      • SteelSteel
      • IceIce
      • DarkDark
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • PsychicPsychic
      • FairyFairy
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade13
    Energie9
    Weerboost
    • cloudyBewolkt
    Duur1.0s
    Schadevenster0.8s - 1.0s
    Trainer Battles
    Schade8
    Energie6

    Effecten
    Counter has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Counter ↗
  • PsychicZen Headbutt1191.0s
    Toggle more information for move: Zen Headbutt
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • PoisonPoison
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • PsychicPsychic
    • 39.1%
      • DarkDark
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade11
    Energie9
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur1.0s
    Schadevenster0.8s - 0.9s
    Trainer Battles
    Schade8
    Energie6

    Effecten
    Zen Headbutt has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Zen Headbutt ↗

Charged Attacks

  • ElectricThunderbolt80502.5s
    Toggle more information for move: Thunderbolt
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • WaterWater
    • 62.5%
      • GrassGrass
      • ElectricElectric
      • DragonDragon
    • 39.1%
      • GroundGround
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade80
    Energie50
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur2.5s
    Schadevenster1.8s - 2.3s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie55

    Effecten
    Thunderbolt has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Thunderbolt ↗
  • PsychicPsycho Boost130334.0s
    Toggle more information for move: Psycho Boost
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • PoisonPoison
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • PsychicPsychic
    • 39.1%
      • DarkDark
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade130
    Energie33
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur4.0s
    Schadevenster3.5s - 4.0s
    Trainer Battles
    Schade85
    Energie35

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Psycho Boost has a 100.0% chance to:

    • Decrease User's Attack by 33.3%
    Bekijk de detailpagina van Psycho Boost ↗
  • RockRock Slide75502.5s
    Toggle more information for move: Rock Slide
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • BugBug
      • FireFire
      • IceIce
    • 62.5%
      • FightingFighting
      • GroundGround
      • SteelSteel
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade75
    Energie50
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur2.5s
    Schadevenster1.3s - 2.4s
    Trainer Battles
    Schade75
    Energie45

    Effecten
    Rock Slide has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Rock Slide ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Deoxys (Defense Forme)'s DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Deoxys (Defense Forme)'s movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Deoxys (Defense Forme) in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Deoxys (Defense Forme) CP-grafiek

CP Chart

Deoxys (Defense Forme) heeft 2274 max CP (op Level 50). Een Deoxys (Defense Forme) verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 1228 CP en 1299 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 1535 CP tot 1624 CP. In Field en Special Research kan Deoxys (Defense Forme) worden gevonden in het bereik 921 CP tot 974 CP.

Max CPMax CP2274 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch921 CP - 974 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs1228 CP - 1299 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids1228 CP - 1299 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
1535 CP - 1624 CP
Weather boosted, Level 25, 10/10/10 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Deoxys (Defense Forme) Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
132 CP2100 CP3169 CP
4238 CP5306 CP6375 CP
7444 CP8512 CP9581 CP
10649 CP11714 CP12779 CP
13844 CP14909 CP15974 CP
161039 CP171104 CP181169 CP
191234 CP201299 CP211364 CP
221429 CP231494 CP241559 CP
251624 CP261689 CP271754 CP
281819 CP291884 CP301949 CP
311981 CP322014 CP332046 CP
342079 CP352111 CP362144 CP
372176 CP382209 CP392241 CP
402274 CP412302 CP422332 CP
432361 CP442390 CP452420 CP
462450 CP472480 CP482510 CP
492540 CP502570 CP

Pokédex-informatie

Hoenn
Pokédex-nummer#386
Hoogte1.7 m
Gewicht60.8 kg
RegioGeneratie 3
Kan geruild wordenNiet toegestaan
Buddy-afstand20 km
UitgebrachtJa
Shiny uitgebrachtJa
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans1%
Vangbeloningen
Candy3
Stardust100
Extra move-kosten
Candy100
Stardust100000

Evolutieschema

Deoxys (Defense Forme) heeft geen evoluties in Pokémon GO.

Mega Pokémon die Deoxys (Defense Forme) boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Deoxys (Defense Forme)'s Psychic-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Deoxys (Defense Forme).

Psychic Psychic

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50520,000 Stardust304 Deoxys (Defense Forme) Candy296 Deoxys (Defense Forme) Candy XL
LVL 40280,000 Stardust304 Deoxys (Defense Forme) Candy10 Deoxys (Defense Forme) Candy XL
LVL 35190,000 Stardust196 Deoxys (Defense Forme) Candy-
LVL 30125,000 Stardust126 Deoxys (Defense Forme) Candy-
LVL 2580,000 Stardust87 Deoxys (Defense Forme) Candy-
LVL 2047,500 Stardust58 Deoxys (Defense Forme) Candy-
LVL 1525,500 Stardust38 Deoxys (Defense Forme) Candy-
LVL 1011,000 Stardust19 Deoxys (Defense Forme) Candy-
LVL 53,000 Stardust9 Deoxys (Defense Forme) Candy-

Deoxys (Defense Forme) Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Deoxys (Defense Forme) te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 520,000 Stardust, 304 Candy en 296 Candy XL om Deoxys (Defense Forme) volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Deoxys (Defense Forme)-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Deoxys (Defense Forme) in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

Deoxys (Attack Forme) (Attack)Deoxys (Attack Forme)
Deoxys (Defense Forme) (Defense)Deoxys (Defense Forme)
Deoxys (Normal Forme) (Normal)Deoxys (Normal Forme)
Deoxys (Speed Forme) (Speed)Deoxys (Speed Forme)

Grootteinformatie

XXSXSMXLXXL
Deoxys (Defense Forme) (Defense)Deoxys (Defense Forme) (Defense)Deoxys (Defense Forme) (Defense)Scaled Human Trainer to 170 cmDeoxys (Defense Forme) (Defense)Deoxys (Defense Forme) (Defense)
0.83 m0.85 m1.7 m2.55 m2.64 m

Deoxys (Defense Forme)'s lengte varieert van 0.83 m tot 2.64 m, met een gemiddelde van 1.7 m. De illustratie toont een vergelijking met een 1,70 m (5′07″) lange Trainer. De maximale hoogte is beperkt tot 450px voor weergavedoeleinden.

Groottegrenzen

Deze tabel toont de groottegrenzen van Deoxys (Defense Forme) in Pokémon GO. De groottegrenzen zijn de minimum- en maximumwaarden voor elke groottecategorie.

GrootteOndergrensBovengrens
XXS0.833 m0.85 m
2′09″2′09″
XS0.85 m1.7 m
2′09″5′07″
M1.275 m2.125 m
4′02″6′12″
XL2.125 m2.55 m
6′12″8′04″
XXL2.55 m2.635 m
8′04″8′08″

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_JUMP
Bewegingstimer11s
Springtijd2s
Aanvalskans10.0%
Aanvalstimer20s
Ontwijkkans15.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken1
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

Normale en Shiny Deoxys (Defense Forme)

High-res sprites van Deoxys (Defense Forme)

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Deoxys (Defense Forme). De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Deoxys (Defense Forme) Pokémon GO

Wallpaper

Deoxys (Defense Forme)Deoxys (Defense Forme)Deoxys (Defense Forme)Deoxys (Defense Forme)

Deoxys (Defense Forme) Pokédex-vermeldingen

Hoenn
VersiesPokédex-vermelding
RubyThe DNA of a space virus underwent a sudden mutation upon exposure to a laser beam and resulted in DEOXYS. The crystalline organ on this POKéMON’s chest appears to be its brain.
SapphireDEOXYS emerged from a virus that came from space. It is highly intelligent and wields psychokinetic powers. This POKéMON shoots lasers from the crystalline organ on its chest.
EmeraldA POKéMON that mutated from an extraterrestrial virus exposed to a laser beam. Its body is configured for superior agility and speed.
FireRedThis DEOXYS has transformed into its aggressive guise. It can fool enemies by altering its appearance.
LeafGreenWhen it changes form, an aurora appears. It absorbs attacks by altering its cellular structure.
Diamond, Pearl, Platinum, Black, White, Black 2, White 2An alien virus that fell to earth on a meteor underwent a DNA mutation to become this Pokémon.
HeartGold, SoulSilverDNA from a space virus mutated and became a Pokémon. It appears where auroras are seen.
XAn alien virus that fell to earth on a meteor underwent a DNA mutation to become this Pokémon.
YDNA from a space virus mutated and became a Pokémon. It appears where auroras are seen.
Omega RubyThe DNA of a space virus underwent a sudden mutation upon exposure to a laser beam and resulted in Deoxys. The crystalline organ on this Pokémon’s chest appears to be its brain.
Alpha SapphireDeoxys emerged from a virus that came from space. It is highly intelligent and wields psychokinetic powers. This Pokémon shoots lasers from the crystalline organ on its chest.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Deoxys (Defense Forme)'s sterke en zwakke punten?

Als een Psychic-type Pokémon is Deoxys (Defense Forme) zwak tegen Bug, Dark en Ghost-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Deoxys (Defense Forme) in Pokémon GO?

De beste moves voor Deoxys (Defense Forme) in Pokémon GO zijn Zen Headbutt en Psycho Boost. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 10,633 en een TDO (Total Damage Output) van 292,161.

Hoe presteert Deoxys (Defense Forme) in Raids?

Deoxys (Defense Forme)'s Raid attacker-tier is momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Hoe scoort Deoxys (Defense Forme) als Psychic-type aanvaller?

Deoxys (Defense Forme) is een D-Tier Psychic-type aanvaller en heeft het moeilijk in Raids door lagere stats of een suboptimale moveset.

Welke Mega Pokémon boosten Deoxys (Defense Forme)?

De volgende Mega Pokémon boosten Deoxys (Defense Forme): Mega Alakazam, Mega Slowbro, Mega Starmie, Mega Mewtwo X, Mega Mewtwo Y, Mega Gardevoir, Mega Medicham, Mega Metagross, Mega Latias, Mega Latios, Mega Rayquaza, Mega Gallade, Mega Delphox en Mega Malamar.

Wat is Deoxys (Defense Forme)'s maximale CP op Level 40 en Level 50?

Deoxys (Defense Forme)'s maximale CP op Level 40 is 2274 CP en 2570 CP op Level 50.

Kan Deoxys (Defense Forme) shiny zijn in Pokémon GO?

Deoxys (Defense Forme) kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

Kan Deoxys (Defense Forme) Dynamaxen in Pokémon GO?

Deoxys (Defense Forme) kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.