Shadow Altaria

Shadow Altaria is een Dragon en Flying-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 2.004 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Ice, Dragon, Fairy en Rock. De aanbevolen moveset is Peck / Sky Attack. Het krijgt een weerboost bij Winderig. De shiny-vorm is beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Shadow Altaria

141 ATK
201 DEF
181 HP
Level 50 Max CP
2266 CP
Level 40
2004 CP
Level 25 Weerboost
1432 CP
Level 20 Raids
1145 CP
Level 15 Onderzoek
859 CP

Tier-ranking en meta-analyse van Shadow Altaria

Meta-analyse lezen

Shadow Altaria PvE-analyse

Aanbevolen aanvallen

Shadow Altaria is not a PvE Pokémon by any means. Don't use it in Raids or Gyms when you have powerful Dragon/Flying options like Rayquaza, Salamence, and Dragonite.

Shadow Altaria PvP-analyse

Aanbevolen aanvallen

🔵 Great League

Faster energy gains from Dragon Breath from the Tales of Transformation Season has made Altaria more functional in the Great League and the Shadow version is a sidegrade as it can beat some Pokémon that the regular variant can't and vice versa.

Shadow Altaria beats Empoleon, Blastoise, Shadow Dragonite, Galarian Moltres, Stunfisk, and Shadow Steelix. On the other hand, it loses Clodsire, Primeape, Morpeko, and Shadow Scizor. Overall, the extra damage output from Dragon Breath makes Shadow Altaria a bit better.

🟡 Ultra League

Shadow Altaria is no longer as good as it once was and there are way better Dragons in the Ultra League meta. Besides, it is inferior to regular Altaria, getting wins against Shadow Drapion and Registeel but still losing to Corviknight, Empoleon, Shadow Nidoqueen, and Shadow Scizor.

🟣 Master League

Shadow Altaria is not viable for the Master League.

💎 The best PvP moves for Shadow Altaria are Dragon Breath, Sky Attack and Flamethrower.

Raid AttackerRaid Attacker
Niet gerankt
DragonDragon-type aanvaller
FlyingFlying-type aanvaller
Great LeagueGreat League
Ultra LeagueUltra League

Shadow Altaria type-chart

Shadow Altaria ontvangt verhoogde schade van:Shadow Altaria ontvangt verhoogde schade van:

IceIce256.0%
DragonDragon160.0%
FairyFairy160.0%
RockRock160.0%

Shadow Altaria ontvangt verminderde schade van:Shadow Altaria ontvangt verminderde schade van:

GrassGrass39.1%
GroundGround39.1%
BugBug62.5%
FightingFighting62.5%
FireFire62.5%
WaterWater62.5%

Beste moveset voor Shadow Altaria

Moves

Peck + Sky Attack

De beste Flying-type moveset voor Shadow Altaria is Peck / Sky Attack, met 10.49 DPS en 194.1 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Winderig weer. Shadow Altaria staat op plek #95 (D Tier) als Flying aanvaller met deze moveset.
1.DragonDragon BreathFlyingSky Attack9.7511.04204.4
2.FlyingPeckFlyingSky Attack9.2610.49194.1
3.DragonDragon BreathDragonDragon Pulse8.679.82181.7
4.DragonDragon BreathFairyDazzling Gleam8.319.42174.4
5.FlyingPeckDragonDragon Pulse8.149.22170.8
6.DragonDragon BreathFireFlamethrower8.149.22170.7
7.DragonDragon BreathFairyMoonblast7.838.87164.3
8.FlyingPeckFairyDazzling Gleam7.758.78162.6

Fast Attacks

  • DragonDragon Breath640.5s
    Toggle more information for move: Dragon Breath
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • DragonDragon
    • 62.5%
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • FairyFairy
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade6
    Energie4
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur0.5s
    Schadevenster0.3s - 0.5s
    Trainer Battles
    Schade3
    Energie4

    Effecten
    Dragon Breath has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Dragon Breath ↗
  • FlyingPeck10101.0s
    Toggle more information for move: Peck
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • BugBug
      • GrassGrass
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
      • ElectricElectric
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade10
    Energie10
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur1.0s
    Schadevenster0.5s - 0.9s
    Trainer Battles
    Schade6
    Energie8

    Effecten
    Peck has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Peck ↗

Charged Attacks

  • DragonDragon Pulse90503.5s
    Toggle more information for move: Dragon Pulse
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • DragonDragon
    • 62.5%
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • FairyFairy
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade90
    Energie50
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur3.5s
    Schadevenster2.0s - 3.2s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie55

    Effecten
    Dragon Pulse has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Dragon Pulse ↗
  • FairyDazzling Gleam100503.5s
    Toggle more information for move: Dazzling Gleam
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • DragonDragon
      • DarkDark
    • 62.5%
      • PoisonPoison
      • SteelSteel
      • FireFire
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade100
    Energie50
    Weerboost
    • cloudyBewolkt
    Duur3.5s
    Schadevenster2.1s - 3.3s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie55

    Effecten
    Dazzling Gleam has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Dazzling Gleam ↗
  • FairyMoonblast *1301004.0s
    Toggle more information for move: Moonblast
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • DragonDragon
      • DarkDark
    • 62.5%
      • PoisonPoison
      • SteelSteel
      • FireFire
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade130
    Energie100
    Weerboost
    • cloudyBewolkt
    Duur4.0s
    Schadevenster2.3s - 3.8s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie50

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Moonblast has a 10.0% chance to:

    • Decrease Target's Attack by 20.0%
    Bekijk de detailpagina van Moonblast ↗
  • FireFlamethrower65502.0s
    Toggle more information for move: Flamethrower
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • BugBug
      • SteelSteel
      • GrassGrass
      • IceIce
    • 62.5%
      • RockRock
      • FireFire
      • WaterWater
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade65
    Energie50
    Weerboost
    • sunnyZonnig
    Duur2.0s
    Schadevenster1.3s - 1.5s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie55

    Effecten
    Flamethrower has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Flamethrower ↗
  • FlyingSky Attack80502.0s
    Toggle more information for move: Sky Attack
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • BugBug
      • GrassGrass
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
      • ElectricElectric
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade80
    Energie50
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur2.0s
    Schadevenster1.5s - 1.7s
    Trainer Battles
    Schade75
    Energie50

    Effecten
    Sky Attack has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Sky Attack ↗
  • NormalFrustration10332.0s
    Toggle more information for move: Frustration
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade10
    Energie33
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur2.0s
    Schadevenster1.0s - 1.8s
    Trainer Battles
    Schade10
    Energie70

    Effecten
    Frustration has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Frustration ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Shadow Altaria's DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Shadow Altaria's movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Shadow Altaria in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Shadow Altaria CP-grafiek

CP Chart

Shadow Altaria heeft 2004 max CP (op Level 50). Een Shadow Altaria verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 1032 CP en 1145 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 1290 CP tot 1432 CP. In Field en Special Research kan Shadow Altaria worden gevonden in het bereik 811 CP tot 859 CP.

Max CPMax CP2004 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch811 CP - 859 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs1081 CP - 1145 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids1032 CP - 1145 CP
Level 20, 6/6/6 minimum IVs
1290 CP - 1432 CP
Weather boosted, Level 25, 6/6/6 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 6 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 6/6/6 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 6 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 6/6/6 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Shadow Altaria Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
128 CP288 CP3149 CP
4209 CP5270 CP6330 CP
7391 CP8451 CP9512 CP
10572 CP11630 CP12687 CP
13744 CP14801 CP15859 CP
16916 CP17973 CP181031 CP
191088 CP201145 CP211202 CP
221260 CP231317 CP241374 CP
251432 CP261489 CP271546 CP
281603 CP291661 CP301718 CP
311747 CP321775 CP331804 CP
341832 CP351861 CP361890 CP
371918 CP381947 CP391976 CP
402004 CP412030 CP422055 CP
432081 CP442107 CP452133 CP
462159 CP472186 CP482212 CP
492239 CP502266 CP

Pokédex-informatie

Hoenn
Pokédex-nummer#334
Hoogte1.09 m
Gewicht20.6 kg
RegioGeneratie 3
Kan geruild wordenToegestaan
Buddy-afstand1 km
UitgebrachtJa
Shiny uitgebrachtJa
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans0%
Vangbeloningen
Candy5
Stardust300
Extra move-kosten
Candy25
Stardust10000
Mega Energy-beloning
Voor lopen als Buddy
Candy5 Mega Energy

Evolutieschema

PokémonVereistEvolutie
SwabluSwablu
  • 400 Candy400 Candy
AltariaAltaria
AltariaAltaria
  • 300 / 60 Energie (Mega Evolution)300 / 60 Energie (Mega Evolution)
Mega Altaria (Mega)Mega Altaria
  • Swablu evolueert in Altaria, wat 400 Candy kost.
  • Altaria kan via Mega Evolution veranderen in Mega Altaria. Dit kost de eerste keer 300 energie en elke volgende keer 60 energie.
Hoe je Shadow Altaria kunt purifyen
Purification-kosten1 Candy
1000 Stardust
Shadow Charged AttackNormalFrustration
Purified Charged AttackNormalReturn

Mega Pokémon die Shadow Altaria boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Shadow Altaria's Dragon en Flying-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Shadow Altaria.

Dragon Dragon

Flying Flying

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50624,000 Stardust406 Shadow Altaria Candy360 Shadow Altaria Candy XL
LVL 40336,000 Stardust406 Shadow Altaria Candy12 Shadow Altaria Candy XL
LVL 35228,000 Stardust274 Shadow Altaria Candy-
LVL 30150,000 Stardust185 Shadow Altaria Candy-
LVL 2596,000 Stardust136 Shadow Altaria Candy-
LVL 2057,000 Stardust97 Shadow Altaria Candy-
LVL 1530,600 Stardust67 Shadow Altaria Candy-
LVL 1013,200 Stardust38 Shadow Altaria Candy-
LVL 53,600 Stardust18 Shadow Altaria Candy-

Shadow Altaria Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Shadow Altaria te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 624,000 Stardust, 406 Candy en 360 Candy XL om Shadow Altaria volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Shadow Altaria-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Shadow Altaria in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

SwabluSwablu
AltariaAltaria
Mega Altaria (Mega)Mega Altaria
Shadow Swablu (Shadow)Shadow Swablu
Shadow Altaria (Shadow)Shadow Altaria

Grootteinformatie

Geen grootteinformatie beschikbaar voor deze Pokémon

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_FLYING
Bewegingstimer11s
Springtijd2s
Aanvalskans70.0%
Aanvalstimer20s
Ontwijkkans20.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken1
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

Normale en Shiny Shadow Altaria

High-res sprites van Shadow Altaria

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Shadow Altaria. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Shadow Altaria Pokémon GO

Wallpaper

Shadow AltariaShadow AltariaShadow AltariaShadow Altaria

Shadow Altaria Pokédex-vermeldingen

Hoenn
VersiesPokédex-vermelding
RubyALTARIA dances and wheels through the sky among billowing, cotton-like clouds. By singing melodies in its crystal-clear voice, this POKéMON makes its listeners experience dreamy wonderment.
SapphireALTARIA sings in a gorgeous soprano. Its wings are like cotton clouds. This POKéMON catches updrafts with its buoyant wings and soars way up into the wild blue yonder.
EmeraldIt hums in a beautiful soprano voice. It flies among white clouds in the blue sky. It launches intensely hot fireballs from its mouth.
FireRed, LeafGreenIf you hear a beautiful melody trilling deep among mountains far from people, it is ALTARIA’s humming.
Diamond, PearlIt looks like a fluffy cloud when it is in flight. It hums with its soprano voice.
Platinum, Black, WhiteIf it bonds with a person, it will gently envelop the friend with its soft wings, then hum.
HeartGold, SoulSilverIt flies gracefully through the sky. Its melodic humming makes you feel like you’re in a dream.
Black 2, White 2On sunny days, it flies freely through the sky and blends into the clouds. It sings in a beautiful soprano.
XIt flies gracefully through the sky. Its melodic humming makes you feel like you’re in a dream.
YOn sunny days, it flies freely through the sky and blends into the clouds. It sings in a beautiful soprano.
Omega RubyAltaria dances and wheels through the sky among billowing, cotton-like clouds. By singing melodies in its crystal-clear voice, this Pokémon makes its listeners experience dreamy wonderment.
Alpha SapphireAltaria sings in a gorgeous soprano. Its wings are like cotton clouds. This Pokémon catches updrafts with its buoyant wings and soars way up into the wild blue yonder.
SwordAs it flies in a calm and relaxed manner, Altaria performs a humming song that would enrapture any audience.
ShieldThis Pokémon has a kind disposition, but if it’s provoked, it will threaten opponents with shrill cries before attacking them without mercy.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Shadow Altaria's sterke en zwakke punten?

Als een Dragon en Flying-type Pokémon is Shadow Altaria extra zwak tegen Ice-type moves, en zwak tegen Dragon, Fairy en Rock-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Shadow Altaria in Pokémon GO?

De beste moves voor Shadow Altaria in Pokémon GO zijn Dragon Breath en Sky Attack. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 11,044 en een TDO (Total Damage Output) van 204,445.

Hoe presteert Shadow Altaria in Raids?

Shadow Altaria's Raid attacker-tier is momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Hoe scoort Shadow Altaria als Dragon-type aanvaller?

Shadow Altaria is een E-Tier Dragon-type aanvaller en heeft het moeilijk in Raids door lagere stats of een suboptimale moveset.

Hoe scoort Shadow Altaria als Flying-type aanvaller?

Shadow Altaria is een D-Tier Flying-type aanvaller en heeft het moeilijk in Raids door lagere stats of een suboptimale moveset.

Welke Mega Pokémon boosten Shadow Altaria?

De volgende Mega Pokémon boosten Shadow Altaria: Mega Charizard X, Mega Dragonite, Mega Ampharos, Mega Sceptile, Mega Altaria, Mega Salamence, Mega Latias, Mega Latios, Mega Rayquaza, Mega Garchomp, Mega Charizard Y, Mega Pidgeot, Mega Pinsir, Mega Aerodactyl, Mega Dragonite, Mega Skarmory, Mega Salamence, Mega Rayquaza en Mega Staraptor.

Wat is Shadow Altaria's maximale CP op Level 40 en Level 50?

Shadow Altaria's maximale CP op Level 40 is 2004 CP en 2266 CP op Level 50.

Kan Shadow Altaria shiny zijn in Pokémon GO?

Shadow Altaria kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

Kan Shadow Altaria Dynamaxen in Pokémon GO?

Shadow Altaria kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.