Beste moves voor Shadow Altaria in Pokémon GO

Moves
1.DragonDragon BreathFlyingSky Attack9.7511.04204.4
2.FlyingPeckFlyingSky Attack9.2610.49194.1
3.DragonDragon BreathDragonDragon Pulse8.679.82181.7
4.DragonDragon BreathFairyDazzling Gleam8.319.42174.4
5.FlyingPeckDragonDragon Pulse8.149.22170.8
6.DragonDragon BreathFireFlamethrower8.149.22170.7
7.DragonDragon BreathFairyMoonblast7.838.87164.3
8.FlyingPeckFairyDazzling Gleam7.758.78162.6

Shadow Altaria Fast Attacks-gids

Moves

Moves

Shadow Altaria heeft toegang tot 2 Fast Attacks (Dragon Breath en Peck), die Dragon en Flying-type aanvallen dekken. Wanneer je Dragon Breath en Peck gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

DragonDragon Breath640.5s
Toggle more information for move: Dragon Breath
FlyingPeck10101.0s
Toggle more information for move: Peck

Tabelweergave

Fast Move
Raid Battles
Trainer Battles
612.0048.000.5s34-
1010.001010.001.0s68-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Typebereik van Shadow Altaria's Fast Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Dragon×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×0.4
Flying×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×0.6×1.6×1.0×0.6×1.0×1.0×1.6×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0

Shadow Altaria Charged Attacks-gids

Moves

Moves

Shadow Altaria heeft toegang tot 6 Charged Attacks (Flamethrower, Dragon Pulse, Dazzling Gleam, Moonblast, Sky Attack en Frustration), die Fire, Dragon, Fairy, Flying en Normal-type aanvallen dekken. Wanneer je Dragon Pulse en Sky Attack gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

FireFlamethrower65502.0s
Toggle more information for move: Flamethrower
DragonDragon Pulse90503.5s
Toggle more information for move: Dragon Pulse
FairyDazzling Gleam100503.5s
Toggle more information for move: Dazzling Gleam
FairyMoonblast *1301004.0s
Toggle more information for move: Moonblast
FlyingSky Attack80502.0s
Toggle more information for move: Sky Attack
NormalFrustration10332.0s
Toggle more information for move: Frustration

Tabelweergave

Charge Move
Raid Battles
Trainer Battles
10028.57502.003.5s9055-
9025.71501.803.5s9055-
6532.50501.302.0s9055-
105.00330.302.0s1070-
Special effectsSpecial

Moonblast has a 10.0% chance to:

  • Decrease Target's Attack by 20.0%
13032.501001.304.0s9050-
8040.00501.602.0s7550-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Moves met speciale effecten in PvP

Special effectsSpecial

Moonblast has a 10.0% chance to:

  • Decrease Target's Attack by 20.0%

Typebereik van Shadow Altaria's Charged Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Fire×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.6×1.0×1.6×0.6×0.6×1.6×1.0×1.0×1.6×0.6×1.0×1.0
Dragon×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×0.4
Fairy×1.0×1.6×1.0×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.6×1.0
Flying×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×0.6×1.6×1.0×0.6×1.0×1.0×1.6×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0
Normal×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×0.4×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0
Shadow Altaria beste moveset in Pokémon GO