Shadow Stantler

Shadow Stantler is een Normal-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 2.164 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Fighting. De aanbevolen moveset is Tackle / Wild Charge. Het krijgt een weerboost bij Gedeeltelijk bewolkt. De shiny-vorm is beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Shadow Stantler

192 ATK
131 DEF
177 HP
Level 50 Max CP
2447 CP
Level 40
2164 CP
Level 25 Weerboost
1546 CP
Level 20 Raids
1236 CP
Level 15 Onderzoek
927 CP

Tier-ranking van Shadow Stantler

Raid AttackerRaid Attacker
Niet gerankt
NormalNormal-type aanvaller
Great LeagueGreat League
Ultra LeagueUltra League

Shadow Stantler type-chart

Shadow Stantler ontvangt verhoogde schade van:Shadow Stantler ontvangt verhoogde schade van:

FightingFighting160.0%

Shadow Stantler ontvangt verminderde schade van:Shadow Stantler ontvangt verminderde schade van:

GhostGhost39.1%

Beste moveset voor Shadow Stantler

Moves

Tackle + Wild Charge

De beste Normal-type moveset voor Shadow Stantler is Tackle / Wild Charge, met 12.18 DPS en 149.7 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Gedeeltelijk bewolkt en Regen weer. Shadow Stantler staat op plek #158 (D Tier) als Normal aanvaller met deze moveset.
1.NormalTackleElectricWild Charge10.1512.18149.7
2.NormalTackleNormalStomp9.5211.43140.4
3.PsychicZen HeadbuttElectricWild Charge9.1911.04135.6
4.NormalTackleBugMegahorn8.9810.79132.5
5.PsychicZen HeadbuttNormalStomp8.5110.22125.6
6.PsychicZen HeadbuttBugMegahorn7.829.39115.4
7.NormalTackleNormalFrustration00.100
8.PsychicZen HeadbuttNormalFrustration00.100

Fast Attacks

  • NormalTackle550.5s
    Toggle more information for move: Tackle
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade5
    Energie5
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur0.5s
    Schadevenster0.3s - 0.5s
    Trainer Battles
    Schade3
    Energie3

    Effecten
    Tackle has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Tackle ↗
  • PsychicZen Headbutt1191.0s
    Toggle more information for move: Zen Headbutt
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • PoisonPoison
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • PsychicPsychic
    • 39.1%
      • DarkDark
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade11
    Energie9
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur1.0s
    Schadevenster0.8s - 0.9s
    Trainer Battles
    Schade8
    Energie6

    Effecten
    Zen Headbutt has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Zen Headbutt ↗

Charged Attacks

  • BugMegahorn1051002.0s
    Toggle more information for move: Megahorn
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GrassGrass
      • PsychicPsychic
      • DarkDark
    • 62.5%
      • FightingFighting
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • GhostGhost
      • SteelSteel
      • FireFire
      • FairyFairy
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade105
    Energie100
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur2.0s
    Schadevenster1.5s - 1.7s
    Trainer Battles
    Schade110
    Energie55

    Effecten
    Megahorn has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Megahorn ↗
  • ElectricWild Charge90502.5s
    Toggle more information for move: Wild Charge
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • WaterWater
    • 62.5%
      • GrassGrass
      • ElectricElectric
      • DragonDragon
    • 39.1%
      • GroundGround
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade90
    Energie50
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur2.5s
    Schadevenster1.6s - 2.0s
    Trainer Battles
    Schade100
    Energie45

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Wild Charge has a 100.0% chance to:

    • Decrease User's Defense by 33.3%
    Bekijk de detailpagina van Wild Charge ↗
  • NormalStomp50501.5s
    Toggle more information for move: Stomp
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade50
    Energie50
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur1.5s
    Schadevenster0.9s - 1.3s
    Trainer Battles
    Schade55
    Energie40

    Effecten
    Stomp has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Stomp ↗
  • NormalFrustration10332.0s
    Toggle more information for move: Frustration
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade10
    Energie33
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur2.0s
    Schadevenster1.0s - 1.8s
    Trainer Battles
    Schade10
    Energie70

    Effecten
    Frustration has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Frustration ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Shadow Stantler's DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Shadow Stantler's movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Shadow Stantler in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Shadow Stantler CP-grafiek

CP Chart

Shadow Stantler heeft 2164 max CP (op Level 50). Een Shadow Stantler verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 1118 CP en 1236 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 1398 CP tot 1546 CP. In Field en Special Research kan Shadow Stantler worden gevonden in het bereik 878 CP tot 927 CP.

Max CPMax CP2164 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch878 CP - 927 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs1170 CP - 1236 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids1118 CP - 1236 CP
Level 20, 6/6/6 minimum IVs
1398 CP - 1546 CP
Weather boosted, Level 25, 6/6/6 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 6 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 6/6/6 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 6 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 6/6/6 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Shadow Stantler Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
130 CP295 CP3161 CP
4226 CP5291 CP6357 CP
7422 CP8487 CP9553 CP
10618 CP11680 CP12742 CP
13804 CP14865 CP15927 CP
16989 CP171051 CP181113 CP
191175 CP201236 CP211298 CP
221360 CP231422 CP241484 CP
251546 CP261608 CP271669 CP
281731 CP291793 CP301855 CP
311886 CP321917 CP331948 CP
341979 CP352010 CP362040 CP
372071 CP382102 CP392133 CP
402164 CP412192 CP422219 CP
432247 CP442275 CP452303 CP
462332 CP472360 CP482389 CP
492418 CP502447 CP

Pokédex-informatie

Johto
Pokédex-nummer#234
Hoogte1.4 m
Gewicht71.2 kg
RegioGeneratie 2
Kan geruild wordenToegestaan
Buddy-afstand3 km
UitgebrachtJa
Shiny uitgebrachtJa
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans8%
Vangbeloningen
Candy3
Stardust100
Extra move-kosten
Candy50
Stardust50000

Evolutieschema

Shadow Stantler heeft geen evoluties in Pokémon GO.

Hoe je Shadow Stantler kunt purifyen
Purification-kosten3 Candy
3000 Stardust
Shadow Charged AttackNormalFrustration
Purified Charged AttackNormalReturn

Mega Pokémon die Shadow Stantler boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Shadow Stantler's Normal-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Shadow Stantler.

Normal Normal

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50624,000 Stardust406 Shadow Stantler Candy360 Shadow Stantler Candy XL
LVL 40336,000 Stardust406 Shadow Stantler Candy12 Shadow Stantler Candy XL
LVL 35228,000 Stardust274 Shadow Stantler Candy-
LVL 30150,000 Stardust185 Shadow Stantler Candy-
LVL 2596,000 Stardust136 Shadow Stantler Candy-
LVL 2057,000 Stardust97 Shadow Stantler Candy-
LVL 1530,600 Stardust67 Shadow Stantler Candy-
LVL 1013,200 Stardust38 Shadow Stantler Candy-
LVL 53,600 Stardust18 Shadow Stantler Candy-

Shadow Stantler Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Shadow Stantler te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 624,000 Stardust, 406 Candy en 360 Candy XL om Shadow Stantler volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Shadow Stantler-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Shadow Stantler in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

StantlerStantler
WyrdeerWyrdeer
Shadow Stantler (Shadow)Shadow Stantler

Grootteinformatie

Geen grootteinformatie beschikbaar voor deze Pokémon

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_JUMP
Bewegingstimer11s
Springtijd1s
Aanvalskans70.0%
Aanvalstimer20s
Ontwijkkans20.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken1
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

Normale en Shiny Shadow Stantler

High-res sprites van Shadow Stantler

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Shadow Stantler. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Shadow Stantler Pokémon GO

Wallpaper

Shadow StantlerShadow StantlerShadow StantlerShadow Stantler

Shadow Stantler Pokédex-vermeldingen

Johto
VersiesPokédex-vermelding
GoldThe curved antlers subtly change the flow of air to create a strange space where real­ ity is distorted.
SilverThose who stare at its antlers will gradually lose control of their senses and be unable to stand.
CrystalThe round balls found on the fallen antlers can be ground into a powder that aids in sleeping.
Ruby, SapphireSTANTLER’s magnificent antlers were traded at high prices as works of art. As a result, this POKéMON was hunted close to extinction by those who were after the priceless antlers.
EmeraldSTANTLER’s magnificent antlers were once traded at high prices as works of art. As a result, this POKéMON was hunted close to extinction.
FireRedThose who stare at its antlers will gradually lose control of their senses and be unable to stand.
LeafGreenIts curved antlers subtly change the flow of air to create a strange space where reality is distorted.
Diamond, Pearl, Platinum, Black, White, Black 2, White 2Staring at its antlers creates an odd sensation as if one were being drawn into their centers.
HeartGoldThe curved antlers subtly change the flow of air to create a strange space where reality is distorted.
SoulSilverThose who stare at its antlers will gradually lose control of their senses and be unable to stand.
XStaring at its antlers creates an odd sensation as if one were being drawn into their centers.
YThe curved antlers subtly change the flow of air to create a strange space where reality is distorted.
Omega Ruby, Alpha SapphireStantler’s magnificent antlers were traded at high prices as works of art. As a result, this Pokémon was hunted close to extinction by those who were after the priceless antlers.
Legends: ArceusIts strangely shaped antlers have the power to bewitch those who see them. Medicine made by grinding up the black orbs from fallen antlers is an effective treatment for insomnia.

Lijst met Shadow Stantler-kostuums

Photobomb

Een lijst van Shadow Stantler-kostuums die beschikbaar zijn in Pokémon GO.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Shadow Stantler's sterke en zwakke punten?

Als een Normal-type Pokémon is Shadow Stantler zwak tegen Fighting-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Shadow Stantler in Pokémon GO?

De beste moves voor Shadow Stantler in Pokémon GO zijn Tackle en Wild Charge. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 12,184 en een TDO (Total Damage Output) van 149,67.

Hoe presteert Shadow Stantler in Raids?

Shadow Stantler's Raid attacker-tier is momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Hoe scoort Shadow Stantler als Normal-type aanvaller?

Shadow Stantler is een D-Tier Normal-type aanvaller en heeft het moeilijk in Raids door lagere stats of een suboptimale moveset.

Welke Mega Pokémon boosten Shadow Stantler?

De volgende Mega Pokémon boosten Shadow Stantler: Mega Pidgeot, Mega Kangaskhan, Mega Lopunny en Mega Audino.

Wat is Shadow Stantler's maximale CP op Level 40 en Level 50?

Shadow Stantler's maximale CP op Level 40 is 2164 CP en 2447 CP op Level 50.

Kan Shadow Stantler shiny zijn in Pokémon GO?

Shadow Stantler kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

Kan Shadow Stantler Dynamaxen in Pokémon GO?

Shadow Stantler kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.