- Overzicht
- Counters
- CP & IV
- PvP
- Moves
Florges heeft toegang tot 4 Fast Attacks (Vine Whip, Razor Leaf, Tackle en Fairy Wind), die Grass, Normal en Fairy-type aanvallen dekken. Wanneer je Fairy Wind gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Fast Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9.00 | 13 | 13.00 | 1.0s | 4 | 9 | - | |||
| 13 | 13.00 | 7 | 7.00 | 1.0s | 9 | 4 | - | |||
| 5 | 10.00 | 5 | 10.00 | 0.5s | 3 | 3 | - | |||
| 6 | 12.00 | 5 | 10.00 | 0.5s | 5 | 8 | - | |||
| ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 |
Florges heeft toegang tot 6 Charged Attacks (Petal Blizzard, Disarming Voice, Moonblast, Psychic, Trailblaze en Chilling Water), die Grass, Fairy, Psychic en Water-type aanvallen dekken. Wanneer je Disarming Voice en Moonblast gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Charge Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 65 | 18.57 | 33 | 1.97 | 3.5s | 60 | 45 | - |
| 70 | 17.50 | 33 | 2.12 | 4.0s | 70 | 45 | - | |
| 130 | 32.50 | 100 | 1.30 | 4.0s | 90 | 50 | - |
| 110 | 44.00 | 100 | 1.10 | 2.5s | 110 | 65 | - | |
| 95 | 31.67 | 50 | 1.90 | 3.0s | 75 | 55 | - |
| 65 | 32.50 | 50 | 1.30 | 2.0s | 65 | 45 | - |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 |
Moonblast has a 10.0% chance to:
Psychic has a 10.0% chance to:
Trailblaze has a 100.0% chance to:
Chilling Water has a 100.0% chance to:
| 1. | 10.42 | 11.34 | 309.5 | ||
| 2. | 10.34 | 11.26 | 307.3 | ||
| 3. | 10.28 | 11.19 | 305.4 | ||
| 4. | 10.11 | 11.01 | 300.4 | ||
| 5. | 9.85 | 10.73 | 292.7 | ||
| 6. | 9.77 | 10.64 | 290.3 | ||
| 7. | 9.71 | 10.58 | 288.7 | ||
| 8. | 9.70 | 10.56 | 288.2 |
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.