Musharna

MusharnaPsychic
  • windy
Musharna is available in Pokémon GOShiny Pokémon-icoon

Musharna is een Psychic-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 2.723 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Bug, Dark en Ghost. De aanbevolen moveset is Zen Headbutt / Future Sight. Het krijgt een weerboost bij Winderig. De shiny-vorm is beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Musharna

183 ATK
166 DEF
253 HP
Level 50 Max CP
3079 CP
Level 40
2723 CP
Level 25 Weerboost
1945 CP
Level 20 Raids/Eieren
1556 CP
Level 15 Onderzoek
1167 CP

Tier-ranking en meta-analyse van Musharna

Meta-analyse lezen

Musharna PvE-analyse

Aanbevolen aanvallen

Musharna is a pure Psychic-type Pokémon with a max CP of 3079. It is not useful for PvE, even with its best moveset of Zen Headbutt and Future Sight.

⚔️ Raids

Even without considering Mega Pokémon and Shadow Pokémon, Musharna still doesn’t break the top 50 Psychic-type Pokémon for use in Raids.

🛡️ Gyms

Surprisingly, Musharna is a decent option as a Gym defender! It is fairly bulky, and we rank it as an A Tier Gym defender.

Musharna PvP-analyse

Aanbevolen aanvallen

Musharna’s best moveset for PvP is Charge Beam, Psyshock, and Dazzling Gleam, but it is sadly not a particularly useful PvP Pokémon.

🔵 Great League

Musharna barely breaks the top 1000 for the Great League, making it one of the worst options for this format.

🟡 Ultra League

Musharna ranks slightly better in the Ultra League, but it is still not in the top 500.

🟣 Master League

While Musharna might break 3000 CP, it simply doesn’t have the stats for PvP and performs poorly in the Master League.

Raid AttackerRaid Attacker
Niet gerankt
Gym DefenderGym Defender
PsychicPsychic-type aanvaller
Great LeagueGreat League
Ultra LeagueUltra League
Master LeagueMaster League

Musharna type-chart

Musharna ontvangt verhoogde schade van:Musharna ontvangt verhoogde schade van:

BugBug160.0%
DarkDark160.0%
GhostGhost160.0%

Musharna ontvangt verminderde schade van:Musharna ontvangt verminderde schade van:

FightingFighting62.5%
PsychicPsychic62.5%

Beste moveset voor Musharna

Moves

Zen Headbutt + Future Sight

De beste Psychic-type moveset voor Musharna is Zen Headbutt / Future Sight, met 10.28 DPS en 262.4 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Winderig weer. Musharna staat op plek #125 (E Tier) als Psychic aanvaller met deze moveset.
1.PsychicZen HeadbuttPsychicFuture Sight9.3810.28262.4
2.PsychicZen HeadbuttPsychicPsyshock9.1710.05256.6
3.PsychicZen HeadbuttFairyDazzling Gleam8.879.71248.1
4.ElectricCharge BeamPsychicPsyshock8.659.48242.1
5.ElectricCharge BeamPsychicFuture Sight8.599.41240.4
6.ElectricCharge BeamFairyDazzling Gleam8.269.05231.2

Fast Attacks

  • ElectricCharge Beam7141.0s
    Toggle more information for move: Charge Beam
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • WaterWater
    • 62.5%
      • GrassGrass
      • ElectricElectric
      • DragonDragon
    • 39.1%
      • GroundGround
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade7
    Energie14
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur1.0s
    Schadevenster0.8s - 0.9s
    Trainer Battles
    Schade6
    Energie11

    Effecten
    Charge Beam has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Charge Beam ↗
  • PsychicZen Headbutt1191.0s
    Toggle more information for move: Zen Headbutt
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • PoisonPoison
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • PsychicPsychic
    • 39.1%
      • DarkDark
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade11
    Energie9
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur1.0s
    Schadevenster0.8s - 0.9s
    Trainer Battles
    Schade8
    Energie6

    Effecten
    Zen Headbutt has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Zen Headbutt ↗

Charged Attacks

  • FairyDazzling Gleam100503.5s
    Toggle more information for move: Dazzling Gleam
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • DragonDragon
      • DarkDark
    • 62.5%
      • PoisonPoison
      • SteelSteel
      • FireFire
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade100
    Energie50
    Weerboost
    • cloudyBewolkt
    Duur3.5s
    Schadevenster2.1s - 3.3s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie55

    Effecten
    Dazzling Gleam has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Dazzling Gleam ↗
  • PsychicFuture Sight1151002.5s
    Toggle more information for move: Future Sight
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • PoisonPoison
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • PsychicPsychic
    • 39.1%
      • DarkDark
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade115
    Energie100
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur2.5s
    Schadevenster1.2s - 2.5s
    Trainer Battles
    Schade110
    Energie65

    Effecten
    Future Sight has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Future Sight ↗
  • PsychicPsyshock60332.5s
    Toggle more information for move: Psyshock
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • PoisonPoison
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • PsychicPsychic
    • 39.1%
      • DarkDark
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade60
    Energie33
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur2.5s
    Schadevenster1.8s - 2.4s
    Trainer Battles
    Schade70
    Energie40

    Effecten
    Psyshock has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Psyshock ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Musharna's DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Musharna's movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Musharna in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Musharna CP-grafiek

CP Chart

Musharna heeft 2723 max CP (op Level 50). Een Musharna verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 1481 CP en 1556 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 1852 CP tot 1945 CP. In Field en Special Research kan Musharna worden gevonden in het bereik 1111 CP tot 1167 CP.

Max CPMax CP2723 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch1111 CP - 1167 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs1481 CP - 1556 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids1481 CP - 1556 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
1852 CP - 1945 CP
Weather boosted, Level 25, 10/10/10 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Musharna Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
138 CP2120 CP3202 CP
4285 CP5367 CP6449 CP
7531 CP8614 CP9696 CP
10778 CP11856 CP12934 CP
131011 CP141089 CP151167 CP
161245 CP171322 CP181400 CP
191478 CP201556 CP211634 CP
221712 CP231789 CP241867 CP
251945 CP262023 CP272101 CP
282179 CP292256 CP302334 CP
312373 CP322412 CP332451 CP
342490 CP352529 CP362568 CP
372606 CP382645 CP392684 CP
402723 CP412758 CP422793 CP
432828 CP442863 CP452898 CP
462934 CP472970 CP483006 CP
493042 CP503079 CP

Pokédex-informatie

Unova
Pokédex-nummer#518
Hoogte1.1 m
Gewicht60.5 kg
RegioGeneratie 5
Kan geruild wordenToegestaan
Buddy-afstand3 km
UitgebrachtJa
Shiny uitgebrachtJa
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans0%
Vangbeloningen
Candy5
Stardust300
Extra move-kosten
Candy50
Stardust50000

Evolutieschema

PokémonVereistEvolutie
MunnaMunna
  • 50 Candy50 Candy
  • Speciaal item: Unova Stone
MusharnaMusharna
  • Munna evolueert in Musharna, wat 50 Candy kost. Je moet een Unova Stone gebruiken om te evolueren.

Mega Pokémon die Musharna boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Musharna's Psychic-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Musharna.

Psychic Psychic

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50520,000 Stardust304 Musharna Candy296 Musharna Candy XL
LVL 40280,000 Stardust304 Musharna Candy10 Musharna Candy XL
LVL 35190,000 Stardust196 Musharna Candy-
LVL 30125,000 Stardust126 Musharna Candy-
LVL 2580,000 Stardust87 Musharna Candy-
LVL 2047,500 Stardust58 Musharna Candy-
LVL 1525,500 Stardust38 Musharna Candy-
LVL 1011,000 Stardust19 Musharna Candy-
LVL 53,000 Stardust9 Musharna Candy-

Musharna Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Musharna te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 520,000 Stardust, 304 Candy en 296 Candy XL om Musharna volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Musharna-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Musharna in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

MunnaMunna
MusharnaMusharna

Grootteinformatie

XXSXSMXLXXL
MusharnaMusharnaMusharnaScaled Human Trainer to 170 cmMusharnaMusharna
0.54 m0.55 m1.1 m1.65 m1.71 m

Musharna's lengte varieert van 0.54 m tot 1.71 m, met een gemiddelde van 1.1 m. De illustratie toont een vergelijking met een 1,70 m (5′07″) lange Trainer. De maximale hoogte is beperkt tot 450px voor weergavedoeleinden.

Groottegrenzen

Deze tabel toont de groottegrenzen van Musharna in Pokémon GO. De groottegrenzen zijn de minimum- en maximumwaarden voor elke groottecategorie.

GrootteOndergrensBovengrens
XXS0.539 m0.55 m
1′09″1′10″
XS0.55 m1.1 m
1′10″3′07″
M0.825 m1.375 m
2′08″4′06″
XL1.375 m1.65 m
4′06″5′05″
XXL1.65 m1.705 m
5′05″5′07″

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_HOVERING
Bewegingstimer10s
Springtijd1s
Aanvalskans20.0%
Aanvalstimer29s
Ontwijkkans15.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken1
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

Normale en Shiny Musharna

High-res sprites van Musharna

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Musharna. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Musharna Pokémon GO

Wallpaper

MusharnaMusharnaMusharnaMusharna

Musharna Pokédex-vermeldingen

Unova
VersiesPokédex-vermelding
BlackThe mist emanating from their foreheads is packed with the dreams of people and Pokémon.
WhiteWith the mist from its forehead, it can create shapes of things from dreams it has eaten.
Black 2, White 2The dream mist coming from its forehead changes into many different colors depending on the dream that was eaten.
X, Omega RubyThe mist emanating from their foreheads is packed with the dreams of people and Pokémon.
Y, Alpha SapphireThe dream mist coming from its forehead changes into many different colors depending on the dream that was eaten.
SwordWhen dark mists emanate from its body, don’t get too near. If you do, your nightmares will become reality.
ShieldIt drowses and dreams all the time. It’s best to leave it be if it’s just woken up, as it’s a terrible grump when freshly roused from sleep.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Musharna's sterke en zwakke punten?

Als een Psychic-type Pokémon is Musharna zwak tegen Bug, Dark en Ghost-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Musharna in Pokémon GO?

De beste moves voor Musharna in Pokémon GO zijn Zen Headbutt en Future Sight. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 10,276 en een TDO (Total Damage Output) van 262,421.

Hoe presteert Musharna in Raids?

Musharna's Raid attacker-tier is momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Hoe scoort Musharna als Psychic-type aanvaller?

Musharna is een E-Tier Psychic-type aanvaller en heeft het moeilijk in Raids door lagere stats of een suboptimale moveset.

Welke Mega Pokémon boosten Musharna?

De volgende Mega Pokémon boosten Musharna: Mega Alakazam, Mega Slowbro, Mega Starmie, Mega Mewtwo X, Mega Mewtwo Y, Mega Gardevoir, Mega Medicham, Mega Metagross, Mega Latias, Mega Latios, Mega Rayquaza, Mega Gallade, Mega Delphox en Mega Malamar.

Wat is Musharna's maximale CP op Level 40 en Level 50?

Musharna's maximale CP op Level 40 is 2723 CP en 3079 CP op Level 50.

Kan Musharna shiny zijn in Pokémon GO?

Musharna kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

Kan Musharna Dynamaxen in Pokémon GO?

Musharna kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.