Mow Rotom

Inhoudsopgave

Mow Rotom is een Electric en Grass-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 2.579 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Bug, Fire, Ice en Poison. De aanbevolen moveset is Thunder Shock / Thunderbolt. Het krijgt een weerboost bij Regen en Zonnig. De shiny-vorm is nog niet beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Mow Rotom

204 ATK
219 DEF
137 HP
Level 50 Max CP
2916 CP
Level 40
2579 CP
Level 25 Weerboost
1842 CP
Level 20 Raids/Eieren
1474 CP
Level 15 Onderzoek
1105 CP

Tier-ranking van Mow Rotom

Raid AttackerRaid Attacker
Niet gerankt
Gym DefenderGym Defender
ElectricElectric-type aanvaller
GrassGrass-type aanvaller
Great LeagueGreat League
Ultra LeagueUltra League

Mow Rotom type-chart

Mow Rotom ontvangt verhoogde schade van:Mow Rotom ontvangt verhoogde schade van:

BugBug160.0%
FireFire160.0%
IceIce160.0%
PoisonPoison160.0%

Mow Rotom ontvangt verminderde schade van:Mow Rotom ontvangt verminderde schade van:

ElectricElectric39.1%
GrassGrass62.5%
SteelSteel62.5%
WaterWater62.5%

Beste moveset voor Mow Rotom

Moves

Thunder Shock + Thunderbolt

De beste Electric-type moveset voor Mow Rotom is Thunder Shock / Thunderbolt, met 11.76 DPS en 219.1 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Regen weer. Mow Rotom staat op plek #75 (C Tier) als Electric aanvaller met deze moveset.

Thunder Shock + Leaf Storm

De beste Grass-type moveset voor Mow Rotom is Thunder Shock / Leaf Storm, met 12.03 DPS en 224.1 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Regen en Zonnig weer. Mow Rotom staat op plek #99 (C Tier) als Grass aanvaller met deze moveset.
1.ElectricThunder ShockGrassLeaf Storm10.6312.03224.1
2.ElectricThunder ShockElectricThunderbolt10.3911.76219.1
3.GhostAstonishElectricThunderbolt9.1410.34192.7
4.ElectricThunder ShockElectricThunder9.1110.31192.1
5.GhostAstonishGrassLeaf Storm8.8510.02186.7
6.ElectricThunder ShockGhostOminous Wind7.878.91166.0
7.GhostAstonishElectricThunder7.478.46157.6
8.GhostAstonishGhostOminous Wind6.977.90147.2

Fast Attacks

  • ElectricThunder Shock470.5s
    Toggle more information for move: Thunder Shock
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • WaterWater
    • 62.5%
      • GrassGrass
      • ElectricElectric
      • DragonDragon
    • 39.1%
      • GroundGround
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade4
    Energie7
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur0.5s
    Schadevenster0.2s - 0.5s
    Trainer Battles
    Schade4
    Energie9

    Effecten
    Thunder Shock has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Thunder Shock ↗
  • GhostAstonish7131.0s
    Toggle more information for move: Astonish
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GhostGhost
      • PsychicPsychic
    • 62.5%
      • DarkDark
    • 39.1%
      • NormalNormal
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade7
    Energie13
    Weerboost
    • fogMist
    Duur1.0s
    Schadevenster0.6s - 0.9s
    Trainer Battles
    Schade12
    Energie10

    Effecten
    Astonish has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Astonish ↗

Charged Attacks

  • ElectricThunder1001002.5s
    Toggle more information for move: Thunder
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • WaterWater
    • 62.5%
      • GrassGrass
      • ElectricElectric
      • DragonDragon
    • 39.1%
      • GroundGround
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade100
    Energie100
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur2.5s
    Schadevenster1.3s - 2.3s
    Trainer Battles
    Schade100
    Energie60

    Effecten
    Thunder has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Thunder ↗
  • ElectricThunderbolt80502.5s
    Toggle more information for move: Thunderbolt
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • WaterWater
    • 62.5%
      • GrassGrass
      • ElectricElectric
      • DragonDragon
    • 39.1%
      • GroundGround
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade80
    Energie50
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur2.5s
    Schadevenster1.8s - 2.3s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie55

    Effecten
    Thunderbolt has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Thunderbolt ↗
  • GhostOminous Wind55332.5s
    Toggle more information for move: Ominous Wind
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GhostGhost
      • PsychicPsychic
    • 62.5%
      • DarkDark
    • 39.1%
      • NormalNormal
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade55
    Energie33
    Weerboost
    • fogMist
    Duur2.5s
    Schadevenster2.0s - 2.3s
    Trainer Battles
    Schade45
    Energie45

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Ominous Wind has a 10.0% chance to:

    • Increase User's Attack by 25.0%
    • Increase User's Defense by 25.0%
    Bekijk de detailpagina van Ominous Wind ↗
  • GrassLeaf Storm1301002.5s
    Toggle more information for move: Leaf Storm
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • WaterWater
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • SteelSteel
      • FireFire
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade130
    Energie100
    Weerboost
    • sunnyZonnig
    Duur2.5s
    Schadevenster1.1s - 1.3s
    Trainer Battles
    Schade130
    Energie55

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Leaf Storm has a 100.0% chance to:

    • Decrease User's Attack by 33.3%
    Bekijk de detailpagina van Leaf Storm ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Mow Rotom's DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Mow Rotom's movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Mow Rotom in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Mow Rotom CP-grafiek

CP Chart

Mow Rotom heeft 2579 max CP (op Level 50). Een Mow Rotom verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 1401 CP en 1474 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 1751 CP tot 1842 CP. In Field en Special Research kan Mow Rotom worden gevonden in het bereik 1051 CP tot 1105 CP.

Max CPMax CP2579 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch1051 CP - 1105 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs1401 CP - 1474 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids1401 CP - 1474 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
1751 CP - 1842 CP
Weather boosted, Level 25, 10/10/10 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Mow Rotom Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
136 CP2114 CP3192 CP
4270 CP5347 CP6425 CP
7503 CP8581 CP9659 CP
10737 CP11810 CP12884 CP
13958 CP141031 CP151105 CP
161179 CP171252 CP181326 CP
191400 CP201474 CP211547 CP
221621 CP231695 CP241768 CP
251842 CP261916 CP271990 CP
282063 CP292137 CP302211 CP
312248 CP322284 CP332321 CP
342358 CP352395 CP362432 CP
372469 CP382505 CP392542 CP
402579 CP412612 CP422645 CP
432678 CP442711 CP452745 CP
462779 CP472813 CP482847 CP
492881 CP502916 CP

Pokédex-informatie

Sinnoh
Pokédex-nummer#479
Hoogte0.3 m
Gewicht0.3 kg
RegioGeneratie 4
Kan geruild wordenToegestaan
Buddy-afstand5 km
UitgebrachtJa
Shiny uitgebrachtNee
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans10%
Vangbeloningen
Candy3
Stardust100
Extra move-kosten
Candy75
Stardust75000

Evolutieschema

Mow Rotom heeft geen evoluties in Pokémon GO.

Mega Pokémon die Mow Rotom boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Mow Rotom's Electric en Grass-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Mow Rotom.

Electric Electric

Grass Grass

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50520,000 Stardust304 Mow Rotom Candy296 Mow Rotom Candy XL
LVL 40280,000 Stardust304 Mow Rotom Candy10 Mow Rotom Candy XL
LVL 35190,000 Stardust196 Mow Rotom Candy-
LVL 30125,000 Stardust126 Mow Rotom Candy-
LVL 2580,000 Stardust87 Mow Rotom Candy-
LVL 2047,500 Stardust58 Mow Rotom Candy-
LVL 1525,500 Stardust38 Mow Rotom Candy-
LVL 1011,000 Stardust19 Mow Rotom Candy-
LVL 53,000 Stardust9 Mow Rotom Candy-

Mow Rotom Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Mow Rotom te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 520,000 Stardust, 304 Candy en 296 Candy XL om Mow Rotom volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Mow Rotom-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Mow Rotom in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

RotomRotom
Fan Rotom (Fan)Fan Rotom
Frost Rotom (Frost)Frost Rotom
Heat Rotom (Heat)Heat Rotom
Mow Rotom (Mow)Mow Rotom
Wash Rotom (Wash)Wash Rotom

Grootteinformatie

XXSXSMXLXXL
Mow Rotom (Mow)Mow Rotom (Mow)Mow Rotom (Mow)Scaled Human Trainer to 170 cmMow Rotom (Mow)Mow Rotom (Mow)
0.15 m0.15 m0.3 m0.45 m0.53 m

Mow Rotom's lengte varieert van 0.15 m tot 0.53 m, met een gemiddelde van 0.3 m. De illustratie toont een vergelijking met een 1,70 m (5′07″) lange Trainer. De maximale hoogte is beperkt tot 450px voor weergavedoeleinden.

Groottegrenzen

Deze tabel toont de groottegrenzen van Mow Rotom in Pokémon GO. De groottegrenzen zijn de minimum- en maximumwaarden voor elke groottecategorie.

GrootteOndergrensBovengrens
XXS0.147 m0.15 m
0′06″0′06″
XS0.15 m0.3 m
0′06″0′12″
M0.225 m0.375 m
0′09″1′03″
XL0.375 m0.45 m
1′03″1′06″
XXL0.45 m0.525 m
1′06″1′09″

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_HOVERING
Bewegingstimer10s
Springtijd1s
Aanvalskans10.0%
Aanvalstimer29s
Ontwijkkans15.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken1
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

Normale en Shiny Mow Rotom

High-res sprites van Mow Rotom

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Mow Rotom. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Mow Rotom Pokémon GO

Wallpaper

Mow RotomMow RotomMow RotomMow Rotom

Mow Rotom Pokédex-vermeldingen

Sinnoh
VersiesPokédex-vermelding
Diamond, PearlIts body is composed of plasma. It is known to infiltrate electronic devices and wreak havoc.
Platinum, Black, White, Black 2, White 2Its electric-like body can enter some kinds of machines and take control in order to make mischief.
HeartGold, SoulSilverResearch continues on this Pokémon, which could be the power source of a unique motor.
X, Omega RubyResearch continues on this Pokémon, which could be the power source of a unique motor.
Y, Alpha SapphireIts body is composed of plasma. It is known to infiltrate electronic devices and wreak havoc.
SwordOne boy’s invention led to the development of many different machines that take advantage of Rotom’s unique capabilities.
ShieldWith a body made of plasma, it can inhabit all sorts of machines. It loves to surprise others.
Legends: ArceusThis bizarre Pokémon appears to be a will-o'-the-wisp powered by electricity. Be wary, as Rotom is both smart and mischievous.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Mow Rotom's sterke en zwakke punten?

Als een Electric en Grass-type Pokémon is Mow Rotom zwak tegen Bug, Fire, Ice en Poison-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Mow Rotom in Pokémon GO?

De beste moves voor Mow Rotom in Pokémon GO zijn Thunder Shock en Leaf Storm. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 12,027 en een TDO (Total Damage Output) van 224,129.

Hoe presteert Mow Rotom in Raids?

Mow Rotom's Raid attacker-tier is momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Hoe scoort Mow Rotom als Electric-type aanvaller?

Mow Rotom is een C-Tier Electric-type aanvaller, staat op nummer #75. Alleen aan te raden als je geen hogere tier-opties hebt.

Hoe scoort Mow Rotom als Grass-type aanvaller?

Mow Rotom is een C-Tier Grass-type aanvaller, staat op nummer #99. Alleen aan te raden als je geen hogere tier-opties hebt.

Welke Mega Pokémon boosten Mow Rotom?

De volgende Mega Pokémon boosten Mow Rotom: Mega Raichu X, Mega Raichu Y, Mega Ampharos, Mega Manectric, Primal Kyogre, Mega Venusaur, Mega Victreebel, Mega Sceptile, Primal Groudon, Mega Abomasnow en Mega Chesnaught.

Wat is Mow Rotom's maximale CP op Level 40 en Level 50?

Mow Rotom's maximale CP op Level 40 is 2579 CP en 2916 CP op Level 50.

Kan Mow Rotom shiny zijn in Pokémon GO?

Mow Rotom kan niet shiny zijn in Pokémon GO.

Kan Mow Rotom Dynamaxen in Pokémon GO?

Mow Rotom kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.