Beste moves voor Shadow Dusknoir in Pokémon GO

Moves
1.GhostHexGhostShadow Ball11.1712.79215.8
2.GhostAstonishGhostShadow Ball10.8512.42209.5
3.GhostHexGhostPoltergeist9.7311.14187.9
4.GhostHexPsychicPsychic9.4410.82182.5
5.GhostHexFightingDynamic Punch9.4410.82182.5
6.GhostAstonishGhostPoltergeist9.3010.66179.8
7.GhostAstonishPsychicPsychic9.1210.45176.3
8.GhostAstonishFightingDynamic Punch9.0910.42175.7

Shadow Dusknoir Fast Attacks-gids

Moves

Moves

Shadow Dusknoir heeft toegang tot 2 Fast Attacks (Astonish en Hex), die Ghost-type aanvallen dekken. Wanneer je Astonish en Hex gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

GhostAstonish7131.0s
Toggle more information for move: Astonish
GhostHex8131.0s
Toggle more information for move: Hex

Tabelweergave

Fast Move
Raid Battles
Trainer Battles
77.001313.001.0s1210-
88.001313.001.0s713-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Typebereik van Shadow Dusknoir's Fast Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Ghost×0.4×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×0.6×1.0

Shadow Dusknoir Charged Attacks-gids

Moves

Moves

Shadow Dusknoir heeft toegang tot 8 Charged Attacks (Dark Pulse, Shadow Punch, Ominous Wind, Shadow Ball, Psychic, Dynamic Punch, Frustration en Poltergeist), die Dark, Ghost, Psychic, Fighting en Normal-type aanvallen dekken. Wanneer je Shadow Punch, Ominous Wind, Shadow Ball en Poltergeist gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

DarkDark Pulse80503.0s
Toggle more information for move: Dark Pulse
GhostShadow Punch35331.5s
Toggle more information for move: Shadow Punch
GhostOminous Wind55332.5s
Toggle more information for move: Ominous Wind
GhostShadow Ball *100503.0s
Toggle more information for move: Shadow Ball
PsychicPsychic95503.0s
Toggle more information for move: Psychic
FightingDynamic Punch85502.5s
Toggle more information for move: Dynamic Punch
NormalFrustration10332.0s
Toggle more information for move: Frustration
GhostPoltergeist1401003.5s
Toggle more information for move: Poltergeist

Tabelweergave

Charge Move
Raid Battles
Trainer Battles
8026.67501.603.0s8045-
8534.00501.702.5s9045-
105.00330.302.0s1070-
Special effectsSpecial

Ominous Wind has a 10.0% chance to:

  • Increase User's Attack by 25.0%
  • Increase User's Defense by 25.0%
5522.00331.672.5s4545-
14040.001001.403.5s15075-
Special effectsSpecial

Psychic has a 10.0% chance to:

  • Decrease Target's Defense by 20.0%
9531.67501.903.0s7555-
10033.33502.003.0s9050-
3523.33331.061.5s5535-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Moves met speciale effecten in PvP

Special effectsSpecial

Ominous Wind has a 10.0% chance to:

  • Increase User's Attack by 25.0%
  • Increase User's Defense by 25.0%
Special effectsSpecial

Psychic has a 10.0% chance to:

  • Decrease Target's Defense by 20.0%

Typebereik van Shadow Dusknoir's Charged Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Dark×1.0×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×0.6×0.6
Ghost×0.4×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×0.6×1.0
Psychic×1.0×1.6×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0×0.4×1.0
Fighting×1.6×1.0×0.6×0.6×1.0×1.6×0.6×0.4×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.6×1.0×1.6×0.6
Normal×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×0.4×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0
Shadow Dusknoir beste moveset in Pokémon GO