Shadow Drapion

Inhoudsopgave

Shadow Drapion is een Poison en Dark-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 2.453 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Ground. De aanbevolen moveset is Poison Sting / Sludge Bomb. Het krijgt een weerboost bij Bewolkt en Mist. De shiny-vorm is beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Shadow Drapion

180 ATK
202 DEF
172 HP
Level 50 Max CP
2773 CP
Level 40
2453 CP
Level 25 Weerboost
1752 CP
Level 20 Raids
1401 CP
Level 15 Onderzoek
1051 CP

Tier-ranking en meta-analyse van Shadow Drapion

Meta-analyse lezen

Shadow Drapion PvE-analyse

Aanbevolen aanvallen

Shadow Drapion winds up with a meager 180 ATK, which amounts to 216 ATK thanks to the Shadow boost. Unfortunately, the damage numbers from that ATK are still not good enough to compete with the competition in both its typings.

As a Poison type, Poison Sting is inferior to Poison Jab, and Shadow Drapion doesn't even hit as hard as regular Toxicroak. Coming to the Dark typing, its damage figures are even worse, not even matching Mabosstiff in performance.

Even though Shadow Drapion only has one weakness, its lowered DEF from the Shadow effect and underwhelming HP make it a poor Gym defender.

Shadow Drapion PvP-analyse

Aanbevolen aanvallen

🔵 Great League

Exceptional energy generation from Poison Sting and cheap Charged Attacks ensure that the opposition is always on the edge when facing Shadow Drapion. It is a proficient shield burner and is very good at taking down Thievul, Jellicent, Shadow Sableye, Shadow Ninetales, and Galarian Corsola. However, it does lack some firepower in zero shield scenarios, and isn't too bulky. It is a hair better than regular Drapion, beating Cradily, Shadow Hydreigon, Rillaboom, Medicham, Dunsparce, and Thievul. On the flip side, Shadow Drapion loses to Altaria, Charjabug, Florges, Mantine, Mimikyu, and Mantine, all of which the regular beats.

🟡 Ultra League

Shadow Drapion manages to beat Giratina (Altered Forme), Shadow Dusknoir, Malamar, Mimikyu, and Jellicent, but unfortunately the loss in bulk makes it a reasonable downgrade to regular Drapion. The Shadow is unable to beat Florges, Alolan Muk, Alolan Ninetales, Primarina, Lapras, Skeledirge, Snorlax, and Shadow Ninetales, all core matchups that the regular form succeeds in. So you're better off with non-Shadow Drapion in the Ultra League, a Pokémon quite dominant on its own even when not comparing with the Shadow.

🟣 Master League

A max CP of only 2773 and a relatively low ATK make Shadow Drapion bad in the Master League.

Raid AttackerRaid Attacker
Niet gerankt
PoisonPoison-type aanvaller
DarkDark-type aanvaller
Great LeagueGreat League
Ultra LeagueUltra League

Shadow Drapion type-chart

Shadow Drapion ontvangt verhoogde schade van:Shadow Drapion ontvangt verhoogde schade van:

GroundGround160.0%

Shadow Drapion ontvangt verminderde schade van:Shadow Drapion ontvangt verminderde schade van:

DarkDark62.5%
GhostGhost62.5%
GrassGrass62.5%
PoisonPoison62.5%
PsychicPsychic62.5%

Beste moveset voor Shadow Drapion

Moves

Poison Sting + Sludge Bomb

De beste Poison-type moveset voor Shadow Drapion is Poison Sting / Sludge Bomb, met 12.68 DPS en 225.7 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Bewolkt weer. Shadow Drapion staat op plek #25 (B Tier) als Poison aanvaller met deze moveset.
1.DarkBitePoisonSludge Bomb11.5313.11233.5
2.PoisonPoison StingPoisonSludge Bomb11.1512.68225.7
3.BugInfestationPoisonSludge Bomb10.8912.39220.6
4.IceIce FangPoisonSludge Bomb10.5211.97213.1
5.DarkBiteDarkCrunch10.1411.53205.3
6.PoisonPoison StingDarkCrunch9.5710.89193.9
7.DarkBiteWaterAqua Tail9.4610.76191.6
8.BugInfestationDarkCrunch9.3310.62189.1

Fast Attacks

  • BugInfestation9131.0s
    Toggle more information for move: Infestation
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GrassGrass
      • PsychicPsychic
      • DarkDark
    • 62.5%
      • FightingFighting
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • GhostGhost
      • SteelSteel
      • FireFire
      • FairyFairy
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade9
    Energie13
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur1.0s
    Schadevenster0.8s - 0.9s
    Trainer Battles
    Schade10
    Energie12

    Effecten
    Infestation has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Infestation ↗
  • DarkBite640.5s
    Toggle more information for move: Bite
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GhostGhost
      • PsychicPsychic
    • 62.5%
      • FightingFighting
      • DarkDark
      • FairyFairy
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade6
    Energie4
    Weerboost
    • fogMist
    Duur0.5s
    Schadevenster0.3s - 0.5s
    Trainer Battles
    Schade2
    Energie4

    Effecten
    Bite has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Bite ↗
  • IceIce Fang12201.5s
    Toggle more information for move: Ice Fang
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • GroundGround
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • FireFire
      • WaterWater
      • IceIce
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade12
    Energie20
    Weerboost
    • snowSneeuw
    Duur1.5s
    Schadevenster0.4s - 1.0s
    Trainer Battles
    Schade8
    Energie6

    Effecten
    Ice Fang has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Ice Fang ↗
  • PoisonPoison Sting460.5s
    Toggle more information for move: Poison Sting
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GrassGrass
      • FairyFairy
    • 62.5%
      • PoisonPoison
      • GroundGround
      • RockRock
      • GhostGhost
    • 39.1%
      • SteelSteel
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade4
    Energie6
    Weerboost
    • cloudyBewolkt
    Duur0.5s
    Schadevenster0.3s - 0.5s
    Trainer Battles
    Schade4
    Energie9

    Effecten
    Poison Sting has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Poison Sting ↗

Charged Attacks

  • BugFell Stinger45332.0s
    Toggle more information for move: Fell Stinger
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GrassGrass
      • PsychicPsychic
      • DarkDark
    • 62.5%
      • FightingFighting
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • GhostGhost
      • SteelSteel
      • FireFire
      • FairyFairy
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade45
    Energie33
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur2.0s
    Schadevenster1.6s - 1.8s
    Trainer Battles
    Schade20
    Energie35

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Fell Stinger has a 100.0% chance to:

    • Increase User's Attack by 25.0%
    Bekijk de detailpagina van Fell Stinger ↗
  • DarkCrunch65333.0s
    Toggle more information for move: Crunch
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GhostGhost
      • PsychicPsychic
    • 62.5%
      • FightingFighting
      • DarkDark
      • FairyFairy
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade65
    Energie33
    Weerboost
    • fogMist
    Duur3.0s
    Schadevenster1.1s - 2.8s
    Trainer Battles
    Schade70
    Energie45

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Crunch has a 20.0% chance to:

    • Decrease Target's Defense by 20.0%
    Bekijk de detailpagina van Crunch ↗
  • NormalFrustration10332.0s
    Toggle more information for move: Frustration
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade10
    Energie33
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur2.0s
    Schadevenster1.0s - 1.8s
    Trainer Battles
    Schade10
    Energie70

    Effecten
    Frustration has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Frustration ↗
  • PoisonSludge Bomb85502.5s
    Toggle more information for move: Sludge Bomb
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GrassGrass
      • FairyFairy
    • 62.5%
      • PoisonPoison
      • GroundGround
      • RockRock
      • GhostGhost
    • 39.1%
      • SteelSteel
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade85
    Energie50
    Weerboost
    • cloudyBewolkt
    Duur2.5s
    Schadevenster1.3s - 2.3s
    Trainer Battles
    Schade80
    Energie50

    Effecten
    Sludge Bomb has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Sludge Bomb ↗
  • WaterAqua Tail50332.0s
    Toggle more information for move: Aqua Tail
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • FireFire
    • 62.5%
      • WaterWater
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade50
    Energie33
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur2.0s
    Schadevenster1.3s - 1.8s
    Trainer Battles
    Schade55
    Energie35

    Effecten
    Aqua Tail has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Aqua Tail ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Shadow Drapion's DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Shadow Drapion's movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Shadow Drapion in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Shadow Drapion CP-grafiek

CP Chart

Shadow Drapion heeft 2453 max CP (op Level 50). Een Shadow Drapion verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 1277 CP en 1401 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 1596 CP tot 1752 CP. In Field en Special Research kan Shadow Drapion worden gevonden in het bereik 999 CP tot 1051 CP.

Max CPMax CP2453 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch999 CP - 1051 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs1331 CP - 1401 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids1277 CP - 1401 CP
Level 20, 6/6/6 minimum IVs
1596 CP - 1752 CP
Weather boosted, Level 25, 6/6/6 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 6 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 6/6/6 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 6 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 6/6/6 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Shadow Drapion Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
134 CP2108 CP3182 CP
4256 CP5330 CP6404 CP
7479 CP8553 CP9627 CP
10701 CP11771 CP12841 CP
13911 CP14981 CP151051 CP
161121 CP171191 CP181261 CP
191331 CP201401 CP211472 CP
221542 CP231612 CP241682 CP
251752 CP261822 CP271892 CP
281962 CP292032 CP302103 CP
312138 CP322173 CP332208 CP
342243 CP352278 CP362313 CP
372348 CP382383 CP392418 CP
402453 CP412484 CP422515 CP
432547 CP442579 CP452611 CP
462643 CP472675 CP482708 CP
492740 CP502773 CP

Pokédex-informatie

Sinnoh
Pokédex-nummer#452
Hoogte1.3 m
Gewicht61.5 kg
RegioGeneratie 4
Kan geruild wordenToegestaan
Buddy-afstand5 km
UitgebrachtJa
Shiny uitgebrachtJa
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans8%
Vangbeloningen
Candy5
Stardust300
Extra move-kosten
Candy75
Stardust75000

Evolutieschema

PokémonVereistEvolutie
SkorupiSkorupi
  • 50 Candy50 Candy
DrapionDrapion
  • Skorupi evolueert in Drapion, wat 50 Candy kost.
Hoe je Shadow Drapion kunt purifyen
Purification-kosten5 Candy
5000 Stardust
Shadow Charged AttackNormalFrustration
Purified Charged AttackNormalReturn

Mega Pokémon die Shadow Drapion boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Shadow Drapion's Poison en Dark-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Shadow Drapion.

Poison Poison

Dark Dark

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50624,000 Stardust406 Shadow Drapion Candy360 Shadow Drapion Candy XL
LVL 40336,000 Stardust406 Shadow Drapion Candy12 Shadow Drapion Candy XL
LVL 35228,000 Stardust274 Shadow Drapion Candy-
LVL 30150,000 Stardust185 Shadow Drapion Candy-
LVL 2596,000 Stardust136 Shadow Drapion Candy-
LVL 2057,000 Stardust97 Shadow Drapion Candy-
LVL 1530,600 Stardust67 Shadow Drapion Candy-
LVL 1013,200 Stardust38 Shadow Drapion Candy-
LVL 53,600 Stardust18 Shadow Drapion Candy-

Shadow Drapion Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Shadow Drapion te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 624,000 Stardust, 406 Candy en 360 Candy XL om Shadow Drapion volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Shadow Drapion-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Shadow Drapion in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

SkorupiSkorupi
DrapionDrapion
Shadow Skorupi (Shadow)Shadow Skorupi
Shadow Drapion (Shadow)Shadow Drapion

Grootteinformatie

Geen grootteinformatie beschikbaar voor deze Pokémon

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_JUMP
Bewegingstimer10s
Springtijd1s
Aanvalskans70.0%
Aanvalstimer29s
Ontwijkkans20.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken1
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

Normale en Shiny Shadow Drapion

High-res sprites van Shadow Drapion

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Shadow Drapion. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Shadow Drapion Pokémon GO

Wallpaper

Shadow DrapionShadow DrapionShadow DrapionShadow Drapion

Shadow Drapion Pokédex-vermeldingen

Sinnoh
VersiesPokédex-vermelding
DiamondIt has the power in its clawed arms to make scrap of a car. The tips of its claws release poison.
PearlIts body is encased in a sturdy shell. Its head rotates 180 degrees, eliminating blind spots.
Platinum, Black, WhitePossessing a sturdy build, it takes pride in its strength, taking down foes without using toxins.
HeartGold, SoulSilverIt attacks people and Pokémon that cross the desert. This has only furthered its bad reputation.
Black 2, White 2It takes pride in its strength. Even though it can tear foes apart, it finishes them off with powerful poison.
X, Omega RubyIt takes pride in its strength. Even though it can tear foes apart, it finishes them off with powerful poison.
Y, Alpha SapphireIt has the power in its clawed arms to make scrap of a car. The tips of its claws release poison.
SwordIts poison is potent, but it rarely sees use. This Pokémon prefers to use physical force instead, going on rampages with its car-crushing strength.
ShieldIt’s so vicious that it’s called the Sand Demon. Yet when confronted by Hippowdon, Drapion keeps a low profile and will never pick a fight.
Legends: ArceusHas a brutish, ferocious temperament. With immense strength and a sturdy shell off which swords will bounce, it rampages about and wreaks havoc.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Shadow Drapion's sterke en zwakke punten?

Als een Poison en Dark-type Pokémon is Shadow Drapion zwak tegen Ground-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Shadow Drapion in Pokémon GO?

De beste moves voor Shadow Drapion in Pokémon GO zijn Bite en Sludge Bomb. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 13,114 en een TDO (Total Damage Output) van 233,484.

Hoe presteert Shadow Drapion in Raids?

Shadow Drapion's Raid attacker-tier is momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Hoe scoort Shadow Drapion als Poison-type aanvaller?

Shadow Drapion is een B-Tier Poison-type aanvaller, staat op nummer #25 met beperkte inzetbaarheid in specifieke matchups.

Hoe scoort Shadow Drapion als Dark-type aanvaller?

Shadow Drapion is een C-Tier Dark-type aanvaller, staat op nummer #91. Alleen aan te raden als je geen hogere tier-opties hebt.

Welke Mega Pokémon boosten Shadow Drapion?

De volgende Mega Pokémon boosten Shadow Drapion: Mega Venusaur, Mega Beedrill, Mega Victreebel, Mega Gengar, Mega Gyarados, Mega Houndoom, Mega Tyranitar, Mega Sableye, Mega Sharpedo, Mega Absol, Mega Greninja en Mega Malamar.

Wat is Shadow Drapion's maximale CP op Level 40 en Level 50?

Shadow Drapion's maximale CP op Level 40 is 2453 CP en 2773 CP op Level 50.

Kan Shadow Drapion shiny zijn in Pokémon GO?

Shadow Drapion kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

Kan Shadow Drapion Dynamaxen in Pokémon GO?

Shadow Drapion kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.