- Overzicht
- Counters
- CP & IV
- PvP
- Moves
Shadow Regice heeft toegang tot 3 Fast Attacks (Frost Breath, Rock Smash en Lock-On), die Ice, Fighting en Normal-type aanvallen dekken. Wanneer je Frost Breath gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Fast Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 11.00 | 9 | 9.00 | 1.0s | 7 | 5 | - | |||
| 2 | 4.00 | 10 | 20.00 | 0.5s | 1 | 5 | - | |||
| 17 | 11.33 | 12 | 8.00 | 1.5s | 9 | 7 | - | |||
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.4 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 |
Shadow Regice heeft toegang tot 5 Charged Attacks (Earthquake, Blizzard, Thunder, Focus Blast en Frustration), die Ground, Ice, Electric, Fighting en Normal-type aanvallen dekken. Wanneer je Blizzard gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Charge Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 130 | 43.33 | 100 | 1.30 | 3.0s | 140 | 75 | - | |
| 140 | 40.00 | 100 | 1.40 | 3.5s | 120 | 65 | - | |
| 140 | 40.00 | 100 | 1.40 | 3.5s | 150 | 75 | - | |
| 10 | 5.00 | 33 | 0.30 | 2.0s | 10 | 70 | - | |
| 100 | 40.00 | 100 | 1.00 | 2.5s | 100 | 60 | - | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.4 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 |
| 1. | 11.49 | 12.44 | 362.2 | ||
| 2. | 11.10 | 12.03 | 350.3 | ||
| 3. | 10.19 | 11.04 | 321.4 | ||
| 4. | 10.19 | 11.04 | 321.4 | ||
| 5. | 9.90 | 10.72 | 312.3 | ||
| 6. | 9.90 | 10.72 | 312.3 | ||
| 7. | 9.80 | 10.62 | 309.1 | ||
| 8. | 9.47 | 10.26 | 298.7 |
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.