- Overzicht
- Counters
- CP & IV
- PvP
- Moves
Shadow Crawdaunt heeft toegang tot 2 Fast Attacks (Snarl en Waterfall), die Dark en Water-type aanvallen dekken. Wanneer je Snarl en Waterfall gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Shadow Crawdaunt heeft toegang tot 7 Charged Attacks (Vise Grip, Night Slash, Bubble Beam, Scald, Crabhammer, Razor Shell en Frustration), die Normal, Dark en Water-type aanvallen dekken. Wanneer je Night Slash, Bubble Beam, Scald, Crabhammer en Razor Shell gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Charge Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45 | 22.50 | 33 | 1.36 | 2.0s | 50 | 50 | - |
| 85 | 42.50 | 50 | 1.70 | 2.0s | 85 | 50 | - |
| 10 | 5.00 | 33 | 0.30 | 2.0s | 10 | 70 | - | |
| 45 | 22.50 | 33 | 1.36 | 2.0s | 50 | 35 | - |
| 55 | 36.67 | 33 | 1.67 | 1.5s | 35 | 35 | - |
| 75 | 21.43 | 50 | 1.50 | 3.5s | 85 | 50 | - |
| 35 | 17.50 | 33 | 1.06 | 2.0s | 70 | 40 | - | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 |
Night Slash has a 12.5% chance to:
Bubble Beam has a 100.0% chance to:
Scald has a 30.0% chance to:
Crabhammer has a 12.5% chance to:
Razor Shell has a 50.0% chance to:
| 1. | 14.38 | 17.30 | 208.7 | ||
| 2. | 13.97 | 16.81 | 202.7 | ||
| 3. | 12.94 | 15.58 | 187.9 | ||
| 4. | 12.89 | 15.52 | 187.1 | ||
| 5. | 10.99 | 13.23 | 159.6 | ||
| 6. | 10.99 | 13.23 | 159.6 | ||
| 7. | 10.92 | 13.15 | 158.6 | ||
| 8. | 10.92 | 13.15 | 158.6 |
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.