Plusle

PlusleElectric
  • rain
Plusle is available in Pokémon GOShiny Pokémon-icoon
Inhoudsopgave

Plusle is een Electric-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 1.778 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Ground. De aanbevolen moveset is Spark / Discharge. Het krijgt een weerboost bij Regen. De shiny-vorm is beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Plusle

167 ATK
129 DEF
155 HP
Level 50 Max CP
2010 CP
Level 40
1778 CP
Level 25 Weerboost
1270 CP
Level 20 Raids/Eieren
1016 CP
Level 15 Onderzoek
762 CP

Tier-ranking en meta-analyse van Plusle

Meta-analyse lezen

Plusle PvE-analyse

Aanbevolen aanvallen

⚔️ Raids

Plusle is a single-stage, pure Electric-type Pokémon. It has a max CP of 2010 and a DPS of around 9.31. Unfortunately, there are many other Electric-type Pokémon that can fit the role of a raid attacker better than Plusle.

Plusle PvP-analyse

Aanbevolen aanvallen

🔵 Great League

Plusle has a max CP of 2010, making it too weak for the Ultra and Master Leagues. It doesn’t perform well in the Great League either, as Plusle’s moveset and specific stat combination make it weak to most meta Pokémon, even Water-type Pokémon, which it should be strong against as a pure Electric-type. Even in niche scenarios where Plusle might have been useful, its counterpart Minun performs better due to a better overall stat spread.

Raid AttackerRaid Attacker
Niet gerankt
ElectricElectric-type aanvaller
Great LeagueGreat League

Plusle type-chart

Plusle ontvangt verhoogde schade van:Plusle ontvangt verhoogde schade van:

GroundGround160.0%

Plusle ontvangt verminderde schade van:Plusle ontvangt verminderde schade van:

ElectricElectric62.5%
FlyingFlying62.5%
SteelSteel62.5%

Beste moveset voor Plusle

Moves

Spark + Discharge

De beste Electric-type moveset voor Plusle is Spark / Discharge, met 9.15 DPS en 117.4 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Regen weer. Plusle staat op plek #146 (E Tier) als Electric aanvaller met deze moveset.
1.ElectricSparkElectricThunderbolt7.739.22118.2
2.ElectricSparkElectricDischarge7.679.15117.4
3.NormalQuick AttackElectricThunderbolt7.669.14117.2
4.NormalQuick AttackElectricDischarge7.609.06116.2
5.ElectricSparkGrassGrass Knot7.428.85113.5
6.NormalQuick AttackGrassGrass Knot7.348.76112.3
7.ElectricSparkNormalSwift5.716.8187.4
8.NormalQuick AttackNormalSwift5.596.6785.5

Fast Attacks

  • ElectricSpark460.5s
    Toggle more information for move: Spark
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • WaterWater
    • 62.5%
      • GrassGrass
      • ElectricElectric
      • DragonDragon
    • 39.1%
      • GroundGround
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade4
    Energie6
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur0.5s
    Schadevenster0.1s - 0.5s
    Trainer Battles
    Schade5
    Energie7

    Effecten
    Spark has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Spark ↗
  • NormalQuick Attack10131.0s
    Toggle more information for move: Quick Attack
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade10
    Energie13
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur1.0s
    Schadevenster0.5s - 0.8s
    Trainer Battles
    Schade5
    Energie8

    Effecten
    Quick Attack has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Quick Attack ↗

Charged Attacks

  • ElectricDischarge65332.5s
    Toggle more information for move: Discharge
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • WaterWater
    • 62.5%
      • GrassGrass
      • ElectricElectric
      • DragonDragon
    • 39.1%
      • GroundGround
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade65
    Energie33
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur2.5s
    Schadevenster1.7s - 2.1s
    Trainer Battles
    Schade55
    Energie40

    Effecten
    Discharge has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Discharge ↗
  • ElectricThunderbolt80502.5s
    Toggle more information for move: Thunderbolt
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • WaterWater
    • 62.5%
      • GrassGrass
      • ElectricElectric
      • DragonDragon
    • 39.1%
      • GroundGround
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade80
    Energie50
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur2.5s
    Schadevenster1.8s - 2.3s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie55

    Effecten
    Thunderbolt has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Thunderbolt ↗
  • GrassGrass Knot90502.5s
    Toggle more information for move: Grass Knot
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • WaterWater
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • SteelSteel
      • FireFire
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade90
    Energie50
    Weerboost
    • sunnyZonnig
    Duur2.5s
    Schadevenster1.6s - 2.5s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie50

    Effecten
    Grass Knot has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Grass Knot ↗
  • NormalSwift65503.0s
    Toggle more information for move: Swift
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade65
    Energie50
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur3.0s
    Schadevenster2.2s - 2.8s
    Trainer Battles
    Schade55
    Energie35

    Effecten
    Swift has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Swift ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Plusle's DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Plusle's movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Plusle in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Plusle CP-grafiek

CP Chart

Plusle heeft 1778 max CP (op Level 50). Een Plusle verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 956 CP en 1016 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 1195 CP tot 1270 CP. In Field en Special Research kan Plusle worden gevonden in het bereik 717 CP tot 762 CP.

Max CPMax CP1778 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch717 CP - 762 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs956 CP - 1016 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids956 CP - 1016 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
1195 CP - 1270 CP
Weather boosted, Level 25, 10/10/10 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Plusle Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
125 CP278 CP3132 CP
4186 CP5239 CP6293 CP
7347 CP8400 CP9454 CP
10508 CP11559 CP12609 CP
13660 CP14711 CP15762 CP
16813 CP17863 CP18914 CP
19965 CP201016 CP211067 CP
221117 CP231168 CP241219 CP
251270 CP261321 CP271372 CP
281422 CP291473 CP301524 CP
311549 CP321575 CP331600 CP
341626 CP351651 CP361676 CP
371702 CP381727 CP391753 CP
401778 CP411801 CP421823 CP
431846 CP441869 CP451892 CP
461916 CP471939 CP481963 CP
491986 CP502010 CP

Pokédex-informatie

Hoenn
Pokédex-nummer#311
Hoogte0.41 m
Gewicht4.2 kg
RegioGeneratie 3
Kan geruild wordenToegestaan
Buddy-afstand3 km
UitgebrachtJa
Shiny uitgebrachtJa
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans0%
Vangbeloningen
Candy3
Stardust100
Extra move-kosten
Candy50
Stardust50000

Evolutieschema

Plusle heeft geen evoluties in Pokémon GO.

Mega Pokémon die Plusle boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Plusle's Electric-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Plusle.

Electric Electric

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50520,000 Stardust304 Plusle Candy296 Plusle Candy XL
LVL 40280,000 Stardust304 Plusle Candy10 Plusle Candy XL
LVL 35190,000 Stardust196 Plusle Candy-
LVL 30125,000 Stardust126 Plusle Candy-
LVL 2580,000 Stardust87 Plusle Candy-
LVL 2047,500 Stardust58 Plusle Candy-
LVL 1525,500 Stardust38 Plusle Candy-
LVL 1011,000 Stardust19 Plusle Candy-
LVL 53,000 Stardust9 Plusle Candy-

Plusle Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Plusle te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 520,000 Stardust, 304 Candy en 296 Candy XL om Plusle volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Plusle-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Plusle in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

PluslePlusle

Grootteinformatie

XXSXSMXLXXL
PluslePluslePlusleScaled Human Trainer to 170 cmPluslePlusle
0.2 m0.21 m0.41 m0.62 m0.72 m

Plusle's lengte varieert van 0.2 m tot 0.72 m, met een gemiddelde van 0.41 m. De illustratie toont een vergelijking met een 1,70 m (5′07″) lange Trainer. De maximale hoogte is beperkt tot 450px voor weergavedoeleinden.

Groottegrenzen

Deze tabel toont de groottegrenzen van Plusle in Pokémon GO. De groottegrenzen zijn de minimum- en maximumwaarden voor elke groottecategorie.

GrootteOndergrensBovengrens
XXS0.2009 m0.205 m
0′08″0′08″
XS0.205 m0.41 m
0′08″1′04″
M0.3075 m0.5125 m
1′00″1′08″
XL0.5125 m0.615 m
1′08″2′00″
XXL0.615 m0.7175 m
2′00″2′04″

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_JUMP
Bewegingstimer11s
Springtijd2s
Aanvalskans10.0%
Aanvalstimer20s
Ontwijkkans15.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken1
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

Normale en Shiny Plusle

High-res sprites van Plusle

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Plusle. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Plusle Pokémon GO

Wallpaper

PluslePluslePluslePlusle

Plusle Pokédex-vermeldingen

Hoenn
VersiesPokédex-vermelding
RubyPLUSLE always acts as a cheerleader for its partners. Whenever a teammate puts out a good effort in battle, this POKéMON shorts out its body to create the crackling noises of sparks to show its joy.
SapphireWhen PLUSLE is cheering on its partner, it flashes with electric sparks from all over its body. If its partner loses, this POKéMON cries loudly.
EmeraldIt has the trait of cheering on its fellow POKéMON. By shorting out the electricity it releases from its paws, it creates pom-poms for cheering.
FireRed, LeafGreenIt cheers on partners while scattering sparks from its body. It climbs telephone poles to absorb electricity.
Diamond, Pearl, Platinum, Black, White, Black 2, White 2It cheers on friends with pom-poms made of sparks. It drains power from telephone poles.
HeartGold, SoulSilverIt absorbs electricity from telephone poles. It shorts out its body to create crackling noises.
XIt cheers on friends with pom-poms made of sparks. It drains power from telephone poles.
YIt absorbs electricity from telephone poles. It shorts out its body to create crackling noises.
Omega RubyPlusle always acts as a cheerleader for its partners. Whenever a teammate puts out a good effort in battle, this Pokémon shorts out its body to create the crackling noises of sparks to show its joy.
Alpha SapphireWhen Plusle is cheering on its partner, it flashes with electric sparks from all over its body. If its partner loses, this Pokémon cries loudly.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Plusle's sterke en zwakke punten?

Als een Electric-type Pokémon is Plusle zwak tegen Ground-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Plusle in Pokémon GO?

De beste moves voor Plusle in Pokémon GO zijn Spark en Thunderbolt. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 9,221 en een TDO (Total Damage Output) van 118,235.

Hoe presteert Plusle in Raids?

Plusle's Raid attacker-tier is momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Hoe scoort Plusle als Electric-type aanvaller?

Plusle is een E-Tier Electric-type aanvaller en heeft het moeilijk in Raids door lagere stats of een suboptimale moveset.

Welke Mega Pokémon boosten Plusle?

De volgende Mega Pokémon boosten Plusle: Mega Raichu X, Mega Raichu Y, Mega Ampharos, Mega Manectric en Primal Kyogre.

Wat is Plusle's maximale CP op Level 40 en Level 50?

Plusle's maximale CP op Level 40 is 1778 CP en 2010 CP op Level 50.

Kan Plusle shiny zijn in Pokémon GO?

Plusle kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

Kan Plusle Dynamaxen in Pokémon GO?

Plusle kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.