Lombre PvP-gids: beste movesets, IV’s & rankings

Vind de beste PvP-movesets en IV’s voor Lombre in Pokémon GO. Vergelijk Great, Ultra en Master League, bekijk belangrijke overwinningen en verliezen en controleer aanvalscycli voordat je je team bouwt.

Lombre in de Great League

Great League League icon

Beste IVs voor Lombre in Great League

#1058
Lombre Pokémon GO sprite
1353 CP
  • 15ATK
  • 15DEF
  • 15STA
Level 50

Effectieve stats

106,72 ATK
112,6 DEF
142 HP
PvP-IV-checker →

Beste aanvalsset

Fast Attack
WaterBubble
Charged Attack 1
WaterScald
Charged Attack 2
GrassGrass Knot

Top 50 IV-verdelingen · Maximaal level 50

IVs
#115/15/15501353100,00%
#215/15/14501349100,00%
#315/15/1350134599,30%
#415/14/1550134899,25%
#515/14/1450134499,25%
#614/15/1550134299,21%
#714/15/1450133899,21%
#815/15/1250134198,59%
#915/14/1350134098,55%
#1014/15/1350133498,51%

Belangrijke overwinningen

Belangrijke nederlagen

Lombre in de Ultra League

Ultra League icon

Lombre staat niet in onze geïmporteerde Ultra League-ranglijst. Dat zegt niets over de kwaliteit van een specifieke IV-verdeling of deelname aan het huidige format.

Beste IVs voor Lombre in Ultra League

Lombre Pokémon GO sprite
1353 CP
  • 15ATK
  • 15DEF
  • 15STA
Level 50

Effectieve stats

106,72 ATK
112,6 DEF
142 HP
PvP-IV-checker →

Top 50 IV-verdelingen · Maximaal level 50

IVs
#115/15/15501353100,00%
#215/15/14501349100,00%
#315/15/1350134599,30%
#415/14/1550134899,25%
#515/14/1450134499,25%
#614/15/1550134299,21%
#714/15/1450133899,21%
#815/15/1250134198,59%
#915/14/1350134098,55%
#1014/15/1350133498,51%

Lombre in de Master League

Master League icon

Lombre staat niet in onze geïmporteerde Master League-ranglijst. Dat zegt niets over de kwaliteit van een specifieke IV-verdeling of deelname aan het huidige format.

Beste IVs voor Lombre in Master League

Lombre Pokémon GO sprite
1353 CP
  • 15ATK
  • 15DEF
  • 15STA
Level 50

Effectieve stats

106,72 ATK
112,6 DEF
142 HP
PvP-IV-checker →

Top 50 IV-verdelingen · Maximaal level 50

IVs
#115/15/15501353100,00%
#215/15/14501349100,00%
#315/15/1350134599,30%
#415/14/1550134899,25%
#515/14/1450134499,25%
#614/15/1550134299,21%
#714/15/1450133899,21%
#815/15/1250134198,59%
#915/14/1350134098,55%
#1014/15/1350133498,51%

Defensieve typetabel

Lombre ontvangt verhoogde schade van:Lombre ontvangt verhoogde schade van:
+60.0%
  • BugBug
  • FlyingFlying
  • PoisonPoison
Lombre ontvangt verminderde schade van:Lombre ontvangt verminderde schade van:
-37.5%
  • GroundGround
  • SteelSteel
-60.9%
  • WaterWater

Vergelijk alle PvP-aanvalscombinaties van Lombre

Benodigde Fast Attacks
GrassRazor LeafIceIce Beam14141414s
GrassRazor LeafWaterBubble Beam13121313s
GrassRazor LeafWaterScald13121313s
GrassRazor LeafGrassGrass Knot13121313s
WaterBubbleIceIce Beam5557,5s
WaterBubbleWaterBubble Beam5547,5s
WaterBubbleWaterScald5547,5s
WaterBubbleGrassGrass Knot5547,5s

PvP-Fast Attacks van Lombre

  • GrassRazor Leaf5,4 DPT2 EPT2 beurten
    Toggle more information for move: Razor Leaf
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • WaterWater
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • SteelSteel
      • FireFire
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Trainer Battles
    Kracht10,8
    Energie4
    DPT5,4
    EPT2
    Beurten2

    Effecten
    Razor Leaf has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Razor Leaf ↗
  • WaterBubble3,2 DPT3,67 EPT3 beurten
    Toggle more information for move: Bubble
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • FireFire
    • 62.5%
      • WaterWater
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Trainer Battles
    Kracht9,6
    Energie11
    DPT3,2
    EPT3,67
    Beurten3

    Effecten
    Bubble has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Bubble ↗

PvP-Charged Attacks van Lombre

    • IceIce Beam90551,64 DPE
      Toggle more information for move: Ice Beam
      Type-effectiviteitsgrafiek
      • 160.0%
        • FlyingFlying
        • GroundGround
        • GrassGrass
        • DragonDragon
      • 62.5%
        • SteelSteel
        • FireFire
        • WaterWater
        • IceIce
      Trainer Battles
      Kracht90
      Energie55
      DPE1,64
      Aantal Fast Attacks (Bubble)5 – 5 – 5

      Effecten
      Ice Beam has no special effects.
      Bekijk de detailpagina van Ice Beam ↗
    • WaterBubble Beam60501,2 DPE
      Toggle more information for move: Bubble Beam
      Type-effectiviteitsgrafiek
      • 160.0%
        • GroundGround
        • RockRock
        • FireFire
      • 62.5%
        • WaterWater
        • GrassGrass
        • DragonDragon
      Trainer Battles
      Kracht60
      Energie50
      DPE1,2
      Aantal Fast Attacks (Bubble)5 – 5 – 4

      Effecten
      Special effectsSpecial

      Bubble Beam has a 100.0% chance to:

      • Decrease Target's Attack by 20.0%
      Bekijk de detailpagina van Bubble Beam ↗
    • WaterScald102502,04 DPE
      Toggle more information for move: Scald
      Type-effectiviteitsgrafiek
      • 160.0%
        • GroundGround
        • RockRock
        • FireFire
      • 62.5%
        • WaterWater
        • GrassGrass
        • DragonDragon
      Trainer Battles
      Kracht102
      Energie50
      DPE2,04
      Aantal Fast Attacks (Bubble)5 – 5 – 4

      Effecten
      Special effectsSpecial

      Scald has a 30.0% chance to:

      • Decrease Target's Attack by 20.0%
      Bekijk de detailpagina van Scald ↗
    • GrassGrass Knot108502,16 DPE
      Toggle more information for move: Grass Knot
      Type-effectiviteitsgrafiek
      • 160.0%
        • GroundGround
        • RockRock
        • WaterWater
      • 62.5%
        • FlyingFlying
        • PoisonPoison
        • BugBug
        • SteelSteel
        • FireFire
        • GrassGrass
        • DragonDragon
      Trainer Battles
      Kracht108
      Energie50
      DPE2,16
      Aantal Fast Attacks (Bubble)5 – 5 – 4

      Effecten
      Grass Knot has no special effects.
      Bekijk de detailpagina van Grass Knot ↗

    Lombre PvP-FAQ

    Is Lombre goed in PvP?

    Lombre staat op plek 1058 van 1153 in Great League, met een PvPoke-score van 55.7 en tier F. Dit is zijn hoogste overall-score in de drie getoonde leagues. Controleer aanvallen, zwaktes en je team voordat je investeert; een hoge rang garandeert geen winst.

    Wat is de beste moveset voor Lombre in de Great League?

    De aanbevolen PvP-moveset voor Lombre in de Great League is WaterBubble met WaterScald en GrassGrass Knot, volgens de geïmporteerde PvPoke-ranglijst.

    Vergelijk de volledige Great League-ranglijst

    Welke league is het beste voor Lombre?

    Great League heeft zijn hoogste geïmporteerde PvPoke-score (55.7) van Great, Ultra en Master League. Dit vergelijkt overall-scores binnen elke league, geen winstpercentages tussen leagues. Je team, IVs en budget kunnen een andere league aantrekkelijker maken.

    Heeft Lombre een Elite TM nodig?

    Geen van de gevonden aanbevolen aanvallen voor deze leagues is in onze database als legacy gemarkeerd. Normale TMs en een tweede Charged Attack kunnen nog wel nodig zijn.

    Een legacy-aanval kan een evenement, Elite TM of andere speciale methode vereisen. Niet elke legacy-aanval is beschikbaar via een Elite TM. Controleer de aanval en Pokémon voordat je er een gebruikt.

    Zijn deze IVs de investering waard?

    Deze IVs maximaliseren Attack × Defense × HP binnen de CP- en levellimieten van de calculator. Ze zijn een goed uitgangspunt, maar schadebreakpoints en Charged Attack-prioriteit kunnen andere verdelingen bevoordelen.

    In Great League profiteren Pokémon die boven 1500 CP kunnen komen vaak van een lagere Attack-IV, zodat er meer totale stats onder de limiet passen. De beste verdeling verschilt per Pokémon en is niet altijd 0/15/15.

    Hetzelfde geldt voor de limiet van 2500 CP in Ultra League. Pokémon die de limiet op het toegestane level niet bereiken, profiteren meestal van hogere IVs in alle drie de stats.

    Master League heeft geen CP-limiet. Daarom maximaliseert 15/15/15 de stats op een bepaald level. Andere verdelingen kunnen in specifieke matchups vergelijkbaar presteren.

    Vergelijk je eigen Pokémon in de IV-checker voordat je middelen uitgeeft. Het hoogste statproduct is een richtpunt, geen garantie voor elk gevecht; de getoonde IVs zijn niet noodzakelijk de IVs van PvPoke-simulaties.

    Basiskosten tweede Charged Attack: 50.000 Stardust en 50 Candy.

    Niveaus en Candy XL gelden voor de getoonde IV-combinatie met het hoogste statproduct. Power-up-kosten hangen af van je beginniveau. De tweede Charged Attack toont basiskosten; voor Shadow en Purified Pokémon kunnen aanpassingen gelden.

    PvP-IV-checker →

    Wat vertellen belangrijke overwinningen en counters?

    De matchupscore meet de prestaties van deze Pokémon op een schaal van 1.000. 500 is gelijkspel; hoger is beter. Een streepje betekent dat de score ontbreekt in onze geïmporteerde gegevens.

    Overall-ranglijsten combineren meerdere gevechtsrollen. PvPokes belangrijke overwinningen en counters komen hier uit het Leads-scenario met twee shields aan beide kanten. Het zijn voorbeelden, geen garanties: IVs, energie, shields, timing en baiting kunnen de uitkomst veranderen.

    Lees de ranglijstmethode van PvPoke

    Hoe werken de aantallen voor de eerste, tweede en derde Charged Attack?

    Elk getal is het aantal extra Fast Attacks voordat je dezelfde Charged Attack opnieuw gebruikt. De eerste begint zonder energie; de tweede en derde gebruiken resterende energie, met een maximum van 100. De tijd tot de eerste charge telt alleen Fast Attacks. Andere aanvallen, extra energie opbouwen en onderbrekingen veranderen de reeks. Een streepje betekent dat de aanval met de beschikbare gegevens niet haalbaar is.

    Statistieken van Fast Attacks uitgelegd

    Vergelijk energieopbouw, schade per beurt en duur. Snellere energieopbouw geeft eerder toegang tot Charged Attacks; kortere Fast Attacks bieden meer flexibiliteit. De aanbeveling hangt af van de volledige moveset en matchups.

    Kracht, DPT en DPE op de aanvalskaarten bevatten de typebonus en Shadow-aanvalsbonus van deze Pokémon. Ze voorspellen geen schade tegen een specifieke tegenstander. EPT is energie per beurt; een beurt duurt 0,5 seconde.

    Statistieken van Charged Attacks uitgelegd

    Charged Attacks kosten energie, doen veel schade en sommige hebben zelfs speciale effecten die stats kunnen verhogen of verlagen.

    Charged Attack-kaarten tonen aangepaste kracht, energiekosten en DPE (kracht gedeeld door kosten). De telling gebruikt de Fast Attack die boven de kaarten is gekozen, begint zonder energie en neemt restenergie mee naar de volgende twee aanvallen.

    Hoe recent zijn deze ranglijsten?

    Deze pagina’s gebruiken een geïmporteerde PvPoke-kopie, geen live-ranglijsten. De importdatum wordt vastgelegd wanneer de ranglijstgegevens worden vernieuwd, niet wanneer de pagina wordt gebouwd. Oudere kopieën kunnen geen datum hebben. Standaard overall-ranglijsten beschrijven niet elke beperkte cup of de huidige GO Battle League-rotatie.

    Bron: PvPoke · Format: standaard 1500 CP · Overall-ranglijst · Geïmporteerd op 18 okt 2026, 06:16 UTC

    Lombre PvP: beste moveset & IV’s | Pokémon GO