Dynamax Gengar in Pokémon GO

Dynamax Gengar is een Ghost en Poison-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 2.878 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Dark, Ghost, Ground en Psychic. De aanbevolen moveset is Lick / Max Phantasm. Het krijgt een weerboost bij Mist en Bewolkt. De shiny-vorm is beschikbaar.
Statistieken en Max CP van Dynamax Gengar
Tier-ranking van Dynamax Gengar
Dynamax Gengar type-chart
Zwak tegen
Dark160.0%
Ghost160.0%
Ground160.0%
Psychic160.0%
Weerstaat
Fighting24.4%
Bug39.1%
Normal39.1%
Poison39.1%
Fairy62.5%
Grass62.5%
Dynamax Gengar: movesets voor Max Battles
Fast Attacks
Sucker Punch5
6
0.5s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Ghost
Psychic
- 62.5%
Fighting
Dark
Fairy
Gym- en Raid-gevechten Schade 5 Energie 6 Weerboost
Mist
Duur 0.5s Schadevenster 0.1s - 0.5s Trainer Battles Schade 8 Energie 7 Effecten Sucker Punch has no special effects.Bekijk de detailpagina van Sucker Punch ↗
Lick *5
6
0.5s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Ghost
Psychic
- 62.5%
Dark
- 39.1%
Normal
Gym- en Raid-gevechten Schade 5 Energie 6 Weerboost
Mist
Duur 0.5s Schadevenster 0.2s - 0.5s Trainer Battles Schade 3 Energie 3 Effecten Lick has no special effects.Bekijk de detailpagina van Lick ↗
Shadow Claw6
4
0.5s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Ghost
Psychic
- 62.5%
Dark
- 39.1%
Normal
Gym- en Raid-gevechten Schade 6 Energie 4 Weerboost
Mist
Duur 0.5s Schadevenster 0.1s - 0.3s Trainer Battles Schade 6 Energie 8 Effecten Shadow Claw has no special effects.Bekijk de detailpagina van Shadow Claw ↗
Hex8
13
1.0s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Ghost
Psychic
- 62.5%
Dark
- 39.1%
Normal
Gym- en Raid-gevechten Schade 8 Energie 13 Weerboost
Mist
Duur 1.0s Schadevenster 0.8s - 1.0s Trainer Battles Schade 7 Energie 13 Effecten Hex has no special effects.Bekijk de detailpagina van Hex ↗
Charged Attacks
Max Darkness250
100
2.5s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Ghost
Psychic
- 62.5%
Fighting
Dark
Fairy
Gym- en Raid-gevechten Schade 250 Energie 100 Weerboost
Mist
Duur 2.5s Schadevenster 2.0s - 3.4s Trainer Battles Schade Energie Effecten Special
Max Darkness has a 0% chance to:
Bekijk de detailpagina van Max Darkness ↗
Max Phantasm250
100
2.5s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Ghost
Psychic
- 62.5%
Dark
- 39.1%
Normal
Gym- en Raid-gevechten Schade 250 Energie 100 Weerboost
Mist
Duur 2.5s Schadevenster 2.0s - 3.4s Trainer Battles Schade Energie Effecten Special
Max Phantasm has a 0% chance to:
Bekijk de detailpagina van Max Phantasm ↗
Pokédex-informatie
| Pokédex-nummer | #94 |
|---|---|
| Hoogte | 1.5 m |
| Gewicht | 40.5 kg |
| Regio | Generatie 1 |
| Kan geruild worden | Toegestaan |
| Buddy-afstand | 3 km |
| Uitgebracht | Ja |
| Shiny uitgebracht | Ja |
| Pokémon HOME-overdracht | Toegestaan |
| Basisvluchtkans | 0% |
| Vangbeloningen | |
| Extra move-kosten | |
| Mega Energy-beloning Voor lopen als Buddy |
Dynamax Gengar-familie
Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Dynamax Gengar in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.
Gastly
Haunter
Gengar
Dynamax Gastly
Dynamax Haunter
Dynamax Gengar
Gigantamax Gengar
Mega Gengar
Shadow Gastly
Shadow Haunter
Shadow GengarDynamax Gengar CP-grafiek
Dynamax Gengar heeft 2878 max CP (op Level 50). Een Dynamax Gengar verkregen uit Max Battles kan worden aangetroffen tussen 1566 CP en 1644 CP.
| 2878 CP | |
| Level 50, 15/15/15 IVs | |
| 1566 CP - 1644 CP | |
| Level 20, 10/10/10 minimum IVs |
Meer informatie
- Max Battles worden aangetroffen op Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Max Battle-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
Max Combat Power per level-grafiek
Dynamax Gengar Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator
| LVL | Max CP | LVL | Max CP | LVL | Max CP |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 40 CP | 2 | 127 CP | 3 | 214 CP |
| 4 | 301 CP | 5 | 388 CP | 6 | 475 CP |
| 7 | 561 CP | 8 | 648 CP | 9 | 735 CP |
| 10 | 822 CP | 11 | 904 CP | 12 | 987 CP |
| 13 | 1069 CP | 14 | 1151 CP | 15 | 1233 CP |
| 16 | 1315 CP | 17 | 1398 CP | 18 | 1480 CP |
| 19 | 1562 CP | 20 | 1644 CP | 21 | 1726 CP |
| 22 | 1809 CP | 23 | 1891 CP | 24 | 1973 CP |
| 25 | 2055 CP | 26 | 2138 CP | 27 | 2220 CP |
| 28 | 2302 CP | 29 | 2385 CP | 30 | 2467 CP |
| 31 | 2508 CP | 32 | 2549 CP | 33 | 2590 CP |
| 34 | 2631 CP | 35 | 2672 CP | 36 | 2713 CP |
| 37 | 2755 CP | 38 | 2796 CP | 39 | 2837 CP |
| 40 | 2878 CP | 41 | 2914 CP | 42 | 2951 CP |
| 43 | 2988 CP | 44 | 3025 CP | 45 | 3063 CP |
| 46 | 3100 CP | 47 | 3138 CP | 48 | 3177 CP |
| 49 | 3215 CP | 50 | 3254 CP |
Sprites
Normale en Shiny Dynamax Gengar
High-res sprites van Dynamax Gengar
Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Dynamax Gengar. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.
Officieel artwork

Veelgestelde vragen over Dynamax Gengar
Hoe goed is Dynamax Gengar in Max Battles?
Dynamax Gengar staat op plaats 2 van 6 in de Max Battle-aanvallersranglijst voor het type Ghost, in S Tier.
Dynamax Gengar staat op plaats 5 van 19 in de Max Battle-aanvallersranglijst voor het type Dark, in A Tier.
De score is de schade van één Max Attack, geen DPS. De Defense en zwaktes van een echte baas veranderen de schade en mogelijk de volgorde. Totale gevechtsduur, faints en teamprestaties worden niet geschat.
Welke aanvallen moet Dynamax Gengar gebruiken in Max Battles?
Aanbevolen aanvallen
- Ghost aanvaller:
Lick
Max Phantasm
Max Attack-schade bepaalt de ranglijst. Bij gelijke schade geeft sneller opladen van de Max Meter de doorslag. De aanbevolen Fast Attack helpt dus de meter op te laden en doet niet noodzakelijk de meeste schade. Ook deze vergelijking gebruikt het neutrale doel.
Wat betekent het sterretje naast een aanval?
Minstens één aanbevolen moveset bevat een legacy move. Controleer de sterretjes naast de aanvallen voordat je investeert.
Een sterretje markeert een legacy move waarvoor mogelijk een event, Elite TM of andere speciale methode nodig is. Sommige legacy moves kunnen niet met een Elite TM worden geleerd.
Waarom gebruiken sommige aanvallers een Fast Attack van een ander type?
Bij Dynamax Pokémon bepaalt de Fast Attack normaal het type van de Max Attack; Hidden Power levert Max Strike op. Gigantamax Pokémon hebben een vaste G-Max Attack. Crowned Pokémon en Eternatus gebruiken ook vaste speciale aanvallen. Een andere Fast Attack verandert het type daarvan niet.
Hoe worden deze aanvallers gerangschikt?
De standaardranglijst gebruikt Pokémon van level 40, perfecte IV’s en Max Attacks van level 3 tegen een neutraal doel, zonder weerbonus. Alleen uitgebrachte Pokémon zijn inbegrepen.
Moet ik alleen in de hoogst gerangschikte aanvaller investeren?
Nee. Deze lijst helpt bij het kiezen van Pokémon die schade aanrichten. Een team kan ook Pokémon nodig hebben die aanvallen van de baas weerstaan of HP herstellen. Gebruik de Max Battle-counterpagina van de baas om aanvallers, tanks en healers te vergelijken.
Wat zijn Dynamax Gengar's sterke en zwakke punten?
Als een Ghost en Poison-type Pokémon is Dynamax Gengar zwak tegen Dark, Ghost, Ground en Psychic-type moves.
Wat is Dynamax Gengar's maximale CP op Level 40 en Level 50?
Dynamax Gengar's maximale CP op Level 40 is 2878 CP en 3254 CP op Level 50.
Kan Dynamax Gengar shiny zijn in Pokémon GO?
Dynamax Gengar kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

