- Overzicht
- Counters
- CP & IV
- PvP
- Moves
Dynamax Greedent heeft toegang tot 4 Fast Attacks (Bite, Mud Shot, Tackle en Bullet Seed), die Dark, Ground, Normal en Grass-type aanvallen dekken. Wanneer je Tackle gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Fast Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 12.00 | 4 | 8.00 | 0.5s | 2 | 4 | - | |||
| 7 | 7.00 | 13 | 13.00 | 1.0s | 5 | 13 | - | |||
| 4 | 8.00 | 6 | 12.00 | 0.5s | 3 | 9 | - | |||
| 5 | 10.00 | 5 | 10.00 | 0.5s | 3 | 3 | - | |||
| ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 |
Dynamax Greedent heeft toegang tot 4 Charged Attacks (Max Strike, Max Quake, Max Darkness en Max Overgrowth), die Normal, Ground, Dark en Grass-type aanvallen dekken. Wanneer je Max Strike gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Charge Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 250 | 100.00 | 100 | 2.50 | 2.5s | - | |||
| 250 | 100.00 | 100 | 2.50 | 2.5s | - | |||
| 250 | 100.00 | 100 | 2.50 | 2.5s | - | |||
| 250 | 100.00 | 100 | 2.50 | 2.5s | - | |||
| ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 |
| 1. | 13.82 | 15.16 | 375.6 | ||
| 2. | 13.81 | 15.15 | 375.4 | ||
| 3. | 13.39 | 14.69 | 364.0 | ||
| 4. | 12.59 | 13.82 | 342.4 | ||
| 5. | 12.22 | 13.42 | 332.3 | ||
| 6. | 12.22 | 13.42 | 332.3 | ||
| 7. | 12.22 | 13.42 | 332.3 | ||
| 8. | 12.00 | 13.18 | 326.4 |
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.