Dynamax Charizard in Pokémon GO

Dynamax Charizard is een Fire en Flying-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 2.889 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Rock, Electric en Water. De aanbevolen moveset is Air Slash / Max Airstream. Het krijgt een weerboost bij Zonnig en Winderig. De shiny-vorm is beschikbaar.
Statistieken en Max CP van Dynamax Charizard
Tier-ranking van Dynamax Charizard
Dynamax Charizard type-chart
Zwak tegen
Rock256.0%
Electric160.0%
Water160.0%
Weerstaat
Bug39.1%
Grass39.1%
Fairy62.5%
Fighting62.5%
Fire62.5%
Ground62.5%
Steel62.5%
Dynamax Charizard: movesets voor Max Battles
Fast Attacks
Dragon Breath *6
4
0.5s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Dragon
- 62.5%
Steel
- 39.1%
Fairy
Gym- en Raid-gevechten Schade 6 Energie 4 Weerboost
Winderig
Duur 0.5s Schadevenster 0.3s - 0.5s Trainer Battles Schade 3 Energie 4 Effecten Dragon Breath has no special effects.Bekijk de detailpagina van Dragon Breath ↗
Ember *10
10
1.0s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Bug
Steel
Grass
Ice
- 62.5%
Rock
Fire
Water
Dragon
Gym- en Raid-gevechten Schade 10 Energie 10 Weerboost
Zonnig
Duur 1.0s Schadevenster 0.6s - 0.8s Trainer Battles Schade 4 Energie 9 Effecten Ember has no special effects.Bekijk de detailpagina van Ember ↗
Fire Spin13
9
1.0s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Bug
Steel
Grass
Ice
- 62.5%
Rock
Fire
Water
Dragon
Gym- en Raid-gevechten Schade 13 Energie 9 Weerboost
Zonnig
Duur 1.0s Schadevenster 0.8s - 0.9s Trainer Battles Schade 11 Energie 10 Effecten Fire Spin has no special effects.Bekijk de detailpagina van Fire Spin ↗
Charged Attacks
Max Wyrmwind250
100
2.5s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Dragon
- 62.5%
Steel
- 39.1%
Fairy
Gym- en Raid-gevechten Schade 250 Energie 100 Weerboost
Winderig
Duur 2.5s Schadevenster 2.0s - 3.4s Trainer Battles Schade Energie Effecten Special
Max Wyrmwind has a 0% chance to:
Bekijk de detailpagina van Max Wyrmwind ↗
Max Flare250
100
2.5s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Bug
Steel
Grass
Ice
- 62.5%
Rock
Fire
Water
Dragon
Gym- en Raid-gevechten Schade 250 Energie 100 Weerboost
Zonnig
Duur 2.5s Schadevenster 2.0s - 3.4s Trainer Battles Schade Energie Effecten Special
Max Flare has a 0% chance to:
Bekijk de detailpagina van Max Flare ↗
Pokédex-informatie
| Pokédex-nummer | #6 |
|---|---|
| Hoogte | 1.7 m |
| Gewicht | 90.5 kg |
| Regio | Generatie 1 |
| Kan geruild worden | Toegestaan |
| Buddy-afstand | 3 km |
| Uitgebracht | Ja |
| Shiny uitgebracht | Ja |
| Pokémon HOME-overdracht | Toegestaan |
| Basisvluchtkans | 0% |
| Vangbeloningen | |
| Extra move-kosten | |
| Mega Energy-beloning Voor lopen als Buddy |
Dynamax Charizard-familie
Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Dynamax Charizard in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.
Charmander
Charmeleon
Charizard
Dynamax Charmander
Dynamax Charmeleon
Dynamax Charizard
Gigantamax Charizard
Mega Charizard X
Mega Charizard Y
Shadow Charmander
Shadow Charmeleon
Shadow CharizardDynamax Charizard CP-grafiek
Dynamax Charizard heeft 2889 max CP (op Level 50). Een Dynamax Charizard verkregen uit Max Battles kan worden aangetroffen tussen 1574 CP en 1651 CP.
| 2889 CP | |
| Level 50, 15/15/15 IVs | |
| 1574 CP - 1651 CP | |
| Level 20, 10/10/10 minimum IVs |
Meer informatie
- Max Battles worden aangetroffen op Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Max Battle-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
Max Combat Power per level-grafiek
Dynamax Charizard Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator
| LVL | Max CP | LVL | Max CP | LVL | Max CP |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 40 CP | 2 | 128 CP | 3 | 215 CP |
| 4 | 302 CP | 5 | 389 CP | 6 | 476 CP |
| 7 | 564 CP | 8 | 651 CP | 9 | 738 CP |
| 10 | 825 CP | 11 | 908 CP | 12 | 990 CP |
| 13 | 1073 CP | 14 | 1155 CP | 15 | 1238 CP |
| 16 | 1321 CP | 17 | 1403 CP | 18 | 1486 CP |
| 19 | 1568 CP | 20 | 1651 CP | 21 | 1733 CP |
| 22 | 1816 CP | 23 | 1898 CP | 24 | 1981 CP |
| 25 | 2064 CP | 26 | 2146 CP | 27 | 2229 CP |
| 28 | 2311 CP | 29 | 2394 CP | 30 | 2476 CP |
| 31 | 2518 CP | 32 | 2559 CP | 33 | 2600 CP |
| 34 | 2642 CP | 35 | 2683 CP | 36 | 2724 CP |
| 37 | 2765 CP | 38 | 2807 CP | 39 | 2848 CP |
| 40 | 2889 CP | 41 | 2926 CP | 42 | 2963 CP |
| 43 | 3000 CP | 44 | 3037 CP | 45 | 3075 CP |
| 46 | 3113 CP | 47 | 3151 CP | 48 | 3189 CP |
| 49 | 3228 CP | 50 | 3266 CP |
Sprites
Normale en Shiny Dynamax Charizard
High-res sprites van Dynamax Charizard
Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Dynamax Charizard. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.
Officieel artwork

Veelgestelde vragen over Dynamax Charizard
Hoe goed is Dynamax Charizard in Max Battles?
Dynamax Charizard staat op plaats 3 van 14 in de Max Battle-aanvallersranglijst voor het type Flying, in S Tier.
Dynamax Charizard staat op plaats 10 van 18 in de Max Battle-aanvallersranglijst voor het type Fire, in D Tier.
Dynamax Charizard staat op plaats 9 van 14 in de Max Battle-aanvallersranglijst voor het type Dragon, in D Tier.
De score is de schade van één Max Attack, geen DPS. De Defense en zwaktes van een echte baas veranderen de schade en mogelijk de volgorde. Totale gevechtsduur, faints en teamprestaties worden niet geschat.
Welke aanvallen moet Dynamax Charizard gebruiken in Max Battles?
Aanbevolen aanvallen
- Flying aanvaller:
Air Slash
Max Airstream
Max Attack-schade bepaalt de ranglijst. Bij gelijke schade geeft sneller opladen van de Max Meter de doorslag. De aanbevolen Fast Attack helpt dus de meter op te laden en doet niet noodzakelijk de meeste schade. Ook deze vergelijking gebruikt het neutrale doel.
Wat betekent het sterretje naast een aanval?
De aanbevolen movesets bevatten geen legacy moves.
Een sterretje markeert een legacy move waarvoor mogelijk een event, Elite TM of andere speciale methode nodig is. Sommige legacy moves kunnen niet met een Elite TM worden geleerd.
Waarom gebruiken sommige aanvallers een Fast Attack van een ander type?
Bij Dynamax Pokémon bepaalt de Fast Attack normaal het type van de Max Attack; Hidden Power levert Max Strike op. Gigantamax Pokémon hebben een vaste G-Max Attack. Crowned Pokémon en Eternatus gebruiken ook vaste speciale aanvallen. Een andere Fast Attack verandert het type daarvan niet.
Hoe worden deze aanvallers gerangschikt?
De standaardranglijst gebruikt Pokémon van level 40, perfecte IV’s en Max Attacks van level 3 tegen een neutraal doel, zonder weerbonus. Alleen uitgebrachte Pokémon zijn inbegrepen.
Moet ik alleen in de hoogst gerangschikte aanvaller investeren?
Nee. Deze lijst helpt bij het kiezen van Pokémon die schade aanrichten. Een team kan ook Pokémon nodig hebben die aanvallen van de baas weerstaan of HP herstellen. Gebruik de Max Battle-counterpagina van de baas om aanvallers, tanks en healers te vergelijken.
Wat zijn Dynamax Charizard's sterke en zwakke punten?
Als een Fire en Flying-type Pokémon is Dynamax Charizard extra zwak tegen Rock-type moves, en zwak tegen Electric en Water-type moves.
Wat is Dynamax Charizard's maximale CP op Level 40 en Level 50?
Dynamax Charizard's maximale CP op Level 40 is 2889 CP en 3266 CP op Level 50.
Kan Dynamax Charizard shiny zijn in Pokémon GO?
Dynamax Charizard kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

