- Overzicht
- Counters
- CP & IV
- PvP
- Moves
Dynamax Arcanine heeft toegang tot 4 Fast Attacks (Bite, Fire Fang, Snarl en Thunder Fang), die Dark, Fire en Electric-type aanvallen dekken. Wanneer je Fire Fang gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Fast Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 12.00 | 4 | 8.00 | 0.5s | 2 | 4 | - | |||
| 13 | 13.00 | 9 | 9.00 | 1.0s | 8 | 6 | - | |||
| 11 | 11.00 | 13 | 13.00 | 1.0s | 5 | 13 | - | |||
| 10 | 10.00 | 13 | 13.00 | 1.0s | 8 | 6 | - | |||
| ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 |
Dynamax Arcanine heeft toegang tot 3 Charged Attacks (Max Flare, Max Lightning en Max Darkness), die Fire, Electric en Dark-type aanvallen dekken. Wanneer je Max Flare gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Charge Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 250 | 100.00 | 100 | 2.50 | 2.5s | - | |||
| 250 | 100.00 | 100 | 2.50 | 2.5s | - | |||
| 250 | 100.00 | 100 | 2.50 | 2.5s | - | |||
| ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 |
| 1. | 18.81 | 20.94 | 442.1 | ||
| 2. | 18.41 | 20.51 | 433.0 | ||
| 3. | 17.70 | 19.71 | 416.2 | ||
| 4. | 16.44 | 18.32 | 386.7 | ||
| 5. | 16.44 | 18.32 | 386.7 | ||
| 6. | 16.05 | 17.88 | 377.6 | ||
| 7. | 16.05 | 17.88 | 377.6 | ||
| 8. | 15.98 | 17.80 | 375.8 |
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.