Golduck

Inhoudsopgave

Golduck is een Water-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 2.770 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Electric en Grass. De aanbevolen moveset is Water Gun / Liquidation. Het krijgt een weerboost bij Regen. De shiny-vorm is beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Golduck

191 ATK
162 DEF
190 HP
Level 50 Max CP
2770 CP
Level 40
2450 CP
Level 25 Weerboost
1750 CP
Level 20 Raids/Eieren
1400 CP
Level 15 Onderzoek
1050 CP

Tier-ranking van Golduck

Raid AttackerRaid Attacker
Niet gerankt
Gym DefenderGym Defender
WaterWater-type aanvaller
Great LeagueGreat League
Ultra LeagueUltra League

Golduck type-chart

Golduck ontvangt verhoogde schade van:Golduck ontvangt verhoogde schade van:

ElectricElectric160.0%
GrassGrass160.0%

Golduck ontvangt verminderde schade van:Golduck ontvangt verminderde schade van:

FireFire62.5%
IceIce62.5%
SteelSteel62.5%
WaterWater62.5%

Beste moveset voor Golduck

Moves

Water Gun + Liquidation

De beste Water-type moveset voor Golduck is Water Gun / Liquidation, met 10.51 DPS en 200.7 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Regen weer. Golduck staat op plek #97 (D Tier) als Water aanvaller met deze moveset.
1.WaterWater Gun WaterHydro Pump 10.63202.99.40
2.WaterWater Gun WaterLiquidation 10.51200.79.30
3.WaterWater Gun PsychicPsychic 10.33197.29.14
4.PsychicConfusion WaterLiquidation 10.16194.08.99
5.WaterWater Gun PsychicSynchronoise 10.01191.08.85
6.PsychicConfusion WaterHydro Pump 9.95189.98.80
7.PsychicConfusion PsychicPsychic 9.91189.28.77
8.WaterWater Gun IceIce Beam 9.68184.88.57

Fast Attacks

  • PsychicConfusionDamage19Energy14Duration1.5s
    Toggle more information for move: Confusion
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • PoisonPoison
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • PsychicPsychic
    • 39.1%
      • DarkDark
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade19
    Energie14
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur1.5s
    Schadevenster0.5s - 1.5s
    Trainer Battles
    Schade16
    Energie14

    Effecten
    Confusion has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Confusion ↗
  • WaterWater GunDamage5Energy5Duration0.5s
    Toggle more information for move: Water Gun
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • FireFire
    • 62.5%
      • WaterWater
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade5
    Energie5
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur0.5s
    Schadevenster0.3s - 0.5s
    Trainer Battles
    Schade3
    Energie3

    Effecten
    Water Gun has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Water Gun ↗

Charged Attacks

  • FightingCross ChopDamage50Energy50Duration1.5s
    Toggle more information for move: Cross Chop
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • NormalNormal
      • RockRock
      • SteelSteel
      • IceIce
      • DarkDark
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • PsychicPsychic
      • FairyFairy
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade50
    Energie50
    Weerboost
    • cloudyBewolkt
    Duur1.5s
    Schadevenster0.8s - 1.2s
    Trainer Battles
    Schade55
    Energie35

    Effecten
    Cross Chop has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Cross Chop ↗
  • IceIce BeamDamage95Energy50Duration3.5s
    Toggle more information for move: Ice Beam
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • GroundGround
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • FireFire
      • WaterWater
      • IceIce
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade95
    Energie50
    Weerboost
    • snowSneeuw
    Duur3.5s
    Schadevenster1.5s - 3.0s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie55

    Effecten
    Ice Beam has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Ice Beam ↗
  • PsychicPsychicDamage95Energy50Duration3.0s
    Toggle more information for move: Psychic
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • PoisonPoison
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • PsychicPsychic
    • 39.1%
      • DarkDark
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade95
    Energie50
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur3.0s
    Schadevenster1.5s - 2.8s
    Trainer Battles
    Schade75
    Energie55

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Psychic has a 10.0% chance to:

    • Decrease Target's Defense by 20.0%
    Bekijk de detailpagina van Psychic ↗
  • PsychicSynchronoiseDamage80Energy50Duration2.5s
    Toggle more information for move: Synchronoise
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • PoisonPoison
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • PsychicPsychic
    • 39.1%
      • DarkDark
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade80
    Energie50
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur2.5s
    Schadevenster0.8s - 1.5s
    Trainer Battles
    Schade80
    Energie50

    Effecten
    Synchronoise has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Synchronoise ↗
  • WaterHydro PumpDamage135Energy100Duration3.5s
    Toggle more information for move: Hydro Pump
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • FireFire
    • 62.5%
      • WaterWater
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade135
    Energie100
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur3.5s
    Schadevenster1.1s - 3.2s
    Trainer Battles
    Schade130
    Energie75

    Effecten
    Hydro Pump has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Hydro Pump ↗
  • WaterLiquidationDamage70Energy33Duration3.0s
    Toggle more information for move: Liquidation
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • FireFire
    • 62.5%
      • WaterWater
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade70
    Energie33
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur3.0s
    Schadevenster2.0s - 2.7s
    Trainer Battles
    Schade70
    Energie45

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Liquidation has a 30.0% chance to:

    • Decrease Target's Defense by 20.0%
    Bekijk de detailpagina van Liquidation ↗
  • WaterBubble BeamDamage45Energy33Duration2.0s
    Toggle more information for move: Bubble Beam
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • FireFire
    • 62.5%
      • WaterWater
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade45
    Energie33
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur2.0s
    Schadevenster1.6s - 1.8s
    Trainer Battles
    Schade50
    Energie50

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Bubble Beam has a 100.0% chance to:

    • Decrease Target's Attack by 20.0%
    Bekijk de detailpagina van Bubble Beam ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Golduck's DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Golduck's movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Golduck in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Golduck CP-grafiek

CP Chart

Golduck heeft 2770 max CP (op Level 50). Een Golduck verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 1330 CP en 1400 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 1663 CP tot 1750 CP. In Field en Special Research kan Golduck worden gevonden in het bereik 997 CP tot 1050 CP.

Max CPMax CP2770 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch997 CP - 1050 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs1330 CP - 1400 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids1330 CP - 1400 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
1663 CP - 1750 CP
Weather boosted, Level 25, 10/10/10 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Golduck Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
134 CP2108 CP3182 CP
4256 CP5330 CP6404 CP
7478 CP8552 CP9626 CP
10700 CP11770 CP12840 CP
13910 CP14980 CP151050 CP
161120 CP171190 CP181260 CP
191330 CP201400 CP211470 CP
221540 CP231610 CP241680 CP
251750 CP261820 CP271890 CP
281960 CP292030 CP302100 CP
312135 CP322170 CP332205 CP
342240 CP352275 CP362310 CP
372345 CP382380 CP392415 CP
402450 CP412481 CP422513 CP
432544 CP442576 CP452608 CP
462640 CP472672 CP482705 CP
492737 CP502770 CP

Pokédex-informatie

Kanto
Pokédex-nummer#55
Hoogte1.7 m
Gewicht76.6 kg
RegioGeneratie 1
Kan geruild wordenToegestaan
Buddy-afstand3 km
UitgebrachtJa
Shiny uitgebrachtJa
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans0%
Vangbeloningen
Candy5
Stardust300
Extra move-kosten
Candy50
Stardust50000

Evolutieschema

PokémonVereistEvolutie
Psyduck Pokémon GOPsyduck
  • 50 Candy50 Candy
Golduck Pokémon GOGolduck
  • Psyduck evolueert in Golduck, wat 50 Candy kost.

Mega Pokémon die Golduck boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Golduck's Water-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Golduck.

Water Water

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

Power-up-calculator

StardustCandyCandy XL
LVL 50520,000 Stardust304 Golduck Candy296 Golduck Candy XL
LVL 40280,000 Stardust304 Golduck Candy10 Golduck Candy XL
LVL 35190,000 Stardust196 Golduck Candy-
LVL 30125,000 Stardust126 Golduck Candy-
LVL 2580,000 Stardust87 Golduck Candy-
LVL 2047,500 Stardust58 Golduck Candy-
LVL 1525,500 Stardust38 Golduck Candy-
LVL 1011,000 Stardust19 Golduck Candy-
LVL 53,000 Stardust9 Golduck Candy-

Golduck Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Golduck te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 520,000 Stardust, 304 Candy en 296 Candy XL om Golduck volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Volledige Golduck Power Up-kostentabel
LVLPower UpsStardustCandyCandy XLTotale StardustTotale CandyTotale Candy XL
112001 Candy- 2001 Golduck Candy-
1.522001 Candy- 4002 Golduck Candy-
232001 Candy- 6003 Golduck Candy-
2.542001 Candy- 8004 Golduck Candy-
354001 Candy- 1,2005 Golduck Candy-
3.564001 Candy- 1,6006 Golduck Candy-
474001 Candy- 2,0007 Golduck Candy-
4.584001 Candy- 2,4008 Golduck Candy-
596001 Candy- 3,0009 Golduck Candy-
5.5106001 Candy- 3,60010 Golduck Candy-
6116001 Candy- 4,20011 Golduck Candy-
6.5126001 Candy- 4,80012 Golduck Candy-
7138001 Candy- 5,60013 Golduck Candy-
7.5148001 Candy- 6,40014 Golduck Candy-
8158001 Candy- 7,20015 Golduck Candy-
8.5168001 Candy- 8,00016 Golduck Candy-
9171,0001 Candy- 9,00017 Golduck Candy-
9.5181,0001 Candy- 10,00018 Golduck Candy-
10191,0001 Candy- 11,00019 Golduck Candy-
10.5201,0001 Candy- 12,00020 Golduck Candy-
11211,3002 Candy- 13,30022 Golduck Candy-
11.5221,3002 Candy- 14,60024 Golduck Candy-
12231,3002 Candy- 15,90026 Golduck Candy-
12.5241,3002 Candy- 17,20028 Golduck Candy-
13251,6002 Candy- 18,80030 Golduck Candy-
13.5261,6002 Candy- 20,40032 Golduck Candy-
14271,6002 Candy- 22,00034 Golduck Candy-
14.5281,6002 Candy- 23,60036 Golduck Candy-
15291,9002 Candy- 25,50038 Golduck Candy-
15.5301,9002 Candy- 27,40040 Golduck Candy-
16311,9002 Candy- 29,30042 Golduck Candy-
16.5321,9002 Candy- 31,20044 Golduck Candy-
17332,2002 Candy- 33,40046 Golduck Candy-
17.5342,2002 Candy- 35,60048 Golduck Candy-
18352,2002 Candy- 37,80050 Golduck Candy-
18.5362,2002 Candy- 40,00052 Golduck Candy-
19372,5002 Candy- 42,50054 Golduck Candy-
19.5382,5002 Candy- 45,00056 Golduck Candy-
20392,5002 Candy- 47,50058 Golduck Candy-
20.5402,5002 Candy- 50,00060 Golduck Candy-
21413,0003 Candy- 53,00063 Golduck Candy-
21.5423,0003 Candy- 56,00066 Golduck Candy-
22433,0003 Candy- 59,00069 Golduck Candy-
22.5443,0003 Candy- 62,00072 Golduck Candy-
23453,5003 Candy- 65,50075 Golduck Candy-
23.5463,5003 Candy- 69,00078 Golduck Candy-
24473,5003 Candy- 72,50081 Golduck Candy-
24.5483,5003 Candy- 76,00084 Golduck Candy-
25494,0003 Candy- 80,00087 Golduck Candy-
25.5504,0003 Candy- 84,00090 Golduck Candy-
26514,0004 Candy- 88,00094 Golduck Candy-
26.5524,0004 Candy- 92,00098 Golduck Candy-
27534,5004 Candy- 96,500102 Golduck Candy-
27.5544,5004 Candy- 101,000106 Golduck Candy-
28554,5004 Candy- 105,500110 Golduck Candy-
28.5564,5004 Candy- 110,000114 Golduck Candy-
29575,0004 Candy- 115,000118 Golduck Candy-
29.5585,0004 Candy- 120,000122 Golduck Candy-
30595,0004 Candy- 125,000126 Golduck Candy-
30.5605,0004 Candy- 130,000130 Golduck Candy-
31616,0006 Candy- 136,000136 Golduck Candy-
31.5626,0006 Candy- 142,000142 Golduck Candy-
32636,0006 Candy- 148,000148 Golduck Candy-
32.5646,0006 Candy- 154,000154 Golduck Candy-
33657,0008 Candy- 161,000162 Golduck Candy-
33.5667,0008 Candy- 168,000170 Golduck Candy-
34677,0008 Candy- 175,000178 Golduck Candy-
34.5687,0008 Candy- 182,000186 Golduck Candy-
35698,00010 Candy- 190,000196 Golduck Candy-
35.5708,00010 Candy- 198,000206 Golduck Candy-
36718,00010 Candy- 206,000216 Golduck Candy-
36.5728,00010 Candy- 214,000226 Golduck Candy-
37739,00012 Candy- 223,000238 Golduck Candy-
37.5749,00012 Candy- 232,000250 Golduck Candy-
38759,00012 Candy- 241,000262 Golduck Candy-
38.5769,00012 Candy- 250,000274 Golduck Candy-
397710,00015 Candy- 260,000289 Golduck Candy-
39.57810,00015 Candy- 270,000304 Golduck Candy-
407910,000- 10 Golduck Candy XL280,000304 Golduck Candy10 Golduck Candy XL
40.58010,000- 10 Golduck Candy XL290,000304 Golduck Candy20 Golduck Candy XL
418111,000- 10 Golduck Candy XL301,000304 Golduck Candy30 Golduck Candy XL
41.58211,000- 10 Golduck Candy XL312,000304 Golduck Candy40 Golduck Candy XL
428311,000- 12 Golduck Candy XL323,000304 Golduck Candy52 Golduck Candy XL
42.58411,000- 12 Golduck Candy XL334,000304 Golduck Candy64 Golduck Candy XL
438512,000- 12 Golduck Candy XL346,000304 Golduck Candy76 Golduck Candy XL
43.58612,000- 12 Golduck Candy XL358,000304 Golduck Candy88 Golduck Candy XL
448712,000- 15 Golduck Candy XL370,000304 Golduck Candy103 Golduck Candy XL
44.58812,000- 15 Golduck Candy XL382,000304 Golduck Candy118 Golduck Candy XL
458913,000- 15 Golduck Candy XL395,000304 Golduck Candy133 Golduck Candy XL
45.59013,000- 15 Golduck Candy XL408,000304 Golduck Candy148 Golduck Candy XL
469113,000- 17 Golduck Candy XL421,000304 Golduck Candy165 Golduck Candy XL
46.59213,000- 17 Golduck Candy XL434,000304 Golduck Candy182 Golduck Candy XL
479314,000- 17 Golduck Candy XL448,000304 Golduck Candy199 Golduck Candy XL
47.59414,000- 17 Golduck Candy XL462,000304 Golduck Candy216 Golduck Candy XL
489514,000- 20 Golduck Candy XL476,000304 Golduck Candy236 Golduck Candy XL
48.59614,000- 20 Golduck Candy XL490,000304 Golduck Candy256 Golduck Candy XL
499715,000- 20 Golduck Candy XL505,000304 Golduck Candy276 Golduck Candy XL
49.59815,000- 20 Golduck Candy XL520,000304 Golduck Candy296 Golduck Candy XL

Golduck-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Golduck in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

Psyduck Pokémon GOPsyduck
Golduck Pokémon GOGolduck
Shadow Psyduck Pokémon GOShadow Psyduck
Shadow Golduck Pokémon GOShadow Golduck

Grootteinformatie

XXSXSMXLXXL
Golduck Pokémon GOGolduck Pokémon GOGolduck Pokémon GOScaled Human Trainer to 170 cmGolduck Pokémon GOGolduck Pokémon GO
0.83 m0.85 m1.7 m2.55 m2.64 m

Golduck's lengte varieert van 0.83 m tot 2.64 m, met een gemiddelde van 1.7 m. De illustratie toont een vergelijking met een 1,70 m (5′07″) lange Trainer. De maximale hoogte is beperkt tot 450px voor weergavedoeleinden.

Groottegrenzen

Deze tabel toont de groottegrenzen van Golduck in Pokémon GO. De groottegrenzen zijn de minimum- en maximumwaarden voor elke groottecategorie.

GrootteOndergrensBovengrens
XXS0.833 m0.85 m
2′09″2′09″
XS0.85 m1.7 m
2′09″5′07″
M1.275 m2.125 m
4′02″6′12″
XL2.125 m2.55 m
6′12″8′04″
XXL2.55 m2.635 m
8′04″8′08″

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_JUMP
Bewegingstimer5s
Springtijd1s
Aanvalskans10.0%
Aanvalstimer14s
Ontwijkkans15.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken1
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

Normale en Shiny Golduck

High-res sprites van Golduck

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Golduck. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Wallpaper

GolduckGolduckGolduckGolduck

Golduck Pokédex-vermeldingen

Kanto
VersiesPokédex-vermelding
Red, BlueOften seen swim­ ming elegantly by lake shores. It is often mistaken for the Japanese monster, Kappa.
YellowIts slim and long limbs end in broad flippers. They are used for swim­ ming gracefully in lakes.
GoldWhen it swims at full speed using its long, webbed limbs, its fore­ head somehow be­ gins to glow.
SilverIt appears by waterways at dusk. It may use tele­ kinetic powers if its forehead glows mysteriously.
CrystalIt swims grace­ fully along on the quiet, slow-moving rivers and lakes of which it is so fond.
RubyThe webbed flippers on its forelegs and hind legs and the streamlined body of GOLDUCK give it frightening speed. This POKéMON is definitely much faster than even the most athletic swimmer.
SapphireGOLDUCK is the fastest swimmer among all POKéMON. It swims effortlessly, even in a rough, stormy sea. It sometimes rescues people from wrecked ships floundering in high seas.
EmeraldA GOLDUCK is an adept swimmer. It sometimes joins competitive swimmers in training. It uses psychic powers when its forehead shimmers with light.
FireRedThe forelegs are webbed, helping to make it an adept swimmer. It can be seen swimming elegantly in lakes, etc.
LeafGreenOften seen swimming elegantly by lakeshores. It is often mistaken for the Japanese monster Kappa.
DiamondA Pokémon that lives in lakes. It swims faster than any human swimming champion.
PearlThe flippers of its well-developed limbs give it shocking speed. It is the best swimmer among Pokémon.
Platinum, Black, WhiteIt is seen swimming dynamically and elegantly using its well-developed limbs and flippers.
HeartGoldWhen it swims at full speed using its long, webbed limbs, its forehead somehow begins to glow.
SoulSilverIt appears by waterways at dusk. It may use telekinetic powers if its forehead glows mysteriously.
Black 2, White 2When its forehead shines mysteriously, Golduck can use the full extent of its power.
XIt appears by waterways at dusk. It may use telekinetic powers if its forehead glows mysteriously.
YThe forelegs are webbed, helping to make it an adept swimmer. It can be seen swimming elegantly in lakes, etc.
Omega RubyThe webbed flippers on its forelegs and hind legs and the streamlined body of Golduck give it frightening speed. This Pokémon is definitely much faster than even the most athletic swimmer.
Alpha SapphireGolduck is the fastest swimmer among all Pokémon. It swims effortlessly, even in a rough, stormy sea. It sometimes rescues people from wrecked ships floundering in high seas.
SunIt is said that the red part of its forehead grants supernatural powers to those who possess one, so it was over-hunted in the past.
MoonIt swims along the banks of lakes and catches fish Pokémon. It takes them to the shore and quietly eats them up.
Ultra SunEven fast-swimming fish Pokémon can be disabled by Golduck. It brings them to a standstill and seizes them.
Ultra MoonA professional swimmer, it can continue swimming for two days straight by waving its long tail skillfully.
Let's Go, Pikachu!, Let's Go, Eevee!Its long, slim limbs end in broad flippers. They are used for swimming gracefully in lakes.
SwordThis Pokémon lives in gently flowing rivers. It paddles through the water with its long limbs, putting its graceful swimming skills on display.
ShieldOld tales tell of Golduck punishing those that defiled its river. The guilty were dragged into the water and taken away.
Legends: ArceusIts body is strong, and it has webbing on its hands and feet. Golduck can swim easily through rough seas, clawing its way through the high waves.

Lijst met Golduck-kostuums

Photobomb

Een lijst van Golduck-kostuums die beschikbaar zijn in Pokémon GO.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Golduck's sterke en zwakke punten?

Als een Water-type Pokémon is Golduck zwak tegen Electric en Grass-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Golduck in Pokémon GO?

De beste moves voor Golduck in Pokémon GO zijn Water Gun en Hydro Pump. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 10,629 en een TDO (Total Damage Output) van 202,917.

Hoe presteert Golduck in Raids?

Golduck's Raid attacker-tier is momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Hoe scoort Golduck als Water-type aanvaller?

Golduck is een D-Tier Water-type aanvaller en heeft het moeilijk in Raids door lagere stats of een suboptimale moveset.

Welke Mega Pokémon boosten Golduck?

De volgende Mega Pokémon boosten Golduck: Mega Blastoise, Mega Slowbro, Mega Starmie, Mega Gyarados, Mega Swampert, Mega Sharpedo, Primal Kyogre en Mega Greninja.

Wat is Golduck's maximale CP op Level 40 en Level 50?

Golduck's maximale CP op Level 40 is 2450 CP en 2770 CP op Level 50.

Kan Golduck shiny zijn in Pokémon GO?

Golduck kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

Kan Golduck Dynamaxen in Pokémon GO?

Golduck kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.