Shaymin (Land Forme)

Inhoudsopgave

Shaymin (Land Forme) is een mythische Grass-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 3.265 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Bug, Fire, Flying, Ice en Poison. De aanbevolen moveset is Hidden Power / Grass Knot. Het krijgt een weerboost bij Zonnig. De shiny-vorm is beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Shaymin (Land Forme)

210 ATK
210 DEF
225 HP
Level 50 Max CP
3691 CP
Level 40
3265 CP
Level 25 Weerboost
2332 CP
Level 20 Raids/Eieren
1865 CP
Level 15 Onderzoek
1399 CP

Tier-ranking van Shaymin (Land Forme)

Raid AttackerRaid Attacker
Niet gerankt
GrassGrass-type aanvaller
Great LeagueGreat League
Ultra LeagueUltra League
Master LeagueMaster League

Shaymin (Land Forme) type-chart

Shaymin (Land Forme) ontvangt verhoogde schade van:Shaymin (Land Forme) ontvangt verhoogde schade van:

BugBug160.0%
FireFire160.0%
FlyingFlying160.0%
IceIce160.0%
PoisonPoison160.0%

Shaymin (Land Forme) ontvangt verminderde schade van:Shaymin (Land Forme) ontvangt verminderde schade van:

ElectricElectric62.5%
GrassGrass62.5%
GroundGround62.5%
WaterWater62.5%

Beste moveset voor Shaymin (Land Forme)

Moves

Hidden Power + Grass Knot

De beste Grass-type moveset voor Shaymin (Land Forme) is Hidden Power / Grass Knot, met 12.11 DPS en 343.4 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Gedeeltelijk bewolkt en Zonnig weer. Shaymin (Land Forme) staat op plek #92 (C Tier) als Grass aanvaller met deze moveset.
1.PsychicZen HeadbuttGrassGrass Knot11.2812.24347.2
2.NormalHidden PowerGrassGrass Knot11.1612.11343.4
3.PsychicZen HeadbuttGrassSolar Beam10.6311.54327.3
4.NormalHidden PowerGrassSolar Beam10.3911.28319.9
5.PsychicZen HeadbuttGrassSeed Flare9.7410.58300.0
6.NormalHidden PowerGrassSeed Flare9.4210.23290.1
7.PsychicZen HeadbuttGrassEnergy Ball9.3610.17288.3
8.NormalHidden PowerGrassEnergy Ball9.189.97282.7

Fast Attacks

  • NormalHidden Power15151.5s
    Toggle more information for move: Hidden Power
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade15
    Energie15
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur1.5s
    Schadevenster1.1s - 1.4s
    Trainer Battles
    Schade9
    Energie8

    Effecten
    Hidden Power has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Hidden Power ↗
  • PsychicZen Headbutt1191.0s
    Toggle more information for move: Zen Headbutt
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • PoisonPoison
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • PsychicPsychic
    • 39.1%
      • DarkDark
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade11
    Energie9
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur1.0s
    Schadevenster0.8s - 0.9s
    Trainer Battles
    Schade8
    Energie6

    Effecten
    Zen Headbutt has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Zen Headbutt ↗

Charged Attacks

  • GrassSolar Beam1801005.0s
    Toggle more information for move: Solar Beam
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • WaterWater
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • SteelSteel
      • FireFire
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade180
    Energie100
    Weerboost
    • sunnyZonnig
    Duur5.0s
    Schadevenster2.8s - 4.8s
    Trainer Battles
    Schade150
    Energie80

    Effecten
    Solar Beam has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Solar Beam ↗
  • GrassGrass Knot90502.5s
    Toggle more information for move: Grass Knot
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • WaterWater
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • SteelSteel
      • FireFire
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade90
    Energie50
    Weerboost
    • sunnyZonnig
    Duur2.5s
    Schadevenster1.6s - 2.5s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie50

    Effecten
    Grass Knot has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Grass Knot ↗
  • GrassEnergy Ball90504.0s
    Toggle more information for move: Energy Ball
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • WaterWater
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • SteelSteel
      • FireFire
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade90
    Energie50
    Weerboost
    • sunnyZonnig
    Duur4.0s
    Schadevenster3.1s - 3.9s
    Trainer Battles
    Schade80
    Energie45

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Energy Ball has a 10.0% chance to:

    • Decrease Target's Defense by 20.0%
    Bekijk de detailpagina van Energy Ball ↗
  • GrassSeed Flare1151002.5s
    Toggle more information for move: Seed Flare
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • WaterWater
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • SteelSteel
      • FireFire
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade115
    Energie100
    Weerboost
    • sunnyZonnig
    Duur2.5s
    Schadevenster2.3s - 2.4s
    Trainer Battles
    Schade130
    Energie75

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Seed Flare has a 40.0% chance to:

    • Decrease Target's Defense by 33.3%
    Bekijk de detailpagina van Seed Flare ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Shaymin (Land Forme)'s DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Shaymin (Land Forme)'s movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Shaymin (Land Forme) in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Shaymin (Land Forme) CP-grafiek

CP Chart

Shaymin (Land Forme) heeft 3265 max CP (op Level 50). Een Shaymin (Land Forme) verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 1785 CP en 1865 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 2231 CP tot 2332 CP. In Field en Special Research kan Shaymin (Land Forme) worden gevonden in het bereik 1339 CP tot 1399 CP.

Max CPMax CP3265 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch1339 CP - 1399 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs1785 CP - 1865 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids1785 CP - 1865 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
2231 CP - 2332 CP
Weather boosted, Level 25, 10/10/10 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Shaymin (Land Forme) Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
146 CP2144 CP3243 CP
4341 CP5440 CP6539 CP
7637 CP8736 CP9834 CP
10933 CP111026 CP121119 CP
131213 CP141306 CP151399 CP
161492 CP171586 CP181679 CP
191772 CP201865 CP211959 CP
222052 CP232145 CP242239 CP
252332 CP262425 CP272519 CP
282612 CP292705 CP302799 CP
312845 CP322892 CP332939 CP
342985 CP353032 CP363079 CP
373125 CP383172 CP393218 CP
403265 CP413307 CP423348 CP
433390 CP443432 CP453475 CP
463518 CP473561 CP483604 CP
493648 CP503691 CP

Pokédex-informatie

Sinnoh
Pokédex-nummer#492
Hoogte0.2 m
Gewicht2.1 kg
RegioGeneratie 4
Kan geruild wordenNiet toegestaan
Buddy-afstand20 km
UitgebrachtJa
Shiny uitgebrachtJa
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans0%
Vangbeloningen
Candy3
Stardust100
Extra move-kosten
Candy100
Stardust100000

Evolutieschema

Shaymin (Land Forme) heeft geen evoluties in Pokémon GO.

Mega Pokémon die Shaymin (Land Forme) boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Shaymin (Land Forme)'s Grass-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Shaymin (Land Forme).

Grass Grass

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50520,000 Stardust304 Shaymin (Land Forme) Candy296 Shaymin (Land Forme) Candy XL
LVL 40280,000 Stardust304 Shaymin (Land Forme) Candy10 Shaymin (Land Forme) Candy XL
LVL 35190,000 Stardust196 Shaymin (Land Forme) Candy-
LVL 30125,000 Stardust126 Shaymin (Land Forme) Candy-
LVL 2580,000 Stardust87 Shaymin (Land Forme) Candy-
LVL 2047,500 Stardust58 Shaymin (Land Forme) Candy-
LVL 1525,500 Stardust38 Shaymin (Land Forme) Candy-
LVL 1011,000 Stardust19 Shaymin (Land Forme) Candy-
LVL 53,000 Stardust9 Shaymin (Land Forme) Candy-

Shaymin (Land Forme) Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Shaymin (Land Forme) te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 520,000 Stardust, 304 Candy en 296 Candy XL om Shaymin (Land Forme) volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Shaymin (Land Forme)-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Shaymin (Land Forme) in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

ShayminShaymin
Shaymin (Land Forme) (Land)Shaymin (Land Forme)
Shaymin (Sky Forme) (Sky)Shaymin (Sky Forme)

Grootteinformatie

XXSXSMXLXXL
Shaymin (Land Forme) (Land)Shaymin (Land Forme) (Land)Shaymin (Land Forme) (Land)Scaled Human Trainer to 170 cmShaymin (Land Forme) (Land)Shaymin (Land Forme) (Land)
0.1 m0.1 m0.2 m0.3 m0.31 m

Shaymin (Land Forme)'s lengte varieert van 0.1 m tot 0.31 m, met een gemiddelde van 0.2 m. De illustratie toont een vergelijking met een 1,70 m (5′07″) lange Trainer. De maximale hoogte is beperkt tot 450px voor weergavedoeleinden.

Groottegrenzen

Deze tabel toont de groottegrenzen van Shaymin (Land Forme) in Pokémon GO. De groottegrenzen zijn de minimum- en maximumwaarden voor elke groottecategorie.

GrootteOndergrensBovengrens
XXS0.098 m0.1 m
0′04″0′04″
XS0.1 m0.2 m
0′04″0′08″
M0.15 m0.25 m
0′06″0′10″
XL0.25 m0.3 m
0′10″0′12″
XXL0.3 m0.31 m
0′12″1′00″

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_JUMP
Bewegingstimer10s
Springtijd1s
Aanvalskans10.0%
Aanvalstimer29s
Ontwijkkans15.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken1
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

Normale en Shiny Shaymin (Land Forme)

High-res sprites van Shaymin (Land Forme)

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Shaymin (Land Forme). De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Shaymin (Land Forme) Pokémon GO

Wallpaper

Shaymin (Land Forme)Shaymin (Land Forme)Shaymin (Land Forme)Shaymin (Land Forme)

Shaymin (Land Forme) Pokédex-vermeldingen

Sinnoh
VersiesPokédex-vermelding
DiamondIt lives in flower patches and avoids detection by curling up to look like a flowering plant.
PearlIt can dissolve toxins in the air to instantly transform ruined land into a lush field of flowers.
Platinum, Black, White, Black 2, White 2The flowers all over its body burst into bloom if it is lovingly hugged and senses gratitude.
HeartGold, SoulSilverThe blooming of Gracidea flowers confers the power of flight upon it. Feelings of gratitude are the message it delivers.
X, Omega RubyIt can dissolve toxins in the air to instantly transform ruined land into a lush field of flowers.
Y, Alpha SapphireThe blooming of Gracidea flowers confers the power of flight upon it. Feelings of gratitude are the message it delivers.
Legends: ArceusWhen the turning of seasons brings the cruel winter to its end and the joyous people give thanks to the heavens, Shaymin appears and covers the withered land with flowers.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Shaymin (Land Forme)'s sterke en zwakke punten?

Als een Grass-type Pokémon is Shaymin (Land Forme) zwak tegen Bug, Fire, Flying, Ice en Poison-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Shaymin (Land Forme) in Pokémon GO?

De beste moves voor Shaymin (Land Forme) in Pokémon GO zijn Zen Headbutt en Grass Knot. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 12,243 en een TDO (Total Damage Output) van 347,21.

Hoe presteert Shaymin (Land Forme) in Raids?

Shaymin (Land Forme)'s Raid attacker-tier is momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Hoe scoort Shaymin (Land Forme) als Grass-type aanvaller?

Shaymin (Land Forme) is een C-Tier Grass-type aanvaller, staat op nummer #92. Alleen aan te raden als je geen hogere tier-opties hebt.

Welke Mega Pokémon boosten Shaymin (Land Forme)?

De volgende Mega Pokémon boosten Shaymin (Land Forme): Mega Venusaur, Mega Victreebel, Mega Sceptile, Primal Groudon, Mega Abomasnow en Mega Chesnaught.

Wat is Shaymin (Land Forme)'s maximale CP op Level 40 en Level 50?

Shaymin (Land Forme)'s maximale CP op Level 40 is 3265 CP en 3691 CP op Level 50.

Kan Shaymin (Land Forme) shiny zijn in Pokémon GO?

Shaymin (Land Forme) kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

Kan Shaymin (Land Forme) Dynamaxen in Pokémon GO?

Shaymin (Land Forme) kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.