Carnivine

CarnivineGrass
  • sunny
Carnivine is available in Pokémon GOShiny Pokémon-icoon

Carnivine is een Grass-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 2.159 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Bug, Fire, Flying, Ice en Poison. De aanbevolen moveset is Vine Whip / Power Whip. Het krijgt een weerboost bij Zonnig. De shiny-vorm is beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Carnivine

187 ATK
136 DEF
179 HP
Level 50 Max CP
2441 CP
Level 40
2159 CP
Level 25 Weerboost
1542 CP
Level 20 Raids/Eieren
1233 CP
Level 15 Onderzoek
925 CP

Tier-ranking van Carnivine

Raid AttackerRaid Attacker
Niet gerankt
GrassGrass-type aanvaller
Great LeagueGreat League
Ultra LeagueUltra League

Carnivine type-chart

Carnivine ontvangt verhoogde schade van:Carnivine ontvangt verhoogde schade van:

BugBug160.0%
FireFire160.0%
FlyingFlying160.0%
IceIce160.0%
PoisonPoison160.0%

Carnivine ontvangt verminderde schade van:Carnivine ontvangt verminderde schade van:

ElectricElectric62.5%
GrassGrass62.5%
GroundGround62.5%
WaterWater62.5%

Beste moveset voor Carnivine

Moves

Vine Whip + Power Whip

De beste Grass-type moveset voor Carnivine is Vine Whip / Power Whip, met 12.27 DPS en 189.4 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Zonnig weer. Carnivine staat op plek #75 (C Tier) als Grass aanvaller met deze moveset.
1.GrassVine WhipGrassPower Whip10.5912.27189.4
2.DarkBiteGrassPower Whip9.4110.91168.3
3.GrassVine WhipGrassEnergy Ball8.7610.16156.8
4.DarkBiteGrassEnergy Ball7.979.24142.7
5.GrassVine WhipDarkCrunch7.899.16141.3
6.DarkBiteDarkCrunch7.288.44130.3

Fast Attacks

  • DarkBite640.5s
    Toggle more information for move: Bite
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GhostGhost
      • PsychicPsychic
    • 62.5%
      • FightingFighting
      • DarkDark
      • FairyFairy
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade6
    Energie4
    Weerboost
    • fogMist
    Duur0.5s
    Schadevenster0.3s - 0.5s
    Trainer Battles
    Schade2
    Energie4

    Effecten
    Bite has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Bite ↗
  • GrassVine Whip650.5s
    Toggle more information for move: Vine Whip
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • WaterWater
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • SteelSteel
      • FireFire
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade6
    Energie5
    Weerboost
    • sunnyZonnig
    Duur0.5s
    Schadevenster0.3s - 0.5s
    Trainer Battles
    Schade5
    Energie8

    Effecten
    Vine Whip has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Vine Whip ↗

Charged Attacks

  • DarkCrunch65333.0s
    Toggle more information for move: Crunch
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GhostGhost
      • PsychicPsychic
    • 62.5%
      • FightingFighting
      • DarkDark
      • FairyFairy
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade65
    Energie33
    Weerboost
    • fogMist
    Duur3.0s
    Schadevenster1.1s - 2.8s
    Trainer Battles
    Schade70
    Energie45

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Crunch has a 20.0% chance to:

    • Decrease Target's Defense by 20.0%
    Bekijk de detailpagina van Crunch ↗
  • GrassPower Whip90502.5s
    Toggle more information for move: Power Whip
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • WaterWater
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • SteelSteel
      • FireFire
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade90
    Energie50
    Weerboost
    • sunnyZonnig
    Duur2.5s
    Schadevenster1.1s - 2.3s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie50

    Effecten
    Power Whip has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Power Whip ↗
  • GrassEnergy Ball90504.0s
    Toggle more information for move: Energy Ball
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • WaterWater
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • SteelSteel
      • FireFire
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade90
    Energie50
    Weerboost
    • sunnyZonnig
    Duur4.0s
    Schadevenster3.1s - 3.9s
    Trainer Battles
    Schade80
    Energie45

    Effecten
    Special effectsSpecial

    Energy Ball has a 10.0% chance to:

    • Decrease Target's Defense by 20.0%
    Bekijk de detailpagina van Energy Ball ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Carnivine's DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Carnivine's movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Carnivine in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Carnivine CP-grafiek

CP Chart

Carnivine heeft 2159 max CP (op Level 50). Een Carnivine verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 1167 CP en 1233 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 1459 CP tot 1542 CP. In Field en Special Research kan Carnivine worden gevonden in het bereik 876 CP tot 925 CP.

Max CPMax CP2159 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch876 CP - 925 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs1167 CP - 1233 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids1167 CP - 1233 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
1459 CP - 1542 CP
Weather boosted, Level 25, 10/10/10 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Carnivine Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
130 CP295 CP3160 CP
4226 CP5291 CP6356 CP
7421 CP8486 CP9551 CP
10617 CP11678 CP12740 CP
13802 CP14863 CP15925 CP
16987 CP171048 CP181110 CP
191172 CP201233 CP211295 CP
221357 CP231419 CP241480 CP
251542 CP261604 CP271665 CP
281727 CP291789 CP301851 CP
311881 CP321912 CP331943 CP
341974 CP352005 CP362036 CP
372066 CP382097 CP392128 CP
402159 CP412186 CP422214 CP
432242 CP442270 CP452298 CP
462326 CP472354 CP482383 CP
492412 CP502441 CP

Pokédex-informatie

Sinnoh
Pokédex-nummer#455
Hoogte1.4 m
Gewicht27 kg
RegioGeneratie 4
Kan geruild wordenToegestaan
Buddy-afstand5 km
UitgebrachtJa
Shiny uitgebrachtJa
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans0%
Vangbeloningen
Candy3
Stardust100
Extra move-kosten
Candy75
Stardust75000

Evolutieschema

Carnivine heeft geen evoluties in Pokémon GO.

Mega Pokémon die Carnivine boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Carnivine's Grass-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Carnivine.

Grass Grass

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50520,000 Stardust304 Carnivine Candy296 Carnivine Candy XL
LVL 40280,000 Stardust304 Carnivine Candy10 Carnivine Candy XL
LVL 35190,000 Stardust196 Carnivine Candy-
LVL 30125,000 Stardust126 Carnivine Candy-
LVL 2580,000 Stardust87 Carnivine Candy-
LVL 2047,500 Stardust58 Carnivine Candy-
LVL 1525,500 Stardust38 Carnivine Candy-
LVL 1011,000 Stardust19 Carnivine Candy-
LVL 53,000 Stardust9 Carnivine Candy-

Carnivine Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Carnivine te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 520,000 Stardust, 304 Candy en 296 Candy XL om Carnivine volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Carnivine-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Carnivine in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

CarnivineCarnivine

Grootteinformatie

XXSXSMXLXXL
CarnivineCarnivineCarnivineScaled Human Trainer to 170 cmCarnivineCarnivine
0.69 m0.7 m1.4 m2.1 m2.8 m

Carnivine's lengte varieert van 0.69 m tot 2.8 m, met een gemiddelde van 1.4 m. De illustratie toont een vergelijking met een 1,70 m (5′07″) lange Trainer. De maximale hoogte is beperkt tot 450px voor weergavedoeleinden.

Groottegrenzen

Deze tabel toont de groottegrenzen van Carnivine in Pokémon GO. De groottegrenzen zijn de minimum- en maximumwaarden voor elke groottecategorie.

GrootteOndergrensBovengrens
XXS0.686 m0.7 m
2′03″2′04″
XS0.7 m1.4 m
2′04″4′07″
M1.05 m1.75 m
3′05″5′09″
XL1.75 m2.1 m
5′09″6′11″
XXL2.1 m2.8 m
6′11″9′02″

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_HOVERING
Bewegingstimer10s
Springtijd1s
Aanvalskans10.0%
Aanvalstimer29s
Ontwijkkans15.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken0.6
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

Normale en Shiny Carnivine

High-res sprites van Carnivine

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Carnivine. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Carnivine Pokémon GO

Wallpaper

CarnivineCarnivineCarnivineCarnivine

Carnivine Pokédex-vermeldingen

Sinnoh
VersiesPokédex-vermelding
DiamondIt attracts prey with its sweet- smelling saliva, then chomps down. It takes a whole day to eat prey.
PearlHanging from branches using its tentacles, it looks like a plant. It awaits prey, mouth wide open.
Platinum, Black, WhiteIt binds itself to trees in marshes. It attracts prey with its sweet- smelling drool and gulps them down.
HeartGold, SoulSilverIt walks around on its tentacles in search of a tree branch where it can dangle down and ambush prey.
Black 2, White 2Using its tentacles to lash itself to trees, it lies in wait for prey, luring it close with sweet-smelling drool.
X, Omega RubyIt attracts prey with its sweet-smelling saliva, then chomps down. It takes a whole day to eat prey.
Y, Alpha SapphireIt binds itself to trees in marshes. It attracts prey with its sweet-smelling drool and gulps them down.
Legends: ArceusThough this is a plant Pokémon, it has a gluttonous and unruly temperament. Carnivine attacks its prey with its cavernous maw wide open.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Carnivine's sterke en zwakke punten?

Als een Grass-type Pokémon is Carnivine zwak tegen Bug, Fire, Flying, Ice en Poison-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Carnivine in Pokémon GO?

De beste moves voor Carnivine in Pokémon GO zijn Vine Whip en Power Whip. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 12,271 en een TDO (Total Damage Output) van 189,39.

Hoe presteert Carnivine in Raids?

Carnivine's Raid attacker-tier is momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Hoe scoort Carnivine als Grass-type aanvaller?

Carnivine is een C-Tier Grass-type aanvaller, staat op nummer #75. Alleen aan te raden als je geen hogere tier-opties hebt.

Welke Mega Pokémon boosten Carnivine?

De volgende Mega Pokémon boosten Carnivine: Mega Venusaur, Mega Victreebel, Mega Sceptile, Primal Groudon, Mega Abomasnow en Mega Chesnaught.

Wat is Carnivine's maximale CP op Level 40 en Level 50?

Carnivine's maximale CP op Level 40 is 2159 CP en 2441 CP op Level 50.

Kan Carnivine shiny zijn in Pokémon GO?

Carnivine kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

Kan Carnivine Dynamaxen in Pokémon GO?

Carnivine kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.