Beste moves voor Drapion in Pokémon GO

Moves
1.DarkBitePoisonSludge Bomb9.9811.12237.7
2.PoisonPoison StingPoisonSludge Bomb9.6510.76229.8
3.BugInfestationPoisonSludge Bomb9.4010.48223.9
4.IceIce FangPoisonSludge Bomb9.0910.13216.5
5.DarkBiteDarkCrunch8.739.73207.9
6.PoisonPoison StingDarkCrunch8.259.19196.4
7.DarkBiteWaterAqua Tail8.169.10194.5
8.BugInfestationDarkCrunch8.028.95191.1

Drapion Fast Attacks-gids

Moves

Moves

Drapion heeft toegang tot 4 Fast Attacks (Bite, Poison Sting, Infestation en Ice Fang), die Dark, Poison, Bug en Ice-type aanvallen dekken. Wanneer je Bite en Poison Sting gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

DarkBite640.5s
Toggle more information for move: Bite
PoisonPoison Sting460.5s
Toggle more information for move: Poison Sting
BugInfestation9131.0s
Toggle more information for move: Infestation
IceIce Fang12201.5s
Toggle more information for move: Ice Fang

Tabelweergave

Fast Move
Raid Battles
Trainer Battles
612.0048.000.5s24-
128.002013.331.5s86-
99.001313.001.0s1012-
48.00612.000.5s49-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Typebereik van Drapion's Fast Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Dark×1.0×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×0.6×0.6
Poison×1.0×1.0×1.0×0.6×0.6×0.6×1.0×0.6×0.4×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6
Bug×1.0×0.6×0.6×0.6×1.0×1.0×1.0×0.6×0.6×0.6×1.0×1.6×1.0×1.6×1.0×1.0×1.6×0.6
Ice×1.0×1.0×1.6×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×0.6×0.6×0.6×1.6×1.0×1.0×0.6×1.6×1.0×1.0

Drapion Charged Attacks-gids

Moves

Moves

Drapion heeft toegang tot 4 Charged Attacks (Aqua Tail, Sludge Bomb, Crunch en Fell Stinger), die Water, Poison, Dark en Bug-type aanvallen dekken. Wanneer je Sludge Bomb en Crunch gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

WaterAqua Tail50332.0s
Toggle more information for move: Aqua Tail
PoisonSludge Bomb85502.5s
Toggle more information for move: Sludge Bomb
DarkCrunch65333.0s
Toggle more information for move: Crunch
BugFell Stinger45332.0s
Toggle more information for move: Fell Stinger

Tabelweergave

Charge Move
Raid Battles
Trainer Battles
5025.00331.522.0s5535-
Special effectsSpecial

Crunch has a 20.0% chance to:

  • Decrease Target's Defense by 20.0%
6521.67331.973.0s7045-
Special effectsSpecial

Fell Stinger has a 100.0% chance to:

  • Increase User's Attack by 25.0%
4522.50331.362.0s2035-
8534.00501.702.5s8050-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Moves met speciale effecten in PvP

Special effectsSpecial

Crunch has a 20.0% chance to:

  • Decrease Target's Defense by 20.0%
Special effectsSpecial

Fell Stinger has a 100.0% chance to:

  • Increase User's Attack by 25.0%

Typebereik van Drapion's Charged Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Water×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.6×1.0×1.0×1.0×1.6×0.6×0.6×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0
Poison×1.0×1.0×1.0×0.6×0.6×0.6×1.0×0.6×0.4×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6
Dark×1.0×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×0.6×0.6
Bug×1.0×0.6×0.6×0.6×1.0×1.0×1.0×0.6×0.6×0.6×1.0×1.6×1.0×1.6×1.0×1.0×1.6×0.6
Drapion beste moveset in Pokémon GO