Shadow Ambipom

Shadow Ambipom is een Normal-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 2.418 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Fighting. De aanbevolen moveset is Scratch / Hyper Beam. Het krijgt een weerboost bij Gedeeltelijk bewolkt. De shiny-vorm is beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Shadow Ambipom

205 ATK
143 DEF
181 HP
Level 50 Max CP
2733 CP
Level 40
2418 CP
Level 25 Weerboost
1727 CP
Level 20 Raids
1381 CP
Level 15 Onderzoek
1036 CP

Tier-ranking van Shadow Ambipom

Raid AttackerRaid Attacker
Niet gerankt
NormalNormal-type aanvaller
Great LeagueGreat League
Ultra LeagueUltra League

Shadow Ambipom type-chart

Shadow Ambipom ontvangt verhoogde schade van:Shadow Ambipom ontvangt verhoogde schade van:

FightingFighting160.0%

Shadow Ambipom ontvangt verminderde schade van:Shadow Ambipom ontvangt verminderde schade van:

GhostGhost39.1%

Beste moveset voor Shadow Ambipom

Moves

Scratch + Hyper Beam

De beste Normal-type moveset voor Shadow Ambipom is Scratch / Hyper Beam, met 13.27 DPS en 179.6 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Gedeeltelijk bewolkt weer. Shadow Ambipom staat op plek #139 (D Tier) als Normal aanvaller met deze moveset.
1.NormalScratchNormalHyper Beam11.2313.27179.6
2.NormalScratchFlyingAerial Ace9.7211.48155.5
3.GhostAstonishNormalHyper Beam9.4811.20151.7
4.NormalScratchFightingLow Sweep9.1710.84146.8
5.GhostAstonishFlyingAerial Ace7.969.41127.4
6.GhostAstonishFightingLow Sweep7.068.36113.1
7.NormalScratchNormalFrustration00.100
8.GhostAstonishNormalFrustration00.100

Fast Attacks

  • GhostAstonish7131.0s
    Toggle more information for move: Astonish
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GhostGhost
      • PsychicPsychic
    • 62.5%
      • DarkDark
    • 39.1%
      • NormalNormal
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade7
    Energie13
    Weerboost
    • fogMist
    Duur1.0s
    Schadevenster0.6s - 0.9s
    Trainer Battles
    Schade12
    Energie10

    Effecten
    Astonish has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Astonish ↗
  • NormalScratch640.5s
    Toggle more information for move: Scratch
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade6
    Energie4
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur0.5s
    Schadevenster0.3s - 0.5s
    Trainer Battles
    Schade3
    Energie4

    Effecten
    Scratch has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Scratch ↗

Charged Attacks

  • FightingLow Sweep40332.0s
    Toggle more information for move: Low Sweep
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • NormalNormal
      • RockRock
      • SteelSteel
      • IceIce
      • DarkDark
    • 62.5%
      • FlyingFlying
      • PoisonPoison
      • BugBug
      • PsychicPsychic
      • FairyFairy
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade40
    Energie33
    Weerboost
    • cloudyBewolkt
    Duur2.0s
    Schadevenster1.4s - 1.8s
    Trainer Battles
    Schade40
    Energie40

    Effecten
    Low Sweep has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Low Sweep ↗
  • FlyingAerial Ace55332.5s
    Toggle more information for move: Aerial Ace
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FightingFighting
      • BugBug
      • GrassGrass
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
      • ElectricElectric
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade55
    Energie33
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur2.5s
    Schadevenster2.0s - 2.3s
    Trainer Battles
    Schade60
    Energie45

    Effecten
    Aerial Ace has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Aerial Ace ↗
  • NormalHyper Beam1501004.0s
    Toggle more information for move: Hyper Beam
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade150
    Energie100
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur4.0s
    Schadevenster3.5s - 3.8s
    Trainer Battles
    Schade150
    Energie80

    Effecten
    Hyper Beam has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Hyper Beam ↗
  • NormalFrustration10332.0s
    Toggle more information for move: Frustration
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade10
    Energie33
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur2.0s
    Schadevenster1.0s - 1.8s
    Trainer Battles
    Schade10
    Energie70

    Effecten
    Frustration has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Frustration ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Shadow Ambipom's DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Shadow Ambipom's movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Shadow Ambipom in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Shadow Ambipom CP-grafiek

CP Chart

Shadow Ambipom heeft 2418 max CP (op Level 50). Een Shadow Ambipom verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 1256 CP en 1381 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 1571 CP tot 1727 CP. In Field en Special Research kan Shadow Ambipom worden gevonden in het bereik 983 CP tot 1036 CP.

Max CPMax CP2418 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch983 CP - 1036 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs1311 CP - 1381 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids1256 CP - 1381 CP
Level 20, 6/6/6 minimum IVs
1571 CP - 1727 CP
Weather boosted, Level 25, 6/6/6 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 6 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 6/6/6 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 6 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 6/6/6 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Shadow Ambipom Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
134 CP2107 CP3180 CP
4253 CP5326 CP6399 CP
7472 CP8545 CP9618 CP
10691 CP11760 CP12829 CP
13898 CP14967 CP151036 CP
161105 CP171174 CP181243 CP
191312 CP201381 CP211450 CP
221519 CP231589 CP241658 CP
251727 CP261796 CP271865 CP
281934 CP292003 CP302072 CP
312107 CP322141 CP332176 CP
342210 CP352245 CP362279 CP
372314 CP382348 CP392383 CP
402418 CP412448 CP422479 CP
432510 CP442541 CP452573 CP
462605 CP472636 CP482669 CP
492701 CP502733 CP

Pokédex-informatie

Sinnoh
Pokédex-nummer#424
Hoogte1.2 m
Gewicht20.3 kg
RegioGeneratie 4
Kan geruild wordenToegestaan
Buddy-afstand3 km
UitgebrachtJa
Shiny uitgebrachtJa
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans6%
Vangbeloningen
Candy5
Stardust300
Extra move-kosten
Candy50
Stardust50000

Evolutieschema

PokémonVereistEvolutie
AipomAipom
  • 100 Candy100 Candy
  • Speciaal item: Sinnoh Stone
AmbipomAmbipom
  • Aipom evolueert in Ambipom, wat 100 Candy kost. Je moet een Sinnoh Stone gebruiken om te evolueren.
Hoe je Shadow Ambipom kunt purifyen
Purification-kosten3 Candy
3000 Stardust
Shadow Charged AttackNormalFrustration
Purified Charged AttackNormalReturn

Mega Pokémon die Shadow Ambipom boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Shadow Ambipom's Normal-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Shadow Ambipom.

Normal Normal

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50624,000 Stardust406 Shadow Ambipom Candy360 Shadow Ambipom Candy XL
LVL 40336,000 Stardust406 Shadow Ambipom Candy12 Shadow Ambipom Candy XL
LVL 35228,000 Stardust274 Shadow Ambipom Candy-
LVL 30150,000 Stardust185 Shadow Ambipom Candy-
LVL 2596,000 Stardust136 Shadow Ambipom Candy-
LVL 2057,000 Stardust97 Shadow Ambipom Candy-
LVL 1530,600 Stardust67 Shadow Ambipom Candy-
LVL 1013,200 Stardust38 Shadow Ambipom Candy-
LVL 53,600 Stardust18 Shadow Ambipom Candy-

Shadow Ambipom Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Shadow Ambipom te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 624,000 Stardust, 406 Candy en 360 Candy XL om Shadow Ambipom volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Shadow Ambipom-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Shadow Ambipom in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

AipomAipom
AmbipomAmbipom
Shadow Aipom (Shadow)Shadow Aipom
Shadow Ambipom (Shadow)Shadow Ambipom

Grootteinformatie

Geen grootteinformatie beschikbaar voor deze Pokémon

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_JUMP
Bewegingstimer10s
Springtijd1s
Aanvalskans70.0%
Aanvalstimer29s
Ontwijkkans20.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken1
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

Normale en Shiny Shadow Ambipom

High-res sprites van Shadow Ambipom

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Shadow Ambipom. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Shadow Ambipom Pokémon GO

Wallpaper

Shadow AmbipomShadow AmbipomShadow AmbipomShadow Ambipom

Shadow Ambipom Pokédex-vermeldingen

Sinnoh
VersiesPokédex-vermelding
DiamondTo eat, it deftly shucks nuts with its two tails. It rarely uses its arms now.
PearlThey work in large colonies and make rings by linking their tails, apparently in friendship.
PlatinumSplit into two, the tails are so adept at handling and doing things, AMBIPOM rarely uses its hands.
HeartGoldThey live on large trees. They are said to communicate by connecting their tails to those of others.
SoulSilverIt is very difficult to dodge the consecutive strikes of its two tails.
Black, White, Black 2, White 2Split into two, the tails are so adept at handling and doing things, Ambipom rarely uses its hands.
X, Omega RubyThey work in large colonies and make rings by linking their tails, apparently in friendship.
Y, Alpha SapphireTo eat, it deftly shucks nuts with its two tails. It rarely uses its arms now.
Ultra SunIn their search for comfortable trees, they get into territorial disputes with groups of Passimian. They win about half the time.
Ultra MoonIt uses its tails for everything. If it wraps both of its tails around you and gives you a squeeze, that’s proof it really likes you.
Legends: ArceusTo affirm their kinship, members of this species will form a ring by linking their newly doubled tails together. On rare occasions, humans have been accepted into such rings.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Shadow Ambipom's sterke en zwakke punten?

Als een Normal-type Pokémon is Shadow Ambipom zwak tegen Fighting-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Shadow Ambipom in Pokémon GO?

De beste moves voor Shadow Ambipom in Pokémon GO zijn Scratch en Hyper Beam. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 13,266 en een TDO (Total Damage Output) van 179,638.

Hoe presteert Shadow Ambipom in Raids?

Shadow Ambipom's Raid attacker-tier is momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Hoe scoort Shadow Ambipom als Normal-type aanvaller?

Shadow Ambipom is een D-Tier Normal-type aanvaller en heeft het moeilijk in Raids door lagere stats of een suboptimale moveset.

Welke Mega Pokémon boosten Shadow Ambipom?

De volgende Mega Pokémon boosten Shadow Ambipom: Mega Pidgeot, Mega Kangaskhan, Mega Lopunny en Mega Audino.

Wat is Shadow Ambipom's maximale CP op Level 40 en Level 50?

Shadow Ambipom's maximale CP op Level 40 is 2418 CP en 2733 CP op Level 50.

Kan Shadow Ambipom shiny zijn in Pokémon GO?

Shadow Ambipom kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

Kan Shadow Ambipom Dynamaxen in Pokémon GO?

Shadow Ambipom kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.