Beste moves voor Shadow Shelgon in Pokémon GO

Moves
1.DragonDragon BreathDragonDragon Pulse9.5211.29149.4
2.DragonDragon BreathFireFlamethrower8.9610.63140.7
3.FireEmberDragonDragon Pulse8.389.94131.6
4.DragonDragon BreathDarkCrunch8.329.88130.7
5.DragonDragon BreathDragonTwister7.999.49125.6
6.FireEmberFireFlamethrower7.528.92118.1
7.FireEmberDarkCrunch7.228.57113.5
8.FireEmberDragonTwister6.868.14107.8

Shadow Shelgon Fast Attacks-gids

Moves

Moves

Shadow Shelgon heeft toegang tot 2 Fast Attacks (Dragon Breath en Ember), die Dragon en Fire-type aanvallen dekken. Wanneer je Dragon Breath gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

DragonDragon Breath640.5s
Toggle more information for move: Dragon Breath
FireEmber10101.0s
Toggle more information for move: Ember

Tabelweergave

Fast Move
Raid Battles
Trainer Battles
612.0048.000.5s34-
1010.001010.001.0s49-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Typebereik van Shadow Shelgon's Fast Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Dragon×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×0.4
Fire×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.6×1.0×1.6×0.6×0.6×1.6×1.0×1.0×1.6×0.6×1.0×1.0

Shadow Shelgon Charged Attacks-gids

Moves

Moves

Shadow Shelgon heeft toegang tot 5 Charged Attacks (Flamethrower, Twister, Dragon Pulse, Crunch en Frustration), die Fire, Dragon, Dark en Normal-type aanvallen dekken. Wanneer je Twister en Dragon Pulse gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

FireFlamethrower65502.0s
Toggle more information for move: Flamethrower
DragonTwister50333.0s
Toggle more information for move: Twister
DragonDragon Pulse90503.5s
Toggle more information for move: Dragon Pulse
DarkCrunch65333.0s
Toggle more information for move: Crunch
NormalFrustration10332.0s
Toggle more information for move: Frustration

Tabelweergave

Charge Move
Raid Battles
Trainer Battles
Special effectsSpecial

Crunch has a 20.0% chance to:

  • Decrease Target's Defense by 20.0%
6521.67331.973.0s7045-
9025.71501.803.5s9055-
6532.50501.302.0s9055-
105.00330.302.0s1070-
5016.67331.523.0s7040-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Moves met speciale effecten in PvP

Special effectsSpecial

Crunch has a 20.0% chance to:

  • Decrease Target's Defense by 20.0%

Typebereik van Shadow Shelgon's Charged Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Fire×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.6×1.0×1.6×0.6×0.6×1.6×1.0×1.0×1.6×0.6×1.0×1.0
Dragon×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×0.4
Dark×1.0×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×0.6×0.6
Normal×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×0.4×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0
Shadow Shelgon beste moveset in Pokémon GO