Beste moves voor Ludicolo in Pokémon GO

Moves
1.WaterBubbleWaterWeather Ball11.20230.810.01
2.GrassRazor LeafWaterWeather Ball10.92225.09.76
3.WaterBubbleGrassLeaf Storm10.45215.49.34
4.WaterBubbleGrassSolar Beam10.45215.29.34
5.GrassRazor LeafGrassSolar Beam10.23210.79.14
6.GrassRazor LeafGrassLeaf Storm10.19210.09.11
7.GhostAstonishWaterWeather Ball10.13208.89.06
8.WaterBubbleWaterHydro Pump9.83202.48.78

Ludicolo Fast Attacks-gids

Moves

Moves

Ludicolo heeft toegang tot 3 Fast Attacks (Razor Leaf, Bubble en Astonish), die Grass, Water en Ghost-type aanvallen dekken. Wanneer je Razor Leaf en Bubble gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

GrassRazor LeafDamage13Energy7Duration1.0s
Toggle more information for move: Razor Leaf
Type-effectiviteitsgrafiek
  • 160.0%
    • GroundGround
    • RockRock
    • WaterWater
  • 62.5%
    • FlyingFlying
    • PoisonPoison
    • BugBug
    • SteelSteel
    • FireFire
    • GrassGrass
    • DragonDragon
Gym- en Raid-gevechten
Schade13
Energie7
Weerboost
  • sunnyZonnig
Duur1.0s
Schadevenster0.6s - 0.8s
Trainer Battles
Schade9
Energie4

Effecten
Razor Leaf has no special effects.
Bekijk de detailpagina van Razor Leaf ↗
WaterBubbleDamage10Energy12Duration1.0s
Toggle more information for move: Bubble
Type-effectiviteitsgrafiek
  • 160.0%
    • GroundGround
    • RockRock
    • FireFire
  • 62.5%
    • WaterWater
    • GrassGrass
    • DragonDragon
Gym- en Raid-gevechten
Schade10
Energie12
Weerboost
  • rainRegen
Duur1.0s
Schadevenster0.6s - 0.8s
Trainer Battles
Schade8
Energie11

Effecten
Bubble has no special effects.
Bekijk de detailpagina van Bubble ↗
GhostAstonishDamage7Energy13Duration1.0s
Toggle more information for move: Astonish
Type-effectiviteitsgrafiek
  • 160.0%
    • GhostGhost
    • PsychicPsychic
  • 62.5%
    • DarkDark
  • 39.1%
    • NormalNormal
Gym- en Raid-gevechten
Schade7
Energie13
Weerboost
  • fogMist
Duur1.0s
Schadevenster0.6s - 0.9s
Trainer Battles
Schade12
Energie10

Effecten
Astonish has no special effects.
Bekijk de detailpagina van Astonish ↗

Tabelweergave

Fast MoveRaid BattlesTrainer Battles
77.001313.001.0s1210-
1010.001212.001.0s811-
1313.0077.001.0s94-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Typebereik van Ludicolo's Fast Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Grass×1.0×1.0×0.6×0.6×1.6×1.6×0.6×1.0×0.6×0.6×1.6×0.6×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0
Water×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.6×1.0×1.0×1.0×1.6×0.6×0.6×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0
Ghost×0.4×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×0.6×1.0

Ludicolo Charged Attacks-gids

Moves

Moves

Ludicolo heeft toegang tot 8 Charged Attacks (Ice Beam, Blizzard, Scald, Hydro Pump, Solar Beam, Energy Ball, Weather Ball en Leaf Storm), die Ice, Water en Grass-type aanvallen dekken. Wanneer je Scald, Hydro Pump, Solar Beam, Energy Ball, Weather Ball en Leaf Storm gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

IceIce BeamDamage95Energy50Duration3.5s
Toggle more information for move: Ice Beam
Type-effectiviteitsgrafiek
  • 160.0%
    • FlyingFlying
    • GroundGround
    • GrassGrass
    • DragonDragon
  • 62.5%
    • SteelSteel
    • FireFire
    • WaterWater
    • IceIce
Gym- en Raid-gevechten
Schade95
Energie50
Weerboost
  • snowSneeuw
Duur3.5s
Schadevenster1.5s - 3.0s
Trainer Battles
Schade90
Energie55

Effecten
Ice Beam has no special effects.
Bekijk de detailpagina van Ice Beam ↗
IceBlizzardDamage130Energy100Duration3.0s
Toggle more information for move: Blizzard
Type-effectiviteitsgrafiek
  • 160.0%
    • FlyingFlying
    • GroundGround
    • GrassGrass
    • DragonDragon
  • 62.5%
    • SteelSteel
    • FireFire
    • WaterWater
    • IceIce
Gym- en Raid-gevechten
Schade130
Energie100
Weerboost
  • snowSneeuw
Duur3.0s
Schadevenster1.4s - 2.8s
Trainer Battles
Schade140
Energie75

Effecten
Blizzard has no special effects.
Bekijk de detailpagina van Blizzard ↗
WaterScaldDamage75Energy50Duration3.5s
Toggle more information for move: Scald
Type-effectiviteitsgrafiek
  • 160.0%
    • GroundGround
    • RockRock
    • FireFire
  • 62.5%
    • WaterWater
    • GrassGrass
    • DragonDragon
Gym- en Raid-gevechten
Schade75
Energie50
Weerboost
  • rainRegen
Duur3.5s
Schadevenster1.1s - 3.2s
Trainer Battles
Schade85
Energie50

Effecten
Special effectsSpecial

Scald has a 30.0% chance to:

  • Decrease Target's Attack by 20.0%
Bekijk de detailpagina van Scald ↗
WaterHydro PumpDamage135Energy100Duration3.5s
Toggle more information for move: Hydro Pump
Type-effectiviteitsgrafiek
  • 160.0%
    • GroundGround
    • RockRock
    • FireFire
  • 62.5%
    • WaterWater
    • GrassGrass
    • DragonDragon
Gym- en Raid-gevechten
Schade135
Energie100
Weerboost
  • rainRegen
Duur3.5s
Schadevenster1.1s - 3.2s
Trainer Battles
Schade130
Energie75

Effecten
Hydro Pump has no special effects.
Bekijk de detailpagina van Hydro Pump ↗
GrassSolar BeamDamage180Energy100Duration5.0s
Toggle more information for move: Solar Beam
Type-effectiviteitsgrafiek
  • 160.0%
    • GroundGround
    • RockRock
    • WaterWater
  • 62.5%
    • FlyingFlying
    • PoisonPoison
    • BugBug
    • SteelSteel
    • FireFire
    • GrassGrass
    • DragonDragon
Gym- en Raid-gevechten
Schade180
Energie100
Weerboost
  • sunnyZonnig
Duur5.0s
Schadevenster2.8s - 4.8s
Trainer Battles
Schade150
Energie80

Effecten
Solar Beam has no special effects.
Bekijk de detailpagina van Solar Beam ↗
GrassEnergy BallDamage90Energy50Duration4.0s
Toggle more information for move: Energy Ball
Type-effectiviteitsgrafiek
  • 160.0%
    • GroundGround
    • RockRock
    • WaterWater
  • 62.5%
    • FlyingFlying
    • PoisonPoison
    • BugBug
    • SteelSteel
    • FireFire
    • GrassGrass
    • DragonDragon
Gym- en Raid-gevechten
Schade90
Energie50
Weerboost
  • sunnyZonnig
Duur4.0s
Schadevenster3.1s - 3.9s
Trainer Battles
Schade80
Energie45

Effecten
Special effectsSpecial

Energy Ball has a 10.0% chance to:

  • Decrease Target's Defense by 20.0%
Bekijk de detailpagina van Energy Ball ↗
WaterWeather BallDamage55Energy33Duration1.5s
Toggle more information for move: Weather Ball
Type-effectiviteitsgrafiek
  • 160.0%
    • GroundGround
    • RockRock
    • FireFire
  • 62.5%
    • WaterWater
    • GrassGrass
    • DragonDragon
Gym- en Raid-gevechten
Schade55
Energie33
Weerboost
  • rainRegen
Duur1.5s
Schadevenster1.3s - 1.5s
Trainer Battles
Schade60
Energie35

Effecten
Weather Ball has no special effects.
Bekijk de detailpagina van Weather Ball ↗
GrassLeaf StormDamage130Energy100Duration2.5s
Toggle more information for move: Leaf Storm
Type-effectiviteitsgrafiek
  • 160.0%
    • GroundGround
    • RockRock
    • WaterWater
  • 62.5%
    • FlyingFlying
    • PoisonPoison
    • BugBug
    • SteelSteel
    • FireFire
    • GrassGrass
    • DragonDragon
Gym- en Raid-gevechten
Schade130
Energie100
Weerboost
  • sunnyZonnig
Duur2.5s
Schadevenster1.1s - 1.3s
Trainer Battles
Schade130
Energie55

Effecten
Special effectsSpecial

Leaf Storm has a 100.0% chance to:

  • Decrease User's Attack by 33.3%
Bekijk de detailpagina van Leaf Storm ↗

Tabelweergave

Charge MoveRaid BattlesTrainer Battles
13043.331001.303.0s14075-
Special effectsSpecial

Energy Ball has a 10.0% chance to:

  • Decrease Target's Defense by 20.0%
9022.50501.804.0s8045-
13538.571001.353.5s13075-
9527.14501.903.5s9055-
Special effectsSpecial

Leaf Storm has a 100.0% chance to:

  • Decrease User's Attack by 33.3%
13052.001001.302.5s13055-
Special effectsSpecial

Scald has a 30.0% chance to:

  • Decrease Target's Attack by 20.0%
7521.43501.503.5s8550-
18036.001001.805.0s15080-
5536.67331.671.5s6035-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Moves met speciale effecten in PvP

Special effectsSpecial

Scald has a 30.0% chance to:

  • Decrease Target's Attack by 20.0%
Special effectsSpecial

Energy Ball has a 10.0% chance to:

  • Decrease Target's Defense by 20.0%
Special effectsSpecial

Leaf Storm has a 100.0% chance to:

  • Decrease User's Attack by 33.3%

Typebereik van Ludicolo's Charged Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Ice×1.0×1.0×1.6×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×0.6×0.6×0.6×1.6×1.0×1.0×0.6×1.6×1.0×1.0
Water×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.6×1.0×1.0×1.0×1.6×0.6×0.6×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0
Grass×1.0×1.0×0.6×0.6×1.6×1.6×0.6×1.0×0.6×0.6×1.6×0.6×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0
Ludicolo beste moveset in Pokémon GO