Beste moves voor Shadow Hisuian Sneasel in Pokémon GO

Moves
1.PoisonPoison JabBugX-Scissor9.5611.63132.1
2.PoisonPoison JabFightingClose Combat9.5011.57131.4
3.PoisonPoison JabFlyingAerial Ace8.7910.70121.6
4.FightingRock SmashBugX-Scissor8.5610.42118.3
5.FightingRock SmashFightingClose Combat8.179.95113.0
6.FightingRock SmashFlyingAerial Ace7.999.73110.6
7.PoisonPoison JabNormalFrustration00.100
8.FightingRock SmashNormalFrustration00.100

Shadow Hisuian Sneasel Fast Attacks-gids

Moves

Moves

Shadow Hisuian Sneasel heeft toegang tot 2 Fast Attacks (Poison Jab en Rock Smash), die Poison en Fighting-type aanvallen dekken. Wanneer je Poison Jab en Rock Smash gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

PoisonPoison Jab1391.0s
Toggle more information for move: Poison Jab
FightingRock Smash17121.5s
Toggle more information for move: Rock Smash

Tabelweergave

Fast Move
Raid Battles
Trainer Battles
1313.0099.001.0s77-
1711.33128.001.5s97-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Typebereik van Shadow Hisuian Sneasel's Fast Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Poison×1.0×1.0×1.0×0.6×0.6×0.6×1.0×0.6×0.4×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6
Fighting×1.6×1.0×0.6×0.6×1.0×1.6×0.6×0.4×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.6×1.0×1.6×0.6

Shadow Hisuian Sneasel Charged Attacks-gids

Moves

Moves

Shadow Hisuian Sneasel heeft toegang tot 4 Charged Attacks (Aerial Ace, X-Scissor, Close Combat en Frustration), die Flying, Bug, Fighting en Normal-type aanvallen dekken. Wanneer je Close Combat gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

FlyingAerial Ace55332.5s
Toggle more information for move: Aerial Ace
BugX-Scissor45331.5s
Toggle more information for move: X-Scissor
FightingClose Combat1051002.5s
Toggle more information for move: Close Combat
NormalFrustration10332.0s
Toggle more information for move: Frustration

Tabelweergave

Charge Move
Raid Battles
Trainer Battles
5522.00331.672.5s6045-
Special effectsSpecial

Close Combat has a 100.0% chance to:

  • Decrease User's Defense by 33.3%
10542.001001.052.5s10045-
105.00330.302.0s1070-
4530.00331.361.5s6540-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Moves met speciale effecten in PvP

Special effectsSpecial

Close Combat has a 100.0% chance to:

  • Decrease User's Defense by 33.3%

Typebereik van Shadow Hisuian Sneasel's Charged Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Flying×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×0.6×1.6×1.0×0.6×1.0×1.0×1.6×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0
Bug×1.0×0.6×0.6×0.6×1.0×1.0×1.0×0.6×0.6×0.6×1.0×1.6×1.0×1.6×1.0×1.0×1.6×0.6
Fighting×1.6×1.0×0.6×0.6×1.0×1.6×0.6×0.4×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.6×1.0×1.6×0.6
Normal×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×0.4×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0
Shadow Hisuian Sneasel beste moveset in Pokémon GO