Shadow Noctowl PvP-gids: beste movesets, IV’s & rankings

Vind de beste PvP-movesets en IV’s voor Shadow Noctowl in Pokémon GO. Vergelijk Great, Ultra en Master League, bekijk belangrijke overwinningen en verliezen en controleer aanvalscycli voordat je je team bouwt.

Shadow Noctowl in de Great League

Great League League icon

Beste IVs voor Shadow Noctowl in Great League

#433
Shadow Noctowl (Shadow)
1499 CP
  • 1ATK
  • 14DEF
  • 15STA
Level 28.5

Effectieve stats

104,12 ATK
121,24 DEF
171 HP
PvP-IV-checker →

Beste aanvalsset

Fast Attack
FlyingWing Attack
Charged Attack 1
FlyingSky Attack
Charged Attack 2
GhostShadow Ball

Top 50 IV-verdelingen · Maximaal level 50

IVs
#11/14/1528.51499100,00%
#20/15/1528.5149499,90%
#30/14/1029149999,88%
#40/12/1329150099,87%
#52/14/1228.5150099,51%
#61/14/1428.5149699,42%
#71/13/1528.5149599,41%
#81/15/1328.5149899,41%
#91/15/1228.5149499,41%
#100/14/1528.5148999,32%

Belangrijke overwinningen

Belangrijke nederlagen

Shadow Noctowl in de Ultra League

Ultra League icon

Beste IVs voor Shadow Noctowl in Ultra League

#547
Shadow Noctowl (Shadow)
2288 CP
  • 15ATK
  • 15DEF
  • 15STA
Level 50

Effectieve stats

134,45 ATK
143,69 DEF
201 HP
PvP-IV-checker →

Beste aanvalsset

Fast Attack
FlyingWing Attack
Charged Attack 1
FlyingSky Attack
Charged Attack 2
GhostShadow Ball

Top 50 IV-verdelingen · Maximaal level 50

IVs
#115/15/15502288100,00%
#215/15/1450228399,50%
#315/14/1550228299,42%
#414/15/1550227499,38%
#515/15/1350227999,00%
#615/15/1250227499,00%
#715/14/1450227798,92%
#814/15/1450226998,88%
#915/13/1550227598,83%
#1014/14/1550226798,79%

Belangrijke overwinningen

Belangrijke nederlagen

Shadow Noctowl in de Master League

Master League icon

Shadow Noctowl staat niet in onze geïmporteerde Master League-ranglijst. Dat zegt niets over de kwaliteit van een specifieke IV-verdeling of deelname aan het huidige format.

Beste IVs voor Shadow Noctowl in Master League

Shadow Noctowl (Shadow)
2288 CP
  • 15ATK
  • 15DEF
  • 15STA
Level 50

Effectieve stats

134,45 ATK
143,69 DEF
201 HP
PvP-IV-checker →

Top 50 IV-verdelingen · Maximaal level 50

IVs
#115/15/15502288100,00%
#215/15/1450228399,50%
#315/14/1550228299,42%
#414/15/1550227499,38%
#515/15/1350227999,00%
#615/15/1250227499,00%
#715/14/1450227798,92%
#814/15/1450226998,88%
#915/13/1550227598,83%
#1014/14/1550226798,79%

Defensieve typetabel

Shadow Noctowl ontvangt verhoogde schade van:Shadow Noctowl ontvangt verhoogde schade van:
+60.0%
  • ElectricElectric
  • IceIce
  • RockRock
Shadow Noctowl ontvangt verminderde schade van:Shadow Noctowl ontvangt verminderde schade van:
-37.5%
  • BugBug
  • GrassGrass
-60.9%
  • GhostGhost
  • GroundGround

Vergelijk alle PvP-aanvalscombinaties van Shadow Noctowl

Benodigde Fast Attacks
FlyingWing AttackGhostShadow Ball7667s
FlyingWing AttackPsychicPsychic7777s
FlyingWing AttackFlyingSky Attack7667s
FlyingWing AttackGhostNight Shade6656s
FlyingWing AttackNormalFrustration9999s
PsychicExtrasensoryGhostShadow Ball5557,5s
PsychicExtrasensoryPsychicPsychic6569s
PsychicExtrasensoryFlyingSky Attack5557,5s
PsychicExtrasensoryGhostNight Shade5457,5s
PsychicExtrasensoryNormalFrustration77710,5s

PvP-Fast Attacks van Shadow Noctowl

  • FlyingWing Attack3,6 DPT4 EPT2 beurten
    Toggle more information for move: Wing Attack
  • PsychicExtrasensory3,2 DPT3,33 EPT3 beurten
    Toggle more information for move: Extrasensory

PvP-Charged Attacks van Shadow Noctowl

    • GhostShadow Ball108502,16 DPE
      Toggle more information for move: Shadow Ball
    • PsychicPsychic90551,64 DPE
      Toggle more information for move: Psychic
    • FlyingSky Attack108502,16 DPE
      Toggle more information for move: Sky Attack
    • GhostNight Shade84451,87 DPE
      Toggle more information for move: Night Shade
    • NormalFrustration14,4700,21 DPE
      Toggle more information for move: Frustration

    Shadow Noctowl PvP-FAQ

    Is Shadow Noctowl goed in PvP?

    Shadow Noctowl staat op plek 433 van 1153 in Great League, met een PvPoke-score van 77.7 en tier C. Dit is zijn hoogste overall-score in de drie getoonde leagues. Controleer aanvallen, zwaktes en je team voordat je investeert; een hoge rang garandeert geen winst.

    Wat is de beste moveset voor Shadow Noctowl in de Great League?

    De aanbevolen PvP-moveset voor Shadow Noctowl in de Great League is FlyingWing Attack met FlyingSky Attack en GhostShadow Ball, volgens de geïmporteerde PvPoke-ranglijst.

    Vergelijk de volledige Great League-ranglijst

    Wat is de beste moveset voor Shadow Noctowl in de Ultra League?

    De aanbevolen PvP-moveset voor Shadow Noctowl in de Ultra League is FlyingWing Attack met FlyingSky Attack en GhostShadow Ball, volgens de geïmporteerde PvPoke-ranglijst.

    Vergelijk de volledige Ultra League-ranglijst

    Welke league is het beste voor Shadow Noctowl?

    Great League heeft zijn hoogste geïmporteerde PvPoke-score (77.7) van Great, Ultra en Master League. Dit vergelijkt overall-scores binnen elke league, geen winstpercentages tussen leagues. Je team, IVs en budget kunnen een andere league aantrekkelijker maken.

    Heeft Shadow Noctowl een Elite TM nodig?

    Geen van de gevonden aanbevolen aanvallen voor deze leagues is in onze database als legacy gemarkeerd. Normale TMs en een tweede Charged Attack kunnen nog wel nodig zijn.

    Een legacy-aanval kan een evenement, Elite TM of andere speciale methode vereisen. Niet elke legacy-aanval is beschikbaar via een Elite TM. Controleer de aanval en Pokémon voordat je er een gebruikt.

    Zijn deze IVs de investering waard?

    Deze IVs maximaliseren Attack × Defense × HP binnen de CP- en levellimieten van de calculator. Ze zijn een goed uitgangspunt, maar schadebreakpoints en Charged Attack-prioriteit kunnen andere verdelingen bevoordelen.

    In Great League profiteren Pokémon die boven 1500 CP kunnen komen vaak van een lagere Attack-IV, zodat er meer totale stats onder de limiet passen. De beste verdeling verschilt per Pokémon en is niet altijd 0/15/15.

    Hetzelfde geldt voor de limiet van 2500 CP in Ultra League. Pokémon die de limiet op het toegestane level niet bereiken, profiteren meestal van hogere IVs in alle drie de stats.

    Master League heeft geen CP-limiet. Daarom maximaliseert 15/15/15 de stats op een bepaald level. Andere verdelingen kunnen in specifieke matchups vergelijkbaar presteren.

    Vergelijk je eigen Pokémon in de IV-checker voordat je middelen uitgeeft. Het hoogste statproduct is een richtpunt, geen garantie voor elk gevecht; de getoonde IVs zijn niet noodzakelijk de IVs van PvPoke-simulaties.

    Basiskosten tweede Charged Attack: 10.000 Stardust en 25 Candy.

    Niveaus en Candy XL gelden voor de getoonde IV-combinatie met het hoogste statproduct. Power-up-kosten hangen af van je beginniveau. De tweede Charged Attack toont basiskosten; voor Shadow en Purified Pokémon kunnen aanpassingen gelden.

    PvP-IV-checker →

    Wat vertellen belangrijke overwinningen en counters?

    De matchupscore meet de prestaties van deze Pokémon op een schaal van 1.000. 500 is gelijkspel; hoger is beter. Een streepje betekent dat de score ontbreekt in onze geïmporteerde gegevens.

    Overall-ranglijsten combineren meerdere gevechtsrollen. PvPokes belangrijke overwinningen en counters komen hier uit het Leads-scenario met twee shields aan beide kanten. Het zijn voorbeelden, geen garanties: IVs, energie, shields, timing en baiting kunnen de uitkomst veranderen.

    Lees de ranglijstmethode van PvPoke

    Hoe werken de aantallen voor de eerste, tweede en derde Charged Attack?

    Elk getal is het aantal extra Fast Attacks voordat je dezelfde Charged Attack opnieuw gebruikt. De eerste begint zonder energie; de tweede en derde gebruiken resterende energie, met een maximum van 100. De tijd tot de eerste charge telt alleen Fast Attacks. Andere aanvallen, extra energie opbouwen en onderbrekingen veranderen de reeks. Een streepje betekent dat de aanval met de beschikbare gegevens niet haalbaar is.

    Statistieken van Fast Attacks uitgelegd

    Vergelijk energieopbouw, schade per beurt en duur. Snellere energieopbouw geeft eerder toegang tot Charged Attacks; kortere Fast Attacks bieden meer flexibiliteit. De aanbeveling hangt af van de volledige moveset en matchups.

    Kracht, DPT en DPE op de aanvalskaarten bevatten de typebonus en Shadow-aanvalsbonus van deze Pokémon. Ze voorspellen geen schade tegen een specifieke tegenstander. EPT is energie per beurt; een beurt duurt 0,5 seconde.

    Statistieken van Charged Attacks uitgelegd

    Charged Attacks kosten energie, doen veel schade en sommige hebben zelfs speciale effecten die stats kunnen verhogen of verlagen.

    Charged Attack-kaarten tonen aangepaste kracht, energiekosten en DPE (kracht gedeeld door kosten). De telling gebruikt de Fast Attack die boven de kaarten is gekozen, begint zonder energie en neemt restenergie mee naar de volgende twee aanvallen.

    Hoe recent zijn deze ranglijsten?

    Deze pagina’s gebruiken een geïmporteerde PvPoke-kopie, geen live-ranglijsten. De importdatum wordt vastgelegd wanneer de ranglijstgegevens worden vernieuwd, niet wanneer de pagina wordt gebouwd. Oudere kopieën kunnen geen datum hebben. Standaard overall-ranglijsten beschrijven niet elke beperkte cup of de huidige GO Battle League-rotatie.

    Bron: PvPoke · Format: standaard 1500 CP · Overall-ranglijst · Geïmporteerd op 18 okt 2026, 06:16 UTC

    Bron: PvPoke · Format: standaard 2500 CP · Overall-ranglijst · Geïmporteerd op 18 okt 2026, 06:16 UTC

    Shadow Noctowl PvP: beste moveset & IV’s | Pokémon GO