- Overzicht
- Counters
- CP & IV
- PvP
- Moves
Shadow Gyarados heeft toegang tot 4 Fast Attacks (Bite, Dragon Breath, Dragon Tail en Waterfall), die Dark, Dragon en Water-type aanvallen dekken. Wanneer je Waterfall gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Fast Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 12.00 | 4 | 8.00 | 0.5s | 2 | 4 | - | |||
| 6 | 12.00 | 4 | 8.00 | 0.5s | 3 | 4 | - | |||
| 14 | 14.00 | 8 | 8.00 | 1.0s | 9 | 12 | - | |||
| 13 | 13.00 | 7 | 7.00 | 1.0s | 11 | 10 | - | |||
| ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.4 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.4 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 |
Shadow Gyarados heeft toegang tot 7 Charged Attacks (Aqua Tail, Twister, Dragon Pulse, Hydro Pump, Outrage, Crunch en Frustration), die Water, Dragon, Dark en Normal-type aanvallen dekken. Wanneer je Aqua Tail en Hydro Pump gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Charge Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50 | 25.00 | 33 | 1.52 | 2.0s | 55 | 35 | - | |
| 65 | 21.67 | 33 | 1.97 | 3.0s | 70 | 45 | - |
| 90 | 25.71 | 50 | 1.80 | 3.5s | 90 | 55 | - | |
| 10 | 5.00 | 33 | 0.30 | 2.0s | 10 | 70 | - | |
| 135 | 38.57 | 100 | 1.35 | 3.5s | 130 | 75 | - | |
| 110 | 27.50 | 50 | 2.20 | 4.0s | 110 | 60 | - | |
| 50 | 16.67 | 33 | 1.52 | 3.0s | 70 | 40 | - | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.4 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×0.4 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.4 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.4 |
Crunch has a 20.0% chance to:
| 1. | 13.98 | 15.65 | 318.8 | ||
| 2. | 13.58 | 15.20 | 309.7 | ||
| 3. | 13.57 | 15.19 | 309.4 | ||
| 4. | 13.35 | 14.94 | 304.4 | ||
| 5. | 13.19 | 14.76 | 300.8 | ||
| 6. | 13.05 | 14.61 | 297.7 | ||
| 7. | 13.05 | 14.61 | 297.7 | ||
| 8. | 12.99 | 14.54 | 296.2 |
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.