Shadow Seadra

Inhoudsopgave

Shadow Seadra is een Water-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 2.093 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Electric en Grass. De aanbevolen moveset is Water Gun / Hydro Pump. Het krijgt een weerboost bij Regen. De shiny-vorm is beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Shadow Seadra

187 ATK
156 DEF
146 HP
Level 50 Max CP
2366 CP
Level 40
2093 CP
Level 25 Weerboost
1495 CP
Level 20 Raids
1196 CP
Level 15 Onderzoek
897 CP

Tier-ranking en meta-analyse van Shadow Seadra

Meta-analyse lezen

Shadow Seadra PvE-analyse

Aanbevolen aanvallen

Shadow Seadra is just narrowly better than Shadow Horsea, thereby putting it in the same bracket of PvE irrelevancy.

Shadow Seadra PvP-analyse

Aanbevolen aanvallen

🔵 Great League

The Charged Moves of Shadow Seadra are too expensive, making it very awkward to use. It hardly gets any wins whatsoever, making it a forgotten Pokémon among one of the best types in the Great League: Water.

🟡 Ultra League

A max CP of only 2366 makes Shadow Seadra inadequate for the Ultra League.

🟣 Master League

Needless to say, Shadow Seadra gets annihilated in the Master League.

Raid AttackerRaid Attacker
Niet gerankt
WaterWater-type aanvaller
Great LeagueGreat League
Ultra LeagueUltra League

Shadow Seadra type-chart

Shadow Seadra ontvangt verhoogde schade van:Shadow Seadra ontvangt verhoogde schade van:

ElectricElectric160.0%
GrassGrass160.0%

Shadow Seadra ontvangt verminderde schade van:Shadow Seadra ontvangt verminderde schade van:

FireFire62.5%
IceIce62.5%
SteelSteel62.5%
WaterWater62.5%

Beste moveset voor Shadow Seadra

Moves

Water Gun + Hydro Pump

De beste Water-type moveset voor Shadow Seadra is Water Gun / Hydro Pump, met 11.19 DPS en 135.0 TDO. Deze aanvallen worden geboost door Regen weer. Shadow Seadra staat op plek #115 (D Tier) als Water aanvaller met deze moveset.
1.WaterWater GunWaterHydro Pump9.2911.19135.0
2.WaterWater GunIceBlizzard8.7510.55127.2
3.WaterWater GunDragonDragon Pulse8.6510.43125.8
4.DragonDragon BreathWaterHydro Pump8.6410.41125.6
5.DragonDragon BreathDragonDragon Pulse8.3510.06121.3
6.DragonDragon BreathIceBlizzard8.229.90119.4
7.WaterWater GunIceAurora Beam8.149.81118.3
8.DragonDragon BreathIceAurora Beam7.909.53114.9

Fast Attacks

  • DragonDragon Breath640.5s
    Toggle more information for move: Dragon Breath
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • DragonDragon
    • 62.5%
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • FairyFairy
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade6
    Energie4
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur0.5s
    Schadevenster0.3s - 0.5s
    Trainer Battles
    Schade3
    Energie4

    Effecten
    Dragon Breath has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Dragon Breath ↗
  • WaterWater Gun550.5s
    Toggle more information for move: Water Gun
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • FireFire
    • 62.5%
      • WaterWater
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade5
    Energie5
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur0.5s
    Schadevenster0.3s - 0.5s
    Trainer Battles
    Schade3
    Energie3

    Effecten
    Water Gun has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Water Gun ↗

Charged Attacks

  • DragonDragon Pulse90503.5s
    Toggle more information for move: Dragon Pulse
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • DragonDragon
    • 62.5%
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • FairyFairy
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade90
    Energie50
    Weerboost
    • windyWinderig
    Duur3.5s
    Schadevenster2.0s - 3.2s
    Trainer Battles
    Schade90
    Energie55

    Effecten
    Dragon Pulse has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Dragon Pulse ↗
  • IceAurora Beam80503.5s
    Toggle more information for move: Aurora Beam
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • GroundGround
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • FireFire
      • WaterWater
      • IceIce
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade80
    Energie50
    Weerboost
    • snowSneeuw
    Duur3.5s
    Schadevenster3.3s - 3.5s
    Trainer Battles
    Schade80
    Energie60

    Effecten
    Aurora Beam has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Aurora Beam ↗
  • IceBlizzard *1301003.0s
    Toggle more information for move: Blizzard
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • FlyingFlying
      • GroundGround
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    • 62.5%
      • SteelSteel
      • FireFire
      • WaterWater
      • IceIce
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade130
    Energie100
    Weerboost
    • snowSneeuw
    Duur3.0s
    Schadevenster1.4s - 2.8s
    Trainer Battles
    Schade140
    Energie75

    Effecten
    Blizzard has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Blizzard ↗
  • NormalFrustration10332.0s
    Toggle more information for move: Frustration
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade10
    Energie33
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur2.0s
    Schadevenster1.0s - 1.8s
    Trainer Battles
    Schade10
    Energie70

    Effecten
    Frustration has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Frustration ↗
  • WaterHydro Pump1351003.5s
    Toggle more information for move: Hydro Pump
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • FireFire
    • 62.5%
      • WaterWater
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade135
    Energie100
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur3.5s
    Schadevenster1.1s - 3.2s
    Trainer Battles
    Schade130
    Energie75

    Effecten
    Hydro Pump has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Hydro Pump ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Shadow Seadra's DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Shadow Seadra's movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Shadow Seadra in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Shadow Seadra CP-grafiek

CP Chart

Shadow Seadra heeft 2093 max CP (op Level 50). Een Shadow Seadra verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 1080 CP en 1196 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 1351 CP tot 1495 CP. In Field en Special Research kan Shadow Seadra worden gevonden in het bereik 848 CP tot 897 CP.

Max CPMax CP2093 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch848 CP - 897 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs1131 CP - 1196 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids1080 CP - 1196 CP
Level 20, 6/6/6 minimum IVs
1351 CP - 1495 CP
Weather boosted, Level 25, 6/6/6 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 6 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 6/6/6 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 6 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 6/6/6 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Shadow Seadra Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
129 CP292 CP3155 CP
4219 CP5282 CP6345 CP
7408 CP8471 CP9535 CP
10598 CP11658 CP12717 CP
13777 CP14837 CP15897 CP
16957 CP171016 CP181076 CP
191136 CP201196 CP211255 CP
221315 CP231375 CP241435 CP
251495 CP261555 CP271614 CP
281674 CP291734 CP301794 CP
311824 CP321854 CP331884 CP
341914 CP351943 CP361973 CP
372003 CP382033 CP392063 CP
402093 CP412119 CP422146 CP
432173 CP442200 CP452227 CP
462255 CP472282 CP482310 CP
492338 CP502366 CP

Pokédex-informatie

Kanto
Pokédex-nummer#117
Hoogte1.2 m
Gewicht25 kg
RegioGeneratie 1
Kan geruild wordenToegestaan
Buddy-afstand3 km
UitgebrachtJa
Shiny uitgebrachtJa
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans6%
Vangbeloningen
Candy5
Stardust300
Extra move-kosten
Candy50
Stardust50000

Evolutieschema

PokémonVereistEvolutie
HorseaHorsea
  • 25 Candy25 Candy
SeadraSeadra
SeadraSeadra
  • 100 Candy100 Candy
  • Speciaal item: Dragon Scale
KingdraKingdra
  • Horsea evolueert in Seadra, wat 25 Candy kost.
  • Seadra evolueert in Kingdra, wat 100 Candy kost. Je moet een Dragon Scale gebruiken om te evolueren.
Hoe je Shadow Seadra kunt purifyen
Purification-kosten3 Candy
3000 Stardust
Shadow Charged AttackNormalFrustration
Purified Charged AttackNormalReturn

Mega Pokémon die Shadow Seadra boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Shadow Seadra's Water-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Shadow Seadra.

Water Water

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50624,000 Stardust406 Shadow Seadra Candy360 Shadow Seadra Candy XL
LVL 40336,000 Stardust406 Shadow Seadra Candy12 Shadow Seadra Candy XL
LVL 35228,000 Stardust274 Shadow Seadra Candy-
LVL 30150,000 Stardust185 Shadow Seadra Candy-
LVL 2596,000 Stardust136 Shadow Seadra Candy-
LVL 2057,000 Stardust97 Shadow Seadra Candy-
LVL 1530,600 Stardust67 Shadow Seadra Candy-
LVL 1013,200 Stardust38 Shadow Seadra Candy-
LVL 53,600 Stardust18 Shadow Seadra Candy-

Shadow Seadra Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Shadow Seadra te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 624,000 Stardust, 406 Candy en 360 Candy XL om Shadow Seadra volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Shadow Seadra-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Shadow Seadra in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

HorseaHorsea
SeadraSeadra
KingdraKingdra
Shadow Horsea (Shadow)Shadow Horsea
Shadow Seadra (Shadow)Shadow Seadra
Shadow Kingdra (Shadow)Shadow Kingdra

Grootteinformatie

Geen grootteinformatie beschikbaar voor deze Pokémon

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_HOVERING
Bewegingstimer6s
Springtijd1s
Aanvalskans70.0%
Aanvalstimer17s
Ontwijkkans20.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken0.6
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

Normale en Shiny Shadow Seadra

High-res sprites van Shadow Seadra

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Shadow Seadra. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Shadow Seadra Pokémon GO

Wallpaper

Shadow SeadraShadow SeadraShadow SeadraShadow Seadra

Shadow Seadra Pokédex-vermeldingen

Kanto
VersiesPokédex-vermelding
Red, BlueCapable of swim­ ming backwards by rapidly flapping its wing-like pectoral fins and stout tail.
YellowTouching the back fin causes numb­ ness. It hooks its tail to coral to stay in place while sleeping.
GoldAn examination of its cells revealed the presence of a gene not found in HORSEA. It became a hot topic.
SilverIts fin-tips leak poison. Its fins and bones are highly valued as ingredients in herbal medicine.
CrystalThe male raises the young. If it is approached, it uses its toxic spikes to fend off the intruder.
RubySEADRA sleeps after wriggling itself between the branches of coral. Those trying to harvest coral are occasionally stung by this POKéMON’s poison barbs if they fail to notice it.
SapphireSEADRA generates whirlpools by spinning its body. The whirlpools are strong enough to swallow even fishing boats. This POKéMON weakens prey with these currents, then swallows it whole.
EmeraldThe poisonous barbs all over its body are highly valued as ingredients for making traditional herbal medicine. It shows no mercy to anything approaching its nest.
FireRedIts body bristles with sharp spikes. Carelessly trying to touch it could cause fainting from the spikes.
LeafGreenIt is capable of swimming backwards by rapidly flapping its winglike pectoral fins and stout tail.
Diamond, Pearl, Platinum, Black, WhiteIts spines provide protection. Its fins and bones are prized as traditional medicine ingredients.
HeartGoldAn examination of its cells revealed the presence of a gene not found in HORSEA. It became a hot topic.
SoulSilverIts fin-tips leak poison. Its fins and bones are highly valued as ingredients in herbal medicine.
Black 2, White 2Its spines provide protection. Its fins and bones are prized as traditional-medicine ingredients.
XIts body bristles with sharp spikes. Carelessly trying to touch it could cause fainting from the spikes.
YIt is capable of swimming backwards by rapidly flapping its winglike pectoral fins and stout tail.
Omega RubySeadra sleeps after wriggling itself between the branches of coral. Those trying to harvest coral are occasionally stung by this Pokémon’s poison barbs if they fail to notice it.
Alpha SapphireSeadra generates whirlpools by spinning its body. The whirlpools are strong enough to swallow even fishing boats. This Pokémon weakens prey with these currents, then swallows it whole.
Let's Go, Pikachu!, Let's Go, Eevee!Touching the back fin causes numbness. It hooks its tail to coral to stay in place while sleeping.
SwordIt’s the males that raise the offspring. While Seadra are raising young, the spines on their backs secrete thicker and stronger poison.
ShieldSeadra’s mouth is slender, but its suction power is strong. In an instant, Seadra can suck in food that’s larger than the opening of its mouth.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Shadow Seadra's sterke en zwakke punten?

Als een Water-type Pokémon is Shadow Seadra zwak tegen Electric en Grass-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Shadow Seadra in Pokémon GO?

De beste moves voor Shadow Seadra in Pokémon GO zijn Water Gun en Hydro Pump. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 11,19 en een TDO (Total Damage Output) van 134,989.

Hoe presteert Shadow Seadra in Raids?

Shadow Seadra's Raid attacker-tier is momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Hoe scoort Shadow Seadra als Water-type aanvaller?

Shadow Seadra is een D-Tier Water-type aanvaller en heeft het moeilijk in Raids door lagere stats of een suboptimale moveset.

Welke Mega Pokémon boosten Shadow Seadra?

De volgende Mega Pokémon boosten Shadow Seadra: Mega Blastoise, Mega Slowbro, Mega Starmie, Mega Gyarados, Mega Swampert, Mega Sharpedo, Primal Kyogre en Mega Greninja.

Wat is Shadow Seadra's maximale CP op Level 40 en Level 50?

Shadow Seadra's maximale CP op Level 40 is 2093 CP en 2366 CP op Level 50.

Kan Shadow Seadra shiny zijn in Pokémon GO?

Shadow Seadra kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

Kan Shadow Seadra Dynamaxen in Pokémon GO?

Shadow Seadra kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.