Iron Thorns

Iron ThornsRock Electric
  • partlyCloudy
  • rain

Iron Thorns is een Rock en Electric-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 3.759 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Ground, Fighting, Grass en Water. De aanbevolen moveset is Splash / Struggle. Het krijgt een weerboost bij Gedeeltelijk bewolkt en Regen. De shiny-vorm is nog niet beschikbaar.

Statistieken en Max CP van Iron Thorns

250 ATK
200 DEF
225 HP
Level 50 Max CP
4250 CP
Level 40
3759 CP
Level 25 Weerboost
2685 CP
Level 20 Raids/Eieren
2148 CP
Level 15 Onderzoek
1611 CP

Tier-ranking van Iron Thorns

Raid AttackerRaid Attacker
Niet gerankt

Iron Thorns type-chart

Iron Thorns ontvangt verhoogde schade van:Iron Thorns ontvangt verhoogde schade van:

GroundGround256.0%
FightingFighting160.0%
GrassGrass160.0%
WaterWater160.0%

Iron Thorns ontvangt verminderde schade van:Iron Thorns ontvangt verminderde schade van:

FlyingFlying39.1%
ElectricElectric62.5%
FireFire62.5%
NormalNormal62.5%
PoisonPoison62.5%

Beste moveset voor Iron Thorns

Moves

Splash + Struggle

De beste moveset voor Iron Thorns is Splash en Struggle, met 13.16 DPS (damage per second) en 356.7 TDO (total damage output). Deze moves worden geboost door Regen en Gedeeltelijk bewolkt-weer.
1.WaterSplashNormalStruggle12.0813.16356.7

Fast Attacks

  • WaterSplash0171.5s
    Toggle more information for move: Splash
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 160.0%
      • GroundGround
      • RockRock
      • FireFire
    • 62.5%
      • WaterWater
      • GrassGrass
      • DragonDragon
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade0
    Energie17
    Weerboost
    • rainRegen
    Duur1.5s
    Schadevenster0.8s - 1.0s
    Trainer Battles
    Schade0
    Energie12

    Effecten
    Splash has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Splash ↗

Charged Attacks

  • NormalStruggle3502.0s
    Toggle more information for move: Struggle
    Type-effectiviteitsgrafiek
    • 62.5%
      • RockRock
      • SteelSteel
    • 39.1%
      • GhostGhost
    Gym- en Raid-gevechten
    Schade35
    Energie0
    Weerboost
    • partlyCloudyGedeeltelijk bewolkt
    Duur2.0s
    Schadevenster1.0s - 1.8s
    Trainer Battles
    Schade35
    Energie100

    Effecten
    Struggle has no special effects.
    Bekijk de detailpagina van Struggle ↗
Pokédex-informatieMeer informatie

De volgende grafiek toont Iron Thorns's DPS en TDO voor elke combinatie van fast en charged attack. Deze grafiek is handig om de relatieve kracht van Iron Thorns's movesets te vergelijken. Je kunt het weer en de tegenstander aanpassen om te zien hoe dat de rangschikking beïnvloedt.

Legacy Elite Fast en Charged Attacks kunnen alleen verkregen worden tijdens speciale events of met een Elite Fast TM of Elite Charged TM. Legacy moves zijn gemarkeerd met een asterisk (*). De bovenstaande tabel geeft informatie over de verschillende moves die Iron Thorns in Pokémon GO heeft, samen met hun bijbehorende DPS (Damage per Second) en TDO (Total Damage Output).

Iron Thorns CP-grafiek

CP Chart

Iron Thorns heeft 3759 max CP (op Level 50). Een Iron Thorns verkregen uit Raids kan worden aangetroffen tussen 2061 CP en 2148 CP, of, als het weergeboost is, in het bereik 2576 CP tot 2685 CP. In Field en Special Research kan Iron Thorns worden gevonden in het bereik 1546 CP tot 1611 CP.

Max CPMax CP3759 CP
Level 50, 15/15/15 IVs
Field ResearchResearch1546 CP - 1611 CP
Level 15, 10/10/10 minimum IVs
Pokémon EggEggs2061 CP - 2148 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
Raid catchRaids2061 CP - 2148 CP
Level 20, 10/10/10 minimum IVs
2576 CP - 2685 CP
Weather boosted, Level 25, 10/10/10 minimum IVs
InfoMeer informatie
  • Field en Special Research-encounters zijn altijd Level 15. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Field Research-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Pokémon uit Eggs zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Egg Hatches hebben een 10/10/10 IV-floor.
  • Raid Bosses gevangen zonder weerboost zijn altijd Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Raid Bosses gevangen met weerboost zijn altijd Level 25. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Weather boosted Raid catches hebben een 10/10/10 IV-floor.
    • 😈 Shadow Pokémon hebben een 6/6/6 IV-floor in raids.
  • Wilde encounters lopen van Level 1 tot Level 30 Pokémon. Hun IVs lopen van 0 (min) tot 15 (max) voor elke stat.
  • Weather boosted wilde Pokémon-encounters krijgen een boost van 5 levels, waardoor hun levelrange van Level 6 tot Level 35 loopt. Daarnaast hebben ze een gegarandeerde minimum IV-waarde van 4 voor elke stat, wat resulteert in een 4/4/4 IV-floor.

Max Combat Power per level-grafiek

Iron Thorns Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator

LVLMax CPLVLMax CPLVLMax CP
153 CP2166 CP3280 CP
4393 CP5507 CP6620 CP
7734 CP8847 CP9961 CP
101074 CP111181 CP121289 CP
131396 CP141504 CP151611 CP
161718 CP171826 CP181933 CP
192040 CP202148 CP212255 CP
222363 CP232470 CP242578 CP
252685 CP262793 CP272900 CP
283007 CP293115 CP303222 CP
313276 CP323330 CP333383 CP
343437 CP353491 CP363544 CP
373598 CP383652 CP393706 CP
403759 CP413807 CP423855 CP
433903 CP443952 CP454001 CP
464050 CP474100 CP484149 CP
494200 CP504250 CP

Pokédex-informatie

Paldea
Pokédex-nummer#995
Hoogte1.6 m
Gewicht303 kg
RegioGeneratie 9
Kan geruild wordenToegestaan
Buddy-afstand20 km
UitgebrachtNee
Shiny uitgebrachtNee
Pokémon HOME-overdrachtToegestaan
Basisvluchtkans0%
Vangbeloningen
Candy3
Stardust100
Extra move-kosten
Candy100
Stardust100000

Evolutieschema

Iron Thorns heeft geen evoluties in Pokémon GO.

Mega Pokémon die Iron Thorns boosten

Photobomb

Een lijst van Mega Pokémon die Iron Thorns's Rock en Electric-type moves, Candy en Candy XL boosten bij het vangen van Iron Thorns.

Rock Rock

Electric Electric

Pokédex-informatieMeer informatie

Mega en Primal Raid-bonus –Mega Pokémon boosten de aanvalskracht van alle andere Pokémon tijdens Raid Battles met 10%. Aanvallen die hetzelfde type delen als het type of de types van de Mega Pokémon, krijgen een boost van 30%. Deze bonussen stapelen niet op als er meerdere Mega-Evolved Pokémon tegelijk vechten; alleen de hoogste boost wordt toegepast.

Mega en Primal vangbonus –Terwijl een Pokémon Mega-Evolved is, ontvang je extra XP en Candy wanneer je een Pokémon vangt die een type met hem deelt, of wanneer je een raid boss vangt. Deze bonussen stapelen niet op. Daarnaast geven High en Max Level Mega-Evolved Pokémon een verhoogde kans op Candy XL wanneer je een Pokémon vangt die een type met hen deelt.

Notitie over Primal Kyogre, Primal Groudon en Mega Rayquaza
  • Primal Kyogre boost Water-, Electric- en Bug-type aanvallen en Pokémon.
  • Primal Groudon boost Fire-, Grass- en Ground-type aanvallen en Pokémon.
  • Mega Rayquaza boost Flying-, Dragon- en Psychic-type aanvallen en Pokémon.

Power-upkosten

StardustCandyCandy XL
LVL 50520,000 Stardust304 Iron Thorns Candy296 Iron Thorns Candy XL
LVL 40280,000 Stardust304 Iron Thorns Candy10 Iron Thorns Candy XL
LVL 35190,000 Stardust196 Iron Thorns Candy-
LVL 30125,000 Stardust126 Iron Thorns Candy-
LVL 2580,000 Stardust87 Iron Thorns Candy-
LVL 2047,500 Stardust58 Iron Thorns Candy-
LVL 1525,500 Stardust38 Iron Thorns Candy-
LVL 1011,000 Stardust19 Iron Thorns Candy-
LVL 53,000 Stardust9 Iron Thorns Candy-

Iron Thorns Power Up-kosten in Pokémon GO. De tabel toont de totale hoeveelheid Stardust, Candy en Candy XL die nodig is om Iron Thorns te power-uppen van Level 1 naar Level 15, 20, 25, 30, 35, 40 en 50. Het kost je 520,000 Stardust, 304 Candy en 296 Candy XL om Iron Thorns volledig te power-uppen in Pokémon GO.

Iron Thorns-familie

Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Iron Thorns in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.

Iron ThornsIron Thorns

Grootteinformatie

XXSXSMXLXXL
Iron ThornsIron ThornsIron ThornsScaled Human Trainer to 170 cmIron ThornsIron Thorns
0.78 m0.8 m1.6 m2.4 m3.2 m

Iron Thorns's lengte varieert van 0.78 m tot 3.2 m, met een gemiddelde van 1.6 m. De illustratie toont een vergelijking met een 1,70 m (5′07″) lange Trainer. De maximale hoogte is beperkt tot 450px voor weergavedoeleinden.

Groottegrenzen

Deze tabel toont de groottegrenzen van Iron Thorns in Pokémon GO. De groottegrenzen zijn de minimum- en maximumwaarden voor elke groottecategorie.

GrootteOndergrensBovengrens
XXS0.784 m0.8 m
2′07″2′07″
XS0.8 m1.6 m
2′07″5′03″
M1.2 m2 m
3′11″6′07″
XL2 m2.4 m
6′07″7′10″
XXL2.4 m3.2 m
7′10″10′06″

Encounter-data

BewegingstypeMOVEMENT_JUMP
Bewegingstimer0
Springtijd1s
Aanvalskans10.0%
Aanvalstimer0
Ontwijkkans15.0%
Duur van ontwijken0.0s
Afstand bij ontwijken0
Min. actiefrequentie1s
Max. actiefrequentie2s

Sprites

Photobomb

High-res sprites van Iron Thorns

Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Iron Thorns. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.

Officieel artwork

Iron Thorns Pokémon GO

Wallpaper

Iron ThornsIron ThornsIron ThornsIron Thorns

Iron Thorns Pokédex-vermeldingen

Paldea
VersiesPokédex-vermelding
ScarletIt has some similarities to a Pokémon introduced in a dubious magazine as a Tyranitar from one billion years into the future.
VioletSome of its notable features match those of an object named within a certain expedition journal as Iron Thorns.

Veelgestelde vragen

Wat zijn Iron Thorns's sterke en zwakke punten?

Als een Rock en Electric-type Pokémon is Iron Thorns extra zwak tegen Ground-type moves, en zwak tegen Fighting, Grass en Water-type moves.

Wat zijn de beste moves voor Iron Thorns in Pokémon GO?

De beste moves voor Iron Thorns in Pokémon GO zijn Splash en Struggle. Deze moveset heeft een DPS (Damage Per Second) van 13,163 en een TDO (Total Damage Output) van 356,705.

Hoe presteert Iron Thorns in Raids?

Iron Thorns's Raid attacker-tier is momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Hoe scoort Iron Thorns als Rock-type aanvaller?

Iron Thorns's prestaties als Rock-type aanvaller zijn momenteel niet bekend, heeft geen bruikbare moves of is te laag om gerankt te worden.

Welke Mega Pokémon boosten Iron Thorns?

De volgende Mega Pokémon boosten Iron Thorns: Mega Aerodactyl, Mega Tyranitar, Mega Diancie, Mega Raichu X, Mega Raichu Y, Mega Ampharos, Mega Manectric en Primal Kyogre.

Wat is Iron Thorns's maximale CP op Level 40 en Level 50?

Iron Thorns's maximale CP op Level 40 is 3759 CP en 4250 CP op Level 50.

Kan Iron Thorns shiny zijn in Pokémon GO?

Iron Thorns kan niet shiny zijn in Pokémon GO.

Kan Iron Thorns Dynamaxen in Pokémon GO?

Iron Thorns kan niet Dynamaxen in Pokémon GO.