Beste moves voor Dondozo in Pokémon GO

Moves
1.WaterWaterfallWaterSurf9.9810.71355.1
2.WaterWater GunWaterSurf9.9610.69354.4
3.WaterWater GunWaterHydro Pump9.8410.56350.2
4.WaterWaterfallWaterHydro Pump9.8110.53349.1
5.WaterWaterfallWaterLiquidation9.4910.18337.6
6.WaterWater GunWaterLiquidation9.4010.09334.7
7.WaterWaterfallDragonOutrage9.119.78324.2
8.WaterWater GunDragonOutrage8.979.63319.2

Dondozo Fast Attacks-gids

Moves

Moves

Dondozo heeft toegang tot 2 Fast Attacks (Water Gun en Waterfall), die Water-type aanvallen dekken. Wanneer je Water Gun en Waterfall gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

WaterWater Gun550.5s
Toggle more information for move: Water Gun
WaterWaterfall1371.0s
Toggle more information for move: Waterfall

Tabelweergave

Fast Move
Raid Battles
Trainer Battles
510.00510.000.5s33-
1313.0077.001.0s1110-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Typebereik van Dondozo's Fast Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Water×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.6×1.0×1.0×1.0×1.6×0.6×0.6×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0

Dondozo Charged Attacks-gids

Moves

Moves

Dondozo heeft toegang tot 4 Charged Attacks (Hydro Pump, Outrage, Surf en Liquidation), die Water en Dragon-type aanvallen dekken. Wanneer je Hydro Pump, Surf en Liquidation gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

WaterHydro Pump1351003.5s
Toggle more information for move: Hydro Pump
DragonOutrage110504.0s
Toggle more information for move: Outrage
WaterSurf60501.5s
Toggle more information for move: Surf
WaterLiquidation70333.0s
Toggle more information for move: Liquidation

Tabelweergave

Charge Move
Raid Battles
Trainer Battles
13538.571001.353.5s13075-
Special effectsSpecial

Liquidation has a 30.0% chance to:

  • Decrease Target's Defense by 20.0%
7023.33332.123.0s7045-
11027.50502.204.0s11060-
6040.00501.201.5s7545-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Moves met speciale effecten in PvP

Special effectsSpecial

Liquidation has a 30.0% chance to:

  • Decrease Target's Defense by 20.0%

Typebereik van Dondozo's Charged Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Water×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.6×1.0×1.0×1.0×1.6×0.6×0.6×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0
Dragon×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×0.4
Dondozo beste moveset in Pokémon GO