Beste moves voor Shadow Duosion in Pokémon GO

Moves
1.PsychicZen HeadbuttPsychicPsyshock9.2811.78108.2
2.NormalHidden PowerPsychicPsyshock8.2610.4996.4
3.PsychicZen HeadbuttGhostNight Shade7.9710.1393.0
4.PsychicZen HeadbuttElectricThunder7.789.8790.7
5.NormalHidden PowerGhostNight Shade6.748.5678.6
6.NormalHidden PowerElectricThunder6.338.0473.9
7.PsychicZen HeadbuttNormalFrustration00.100
8.NormalHidden PowerNormalFrustration00.100

Shadow Duosion Fast Attacks-gids

Moves

Moves

Shadow Duosion heeft toegang tot 2 Fast Attacks (Zen Headbutt en Hidden Power), die Psychic en Normal-type aanvallen dekken. Wanneer je Zen Headbutt gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

PsychicZen Headbutt1191.0s
Toggle more information for move: Zen Headbutt
NormalHidden Power15151.5s
Toggle more information for move: Hidden Power

Tabelweergave

Fast Move
Raid Battles
Trainer Battles
1510.001510.001.5s98-
1111.0099.001.0s86-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Typebereik van Shadow Duosion's Fast Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Psychic×1.0×1.6×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0×0.4×1.0
Normal×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×0.4×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0

Shadow Duosion Charged Attacks-gids

Moves

Moves

Shadow Duosion heeft toegang tot 4 Charged Attacks (Psyshock, Thunder, Night Shade en Frustration), die Psychic, Electric, Ghost en Normal-type aanvallen dekken. Wanneer je Psyshock gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

PsychicPsyshock60332.5s
Toggle more information for move: Psyshock
ElectricThunder1001002.5s
Toggle more information for move: Thunder
GhostNight Shade60502.5s
Toggle more information for move: Night Shade
NormalFrustration10332.0s
Toggle more information for move: Frustration

Tabelweergave

Charge Move
Raid Battles
Trainer Battles
105.00330.302.0s1070-
6024.00501.202.5s7045-
6024.00331.822.5s7040-
10040.001001.002.5s10060-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Moves met speciale effecten in PvP

Er zijn geen Shadow Duosion-moves met speciale effecten in PvP.

Typebereik van Shadow Duosion's Charged Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Psychic×1.0×1.6×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0×0.4×1.0
Electric×1.0×1.0×1.6×1.0×0.4×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×0.6×0.6×1.0×1.0×0.6×1.0×1.0
Ghost×0.4×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×0.6×1.0
Normal×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×0.4×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0
Shadow Duosion beste moveset in Pokémon GO