Beste moves voor Shadow Exploud in Pokémon GO

Moves
1.DarkBiteNormalBoomburst10.9712.60207.2
2.GhostAstonishNormalBoomburst10.6112.19200.5
3.DarkBiteFireFire Blast8.8910.23168.1
4.DarkBiteDarkCrunch8.539.81161.3
5.GhostAstonishFireFire Blast7.828.99147.9
6.GhostAstonishDarkCrunch7.778.94146.9
7.DarkBiteFairyDisarming Voice7.658.80144.7
8.GhostAstonishFairyDisarming Voice6.927.96130.8

Shadow Exploud Fast Attacks-gids

Moves

Moves

Shadow Exploud heeft toegang tot 2 Fast Attacks (Bite en Astonish), die Dark en Ghost-type aanvallen dekken.

DarkBite640.5s
Toggle more information for move: Bite
GhostAstonish7131.0s
Toggle more information for move: Astonish

Tabelweergave

Fast Move
Raid Battles
Trainer Battles
77.001313.001.0s1210-
612.0048.000.5s24-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Typebereik van Shadow Exploud's Fast Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Dark×1.0×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×0.6×0.6
Ghost×0.4×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×0.6×1.0

Shadow Exploud Charged Attacks-gids

Moves

Moves

Shadow Exploud heeft toegang tot 5 Charged Attacks (Disarming Voice, Fire Blast, Crunch, Frustration en Boomburst), die Fairy, Fire, Dark en Normal-type aanvallen dekken. Wanneer je Frustration en Boomburst gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.

FairyDisarming Voice70334.0s
Toggle more information for move: Disarming Voice
FireFire Blast1401004.0s
Toggle more information for move: Fire Blast
DarkCrunch65333.0s
Toggle more information for move: Crunch
NormalFrustration10332.0s
Toggle more information for move: Frustration
NormalBoomburst1501002.5s
Toggle more information for move: Boomburst

Tabelweergave

Charge Move
Raid Battles
Trainer Battles
15060.001001.502.5s15070-
Special effectsSpecial

Crunch has a 20.0% chance to:

  • Decrease Target's Defense by 20.0%
6521.67331.973.0s7045-
7017.50332.124.0s7045-
14035.001001.404.0s14080-
105.00330.302.0s1070-

PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.

Moves met speciale effecten in PvP

Special effectsSpecial

Crunch has a 20.0% chance to:

  • Decrease Target's Defense by 20.0%

Typebereik van Shadow Exploud's Charged Attacks

NormalFightingFlyingPoisonGroundRockBugGhostSteelFireWaterGrassElectricPsychicIceDragonDarkFairy
Fairy×1.0×1.6×1.0×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.6×1.0
Fire×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.6×1.0×1.6×0.6×0.6×1.6×1.0×1.0×1.6×0.6×1.0×1.0
Dark×1.0×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.6×1.0×1.0×0.6×0.6
Normal×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×0.6×1.0×0.4×0.6×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0×1.0
Shadow Exploud beste moveset in Pokémon GO